Lactacyd, Antybakteryjne chusteczki do higieny intymnej

Lactacyd, Antybakteryjne chusteczki do higieny intymnej

Średnia ocena: 3.48/5

Chusteczki do higieny intymnej Lactacyd Antibacterial zawierają naturalny kwas L-mlekowy i antyseptyczny ekstrakt z tymianku, dzięki czemu zapewnia dodatkową ochronę przed infekcjami bakteryjnymi.

chusteczki do higieny intymnej
odświeżające, antybakteryjne
pakiet
normalna

Ultradelikatne

Bardzo dobre chusteczki do higieny intymnej. Dobrze myją. Są delikatne, wielkością idealne. Nie podrażniają i są faktycznie antybakteryjne. Skład również mają dobry. Szkoda tylko, że nie produkują tego w większych opakowaniach.

Całkiem w porządku

Bardzo lubię te chusteczki do higieny intymnej. Jest to rzecz, która nieraz przydaje się w podróży ale i nie tylko. Dlatego zawsze kupuję kilka opakowań.Chusteczki są dobrze nasączone ale bez przesady. Mają delikatny zapach. No i nie powodują reakcji alergicznej. Do tego są dobre jakościowo, nie rwą się. Opakowanie jest w porządku. Nie jest duże, zmieści się w niemal każdej torebce. Zamknięcie też w porządku, nie otwiera się. Kupiłam je przy okazji zakupów w Kauflandzie.

fajne rozwiązanie np. w podróży

ciekawy produkt, spełnia swoje zadanie. Czasami wrzucam do torebki kiedy mam okres a jestem w podróży i nie wiem jakie warunki będą w łazience. Nie jest to produkt na codzień, ale przydaje się
Bałam się, że może podrażniać atopową skórę, bo produkt w końcu zostaje na skórze, ale nic takiego się nie dzieje
w porównaniu z żelami ma dość mocny zapach - może być to minusem

chusteczki do zadań specjalnych

Chusteczki są bardzo dobrze nawilżone, są miękkie i mają intensywny, przyjemny zapach, który dosyć szybko się ulatnia. Podczas stosowania zapach daje większe poczucie świeżości - więc jest jak najbardziej ok. Rozmiar chusteczki jest wystarczający na 1 użycie. Chusteczki nie podrażniają, nie przesuszają okolic intymnych, można je spokojnie używać codziennie.
Mi te chusteczki sprawdzają się w podróży albo podczas menstruacji. Pozwalają zwiększyć uczucie komfortu i poziomu higieny :).
Opakowanie to mała paczka zawierająca 15 sztuk z zaklejanym zamknięciem. Jak dla mnie rozmiary są spoko, bo opakowanie nie jest za duże i jest lekkie, więc mogę nosić codziennie w torebce. Zaklejane zamknięcie jest problemowe, bo się odleją, ale ja mam patent - wkładam opakowanie w woreczek strunowy i zaklejam dodatkowo taśmą, żeby chusteczki nie wysychały.
Chusteczki nie nadają się do spłukiwania w toalecie, należy je wyrzucić do kosza.
Cena chusteczek to ok. 7 zł.

Najlepsze

Chusteczki są bardzo dobrze nawilżone, nie podrażniają. Bardzo dobrze odświeżają, nie rozrywają się. Fajne małe poręczne opakowanie. Ładnie pachną. Pozostawiają uczucie świeżości.

Szybkie odświeżenie bez podrażnień

Chusteczki do higieny intymnej do Lactacyd to jedne z najchętniej stosowanych przeze mnie chusteczek. Wiem, że nie uczulą i nie podrażnią skóry.

Chusteczki w małym, zgrabnym opakowaniu z kiepskim zamknięciem bo z naklejką, która lubi czasami się odkleić a to sprawia, ze chusteczki schną. Ich wielkość i nawilżenie jest odpowiednie.

Najczęściej zabieram je kiedy jestem poza domem ale w domu również je stosuje w różnych cyklach. W szybki sposób dają uczucie odświeżenia i komfortu bez jakichkolwiek powikłań. Przyjemny zapach nie podrażnia.

szybkie odświeżenie

Zawsze ostrożnie podchodzę do takich produktów, może dlatego, że moje okolice intymne są skłonne do podrażnień i infekcji, więc każda nowość w higienie to od razu obawa czy nie wydarzy się nic przykrego.
Z drugiej strony zauważyłam, że im jestem starsza to coraz częściej tego odświeżenia potrzebuję, a nie zawsze jest możliwość, żeby się umyć i zmienić bieliznę, więc taki produkt jak chusteczki do higieny intymnej jest często niezbędny, aby czuć się świeżo i komfortowo.
Wybrałam konkretnie te chusteczki, bo znam firmę Lactacyd i jej żele do higieny intymnej, wiem, że są bardzo łagodne i nie wywołują u mnie żadnych podrażnień.

Chusteczki są hipoalergiczne i testowane ginekologicznie, w 100% biodegradowalne, zawierają kwas mlekowy i antyseptyczny ekstrakt z rumianku, chronią i pielęgnują.

Chusteczki są w malutkim opakowaniu, świetne rozwiązanie, bo w każdej damskiej torebce na pewno znajdzie się na nie miejsce, ale przy przemieszczaniu plaster zabezpieczający odkleja się po bokach i naraża je na utratę wilgoci i dostanie się do nich różnych drobinek, które nie są mile widziane.
Są mięciutkie, odpowiedniej grubości, dobrze nasączone, nie ma też problemu z wyciąganiem ich z opakowania.

Chusteczki świetnie się spisują, dają uczucie odświeżenia na długo, niwelują brzydki zapach i nawilżają skórę. Nie podrażniły mnie, ani nie wywołały innych niechcianych reakcji. Niezastąpione w podróży, w czasie menstruacji i w sytuacjach kiedy chcemy poczuć się świeżo" na szybko". Jeśli ktoś szuka odświeżenia, a przy tym delikatności to bardzo polecam!

Warto je mieć przy sobie

Jeszcze jakiś czas temu chusteczki przeznaczone do higieny intymnej wydawały mi się zbędnym gadżetem, który jako kolejny jedynie zajmowałby niepotrzebnie miejsce w mojej torebce. Zagłębiając się jednak z opinie na ich temat stwierdziłam, że chciałabym nosić coś takiego przy sobie, no bo w końcu na co dzień w pracy używam tej samej toalety, której używa jeszcze kilka innych osób, a i nigdy nie wiadomo, kiedy przyda nam się uczucie szybkiego odświeżenia. Robiąc zakupy w drogerii zdecydowałam się na te antybakteryjne od firmy Lactacyd, znam bowiem ich kosmetyki przeznaczone do higieny intymnej i bardzo sobie cenię, dlatego też postawiłam na sprawdzoną markę.

Chusteczki znajdują się w białym opakowaniu z z morsko-zielonymi akcentami. W centralnej części umieszczono logo firmy, podstawowe właściwości oraz cechy produkty i grafikę... tulipana? Tak mi się przynajmniej wydaje. Opakowanie jest dosyć małe, mieści w sobie 15 chusteczek, ale przez swoją formę nie zajmuje zbyt dużo miejsca w torebce czy plecaku. Nie podoba mi się za bardzo forma zamykania tej saszetki, jest to bowiem takie typowe zamknięcie chusteczkowe, naklejane, co w przypadku suchych kosmetyków może i się sprawdza i nie stanowi problemu, ale niestety, jeżeli mówimy o produktach nawilżanych może to nie zdawać egzaminu i trzeba się pilnować, gdy zamykamy opakowanie, żeby zrobić to poprawnie, bo inaczej dojdzie do zmarnowania chusteczek.

Sam produkt jest biały i wygląda jak typowe kosmetyki nawilżane z tej kategorii. Nie czuć tu żadnego konkretnego zapachu. Są one niezwykle delikatne dla naszego ciała i w 100% biodegradowalne, także ekologiczne podejście firmy do tematu jak najbardziej na plus. W kosmetyku umieszczono ekstrakt z rumianku, który idealnie sprawdza się w przypadku pielęgnacji delikatnych i wrażliwych miejsc na ciele, ponieważ goi stany zapalne skóry oraz tworzy na niej cienką warstwę ochronną. Mamy tutaj także kwas mlekowy, który działa antybakteryjnie i świetnie nawilża.

Chusteczki najbardziej polubiłam stosować podczas miesiączki, żeby lepiej oczyścić miejsca intymne podczas każdej zmiany wkładki czy podpaski, ale także sięgam po nie na co dzień, kiedy tylko poczuję taką potrzebę. Produkt świetnie oczyszcza, dba o higienę ,,tamtych okolic", a przy tym jest dla nich super delikatny i zdecydowanie nie podrażnia ani nie tworzy uczucia pieczenia i świądu. Wiadomo jednak, że takie chusteczki nie dadzą rady zastąpić nam codziennej higieny za pomocą sprawdzonego płynu czy pianki o takim przeznaczeniu, mogą stanowić jedynie dodatek, a nie podstawę naszej pielęgnacji. Mimo to bardzo miło się ich używa, bardzo dobrze one służą i są niezawodne w kryzysowych sytuacjach.

Chusteczki z czystym sumieniem mogę polecić każdej osobie poszukującej dodatkowego odświeżenia miejsc intymnych w ciągu dnia. Są naprawdę świetnie i nadają się dla każdego. Jedynie co to są mało wydajne i żałuję, że nie da się ich kupić w większym opakowaniu.

Okej

Nie ma się nad czym zachwycać. Chusteczki jak każde inne do higieny intymnej. W sumie w podróży bardziej przydały mi się do rąk bo po zastosowaniu na dolnych partiach zamiast odświeżyć to wszystko sie kleiło.nie kupię ponownie bo dwucyfrowa cena jak za chusteczki jest niedorzeczna

Świetny produkt

Bardzo lubię wszystkie rodzaje chusteczek do higieny intymnej marki Lactacyd a te ze względu na antybakteryjne działanie sprawdzają mi się w szczególności w szpitalu i podczas podróży. Niewielkich rozmiarów, poręczne opakowanie nie zajmuje zbyt dużo miejsca w torebce, dzięki czemu zawsze można mieć je przy sobie.

Chusteczki są bardzo miękkie i delikatne dla skóry. Świetnie ją nawilżają i na długo pozostawiają uczycie przyjemnego odświeżenia. Są odpowiednio nasączone, nie przesadnie- nie kapie z nich ani się nie kleją. Mają świeży zapach, nie podrażniają i nie uczulają. Dostępne zarówno w aptekach jak i w drogeriach w bardzo przystępnej cenie. Jest to mój must have, którego nigdy nie może zabraknąć w mojej kosmetyczne i polecam je każdemu.

Warto

Chusteczki w wygodnym opakowaniu, które mieści się w torebce więc można je zabrać wszędzie. Dobrze wykrojone otwarcie przez co same się nie otwierają (dzięki temu nie wysychają). Odpowiednio nasączone. Zapach troszkę "medyczny" ale dla mnie ok, czuję odświeżenie, które utrzymuje się naprawdę długo. W środku 15 sztuk. Nie podrażniają, nie ma uczucia pieczenia. 100% biodegradowalne,a to też duży plus.

Chusteczki są fajne, szczególnie się sprawdzają podczas podróży, kiedy potrzebujemy odświeżenia, są bardzo wydajne, zapach idealnie dopasowany, cena tak samo jest dobra