Trzy Zioła, Szampon do włosów tłustych

Trzy Zioła, Szampon do włosów tłustych

Zawiera ekstrakty z pokrzywy, szałwii i krwawnika, które działają wzmacniająco, bakteriobójczo i tonizująco na włosy oraz wpływają na zmniejszenie intensywności przetłuszczania włosów. pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie.

wzmacniające, oczyszczające
do włosów przetłuszczających się

Coś co warto mieć w swojej łazience.

Dzięki temu szamponowi, utwierdziłam się w przekonaniu, że najgorszym błędem jest kupowanie drogich reklamowanych produktów, które tyle obiecują, a robią większą krzywdę, niż pożytek.

Moje włosy to włosy, tłuste, sianowate, po farbowaniach i rozjaśnianiu. Tak naprawdę w mojej łazience chyba były już wszystkie możliwe szampony i odżywki, ze składami których nie warto czytać.
Postanowiłam postawić na coś bardziej naturalnego, chociaż wiem, że w szamponie trzy zioła, nie wszystko jest spoko, to daje rade.
Odżywkę używam dalej, ponieważ, bym nie rozczesała włosów po tym szamponie. (odżywka garnier grow strong)

Moje włosy stały się mocne, lśniące, mięciutkie jak puszek, jakbym nigdy nic z nimi nie robiła.
Wiem,że to zasługa szamponu i odżywki.
Po co kombinować z wynalazkami kłamliwych producentów, lepiej kupić coś taniego, coś co naprawdę działa.
Kiedyś były tylko takie szampony, a dzisiaj na rynku jest tyle cudów którymi chce się tylko rzygać.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Szampon, który jest tani, a jednocześnie daje radę

+ szampon nie wysusza włosów, a to bardzo ważne, bo wiele tego typu szamponów mocno je wysusza
+ dobrze oczyszcza skórę głowy, włosy są po nim czyste, nie są "posklejane" od nadmiaru chemikaliów, włosy są ponim lejące
+ ma przyjemny ziołowy zapach
+ niska cena
+ włosy się dobrze po nim rozczesuje
+ jest polskiej firmy, ogólnodostępny (swój kupiłam w Kauflandzie, ale widziałam go też w innych marketach)

- konsystencja

Mam włosy średnio przetłuszczające się, zwykle nie muszę ich myć codziennie, ale po dłuższym niemyciu potrzebuję czegoś co je odświeży i ten szampon daje radę. Używam go na zmianę z innym bezfirmowym, ale jednak Pollena to dobra, sprawdzona firma (chociaż nie taka jak 20 lat temu), więc chętnie do niej wrócę. Ziołowe szampony są dla mnie dużo lepsze niż Nivea, Timotei, Fructis, czy "Szauma" (czy jak to się tam pisze) etc. Lejąca konsystencja nie przeszkadza mi w ogóle.

Używam tego produktu od: Wrzesień

dobry

Jak na taką cenę, to bardzo dobry szampon :)

Plusy:
+nie przeciąża
+ zachowuje świeżość
+ nie przetłuszcza
+ cena
+ładny zapach

Minusy:
-wodnista konsystencja
-słaba wydajność

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 5 normalnych opakowań

Polecam :)

Kupiłam go w osiedlowym sklepie i jak dotąd, nie widziałam go nigdzie indziej.
Plusy
+dobrze myje
+zapach
+skład
+tani (4,40 zł)
+nie obciąża
+nie podrażnia, nie uczula
+nie wywołuje łupieżu
+polski produkt

- wydajność (ale wystarczy używać metody kubeczkowej)
-nie przedłużył świeżości

Używam tego produktu od: 20 lipca do 6 sierpnia

Jak dotąd najlepszy!

Kupuję ten szampon już od bardzo dawna. Czasami wymieniam go na inne, żeby zobaczyć jak działają pozostałe szampony, lecz ten nie ma sobie równych. Szampon nie dość, że jest tani, ma lekki, przyjemny zapach, jest dostępny nawet w małych drogeriach, to dość dobrze radzi sobie z moimi włosami, jednak i tak muszę stosować do niego odżywkę na końce moich włosów. Jedynym minusem jest jego wydajność... Myję włosy codziennie, a jego rzadka konsystencja nie wystarcza na długo... Przynajmniej jest tani, więc można go często kupować. :)

Ilość zużytych opakowań: dużo

Całkiem całkiem

Kupiłam zachęcona dobrymi opiniami. Mam tłuste włosy wiec nie oczekuje od szamponu nic poza ceną i tym by mył. Szampon daje rade i nie obciąża mi włosów.

Używam tego produktu od: od miesiąc

bardzo dobry!

Szampon kupiłam w drogerii Dayli za około 3zł :) zachęcił mnie prosty skład, cena i firma. Polskie firmy mają bardzo dobre szampony, szczególnie takie właśnie ziołowe. Na zmianę używam drogeryjnych szamponów z ziołowymi. Szampon Trzy Zioła ma przezroczystą konsystencję, żelową ale taką jakby lejącą, trzeba uważać bo czasem można za dużo wylać na dłoń, zapach ziołowy, butelka otwierana na klik bardzo wygodna, szampon świetnie oczyszcza włosy, po umyciu są mega odżywione, nawilżone, miękkie, sypkie i pięknie błyszczą! troszkę plącze włosy, jak każdy tego typu szampon, ale po użyciu odżywki wszystko jest okej. Szampon jest wydajny, przyjemnie się go używa, taniutki. Na pewno będę do niego wracać :)

Często do niego wracam.

Mam wlosy przetluszczajace sie u nasady i suche na koncach. Chce ograniczyc przetluszczanie, dlatego z reguly wybieram szampony do wlosow przetluszczajacych sie i nakladam tylko na sklap. Szampon ten nie ogranicza przetluszczania w duzym stopniu, jednak cos robi, bo wlosy wygladaja lepiej. Nie wysusza, nie podraznia i nie uczula, co wazne. Ma deliaktny zapach. Ma troche lejaca konsystenjce, wiec ciezko go nakladac bo duzo szamponu wylewa sie z butelki, przez co jest niewydajny.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Absolutely must have!

Stan moich włosów na dziś: farbowane,a co za tym idzie przesuszone;skóra głowy tłusta,ale włosy nie prezentują \'\'efektu Plastusia\'\'.Z natury są one szalenie podatne na układanie i,o dziwo,są zawsze błyszczące(bez znaczenia czy nakładam odżywkę czy nie).A szampon 3 Zioła jeszcze bardziej podkreśla blask włosów.
Jestem od niego totalnie uzależniona.Nie rozumiem jak mogłam używać innych szamponów...
Świetnie oczyszcza skórę głowy i włosy(myję je codziennie,baaaardzo rzadko co 2 dni).Nie zauważyłam zwiększonej produkcji sebum.Nie podrażnia skóry głowy.Dobrze się pieni,posiada rzadką konsystencję przez co może być mało wydajny,świetny zapach.Włosy rzeczywiście \'\'skrzypią\'\'.
Po umyciu mam puszyste,sypkie i gęste włosy.Oczywiście błyszczące i pachnące.Nie zawsze używam odżywki,a i tak rozczesują się bez większych problemów.
Przyznam się,że zawsze unikałam tego szamponu albowiem odstraszał mnie design butelki.I to był mój błąd.Jestem wzrokowcem,a design uważam za paskudny.Dlatego tym bardziej się cieszę,że postanowiłam go wypróbować.Pewnie,że butelki szamponów Klorane(lub Shiseido) są ładne,ale ich jakość pozostawiała wiele do życzenia.A tutaj \'\'niepozorny\'\' szampon za 4 zeta...i takie rzeczy...
Nie potrafię wyjść z podziwu...smh...

Używam tego produktu od: ...bodajże marca
Ilość zużytych opakowań: kilka

Najlepszy! Polecam.

Testuje rozne szampony. Kupilam ostatnio szapmon, ktory jest bardzo polecany w reklamach, kosztowal 20 zlotych i okazal sie dnem. Stwierdzilam, ze wyprobuje Trzy ziola i sie nie zawiodlam. Super!
+ ziolowy, naturalny, bez zadnych silikonow i innych zbednych ***, ktorych nie lubie
+ sliczny zapach
+ wlosy sa sypkie i po umyciu fajnie ,,zgrzytaja" :)
+/- nie zmniejsza przetluszczania wlosow, ale moje wlosy wytrzymuja jeden dzien, przy niektorych szamponach zaraz po umyciu mialam oklapniete i tluste
+ cena!!! Tanszego szamponu w takiej jakosci chyba nie ma
+ dobrze usuwa rozne zanieczyszczenia, tluszc, kurz
+/- wydajnosc, jest rzadki, ale mam go od niecalego miesiaca i jest jeszcze go polowe opakowania
+ dostepnosc
Na razie, dopoki nie znajde czegos lepszego bede go uzywac

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu. Ma świeży, ziołowy zapach, który baaardzo lubię. Daje uczucie świeżości na skórze głowy, dobrze myje, zmywa oleje i włosy po nim "trzeszczą" z czystości. Dodam, że moje włosy od dzieciństwa się przetłuszczały, a ten szampon przedłuża ich świeżość. Nie zauważyłam, żeby wysuszał włosy czy skórę głowy. Jest niedrogi. Przejdźmy do wad. Jest bardzo trudno dostępny, nie można go dostać w sklepach typu Rossmann. Ja kupiłam go w Realu. Ma średni skład z SLS. Jest mało wydajny. Jednak na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Trzy

Słabiutki

Będąc na zakupach w osiedlowej drogerii wypatrzyłam powyższy szampon, w śmiesznej cenie 3.99. Pamiętam, że kiedyś kupowała go moja mama i postanowiłam go teraz przetestować na własnych włosach. Nie powalił mnie na kolana swą skutecznością. Dobrze myje i nic poza tym. Producent obiecuje zmniejszenie się intensywności przetłuszczania, jednak w moim przypadku nic takiego sie nie dzieje. Szampon sprawia, że włosy stają się sianowate. Ma lejącą się konsystencję, nie jest wydajny. Butelka i szata graficzna opakowania nawet ok, taka zwykła, bez ekstrawagancji. Działanie jednak jest dla mnie za słabe i dlatego nie mogę dać więcej gwiazdek i więcej go nie kupię.