IsaDora, High Performance All-day Foundation (Długotrwały podkład)

IsaDora, High Performance All-day Foundation (Długotrwały podkład)

Lekki podkład utrzymujący się na twarzy przez cały dzień. Doskonale stapia się ze skórą, tworząc nieskazitelny makijaż. Wyjątkowa formuła pozwala cieszyć się idealną cerą przez cały dzień.
Zastosowany w podkładzie soft focus effect (efekt rozproszenia światła) minimalizuje widoczność drobnych zmarszczek oraz niedoskonałości skóry.
- Nawilża.
- Wyrównuje koloryt, zapewniając naturalną i gładką cerę.
- Optycznie redukuje drobne zmarszczki.
- Nie rozmazuje się i nie zmienia koloru przez cały dzień.
- Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, SPF 12.

Może być

Jeśli chodzi o ten podkład hmmm.... konsystencja dobra,fakt jest bardzo wydajny natomiast wygląd cery po nałożeniu tego podkładu daje wiele do życzenia ..podkład jak podkład za ta cene oczekiwałam naprawde cos konkretnego tym bardziej firma jest z wyższej pólki ,już predzej za niższa cene wolalabym maybaline i tak samo kryje...

Używam tego produktu od:2 miesiecy

nie dla mnie ale używam;)

Podkład ma tylko jedną wadę-trochę mnie zapycha:((( Poza tym daje najlepszy efekt ze wszystkich podkładów jakie do tej pory testowałam ze średniej i wyższej półki!

Podkład ma leciutką konsystencję, ładnie stapia się ze skóra, ale dość szybko zastyga, więc trzeba się spieszyć:) Jak dla mnie to jest przejrzysty-transparentny, także za dużo nie ukrywa, ale mnie zależy głównie na wyrównaniu kolorytu. Daje bardzo naturalny efekt, lekko matowy. Cera wygląda ładnie przez cały dzień.
Jest gładka i taka zwarta:)Wiele podkładów tak jakby "leży" na twarzy, nie stapia się.

Niestety nie mogę się z nim rozstać-najbardziej naturalny z podkładów:)więc używam do wysypu i odstawiam i tak w koło wojtek:D

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Rewelacyjny!!!!!!!!!!!!!!!!

Parę dni temu kupiłam go na lato i wybrałam odcień 04 medium nougat. Nawet nie spodziewałam się że będzie tak rewelacyjny! Jest dokładnie taki jak opisuje go producent,lekki ale zarazem ładnie kryje,nie zostawia smug,twarz przez cały dzień wygląda pięknie jest rozświetlona.Długo szukałam dobrego podkładu i testowałam zarówno te tańsze jak i z górnej półki ale zaden nawet w połowie nie dorównał temu.Na pewno będę mu wierna!!!

Używam tego produktu od:paru dni

SUPERRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten produkt jest naprawde wspaniały. Miałam w życiu mnustwo fluidów ale ten jest niesamowity, idealnie wtapia się w skórę, wygładza twarz i wcale ale to wcale go nie widać..... Jestem bardzo zadowolona, wart swojej cenyUżywam tego produktu od:tygodnia

Właśnie kupiłam drugie opakowanie, ponieważ jestem zadowolona z efektów tego podkładu. Wszystko jest zgodne z tym, co przedstawia producent: jest lekki, nie daje efektu maski - można nałożyć wiele warstw i nadal wygląda naturalnie; matuje skórę i utrzymuje się przez wiele godzin. Trafiłam na niego przez ekspedientkę w drogerii. Poleciła mi go, chociaż potrzebowałam podkładu dobrze kryjącego, ponieważ borykam się z niedoskonałościami. Dlatego też odejmuję jedną gwiazdkę, bo ów fluid nie kryje zbyt dobrze. Muszę wspomagać się korektorem, niestety. Podkład jest bardzo dobry, ale nie dla mojej cery. Być może, kiedy uporam się z problemami skóry to będzie to mój KWC ;)

EDIT: A więc uporałam się z niedoskonałościami, jednak po przetestowaniu wielu innych fluidów muszę stwierdzić coś czego wczesniej nie zauważyłam. Mam na myśli straszne wysuszenie i swędzenie, które pojawiło się po czasie. Do tego zbyt rzadka konsystencja... poza tym jest podkładem dobrym, godnym polecenia.

Używam tego produktu od: rok

Dla mnie super!

Jestem wierna temu kosmetykowi już od kilku opakowań :) Z całą pewnością to podkład, któremu mogę zaufać i powierzyć swoją buźkę :)
Co prawda jestem zwolenniczką podkładu idealnie kryjącego, ale po nałożeniu warstwy bazy pod makijaż oraz dwóch warstw tego kosmetyku właśnie taki efekt osiągam :) Nie jest to jednak efekt maski, tylko zdecydowanie naturalny look :) Podkład trzyma się idealnie przez cały dzień. Bardzo ładnie dopasowuje się do skóry, używam różnych odcieni - zależnie od pór roku i stopnia opalenia mojej skory.
Delikatny zapach i krycie drobnych mankamentów (bo mam prawie idealną skórę bez wyprysków, zaskórników i tym podobnych niespodzianek) jest jego ogromnym plusem. Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3, może 4

Nie jest to mój podkład

Przy zakupie sugerowałam się opiniami i recenzjami , niestety dla mnie ten podkład nie jest idealny :( Mam cerę dojrzałą, mieszaną , delikatne piegi.
Używam koloru Vanilla Beige.
Plusy:
- delikatny zapach
- fajna konsystencja / łatwe rozprowadzanie
- ładna szata graficzna, wygodny dozownik
- długo utrzymuje się na twarzy
Minusy:
- słabo kryje
- warstwa na buzi jest "klejąca"

Używam tego produktu od:1tyg.
Ilość zużytych opakowań:

Suuuuper!!!

Bardzo lubię i cenię podkłady Isadory. Ten też zdecydowanie mi odpowiada, tym bardziej, że nie posiada wad innych podkładów tej marki ("aż" dwóch wad konkretnie ujmując:)), a ma ich zalety.
Jest superlekki, a jednocześnie świetnie kryje zaczerwienienia do których mam dużą skłonność, czego dotąd o żadnych poza "Isadorami" powiedzieć nie można niestety.
Nie zmienia koloru i nie migruje rzeczywiście przez cały dzień - więc nie ma jedynej wady Isadory w piance (super podkład, ale nietrwały niestety).
Czy nawilża nie wiem, ale napewno nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek.
Nie matuje zbyt długo, więc dla tłustej cery to może niekoniecznie, ale dla reszty napewno się sprawdzi:)
Ładny wybór odcieni - ja mam 02, Vanilla Beige - znakomity dlla jasnej, chłodnej karnacji (to z kolei zaleta, której nie posiada Lift&Cover Isadory).
Wydajny - jedno naciśnięcie i starcza na całą twarz.
Eleganckie i higieniczne opakowanie z mrożonego szkła dopełnia szczęścia:)
NIESTETY - nie wytrzymal niskich temperatur:( i za to odejmuję mu gwiazdkę. Cera zaczęła mi jednak się przeuszać, mimo odpowiedniego kremu i napewno winien jest podkład, bo jak kupiłam z powrotem Isadorę w piance, problem zniknął. To przykre ... Ale dam mu jeszcze szansę wiosną. Niemniej na 5 gwiazdek to on nie zasługuje, poniważ dla mnie liczy się wygląd i zdrowie cery bardziej niż trwałość i jednak pianka lepsza:)
Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

tak tak !

- Nawilża.
- Wyrównuje koloryt, zapewniając naturalną i gładką cerę.
- Nie rozmazuje się i nie zmienia koloru przez cały dzień.

o dziwo, to prawda =]

ok

na pewno jest to dobry podklad dla cer raczej bezproblemowej srednio kryje(dla mnie wystraczajaco) nie powoduje wysuszenia skory(ale moze to zasluga kremu pod niego ) podkresla za to wszystkie suche skorki a co do zmarsczek to raczej sie tu nie sprawdzam posiadam drobne malutkie kolo ust ale ich nie zakryl cera byla taka chropowata a ma jeszcze kilka innych zalet jak choc by nawet to ze nie brudzi ubran nie zmienia koloru w czasi ecalego dnia i trzyma sie dosc dlugo dosc dobrze mi matowail ale ja mam sucha cere:)i do tego zlewa sie z karnacja nie tworzy maski
ogolnie polecam troszke sie stral po paru godzinach ale wrazenie jest pozytywne bo beznadziejnym velvet touch ten jest o niebo lepszy:) Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:polowa 1

nawet fajny:)

Podkład ma fajne kolorki(ja mam 04), średnio kryje, nie tworzy maski, niestety po nałożeniu nie jest matowy,ale o dziwo po przypudrowaniu muszę przykładać bibułkę po ok. 4 godz.-co w moim przypadku jest cudem. Trzyma sie w sumie cały dzień, nie włazi,ani nie podkreśla porów,lekko kryje co na nadchodzące lato mi pasuje.Całkiem fajny i trzeba przyznać,że lepszy niż niejeden z górnej półki, a przetestowałam ich naprawdę sporo.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze