Estee Lauder, Bronze Goddess, Soft Matte Bronzer (Puder brązujący)

Estee Lauder, Bronze Goddess, Soft Matte Bronzer (Puder brązujący)

Puder brazujacy ze złotymi drobinkami, nadaje odcień cieplej opalenizny. Może być stosowany na całą twarz, ciało lub do akcentowania poszczególnych wybranych cześci ciała .

Oprócz nadania zdrowej opalenizny oraz delikatnego nabłyszczania, puder ma rownież własciwości matujace. Opakowanie zawiera lusterko.

Średni, nie mój hit

Do zakupu skłoniła mnie puderniczka, spodobała mi się.
Gdy przeczytałam że puder ma jeszcze właściwości matujące od razu kupiłam.

Pędzelek dołączony do zestawu niestety nie nadaje się aby nim malować całą twarz, jest idealny aby musnąć kości policzkowe.

Puder na mojej twarzy nie dawał jakiegoś super efektu, lekki brąz, ledwo widoczny, niestety.

W tym przypadku Guerlain Terracotta o niebo lepszy.

Puder jednak jest wydajny, więc i na lato 2011 jeszcze mi go zostało.

Mam zamiar zrobić jeszcze kilka podejść, może zmienię decyzję i go polubię.

Nie skreślam go, bo nie powoduje podrażnień, nie daje pomarańczowego koloru, moim zdaniem jest raczej jak by go nie było na twarzy.

Cena tez nie jest wysoka... proponuję przed zakupem sprawdzić w perfumerii tester.

Używam tego produktu od: maja 2010

Rewelacja

Mój ulubiony puder brazujacy :)

:) odpowiedni kolor -nie ma odcienia pomarańczowego
:) nie robi plam
:) bardzo dobrze utrzymuje się na skórze
:) zawiera delikatne drobinki których nie widać na skórze
:) baaaardzo wydajny
:) twarz wygląda na wypoczęta i "muśnięta słońcem" ;)

Malutki minusik:
:( kiepski pędzelek-mnie to nie przeszkadza za bardzo bo mam osobny do nakładania pudrów brązujących :)

Polecam ! :)

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

strata czasu i pieniędzy

Stosowałam najjaśniejszy odcień tego pudru, a i tak na mojej twarzy tworzyły się rude plamy. Mam doświadczenie w nakładaniu brązerów, używam dobrych pędzli a tu taki klops :D Pozbyłam się tego kosmetyku jeszcze szybciej niż kupiłam. Plus za wygodnie opakowanie.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: kilka procent z pierwszego i ostatniego

CUDO WARTE PIENIĄŻKÓW

Bronzer idealnie się nakłada, ciężko z nim przesadzić, gwarantuje satynowe wykończenie, drobinki delikatnie rozświetlają nadając twarzy blasku. Używam od pół roku i starczy mi na dłuuuugo dłuuugooo na prawdę, wart zakupu.polecam!!!!!!!!!!

ulubiony

Jest to moj ulubiony bronzer:)
Nakladam go na cala twarz, aby nadac efekt musnietej sloncem skory, jest baaardzo wydajny, efekt naturalna opalenizna, rozswietlona drobinkami zlota Twarz wyglada naprawde efektownie,naturalnie:) Wart swojej ceny!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Bardzo lubię ten puder, szczególnie sprawdza się w okresie wiosenno-letnim, gdy stosuję kremy stopniowo brązujące. Zimą raczej nie używam. Nadaje mojej twarzy efekt jakby delikatnego muśnięcia słońcem, "pomarańczowości" nie zauważam. Może to zależy od naturalnego kolorytu skóry, ja mam jasną karnację, ale spokojnie uzyskuje nim naturalny kolor lekkiej opalenizny. Nie używam zbyt dużo, czasem podkreślę tylko policzki i moja twarz wygląda zdrowo i promiennie. Puder, mimo że posiada jakieś tam drobinki, nie powoduje dodatkowego świecenia i są one raczej niewidoczne. Jestem na to uczulona, więc mogę zapewnić, że twarz nie wygląda, jak wypaćkana brokatem. Bardzo naturalny efekt. Wydajność rewelacyjna, wydaje mi się, że się nigdy nie skończy. Prędzej się chyba przeterminuje:) Polecam.

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze (chyba juz przeterminowane;))

jestem na nie

Niestety wielkie rozczarowanie i to za duże pieniądze. Mam ten puder od ponad roku, użyłam go kilka razy i nigdy nie byłam zadowolona z efektu. Robi plamy na twarzy mimo że aplikuję go starannie, małymi porcjami i prawdziwym pędzlem,a nie tym co zostało dołączone do tego pudru. No i ten kolor - jak dla mnie ceglasty. Może to kwestia odcienia skóry, że u jednych wygląda naturalnie, a u innych (np. na mojej naczynkowej cerze) pomarańczowo. Jedną gwiazdkę daję za porządne opakowanie z dużym lusterkiem - nie wyrzuciłam tego pudru tylko dlatego, że często korzystam z samego lusterka.

Używam tego produktu od: ponad roku

fajny

Niewątpliwym plusem jest to, że jest bardzo wydajny i nie robli plam. Fajnie że są 2 opcje wielkosciowe, standardowy i 4gramowy. Nadaje skórze zdrowy wygląd i nie robi plam, moim zdaniem jest jednak za drogi jak na swoje własciwosci...

super brazer!!!

Jak swietne ma kremy Estee Lauder to kolorowka zostawia wiele do życzenia.Brazer robi nieestetyczne plamy na twarzy a ten brazer ma bardzo dobre pozytywne opinie ale widocznie na mijej skórze sie nie przyjmuje jedyny pozytyw jest super wydajny.Teraz mam chrabke na brązer clinique wciąż szukam ideau chyba jak kazda z nas.

Chyba nigdy się nie kończy :)

WYDAJNY - to przede wszystkim!
Mam opakowanie od roku i 3 miesięcy i zbliżam się powoli do końca..całe szczęście bo chcę wypróbowac jeszcze jakieś inne bronzery.
Ładnie matuje i co dla mnie najwazniejsze - nie sprawia, że twarz jest RUUUDA :):)
Używam go tylko na policzki, ale ostrzegam Was dziewczyny - ostrożnie z nim! Łatwo przesadzić. Zaopatrzcie się w jakiś dobry pędzel flat top.

Ogólnie puder bardzo dobry

Używam tego produktu od: roku i 3m-cy

Naprawdę dobry puder

Zużyłam właśnie 1 opakowanie i mam zamiar kupić następne. Może nie jest aż tak wydajny, ale na prawdę wart swojej ceny. Nie zapycha porów, nie posiada tandetnych drobinek, świetnie matuje. Skóra wygląda świeżo, jak muśnięta słońcem. Nigdy nie nakładałam tego typu produktów na całą twarz, więc jak dla mnie efekt jest bardzo naturalny. Kolor jest odpowiedni do śniadej cery (przy zakupie zastanawiałam się, czy ten "soft" nie będzie zbyt jasny i czy w ogóle da jakiś efekt na opalonej skórze).

Używam tego produktu od: 1 roku

moj na zawsze!

Zaczne od tego, że swoje opakowanie mam już rok i zostanie mi na pewno jeszcze na całe lato (choć wolałabym aby się już skończył i mogłabym kupić jakąś limitowankę ;p)
Ale tak na serio: super produkt, mam wersję dwukolorową Duo - oba odcienie świetne, idealne do modelowania twarzy, trzyma sie na kościach policzkowych cały dzie, nawet w upały.
Poręczne opakowanie, duże lusterko i pędzelek nawet niczego sobie.
naprawde polecam!
(mogłby być trochę mniejsze bo zajmuje mi połowę miejsca w kosmetyczce ale nic więcej nie mogę mu zarzucić)