IsaDora, High Performance All-day Foundation (Długotrwały podkład)

IsaDora, High Performance All-day Foundation (Długotrwały podkład)

Lekki podkład utrzymujący się na twarzy przez cały dzień. Doskonale stapia się ze skórą, tworząc nieskazitelny makijaż. Wyjątkowa formuła pozwala cieszyć się idealną cerą przez cały dzień.
Zastosowany w podkładzie soft focus effect (efekt rozproszenia światła) minimalizuje widoczność drobnych zmarszczek oraz niedoskonałości skóry.
- Nawilża.
- Wyrównuje koloryt, zapewniając naturalną i gładką cerę.
- Optycznie redukuje drobne zmarszczki.
- Nie rozmazuje się i nie zmienia koloru przez cały dzień.
- Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, SPF 12.

nie nie nie

podkład zakupiłam dzięki pozytywnym opiniom na wizażu oraz zachwycona koleżanką,która używała owy produkt, na mnie się niestety nie sprawdził: nie matuje,nie kryje,twarz wygląda jakoś dziwnie-zmęczona?krótkotrwały. mimo,że miałam jasny kolor to nie dopasował się do mojej karnacji.

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:1/8 opakowania

sama nie wiem dla kogo

u mnie podkład wywołał roooozczarowanie, poleciła mi go pani w Douglasie i skuszona jej obietnicami kupiłam, mam suchą cerę i zdecydowanie twierdzę, że podkład się dla suchej cery nie nadaje-jest za rzadki i w związku z tym moja twarz pochłania okrutne ilości tego kosmetyku-ile warstw nie nałożę tyle wchłonie, w związku z tym krycie jest nie lekkie a zerowe,natomiast pojawia się uczucie ściągniętej buzi-koleżanki przetestowały i na żadnej cerze się nie sprawdził:z tłustej spływał,na mieszanej się błyszczał, suchą ściągał i nie dawał nic...nie polecam

Używam tego produktu od: używałam latem, na zimę kompletnie się nie nadaje

isaDNOra

Wśród zalet tego produktu mogę wymienić konsystencję (podkład łatwo się rozprowadza, pięknie kryje) i ładne, praktyczne opakowanie.

Cała reszta mi nie odpowiada:
- przede wszystkim podkład na twarzy utlenia się na różowo, a w zasadzie na bordowo! mam odcień 03 nude beige, który przy nakładaniu jest idealny, ale po kilku minutach ciemnieje, odcina się od koloru szyi i wygląda po prostu nieestetycznie;
- powoduje świecenie się twarzy - ale nie jej rozświetlenie w pozytywnym znaczeniu, tylko "tłuste" błyszczenie się;
- zanieczyszcza pory i powoduje wypryski!!! wcześniej żaden podkład nie powodował u mnie tego problemu, natomiast High Performance jest w tym mistrzem - już po pierwszym dniu używania widać pogorszenie się stanu cery.

Podsumowując: nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: ani jedno

bardzo dobry

No cóż, nie ma idelanego podkładu.

Ale high performance, jest jednym z tych lepszych ;)
Lejąca konsystencja, powiedziałabym, że nawilża skórę i nadaje jej ładny kolor- nie jest zbyt blady i różowy, raczej kolorki są wpadające w beż. Takiego właśnie szukałam. Dosyć dobrze kryje, jednak pod oczy i na większe niespodzianki proponowałabym korektor.

Minus- nie trzyma się cały dzień, a wielka szkoda :(
Drogi i raczej nieekonomiczny, to też szkoda.

Ale go kupię, bardzo mi się spodobał mimo minusów.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 buteleczki

wcale nie taki KWC

Ciężko mi oceniać KWC, mimo wszystko spróbuję być jak najbardziej obiektywna.

-piękne odcienie,m , mam idealny dla mnie chłodny, neutralny beż, vanilla beige 02.
-praktyczne opakowanie, szklana porządna buteleczka i aplikator dozujący odpowiednią ilość podkładu
-nakładałam na 2 sposoby: gąbeczką i wtedy była to cieniutka warstwka, widocznie upiększająca twarz, ale nie kryjąca niedoskonałości, bardziej odpowiada mi nakładanie palcami, warstwa jest wtedy grubsza i bardziej kryjąca, na policzki (gdzie mam rozszerzone naczynka) nakładam zawsze drugą wartwę i po przypudrowaniu jest ok.
-minusem jest słabe krycie (jak już pisałam) oraz to, że wcale nie trzyma się cały dzień na buzi, trwałość przeciętna
-cena przystępna jak na jakość
-jest rzadki, przez to używam go dużo, ale moja skóra wchłania każdą jego ilość i nie zyskuje przy tym efektu maski.
-no ale moim zdaniem wcale nie jest wart nazwania go KWC, kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii, ale niestety nie zawsze to, co służy innym Wizażankom jest dla mnie dobre.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa

nieporozumienie

Witam.
Zdecydowanie nie jest to podkład dla mnie.Jestem nim bardzo rozczarowana.Żałuje,że z tego produktu nie dało się odlać próbki w Douglas-ie, bo w życiu bym go nie kupiła.
No cóż zdradziłam Shiseido i teraz ponoszę tego konsekwencje....

-nie zauważyłam efekty rozświetlenia, za to efekt podkreślenia porów,

-w moim przypadku za mało odcieni-pomimo,iż mam najjaśniejszy odcień strasznie go widać na mojej twarzy,

-trudno się nakłada,gdyż podkład "nie chce" pozostać tam, gdzie go nałożyłam,"ciągnie się"na palcach dalej,

- po nałożeniu mam wrażenie,że mi zaraz spłynie,

-nie jest trwały, każde dotknięcie twarzy sprawia,że zdejmuję go palcami,lub ubraniem, bądź telefonem,po trzech godzinach podkład jest już tylko miejscowo, na mojej twarzy

-wysusza mi skórę twarzy,

-po nałożeniu mam maskę,która na dodatek jest tłusta,

- przeszkadza mi zapach, jest zbyt intensywny jak dla mnie,

- a tak przyszłościowo trudno będzie "wydostać" resztki kosmetyku, z dna, ze szklanej butelki.

- w ogóle nie kryje, zwłaszcza moich rozszerzonych naczynek na nosie :-D

Podkład ten zdecydowanie nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

świetny podkład

Moja pierwsza recenzja - proszę o wyrozumiałość:)
Ale jako że High performance to mój ulubieniec, więc zacznę od pozytywów.
Podkład jest naprawdę znakomity. Ładnie rozprowadza się na twarzy, nie tworzy efektu maski. Konsystencja jest dosyć lejąca, ale szybko można się do niej przyzwyczaić.
Podkład delikatnie rozświetla i wygładza. Nie podkreśla skórek, długo utrzymuje się na twarzy bez konieczności dokonywania poprawek.
Dla mojej błyszczącej, a jednocześnie przesuszonej skóry nadaje się świetnie. Natomiast wątpię, czy da radę zamaskować poważniejsze wypryski, ze względu na "lekkie" krycie.
Wydaje mi się, że mogą stosować go panie w różnym wieku - używam go zarówno ja, jak i moja mama (która jest podatna na wszelkie alergie, ale Isadora też jej słuzy).

Używam tego produktu od: ponad roku

Nie o to chodziło

Skuszona opiniami na wizaz.pl, oraz desperacko poszukując od zawsze idealnego podkładu zakupiłam Isa Dorę.
Podkład fantastyczny:
+matuje
+nawilża
+długo się utrzymuje
+łatwo się rozprowadza
+duża gama kolorystyczna
+całkiem przystępna cena
i cały czas mam prawie całe opakowanie ponieważ jeden minus przekreśla wszystkie plusy
-zapycha pory i generuje niezliczoną ilość krost plam i pryszczy.
Myślałam że to przypadek więc po stosowaniu podkładu przez 5-7 dni zauważyłam że zaczynają pojawiać się wypryski. Przestałam go używać wyleczyłam buzię i ponownie sięgnęłam po Isa Dorę i ponownie TO SAMO.
Tak więc pomimo naprawdę WIELU zalet to nie jest podkład dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: ułamek jednego

naturalnie

Baaaardzo porządny kosmetyk. Kiedyś było tak, że dobry podład musiał być markowy i drogi. Bo jakość szła w parze z ceną. Na szczęście od jakiegoś czasu zaczęło się to zmieniać i można kupić świetny kosmetyk nie ustępujący jakością górnopółkowcom za przyzwoito cenę. I tak jest właśnie z podkładem Isa Dory.
Kapitalnie się rozprowadza, pięknie ujednolica kolor twarzy, długo utrzymuje się na twarzy (ale nie oszukujmy się, na pewno nie cały dzień) i co najważniejsze wygląda bardzo bardzo ale to bardzo naturalnie.
Z czystym sunieniem polecam.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

bardzo dobry...

Bardzo dobry podklad za przystepna cene ! Bardzo lekki ale jednoczesnie dobrze kryjacy podklad. Fajnie wtapia sie w skore, nie podkresla skorek, nie powoduje maski na twarzy, nawilza i wygladza. Efekt rewelacyjny, naturalny. Swietnie rozprowadza sie po zastosowaniu bazy wygladzajacej ale i bezposrednio na krem sprawdza sie rownie dobrze. Kolejnym jego atutem jest trwalosc - wytrzymuje bez poprawek kilka godzin, nie splywa i nie zmienia koloru. Polecam to bardzo dobry kosmetyk !!!Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Świetny

Świetny podkład, najlepszy jakiego używałam! Mam cerę
dojrzałą z tendencją do czerwienienia się (naczynkowa).Próbowałam bardzo wielu podkładów włącznie z tymi z najwyższej półki.Żaden tak dobrze nie stapiał się ze skórą, nie wyrównywał koloru. Stosuję go na serum Estee Lauder PERFECTIONIST CP+ i efekt jest spektakularny. Buzia jest świeża, matowa
przez cały dzień. Latem używałam NUDE BEIGE(03) który nadawał twarzy ładny, lekko opalony kolor, obecnie śliczny beżowy 02 VANILLA BEIGE.

Ilość zużytych opakowań: 2 rozpoczęte

polecam ;)

Podkład godny polecenia, jeden z najlepszych jakich do tej pory używałam,naturalny look- bez efektu maski,bardzo dobrze wtapia się w skóre, bez smug, zacieków, wysuszonych skórek, fajne kolory( używałam koloru vanilla 02 w zimie i nougat 03 w lecie),maskuje przebarwienia i drobne wypryski, długo utzymuje się na twarzy( w przeciwieństwie do maybelline)nie zmienia koloru a konsystencje ma rewelacyjną przez co jest bardzo wydajny.
Spokojnie można go porównać z Lancomem Photogenic a kosztuje o połowe mniej.
Jedyny mały minus, że ciut za słabo matuje ale zawsze można poprawić pudrem w kamieniu np IsaDora Velvet touch.
Na pewno nie polecam osobom, które mają problemy z cerą i wymagają od fluidu dużego krycia.
Dla osób lubiących naturalny makijaż- gorąco POLECAM ;)Używam tego produktu od:roku