IsaDora, High Performance All-day Foundation (Długotrwały podkład)

IsaDora, High Performance All-day Foundation (Długotrwały podkład)

Lekki podkład utrzymujący się na twarzy przez cały dzień. Doskonale stapia się ze skórą, tworząc nieskazitelny makijaż. Wyjątkowa formuła pozwala cieszyć się idealną cerą przez cały dzień.
Zastosowany w podkładzie soft focus effect (efekt rozproszenia światła) minimalizuje widoczność drobnych zmarszczek oraz niedoskonałości skóry.
- Nawilża.
- Wyrównuje koloryt, zapewniając naturalną i gładką cerę.
- Optycznie redukuje drobne zmarszczki.
- Nie rozmazuje się i nie zmienia koloru przez cały dzień.
- Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, SPF 12.

na co dzień może być

Kupiłam go po niezbyt miłych doświadczeniach z TM Loreala.
Isadora jest dość trwałym podkładem i nie najgorzej prezentuje się na twarzy, ale odnoszę wrażenie, że trochę jednak mnie przesusza.

Z pewnością jest to dobry podkład, ale dla młodszych cer niż 30tki, bo ja już potrzebuję większego nawilżenia.

Krycie jest średnie, ale ja duże problemy ukrywam pod korektorem.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze 01 rose beige

milutki :-)

Uzywalam jakis czas temu namietnie. Moj odcien to vanilla beige. Podklad dobrze sie rozprowadza. Nie tworzy smug. Stapia sie z cera. Dlugo sie trzyma na buzi........ale napewno nie all day :-). No i bosko pachnie. Najpiekniejszy zapach jaki kiedykolwiek bylo mi dane niuchac. Polecam.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Super!!!

Używałam tego podkładu już kilka lat z przerwami. Zużywałam opakowanie, kupowałam inny podkład na którym się zawiodłam i wracałam do IsaDory:) Jest naprawdę świetny, ale raczej na okres wiosenno-letni.

Plusy:
+świetna konsystencja
+trwałość
+idealnie stapia się ze skórą
+dobrze kryje
+super nawilża
+bardzo wygodne opakowanie (z pompką)

Minusy:
-nie nadaje się dla mojej skóry zimną (zbyt lekka konsystencja)
-trzeba się troszkę nawyginać, żeby zużyć całe opakowanie, ponieważ przy końcu są trudności z wydostaniem produktu:)

Pewnie jeszcze do niego wrócę, ponieważ nadal poszukuje swojego ideału. A jest on w przystępnej cenie (płaciłam za niego 0k. 40zł)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trzy całe opakowania

wysusza

podkład kiepski,daje efekt maski i ściaga skórę,wygląda jak brud na twarzy,wyciaga z buzi całe życie i blask pozostawiając cerę niezdrową i płaską .typowy dla tłustej cery nastolatki ,nie widze go dla 30 latki,dobrze że nie moj tylko mamy-ale leży już rok nie używany,myslałam że ja się nim może zaopiekuję ale wole już bez podkładu niż się oszpecić tym.jak czytam tu pozytywne recenzje to się bardzo dziwie,to dowód jak różne mamy potrzeby i cery.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie i chyba na wieki zostanie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie duże

Cudny!

Miałam odcień Vanilla Beige.

PLUSY:
- naprawdę nawilża
- jest trwały
- łatwo się rozprowadza
- nie podkreśla suchych skórek
- bardzo dobrze kryje
- uwielbiam tę firmę
- wyrównuje koloryt
- zawiera SPF

MINUSY:
- cena

Używam tego produktu od: dawna

edit***-> wyświeca twarz okropnie!!!

Dodaje cenna obserwacje- twarz sie po nim bardzo błyszczy, nawet mój puder sobie z nim nie radzi.
A za to spooooory minus************-

Skuszona wizazowymi opiniami, pognałam do Douglasa po ten podkład.
Niestety, ekspedientka dobierajac mi odcien do mego bladego lica, wcisneła mi kompletnie niekompetentnie ten oto fluid- a dokładnie 03 nude beige.
Miał byc najjasniejszy z pośród trzech wystawionych i nie wpadac w róz!

Co sie okazało- jest strasznie ciemny(stosowany latem na opalona karnacje) i niemiłosiernie wpada w róz!
Tworzy efekt maski.
Zeby jakos to cholerstwo zuzyc mieszam IsaDore z bladotrupim MaxFactorem w stosunku 1:3 i jako tako sie sprawuje

Plus za lekkosc krycia i delikatnosc
Minus za ciemną game i szybki błysk na skorze

Lubie podkłady w butelkach, choc zawsze problemem było wydobycie produktu do konca( nie mówie tu o tłuczeniu butelki hehe).

Otóz wpadłam n pomysł i zeby nie wyrzucac resztek robie tak;

Odkreca buteleczke i nakłdam do srodka krem nawilajacy do twarzy, mieszam i stosuje latem jako lekki krem koloryujacy albo do wyrównania kolorytu jesli istnieje potrzeba na szyje ;)

dobry

Cechy:
+podkład daje ładne, satynowe wykończenie
+jest lekki, nie czuje się go na twarzy
+nie waży się, nie roluje
+ nie podkreśla suchych skórek (co było dla mnie bardzo ważne kiedy go stosowałam w sezonie grzewczym)
+/- trwałość raczej przeciętna, na pewno nie na cały dzień
+/- krycie średnie w kierunku małego, co najwyżej ujednolica cerę

Używam tego produktu od: w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Dobry

Bardzo delikatny ,fajnie kryje nie stwarza maski ogólnie ok ale nie polecam jesli ktos chciałby bardzo sobie zakryć ni doskonałosci.Fajnie delikatnie kryje jakies przebarwienia jakieś drone krosteczki no i oczywiscie po paru godzinach albo godzinie skóra się trochę błyszczy.Ale ogólnie ok napeno go jeszcze kiedyś kupie

Używam tego produktu od: używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Najlepszy jaki dotąd miałam

Wiadomo, żaden podkład nie jest idealny ale ten spełnij większośc z moich oczekiwań.
Ogólnie mam troche łatwiej z podkłądami bo po za świecącym nosem nie mam żadnych problemów z cerą. Lubie podkłady delikatne, wyglądające naturalnie i ten właśnie taki jest.
Mam kolor daimond baige (mam nadzieję, że dobrze napisałam)
Plusy:
+ ładny kolor
+nie zostawia efektu maski
+b. łatwo się rozprowadza
+nie jest ani zbyt matowy, ani zbyt rozświetlający

Minusy:
- słabo kryje (chodz mi krycie nie jest potrzebne)
-po paru godzinach (ok 3,4) nos mi się świeci
- cena (ja osobiście kupiłam go po 40zł ale wiem, że w normalnych drogeriach kosztuje on aż 80zł!)

Mam zamiar kupic kolejną buteleczke, po raz pierwszy będę kupowała po raz drugi ten sam podkład, a miałam ich naprawde wiele. :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka (30ml)

Bardzo dobry produkt

Poszukiwałam jakiegoś lekkiego podkładu, który będzie delikatnie krył i tworzył efekt matu nie tworząc efektu maski. Myślę że mogę mu śmiało zaproponować 4,5 gwiazdki. Używam odcienia Vanilla Beige.

Plusy:

- delikatnie kryje ( dla osób które chcą bardzo wiele zakryć raczej niepolecany)
- lekko matuje
- jest lekki
- nawilża
- dość wydajny ( nakładam go pędzlem do podkladu z sephory i aplikuje się go o wiele lepiej niż palcem czy gąbeczką)
- cena adekwatna do jakości
-wygodna buteleczka z pompką

Minusy:

- półpłynna konsystencja - przez co należy pamiętać o każdorazowym wstrząśnięciu buteleczką z podkładem.

Generalnie- nie jest to Diorskin Nude ale jest naprawdę dobrym podkładem za całkiem przyjemną i adekwatną do jakości cenę - zdecydowanie mój nr 2. Warto wypróbować.

Mój kolejny KWC!!!

Wypróbowałam ten podkład za namową koleżanki i nie żałuję. Świetnie matuje i kryje niedoskonałości. Trochę trzeba się napracować aby go ładnie rozprowadzić na twarzy ale warto poświęcić trochę czasu bo efekt końcowy jest rewelacyjny. Niesamowicie nawilża i wygładza skórę, a najfajniejsze jest to, że wytrzymuje kilka godzin bez poprawek (użyłam go podczas swojego ślubu i dopiero wieczorem musiałam lekko przypudrować nosek:)).
Zdecydowanie polecam odcień Nude Beige 03, który jest genialny szczególnie przy opalonej skórze, choć osoby o średniej karnacji bez problemu mogą go używać i w zimowe dni. Natomiast zawiodłam się na odcieniu 02 VANILLA BEIGE, jakoś za jasny dla mnie i mało kryjący.
Ale odcień Nude Beige 03 - kupię ponownie na 100%!!!

Używam tego produktu od: ponad rok

Nie, nie, nie...

Kolejny produkt z KWC, gdzie myślę czy piszemy o tym samym, czy pozwoliłam sobie wcisnąć podróbkę;)

Okrutnie robi smugi, kiepsko kryje, co daje efekt nieświeżej, "brudnej" twarzy. Szybko ciemnieje, nie jest trwały..Najjaśniejszy odcień (diamond bodajże) jest ciemny, typowy kolorek pomarańczowego beżu..

Niestety nie widzę w tym podkładzie żadnych zalet:(

Używam tego produktu od: