Sephora, Outrageous Plump Effect Lip Gloss (Błyszczyk do ust `Efekt Objętości`)

Sephora, Outrageous Plump Effect Lip Gloss (Błyszczyk do ust `Efekt Objętości`)

Kategoria
Marka

Odważ się na objętość ust „outrageous” z nowym błyszczykiem Sephora Collection Outrageous - Efekt Objętości.
Dzięki błyszczykowi Outrageous - Efekt Objętości, Twoje usta wydają się natychmiastowo jakby naturalnie wypełnione. Aplikator z pojemniczkiem gwarantuje odpowiednią ilość formuły, aby zdecydowanie powiększyć i pokryć usta blaskiem.
Plusy:
- skuteczna i delikatna formuła „glossy”
- przy aplikacji efekt zmrożenia.

w płynie /z aplikatorem
powiększające usta
Efekt
transparentne, z drobinkami, naturalny

Błyszczyk który daje efekt lustra

Błyszczyk zamknięty jest w plastikowym opakowaniu, które wygląda jakby było pikowane. Błyszczyk ma bardzo fajny aplikator, który jest tak ścięty aby dostosowywać się do ust podczas aplikowania. Kosmetyk pachnie miętą . Ma konsystencję typową dla błyszczyka . Nie jest ani lejąca ani klejąca. To akurat na plus bo nie znoszę uczucia kleistości na ustach. Jestem posiadaczką koloru 02. Ma on odcień nude. Jednak jest to wciąż" przezroczysty" nude, bardzo delikatny aczkolwiek lekko barwi usta. Mając go na ustach czuć efekt chłodu (nie mrowi). Optycznie powiększa usta , szczególnie jak zestawimy kombo z innym kolorem. Np ciemniejsza szminka i na nią nałożymy warstwę błyszczyka, to daje to fajny efekt powiększenia (chyba za sprawą błysku jaki jest w stanie dać). Jeżeli chodzi o trwałość, to jak to typowy błyszczyk - zjada się. Aczkolwiek daje ładny błysk i ten odcień 02 naprawdę super prezentuje się na ustach, wygląda to tak jakby usta były mokre, lustrzane.

Oczekiwałam czegoś więcej

Błyszczyk kupiłam już dawno temu, ale ze względu na kolor (09) używam go głównie na wieczorne wyjścia, gdyż na co dzień preferuję delikatniejsze tony.

Do kupna zdecydowanie zachęcił mnie wyjątkowy, głęboki, rzadko spotykany w przypadku błyszczyków odcień. Niestety zachwyt nieco osłabł, gdy okazało się, że nie prezentuje się tak dobrze i intensywnie na ustach. Zaskoczyło mnie natomiast naprawdę silne mrowienie i "chłodzenie", jednak nie zauważyłam efektu powiększenia ust. Opakowanie jest eleganckie i niewielkie, dzięki czemu zmieści się do każdej kosmetyczki. Cena niekoniecznie zachęca, ale może dam jeszcze szansę innemu kolorowi.

Obecnie mój ulubiony

Błyszczyk ładnie i intensywnie błyszczy, przyjemnie chłodzi (ja akurat ten efekt lubię, jedynie po kilku godzinach miałam dość), powiększa odrobinę usta. Wybrałam odcień z drobinkami i jest ich bardzo dużo. Formuła jest odpowiednia (niektóre błyszczyki dają uczucie ciężkości na ustach, ten nie), po jego użyciu usta są nawilżone więc rzadziej używam pomadki nawilżającej. Cena całkiem ok, ja kupiłam dodatkowo z rabatem więc jeszcze bardziej ok. Używam od kilku miesięcy i nie zużyłam nawet połowy więc jest wydajny.

Dobry

Błyszczyk dobry. Brokatowy oraz lekko powiększający usta. Wygodny aplikator. Lekko się klei. Czuć delikatne pieczenie. Efekt błysku na ustach. Lekko różowy kolor. Trochę za drogi na to co robi.

Robi niezwykle całuśne usta!

Pierwszy ten błyszczyk dostałam w prezencie. Nie byłam specjalnie zadowolona, bo przez dłuższy czas używałam szminek. I to częściej matowych niż z połyskiem.
Ale zupełnie od niechcenia przesmarowałam nim usta i wow... Miałam wrażenie, ze efekt chłodzenia spowodował, że moje usta powiększały się w oczach. I faktycznie. Nie są to spektakularne efekty, ale usta posmarowane tym błyszczykiem faktycznie stają się pełniejsze. Błyszczyk ma niesamowity połysk. Nie ma drobinek, nic nie migocze, ale usta są świeże i błyszczące. Wspaniały efekt! Błyszczyk delikatnie się lepi, ale nie odczuwam z tego powodu dyskomfortu. Nie zlepia ust.
W tej chwili mam już 3 kolory i mam nadzieję kupić pełna paletę, bo to zdecydowanie mój najlepszy kosmetyk do ust!

Jest to po prostu świetny błyszczyk

Bardzo go lubię. Ma efekt chłodzenia, co osobiście bardzo mi odpowiada. Jedyny minus który widzę, to mój kolor ust się zmienia po jego nałożeniu (usta robią się o wiele ciemniejsze, czerwonawe). Posiadam kolor 02 i jest to typowy nudziak, nie posiada drobinek. Całkiem długo utrzymuje się na ustach, oczywiście o ile nie jemy i nie pijemy. Ma przepiękny zapach.

Uwielbiam

Uwielbiam ten błyszczyk. Miałam kolor 01. Przede wszystkim efekt mrożenia ust mnie zaskoczył. Następnie kolor - a raczej efekt błysku i powiększenia ust. Nakładałam go samego albo na pomadkę. Poręczne ładne opakowanie. Jedno opakowanie używałam przez ponad rok.

Kiepski stosunek ceny do jakości

Dziwię się tak pozytywnym recenzjom, ale możliwe, że inne odcienie sprawdzają się lepiej, ja mam odcień 08.
Opakowanie jest śliczne, w odczuciu solidne i luksusowe. Aplikator malutki, i giętki (odgina się lekko pod naciskiem), jak dla mnie niewygodny. Błyszczyk daje efekt chłodzenia, którego fanką nie jestem, ale w jego przypadku nie jest na tyle mocny by mnie denerwował. Efekt na ustach po nałożeniu jest całkiem w porządku, ale nie powala. Lekka tafla półtransparentnego koloru z drobinkami brokatu. Niestety, błyszczyk nawet bez jedzenia/picia schodzi z ust w mgnieniu oka, wiem, że nie jest to rodzaj produktu od którego można wymagać gigantycznej trwałości, ale w porównaniu z innymi błyszczykami jakie mam/miałam trwałość tego jest słaba. Jedynie ten brokat zostaje dłużej, ale nie wygląda to już dobrze. Nie wydaje się też być bardzo wydajny. W odczuciu na ustach jest ok, nie lepi się zbytnio. Zapach nienachalny, przyjemny. Błyszczyk jest bezsmakowy - co dla mnie na plus. Nie zauważyłam nawilżenia, ale krzywdy ustom też nie robi. Chętniej używam go jako top do matowej pomadki o podobnym odcieniu, bo to połączenie ładnie wygląda, a gdy błyszczyk zniknie to przynajmniej pomadka zostaje. Podsumowując - produkt może nie jest tragiczny, ale absolutnie niewart 55 zł.

Usta przyciągają wzrok

Błyszczyk powoduje przyjemny efekt mrożenia przy nakładaniu, bardzo ładnie się wchłania i zostawia na ustach piękną, błyszczącą warstwę. Uwydatnia usta i ładnie je podkreśla. Fantastycznie nawilża! Nie ma żadnego smaku, ale nie czuć też żadnej chemii, pachnie neutralnie. Cena jak za błyszczyk dość wysoka, natomiast produkt jest bardzo wydajny.

Jeden z moich ulubionych błaszczyków

Bardzo lubię ten błyszczyk. Lekko uwydatnia naturalny kształt ust dzięki czemu są wizualnie bardziej pełniejsze. Kolor neutralny nie rzucający się w oczy na co też patrzę przy błyszczykach. Nie lubię błyszczyków mocno różowych czy też intensywnych kolorach. Od tego są według mnie pomadki!Aplikator jest wygodny. Dobrze się sprawdza

Boski :)

Używam tego błyszczyku od ponad roku i jestem nim zachwycona :). Ma cudowną, konsystencję, nie zlepia brzydko ust, nie rozmazuje się. Przy aplikacji czuć przyjemne uczucie chłodu. Wydaje mi się, że też nawilża. Usta są wygładzone, wyglądają zdrowo i ponętnie ;) Co do powiększania to moim zdaniem raczej nie... ale i tak go kupuję :) aaa... i ma bardzo eleganckie opakowanie.

Cudowny!!!

Błyszczyk jest piękny, cudownie wygląda na ustach, usta od razu wydają się bardziej apetyczne, błyszczyk długo się utrzymuje, nie zlepia ust. Ogólnie same plusy nie ma minusów