Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Średnia ocena: 3.48/5

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

w buteleczce
mechaniczne
tłusta, mieszana
oczyszczające

:)Genialny:)

Co tu dodać, jak już wszystko zostało napisane:) Dużo produktu, za mało kasy, dobrze ściera martwy naskórek, jak na moje oporne zanieczyszczone pory doskonale je oczyszcza, w moim przypadku nawet przy codziennym stosowaniu nie podrażnił mnie.! Jestem MEGA zadowolona z efektów. CUD, MIÓD i ORZESZKI.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy a od miesiąca (codziennie)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, zapewne jeszcze długo:)

mój ulubiony:)

do tej pory moim ulubionym peelingiem był St.Ives morelowy.. ale to sie zmieniło,po przetestowaniu ziaji pro!

Nie mam skłonności do zmian trądzikowych, ale nie umiem niczym pozbyć się zaskorników,wągrów,rozszerzonych porów.
Nie licze na cud, sam peeling mi tego nie wyeliminuje, ale skóra jest taka gładka, pory jakby ściagniete, oczyszczone, potem gdy nałozy sie dobrą maske oczyszczającą efekt jest cudowny!

Uwielbiam wszelkie kosmetyki głęboko oczyszczajace, po ich użycia, czuje sie taka czysta. Ten produkt do nich należy. Nie zamierzam go zmieniać.

Dodam tylko,że nigdy nie próbowałam peelingów z wyższej półki,więc nie mam tu porównania.

Używam tego produktu od: miesiaca

bdb

Mam cerę normalną, ale od czasu do czasu "coś" mi wyskakuje na twarzy.
W takich sytuacjach ten peeling jest niezastąpiony. Jest nasycony drobinkami, ale efekt ścierania można dozować, więc nie wysuszył mojej wrażliwej skóry. Cera po nim jest promienna i świeża.
W moim przypadku efekty było widać już po pierwszym użyciu.
Dodatkowe plusy to niezwykła wydajnoś, praktyczne i higieniczne opakowanie z pompką, przyjemny zapach no i cena.
W PRZECIWIEŃSTWIE DO WIĘKSZOŚCI PREPARATÓW DOSTĘPNYCH NA RYNKU PRODUKT NIE BYŁ TESTOWANY NA ZWIERZĘTACH.

ździera a nie ściera

Niestety nie mogę się podpisać pod pozytywnymi opiniami na temat tego peelingu.
Owszem, jest bardzo mocny, ale całe jego działanie ogranicza się właściwie tylko do agresywnego zdzierania naskórka, a ja od dobrego peelingu wymagam czegoś więcej.
W ogóle nie pomaga przy likwidacji zaskórników, nie oczyszcza porów, nie zwęża ich.
Skóra po użyciu jest napięta, zaczerwieniona, podrażniona.
Ostatecznie znalazłam dla niego lepsze zastosowanie - świetnie sprawdzał się przy zmywaniu a właściwie zdrapywaniu maseczek z glinką :D

lubię go

Faktycznie bardzo mocny:) Ja go jednak lubię pomimo tego, że lekko podrażnia skórę. Stosuję go również do dłoni i dekoltu i całkiem nieźle sobie radzi :)

Bardzo dobry produkt ale...

Peeling Ziaja nie przebija niebieskiego peelingu z Avonu (tamten to wg mnie KWC), ale jest bardzo dobrym peelingiem. PLUSY: połączenie jakość-cena-pojemność - świetny produkt za małe pieniądze, do tego jest go sporo; zapach - całkiem przyjemny, nie drażnił mnie; konsystencja - odpowiednia; działanie - dobrze złuszczał, wygładzał, zmiękczał skórę; wydajność - dobra. MINUSY: opakowanie - początkowo bardzo mi się podobało, dopóki pompka nie przestała działać (zapchała się?) i musiałam wydobywać peeling innym sposobem; potrafił podrażnić, kilka razy mnie po nim wysypało; dostępność - głównie Internet; konsystencja - niby dobra, ale coś mnie w niej drażniło. PODSUMOWUJĄC: polecam, warto wypróbować, ale jest kilka równie dobrych peelingów w podobnej cenie, a bardziej dostępnych i nie podrażniających skóry.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

Rewelacyjny peeling za małe pieniadze:)To najlepszy kosmetyk tego typu jaki miałam .Dosc gesta konsystencja i ostre drobinki sprawiają, ze ten peeling działa naprawde mocno.Swietnie ściąga martwy naskórek, buzia wyglada pieknie , jest odswiezona.Zaskórników zdecydowanie mniej od kiedy go stosuje.Zapach tez przyjemny no i pompka w buteleczce.Jednym słowem KWC- ma same plusy .Polecam!!!

Używam tego produktu od:2 miesiecy

KWC!!!

Jest idealny taki jaki byc powinien kazdy peeling! Zgadzam sie w 100% z poprzedniczkami ma duzo malych drobinek bardzo dobrze zluszcza cera po uzyciu jest gladziutka a nastepnego dnia sliczna i mila w dotyku. Oprocz tego kosmetyk jest tani jak na taka duza buteleczke zreszta bardzo wydajna:)Zauwazylam ze zmniejszyla mi sie ilosc zaskornikow:)
POlecam serdecznie wszystkim ktorzy szukaja naprawde dobrego peelingu!

Używam tego produktu od:2 miesiecy

godny polecenia

moja pierwsza recenzja została usunięta ponieważ za szybko napisałam ocenę kosmetyku - teraz pisze zatem po raz kolejny, ale zdania nie zmieniam

Peeling jest bardzo dobry i z czystym sumieniem można go polecić
--> bardzo gęsty, wydajny
--> zawiera mnóstwo drobinek z pozoru delikatnych i lekkich w działaniu, jednak ich działanie jest zaskakujące - są jak papier ścierny, ich działanie jest bardzo mocne i przynosi super efekty
--> skóra jest oczyszczona, świeża ale nie aż tak podrażniona jakby mogło się wydawać
--> cena bardzo dobra + duża pojemność
--> wygodne i poręczne opakowanie, duży plus za pompkę ułatwiającą aplikacje

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie;
jeżeli je zużyje to z pewnością zakupie kolejne

Tak, tak i jeszcze raz tak!!!!

Cudowny produkt za naprawdę niewielkie pieniądze!!! 250 ml za jedyne 12 zł, czego wiecej chciec?! a w dodatku super działa....peeling jest naprawde mocny...drobinek złuszczajacych jest bardzo, bardzo duzo..zapach jest przyjemny, delikatny

Działanie: skóra gładziutka, promienna i oczyszczona :)

Napewno kupie ponownie i jak koleżanka wcześniej pisała...mam nadzieje, że producent nie podwyższy cen!

Używam tego produktu od:1 opakowanie

nalepszy z najlepszych!

Cudowny peeling! Gesta konsystencja, drobinki ścierające malutkie, jest ich bardzo dużo. Wygląda niepozornie, ale działa świetnie. Jest naprawdę bardzo, bardzo mocny. Ściera idealnie. Skóra jest gładka jak aksamit, po użyciu peelingu aż czuć, ze krąży w niej krew. Odkąd używam mam dużo mniej problemów ze skora. Koloryt się wyrównał, a zaskórniki są znacznie mniej widoczne. Moja skóra wygląda znacznie zdrowiej i promienniej. Cena niska, duża pojemność i super wydajność. Naprawdę świetna sprawa!

Używam tego produktu od:mies.

dobry;)

peeling dobrze ściera martwy naskórek,przez co cera jest aksamitna i delikatna.Pomimo,iż jest to bardzo mocny kosmetyk nie podrażnia cery,niestety u mnie po zabiegu cera się błyszczy;/ sama nie wiem dlaczego się tak dzieje;/;/;/ ale mimo to jest godny polecenia

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1