Estee Lauder, Bronze Goddess, Soft Matte Bronzer (Puder brązujący)

Estee Lauder, Bronze Goddess, Soft Matte Bronzer (Puder brązujący)

Puder brazujacy ze złotymi drobinkami, nadaje odcień cieplej opalenizny. Może być stosowany na całą twarz, ciało lub do akcentowania poszczególnych wybranych cześci ciała .

Oprócz nadania zdrowej opalenizny oraz delikatnego nabłyszczania, puder ma rownież własciwości matujace. Opakowanie zawiera lusterko.

Bez rewelacji

Po puder brązujący sięgam rzadko, więc Bronze Goddess nie jest moim kosmetykiem pierwszej potrzeby. Produkt sam w sobie jest niezły - aczkolwiek przy jasnej cerze łatwo można osiągnąć zbyt mocny efekt. Niestety, dołączony do zestawu pędzelek nieco utrudnia cieniowanie twarzy bronzerem, czyli nie do końca spełnia swoją funkcję. Może, gdy kiedyś naniosę ten puder przy pomocy osobnego pędzla, podniosę ocenę.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

ogolnie bardzo dobry bronzer,matuje(spokojnie na kilka godzin,mam cere mieszana i zachowuje sie bardzo w porzadku) a za sprawa małych drobinek dodaje naprawde delikatnego blasku.ma bardzo fajna drobna konsystencje jest bardzo wydajny,nie da sie przesadzic z aplikacja(bardzo naturalny efekt).w zaleznosc od ilosci nalozonego kosmetyku mozna uzyskac silniejszy lub słabszy efekt opalonej buzki:)bardzo fajne poreczne opakowanie z duzym lusterkiem i bardzo przydatnym pedzelkiem.opakowanie bardzo duze.nie wiem czy kupie ponownie bo lubie nowosci,ale napewno bede go miała na uwadze:)

Używam tego produktu od:miesiaca

wyłacznie na policzki

puder moim zdaniem nie nadaje się na całą twarz ,wylacznie na policzki ma drobinki i dosc ciemny odcień -mam miniaturke.
Ale ogólnie ladnie sie prezentuje i jest mega wydajny.

Używam tego produktu od: od roku

Najlepszy!

Tak jak w opisie - najlepszy :). Idealny odcień, po nalożeniu wygląda bardzo naturalnie, jak skóra muśnieta słońcem ;) Jest doskonałym zwieńczeniem makijażu. Opakowanie ładne, poręcze z lusterkiem i pędzelkiem, który też spełnia swoje zadanie.
Jak dla mnie - najlepszy puder jaki miałam. Polecam

Można się zakochać:)

Cudowny kosmetyk, nawet nie wiem od czego zacząć, bo ma same zalety:D

Piękny kolor, zero pomarańczu, same "opalone" pigmenty:) Mam dość jasną karnację i na mojej skórze kosmetyk wygląda naturalnie, dowodem jest koleżanka która zapytała czy byłam na urlopie w ciepłych krajach:)

Opakowanie solidne z dużym lusterkiem, używam od 2 miesięcy i nie widać śladu zużycia, co sprawia że jest baaardzo wydajny.

Jedynie dołączony pędzel (mimo że z naturalnego włosia, dobrze wykonany) jest delikatnie mówiąc do niczego, ale używam go do różu i tu sprawdza się dobrze.

Zakochałam się w nim od razu, polecam dla każdej kobiety która nie lubi solarium, za to delikatną naturalną opaleniznę:)

To nie dla mnie

Widzę, ze ten bronzer głównie na niezłe recenzje, ale ja zdecydowanie uważam, ze zakup tego produktu było pomyłką. Zakupiłam go ponad rok temu i użyłam zaledwie pare razy. Po pierwsze źle sie rozprowadza na skórze, raz zaaplikowany na buzi nie da sie rozprowadzic, a wiec powstaja pomarańczowe ciemne plamy. Wyglądałam na dużo starszą. Wydaje mi się, że tak się dzieje gdyż mam suchą i wrazliwą cerę i używam dosyć treściwych kremów. Puder przez to może się nie rozprowadzać jak trzeba. Dodałam gwiazdke za pojemność i dobrą cenę, ale to jedyne plusy. W każdym razie znalazłam inny bronze, ktory sonie z tym radzi idealnie

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Spodziewalam sie wiecej

Spodziewalam sie po tak zachwalanym bronzerze znacznie wiecej. Ale do rzeczy: dla mnie jest zbyt slabo napigmentowany. Musze go sporo nalozyc, by bylo cokolwiek widac, dla niektorych bedzie to plus, gdyz ciezko go przedawkowac:)
Kolor jest dla mnie zbyt ceglasty. Nie widze w nim marchewki, ale wlasnie cegle. Liczylam, ze bedzie to idealny braz, niestety - nie tym razem.
Podoba mi sie jego matowosc i brak drobinek. Gdy spojrzymy na puder pod swiatlo cos tam leciutko sie blyszczy, na twarzy jednak nic nie widac.
Opakowanie jest solidne, na pewno puder starczy na bardzo dlugo - mam pelowymiarowy produkt. Jest trwaly, trzyma sie na buzi caly dzien.
Ja bede szukac dalej.

Puder zasluguje na mocne 3+, z pewnoscia sprawdzi sie dla bardzo bladych osob!

ideal!

Chyba sie nie da go przedawkowac. Efekt trwaly i naturalny. Praktycznie nie robie poprawek (a nie spedzam dnia na lezeniu i nicnierobieniu:))

Nieziemsko wydajny. Jakby mi go ktos dokladal do opakowania po kryjomu :D

I po raz pierwszy uzywam pedzelka zalaczonego do kosmetyku - jest naprawde przemyslany.

Polecam z czystym sumieniem.

Ilość zużytych opakowań: 1 i jeszcze sie nie konczy :D

Subtelne podkreślenie

Bardzo subtelnie podkreśla rysy twarzy. Nie ma w zasadzie możliwości zrobienia nim smug czy nieestetycznych plam.
Bardzo ładnie wygląda wieczorem. W dzień, czasami wydaje mi się jakby było zbyt dużo drobinek. Może mam takie wrażenie...
Jednak cały dzień utrzymuje się na policzkach jak również potrafi przetrwac całą taneczną noc co w nim uwielbiam.
Jest niesamowicie wydajny i wydaje mi się, że nigdy nie zobaczę dna opakowania.
Podoba mi sie ten śmieszny, płaski pędzelek :)
Mimo, że nakładam bronzer swoim pędzlem, ten dołączony oryginalnie jest świetny do poprawek.

Używam tego produktu od:9 m-cy

Pomarańczowy

Niestety jest pomarańczowy na mojej twarzy i to go dyskwalifikuje. W opakowaniu kolor wygląda pięknie ale po nałożeniu już nie tak bardzo.
Poza tym ma same zalety, więc dla kogoś z inną karnacją (wnioskuję że od tego to zależy) może być KWC
Wydajny, dyskretny (trudno sobie nim zrobić plamy albo nałożyć za dużo), bez tandetnych drobinek ale też nie płaski mat, trwały.
Gdyby nie ten pomarańcz...

Ilość zużytych opakowań: mały ubytek z testerowego małego opakowania

Bardzo lekki i delikatny

W moim przypadku, produkt sprawdza się rewelacyjnie. Jest lekki, subtelnie podkreśla opaleniznę oraz rysy twarzy wyglądając bardzo naturalnie. Dodatkowo jest niezwykle wydajny. Używam go 1,5 roku i nadal posiłkuję się pierwszym opakowaniem:) Nie podrażnia mojej wrażliwej twarzy ani nie powoduje powstawaniu wyprysków (z czym często się spotykałam używając innych tego typu produktów). Naprawdę warty polecenia!

Używam tego produktu od:1,5 roku

swietny!

po dluuuugich poszukiwaniach pudru brazujacego, chyba wreszcie znalazlam ideal.
z linii Bronze Goddess zdecydowalam sie ostatecznie na Soft Shimmer Bronzer, jest delikatnie jasniejszy od Soft Matte [a do mulatek nie naleze], ma wiecej drobinek, ale podobnie jak w matowym - nie widac samych drobinek, tylko efekt, jaki tworza.
twarz ma brazowy [a nie pomaranczowy - nareszcie :D] kolor, jednoczesnie drobinki pozwalaja uniknac tak czestego w przypadku brazerow wrazenia brudnej twarzy lub tak bardzo zmatowionej, ze az plaskiej.

lusterko baaardzo duze i mozna bez problemu malowac sie z jego pomoca, pedzelek niczego sobie, a puderniczka, momo gigantycznej wrecz pojemnosci, jest bardzo poreczna i wygodna.

sam puder jest bardzo trwaly, niewiarygodnie latwo modeluje sie nim twarz, nie tworzy plam ani smug, a zlote drobinki nie sypia sie na wszystkie strony.

uzyskany efekt jest delikatniejszy niz w przypadku soft matte, puder nie rzuca sie w oczy i praktycznie nie widac, ze pudrowalam sobie twarz - widac po prostu zdrowa, gladka, opalona skore :-)

ideal :D

EDIT:
mysle, ze wielkim minusem jest to, ze nie pomysleli o tym, co zrobic z pedzelkiem. polozenie go bezposrednio na pudrze jakos mi sie nie podoba, a alternatywa jest ta niby podkladka z grubej folii..
ale i tak go uwielbiam ;)

Używam tego produktu od: tygodnia