Kobo Professional, Poczwórna paletka na zapasy cieni

Kobo Professional, Poczwórna paletka na zapasy cieni

Umożliwia samodzielne komponowanie palety ulubionych kolorów cieni Mono Eye Shadow i Fashion Eye Shadow.

inne
do cieni

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Mała i poręczna

Mam kilka cieni marki Kobo Professional w formie wkładów i ta paletka jest dla nich idealna. Nie za duża, akurat na podróż, umożliwia komponowanie ulubionych kolorów nie tylko z cieni marki Kobo. Rozmiar na wkład jest standardowy a w środku w każdym kółeczku znajduje się magnez, który mocna trzyma blaszkę z cieniem, ale tylko jest opakowanie cienia jest metalowe.

Fajna sprawa

Te puste paletki na pojedyncze cienie są dostępne w Naturze, leżą gdzieś koło cieni. Warto je kupić na jakieś promocji na szafę Kobo, ja kupiłam obie -40% z kartą Natury.
Są naprawdę porządnie wykonane. Mam je już ponad rok i w zasadzie nie widać żadnego zużyłam, jedynie pojedyncze ryski gdyby się na upartego wpatrywać. Z góry przezroczyste okienko, co jest dobrym rozwiązaniem gdy posiada się kilka takich sztuk, bo od razu widać po jakie cienie sięgnąć. Paletki mają porządne zamknięcie na zatrzask, nie ma opcji żeby same się otworzyły i narobiły mi bałaganu w kosmetyczce, a jednocześnie otwierają się łatwo i nie musiałam nigdy przy tym narażać pazurków.
Pojedyncze cienie wchodzą w przygotowane otworki zgrabnie i sprawnie, magnes mocno trzyma je na miejscu, nie mam żadnej obawy że mogą powylatywać. Całość sprawia stabilne wrażenie. Nawet gdy potrząsnę tą paletką to cienie nie przemieszczają się. Jednak gdy zajdzie potrzeba wymiany cienia, to najlepiej wziąć cienki i ostry niewielki nóż i lekko podważyć, bo paznokciem jak dla mnie jest to niewygodne.
Ogólnie podoba mi się ten produkt. Pozwala mi na inwencję twórczą, mogę się artystycznie spełnić i skomponować swoją własną małą paletę, z cieni na które mam ochotę. Jest to też świetna opcja na wyjazd, bo wtedy z większych palet od Kobo (tych które mają 10 lub 9 cieni) można wybrać cztery najchętniej używane i zabrać ze sobą na wczasy, nie trzeba targać dużej palety, a jedynie sprawdzone kolory.
Kasetka jest porządnie wykonana i powinna posłużyć na lata. Wszystko działa jak należy, a całość prezentuje się bardzo ładnie. Polecam.

dobre i poreczne

Posiadam 2 paletki tej firmy kupione kilka lat temu,
Jedna uzytkuje od samego poczatku, druga jest polowe mlodsza.

Paletki pomieszcza 4 cienie, ktorr sami w niej umieszczamy.
Jest wyposazona w magnesy, krore mocno trzymaja wklad cienia. Nie zdazylo mi sie zeby cien wypadl, a jazeli chce go wyjac musze go podwazyc lub mocno udezyc w dno palety.
Paletka wyposazona jest w lusterko. Dla mnie to super opcja, bo nie dosc ze moge zabrac ze soba ulubione cienie w podroz to jeszcze nie musze zabierac dodatkoeego lusterka. Lubie takie wielofukcyjne rzeczy.

Brdzo fajny patent ze wzgledu na to ze nie musimy kupowac calej paletki, w ktorej polowa cienj nam nie odpowiads, tylko sami kompletujemy ulubiony zestaw.
Ja w jednej trzymam cienje matowe, w drugiej blyszczace.

Opakowanie jest solidne, od spodu z czarnego blyszczacego plastiku, od gory jest czarne,matowe , lecz troche brudzi sie od kosmetykow. Ma tloczone logo firmy.

Jdstem z nich bardzo zadowolona jednak ostatnio pekl mi zatrzask paletki, ale wydaje mi sie ze to kwestia zuzycis bo uzywam prawie codziennie.