Trzy Zioła, Szampon do włosów tłustych

Trzy Zioła, Szampon do włosów tłustych

Zawiera ekstrakty z pokrzywy, szałwii i krwawnika, które działają wzmacniająco, bakteriobójczo i tonizująco na włosy oraz wpływają na zmniejszenie intensywności przetłuszczania włosów. pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie.

wzmacniające, oczyszczające
do włosów przetłuszczających się

Nie

Mam cienkie i gładkie włosy. Bardzo szybko się przetłuszczają i muszę je myć codziennie. Porzuciłam już nadzieję, że znajdę szampon, który wydłuży czas pomiędzy myciami. Ale od czasu do czasu coś jednak wpada mi do koszyka. Ten był tani więc wiele nie straciłam.
Szampon jest nijaki i zwróciłam uwagę tylko na:
- nie wydłuża czasu czystości włosów
- bardzo lejący = bardzo niewydajny
- koszmarny plątacz włosów
- przy dłuższym używaniu przesusza skórę głowy, zaczyna swędzieć
- tani
- myje tak, że włosy aż skrzypią od czystości

Nie zamierzam już się z nim więcej spotykać.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca

lubię

Kilka razy omijałam szerokim łukiem ten szampon.
W końcu skusiłam się i...

- szampon przyjemnie pachnie
- jest bardzo rzadki, przelewa się przez palce
- jest niewydajny
- bardzo dobrze oczyszcza, także z olei
- nie plącze za bardzo włosów
- nie przesusza skóry głowy
- nie powoduje łupiezu
- nie przedłuża świeżości włosów
- nie wysusza włosów
- nie obciąża włosów

Przyjemniaczek, za niewielkie pieniądze (3,99zł). Ma swoje wady jak i zalety, ale zdecydowanie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

Średni

Kupiłam zachęcona opiniami na Wizażu. Cena faktycznie bardzo przystępna (4złote), jednak nie zachwyciły mnie ani skład ani działanie.
Moje włosy bardzo szybko uodporniły się na jego działanie, przy trzecim myciu włosy przetłuszczały się tak jak zwykle. Uwagi mam też odnośnie składu, za dużo glikolu propylenowego, przy ekstakcie każdego zioła plus sam bardzo wysoko w składzie. Plus za to, że nie obciąża włosów. Słowem, dziwię się, że uplasował się aż tak wysoko w recenzjach.

taki sobie

Plusy:
*niska cena
*naturalny szampon
*mało chemii

Minusy:
*nie zauważyłam, żeby mi jakoś specjalnie pomogł

Z racji na niską cenę i na dość naturalne składniki mogłabym kupić ten produkt ponownie.

Używam tego produktu od: dwóch-trzech miesięcy

świetny !

Szampon jest po prostu cudowny. Przez długi długi czas szukałam czegoś do moich włosów, które niestety się przetłuszczają. Ma same zalety :

-cena (ja zapłaciłam chyba 3.99)
-delikatny zapach
-dobrze się pieni
-włosy są po nim świeże i sypkie przez długi czas
-wydajność
-konsystencja
-wygodne pudełko

Podsumowując, polecam każdemu.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Dla tłuścioszków w sam raz

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy zarówno z standardowych zanieczyszczeń- potu, tłuszczu, łupieżu, jak i z odżywek, masek, olejów. Obojętnie od tego, co sobie nałożyłyśmy na włosy wystarcza jedno umycie.
Szampon nie przyśpiesza tłuszczenia się włosów, jak to wyczytałam w niektórych recenzjach. Moje włosy przetłuszczają się niemiłosiernie szybko, obojętnie od tego, co z nimi robię zawsze muszę myć je codziennie a już pod wieczór czuję, że są brudne. Z tym szamponem mogłabym je myć co dwa dni, gdyby nie siła przyzwyczajenia.
Dodatkowo szampon nie powoduje swędzenia skóry głowy czy powstawania łupieżu.
Jest tani, ale bardzo niewydajny, więc jakoś to się równoważy. Słabo się pieni i potrzeba go sporo do umycia długich włosów, takich sięgających lekko za biust. Butelka wystarcza mi tak mniej więcej na trzy tygodnie.
Nie zauważyłam, żeby ten szampon jakoś szczególnie plątał włosy, ale pielęgnacyjny to on z pewnością nie jest. Jeśli chcemy go stosować to radziłabym zaopatrzyć się w jakąś dobrą odżywkę bo druga butelka zaczęła wysuszać i matowić mi włosy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Uratował mnie!

Szampon uratował moje włosy po maskarze drogeryjnym szamponem. Włosy tłuściły mi się bardzo szybko - nawet zmianiach szamponu. W końcu mama namówiła mnie na niego. Zapłaciłam niecałe 5 zł. Butelka poręczna, szczelna - proste opakowanie (coraz bardziej im ufam). Skład też jest ok. SLS mi nie przeszkadza. Do rzeczy: Szampon sprawił, że moje włosy i skóra nie świecą już niezdrowym blaskiem. Przedłuża świeżość włosów o 1 dzień. Nie podrażnia i nie wywołuje łupieżu. Wreszcie nie mam przetłuszczonych włosów po połowie dnia. Zapach jest ziołowy i mnie taki odpowiada. Nawet bardzo tłuste włosy domywa za pierwszą dawką szamponu w zwykłej ilości. Nie jest zbyt lejący się i średnio się pieni (mnie to odpowiada).

Przedłuża świeżość o jeden dzień.

Mam włosy długi, cienkie, przetłuszczające się ze skłonnością do wypadania.
Wszystkie typowo drogeryjne szampony obciążały mi włosy, które umyte o 6 rano, tego samego dnia o 18 wyglądały okropnie. Ładnie oczyszcza i powoduje, że włosy aż \'skrzypią\' :) Kupuję go regularnie w Kauflandzie za 3,99zł. Nie powiem czy plącze włosy, bo od zawsze mam problem z rozczesaniem moich kudłaczków. Opakowanie starcza na miesiąc - używany średnio co drugi dzień przez dwie osoby.

+oczyszcza
+cena
+daje dodatkowo jeden dzień świeżości
+ładny ziołowy zapach

-wolę przezroczyste opakowania, kontorolując ilość produktu :)

Jest dużo lepszy niż, Radical, Sebrodain i wszystkie inne badziewne szampony, które niby zapobiegają przetłuszczaniu się włosów.

Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Bardzo dobry do zmywania naczyń...

Odkąd sięgam pamięcią, to ten szampon zawsze był w mojej łazience. Mój tata jest jego wielkim fanem, choć to raczej przywiązanie, mimo że powoduje u niego łupież i jeszcze szybsze przetłuszczanie się włosów.
Ja stosowałam go kilka razy do zmywania rycyny, kokosu, jaśminu i amli. Tu sprawdzał się bardzo dobrze, gdyż po jednej aplikacji czuć było już "czysty włos".
Więc byłam przerażona, tym co może zrobić z włosami nie obciązonymi żadnymi piankami, olejami czy lakierami. Sprawdziłam tak: włosy były jedną wielką pustynią, a skalp swędział niemiłosiernie...
Zapach i wydajność są ok :)
Przyznam, że raz zdarzyło mi się umyć nim naczynia :) Wiecie, skończył mi się płyn do naczyń a znajomi zapowiadali się za 10 minut. Więc wylałam trochę szamponu na gąbkę i byłam w szoku, jak szybko naczynia zaczęły wydawać ten charakterystyczny pisk czystości, który znamy z reklam!
To przekonało mnie, aby Trzy Zioła trzymać z daleka od włosów...
Uzywacie na własną odpowiedzialność!

Używam tego produktu od: KIlku lat sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: W domu z 10

Do włosów tłustych, tak?

Szampon 3 zioła to już kolejna moja próba przejścia na szampony ziołowe. I kolejna nieudana.
Mam włosy przetłuszczające się u nasady, bardzo cienkie.

Według mojej opinii szampon ten kompletnie nie nadaje się do włosów tłustych.
Umyte nim włosy trzymają świeżość przez 1 dzień (standard dla mnie to 2, przy niektórych kosmetykach nawet i 3).
Zwiększa wydzielanie sebum i wysusza skórę głowy.
Użyty z odżywką (akurat zakupiłam Elseve Nutri Gloss Light) daje już lepszy efekt, ale na pewno nie pożądany.

Szampon jest tani, o lejącej konsystencji, słabo się pieni przy pierwszej aplikacji, co sprawia że jest mało wydajny. Pięknie pachnie.

Tyle ode mnie, nie wiem czy kupię ponownie. Wydaje mi się, że z jakąś porządną odżywką (ale nie wiem jeszcze jaką) może stanowić udany duet. Radziłabym jednak nie łudzić się, iż będzie ratunkiem dla tłuściochów.

Używam tego produktu od: 01/2013-03/2013
Ilość zużytych opakowań: 1 x 250 ml

dobre, bo polskie

Prosty, ziołowy szampon, do którego wracam.
Daje uczucie gruntownie oczyszczonych włosów.
Stosuje na zmianę, kiedy potrzebuję oczyszczacza.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Tylko dla tłustowłosych :D

Moje włosy, przetłuszczają się baaardzo. Myje je codziennie i żaden szampon, prócz tego nie przedłużył mi ich świeżości. Kłaczki wytrzymują 2 dni i spokojnie mogę pokazać się ludziom bez czapki na głowie :) W ogóle nie polecam go osobom z normalnymi włosami bo wyobrażam sobie jak straszną krzywdę mógłby wyrządzić. Jedną gwiazdkę odjęłam za wydajność.

Plusiki:
-skuteczność,
-cena,
-ładny ziołowy zapach,
-opakowanie.

Minusy:
-wydajność (chociaż za taką cenę... warto!)

Używam tego produktu od: 4 tygodznie
Ilość zużytych opakowań: niecałe 2