Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Średnia ocena: 3.64/5

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

tłusta, mieszana
oczyszczające
w buteleczce
mechaniczne

#PRODUKT IDEALNY#

Biorąc pod uwagę cenę, ilość i jakość-to produkt idealny dla osób które szukają peelingu z prawdziwego zdarzenia:) Nawet mój narzeczony chwali sobie ową moc ścierania oznak zmęczenia i upływu lat :)

+ wygładza i wyrównuje skórę
+ ujednolica koloryt
+ odejmuje lat :)
+ niewiele kosztuję i wygląda na to że starczy na następne kilka miesięcy

Polecam! Szczególnie razem z maską Pro z zieloną glinką do cery trądzikowej. (w przeciwieństwie do innych, drogich preparatów, te naprawdę pomagają zwalczać wypryski)

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno

ReWeLaCyJnY!!!

Świetny peeling!
drobinki średniej wielkości, w sumie małe ale ostre, dobrze ścierające- jest ich bardzo dużo,
peeling jest gęsty, dobrze się rozprowadza, przyjemnie masuje, efekt jest ŚWIETNY!!! CERA GŁADZIUTKA, świeża, oczyszczona, rozświetlona, jakby odmłodzona;)
jest to najlepszy peeling jaki kiedykolwiek miałam!!!
uwielbiam kosmetyki po których zastosowaniu widać efekty, ten działa błyskawicznie!!! do tego mam wrażenie że wspomaga działanie kremow... może przez oczyszczenie porów i usunięcie martwego naskórka... SUPER!!!
bardzo wygodna butelka z pompką
i ta cena... ;)
ziaja mnie miło zaskoczyła!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Rewelacja

Ten peeling to prawdziwa perełka kosmetyczna. Niedrogi a jeśli chodzi o działanie to czapki z głów ;)
Bardzo dobrze i bardzo mocno ściera pozostawiając skórę gładką i jednocześnie niepodrażnioną. Kilkuminutowy, delikatny masaż i kosmetyk robi swoje. Działanie i efekt końcowy porównywalny z tym po przejściu wszystkich etapów z zestawu do domowej mikrodermabrazji Vichy :ehem: Kosmetyk jest niesamowicie wydajny.

Polecam serdecznie

NAJLEPSZY !!!!!!!!!

Ten peeling jest naprawdę świetny. masuje nim twarz około 5 minut i potem zmywam. Skóra po nim jest gładziutka, promienna a co najważniejsze wspaniale oczyszczona. Po jego zastosowaniu nakładam jeszcze maskę z zielonej glinki z efektem mikro. i efekt jest naprawdę super. Ze względu na dość grubą skórę stosuje 2-3 razy w tygodniu. POLECAM wszystkim którzy mają problemy z zaskórnikami i grudkami, ale nie tylko.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Moim zdaniem działa tak jak opisuje to producent w 100%.
Doskonale złuszcza martwy naskórek, matuje, cera jest gładka i rozświetlona.
Zawiera dużą ilośc bardzo drobnych, ostrych ziarenek.
To lubię :)
Duża pojemność, Świetna jakośc za niewielkie pieniądze.
Bardzo wydajny
Mój KWC.

Skuteczny i przyjemny

Uzywam go razem z maseczka zielona glinka + mikrodermabrazja, te dwa kosmetyki super ze soba wspoldzialaja. Peeling bardzo dobrze oczyszcza, jest b.mocny, trzeba uwazac zeby nie "przedobrzyc" ;) Swietnie przygotowuje skore do dalszych zabiegow pielegnacyjnych. Aha i jest mega wydajny

Używam tego produktu od:ok.6mies
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

daje rade:))

moja skora jest odporna na wszelkie scieranie, maseczki itp. o peelingach enzymatycznych moge zapomniec, bo daja jedno wielkie NIC. dlatego zdecydowalam sie na Ziaje jako, ze producent podaje ze peeling jest bardzo mocny . i okazalo sie ze jest Mega duzy (250ml) (normalne maja 75ml) i faktycznie dziala. ja uzywam go w polaczneniu maseczki z glinka i mikroderm. oraz maseczka zwezajaca pory (oczywiscie nie wszystko na raz:)) i musze przyznac, ze moja skora sie wygladzila, zaskorniki na nochalu sa o wiele mniejsze i nos jest super gladziutki a nie chropowaty jak to bylo kiedys.
takze produkt godny polecenia. ja moge tego peelingu uzywac codziennie- nic mi sie z buzka nie dzieje (ale nie wiem czy to zasluga peelingu czy tego ze moja twarz malo co rusza.heh)
za taka cene uwazam, ze produkt jest wart uwagi i na pewno zagoscilby u mnie na stale gdyby nie to, ze jestem w UK.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego (uzywany codziennie)

świetny ścieracz :D

Peeling jest po prostu doskonały. Posiada bardzo dużo, bardzo mocno ścierających drobinek, które działają rewelacyjnie.

Skóra jest świetnie wypilingowana, odświeżona, naprawdę czuć, że oddycha.
Uwielbiam go używać.

Mój najlepszy peeling jaki miałam kiedykolwiek!
Jest duży i tani, a najważniejsze, że skuteczny.

KWC!

Przymierzałam się do produktów z serii Pro już od jakiegoś czasu. W końcu stałam się szczęśliwą posiadaczką tego peelingu. Ma niewyobrażalną MOC :) W 250ml butli drzemie ogrom małych, ścierających drobinek. Dla niektórych może się okazać za ostry, dlatego trzeba go używać z głową. Poradzi sobie nawet z najbardziej zaniedbaną twarzą. Jestem z niego bardzo zadowolona. W końcu mam gładką twarz i oczyszczone pory (a jestem posiadaczką bardzo problematycznej, mieszanej cery - stale zaskórniki i czarne kropki!). Świetnie działa przy współpracy z maską ściągającą pory również z serii Pro. Bardzo wydajny, wystarczy mi na baaardzo długo :) POLECAM!

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Mocarz :)

Świetny peeling,najmocniejszy z jakim miałam do czynienia.Idealnie wygładza,rozjaśnia i oczyszcza.Czuć,że po jego zastosowaniu skóra jest "jak nowa".Pomimo iż jest niezwykle mocny to przy ostrożnym nakładaniu na zwilżoną twarz nie powoduje żadnych sensacji takich jak nadmierne podrażnienia czy zaczerwienienia.Najlepsze efekty daje masowanie twarzy przez 5-10 minut tak jak zaleca producent.
Peeling jest baaardzo wydajny,przyjemnie pachnie i kosztuje niewiele.Mój absolutny ulubieniec w kategorii mocnych ścieraczy.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Bardzo solidny produkt

Mogę śmiało napisać, że jest to najlepszy peeling mechaniczny na jaki trafiłam. Moja cera bardzo dobrze znosi peelingi mechaniczne, a ja osobiście lubię je.

Opakowanie: duża, wygodna butelka z dozownikiem - super! bo wygodne:)
Peeling ma postać gęstego, bezbarwnego żelu z mikroskopijnymi drobinkami ścierającymi. Drobinek jest baaaardzo dużo, są malutkie (wszystkie jednakowej wielkości), i dość "ostre".

Trzeba dość ostrożnie i z wyczuciem peelingować twarz, aby jej nie podrażnić. Efekt jest bardzo dobry, twarz oczyszczona, gładzitka.
Mam wrażenie, że drobinki ścierające mają odpowiedni kształt, a dzięki temu że jest ich strasznie dużo peeling jest bardzo skuteczny i wydajny. Szczerze mówiąc jeszcze nie trafiłam na peeling z taką ilością ścierających drobinek...

Cena zachęca, butelka ma 250 ml, a biorąc pod uwagę wydajność - super:) starczy mi chyba na rok!

Podsumowując: świetny produkt w dobrej cenie. Raczej nie polecam osobom z bardzo wrażliwą cerą, czy też naczynkową.
Polecam osobom, które lubią peelingi mechaniczne - dla mnie najlepszy jaki dotąd używałam, a trochę tego było.Używam tego produktu od: 1 miesiąc