BH Cosmetics, Sculpt & Blend, Brush Set (Zestaw 10 pędzli do makijażu)

BH Cosmetics, Sculpt & Blend, Brush Set (Zestaw 10 pędzli do makijażu)

Bh Cosmetics Sculpt and Blend 3 to wyjątkowy zestaw 10 pędzli wysokiej jakości. Pędzle są wykonane z delikatnego włosia syntetycznego. Zestaw Bh Cosmetics Sculpt and Blend 3 zawiera szeroki wybór pędzli do makijażu oczu i twarzy, które umożliwią uzyskanie perfekcyjnego makijażu. Złote skuwki nadają pędzlom elegancji. Pędzle cechują się dużą gęstością włosia. Wykonane z delikatnego, dwutonowego włosia syntetycznego. Gęste, delikatne włosie zapewnia doskonała aplikację i roztarcie kosmetyków, bez smug. Zestaw pędzli Bh Cosmetics Sculpt and Blend 3 został stworzony do wykonania perfekcyjnego konturowania twarzy.

do cieni, do podkładu, do ust, do pudru, do różu
zestaw

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Ukochane pędzelki <3

Pędzle od BH Cosmetics udało mi się pewnego razu zakupić w TK Maxx za naprawdę niską cenę. Początkowo nie wydawały się być świetnej jakości, ale z czasem przekonałam się, że są super!
Samo włosie, mimo, że jest syntetyczne jest bardzo miękkie i idealnie rozprowadza i blenduje przeróżne kosmetyki - począwszy od podkładu, do którego służy duży, płaski pędzel, a kończąc na cieniach do powiek. Co ważne, pędzle nie odkształcają się po myciu, można poddawać je "kąpieli" naprawdę często bez obaw o zniszczenia. Przekonałam się do nich na tyle, że pokusiłam się nawet na zakup zestawu pędzli do makijażu oczu z tej samej firmy - również sprawdzają się bez zarzutu. Podsumowując, polecam :)