H&M, Nail Polish by H&M (Lakier do paznokci)

H&M, Nail Polish by H&M (Lakier do paznokci)

Lakier do paznokci jest dostępny w prostokątnych buteleczkach (również w buteleczkach z kwiatkiem). Można go kupić w paru kolorach, m.in. czerwonym, czarnym, liliowym z brokatem.

super

Lakier kupiłam totalnie przypadkowo, akurat w mojej fazie kupowania kolorowych lakierów, a potrzebowałam rozmienić pieniądze. ;)

Posiadam kolor Blue My Mind czyli intensywny kobalt.
Nie wiem czy to cecha wszystkich lakierów z H&M, ale ten jest absolutnie rewelacyjny.
Już przy jednej warstwie daje mocny, nieprześwitujący kolor, przy dwóch warstwach i utwardzaczu trzyma się 6 dni (!) bez odpryskiwania, a rąk do sprzątania i zmywania nie oszczędzam ;)

Piękny kolor i super trwałość.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Wspaniały!

Posiadam dwa kolory :
1. i\'m not a kiwi (mam go od roku)
2.Norwegian sky ( od tygodnia)

Jestem zachwycona !! :3
Piękne kolory
W przypadky norwegian sky nakładałam dwie warstwy i lakier bezbarwny dlatego ze trudno się go zmywa bo ma się wrażenie jakby lakier na płytce miał konstystencje piaskową ..zostawia na skórkach trochę brokatu ale to nic ;)

W Przypadku i;m not a kiwi - jakoś mniej go używałam , szybko znudził mi się kolor ;p ale zużułam pół opakowania

Wytrzymałosc laierów to tak do 3dni widac jak sciera się lakier na koncówkach..

Ale naprawdę polecam Norwegian sky :)) pięknie wygląda na paznokciach :) co zresztą widac w załączniku na zdj;)

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Jeden z lepszych, jakie posiadam :)

Lakier dorwałam w cenie 2zl- jak tu się nie skusić? Wybrałam więc kolor o nazwie- Fabulous Nails Honey, czyli brąz ze złotymi drobinkami.
Myslałam, że przeceniony to bedzie odpryskiwał, czy coś, ale nic z tyc rzeczy (przynejmniej nie tak szybko). Wystarczy jedna warstwa, by dokładnie pokryć paznokieć. Kolor jest taki, jak w buteleczce. Nie robi grudek. Prostokątne opakowanie ładne, klasyczne. Pędzelek odpowiedni.
Zaopatrzę się również w pare innych odcieni ;)

Używam tego produktu od: tygodnia?
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

Kolory - super!

Bardzo lubię kolory z tej serii, choć ten, który posiadam (Pinkastic) za jedną warstwą dobrze nie kryje. Za to długo się trzyma, wysychanie też w miarę. Przede wszystkim lubię w nich barwę i z pewnością kupiłabym ponownie - choć trochę są rzadkie w konsystencji...
Ilość zużytych opakowań: jeszcze żadne

Pigmentacja na piątke

Jedna warstwa i spokojnie można odłożyć buteleczke. Jeden z najlepiej napigmentowanych lakierow jakie miałam. Posiadam piękny odcien niebieskiego, dwa fiolety jeden neonowy drugi zgaszony, zielen khaki, kolor limonkowy i te są piękne. Mam też dwa nietrafione kolory, czerwien i zielen jakby coś pomiędzy kolorem perłowym a holograficznym.
Trwałość bardzo dobra, wytrzymuje bez ścierania 3-4 dni. Szybko wysycha a aplikacja jest komfortowa. Bardzo dobry lakier

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Trwałość na dużego + !!!

Oceniam odcień Jo Is In The House, czyli transparentny lakier z mnóstwem holograficznych drobinek. Lakier nakładam przeważnie na inny kolor i daję jego 2-3 warswy. Zasycha dość szybko, dlatego nie trzeba robić długich odstępów. Świetny jest też do cieniowania. Pędzelek wygodny, buteleczka ładna, cena 15 zł nawet przyzwoita.
Nie wiem czy to kwestia tylu warstw, ale lakier na paznokciach (u rąk!)przetrwał 2 tygodnie i nie było żadnych odprysków ! Zmyłam go tylko dlatego, że znudził mi się wzór, ale myślę, że wytrzymałby drugie tyle.
U mnie w H&M-ie bardzo duży wybór, także na gamę kolorów nie narzekam.

+gama kolorów
+dostępność
+cena
+trwałość !!!
+zasychanie
+buteleczka
+pędzelek

- troche uciązliwe może być zmywanie, kiedy te drobinki brokatu walają się po wszystkich palcach, paznokciach itd. Ale myślę, że dla takiego efektu i tskiej trwałości warto poświęcić czasami więcej czasu :)

bardzo lubię

Wybór kolorów zależy od sklepów, w jednych sklepach wisi 5 kolorów, w innych 20.

Kolory są bardzo intensywne, mamy na paznokciach taki kolor, jak w buteleczce.

Pojemność jest bardzo duża, kiedyś zużyłam do końca bella\'s choice-piękna miętę, ale tylko dlatego, ponieważ używałam jej całą wiosnę i całe lato, dzień w dzień ;)

Jedynym minusem jest trwałość. Drugiego dnia łatwo o odpryski.

Ale i tak i tak, cena jest niska, więc nie szkoda go zmywać co drugi dzień ;)

Kolory są bardzo urzekające, są bardzo głębokie i intensywne. 100% krycia.

Zdjęcia:
1) Manhunter-klasyczna czerń. Wygląda bardzo elegancko. Lakier kupiłam rok temu, a jest jak nowy.
2) Jo Is In The House- brokatowy lakier, który jest idealny jako top, idealnie robi się nim ombre. Najlepszy brokatowy lakier na świecie.
3) Midnight passion-idealny bordowy odcień. Ciemny, głęboki.
4) Pink macaroon-piękny jasno cukierkowy róż. Identyczny róż jest w zestawie kawiorowym z sephory.
5) Red Nails- klasyczna czerwień.
6) Bella\'s Choice-ukochana mięta już od 2010 roku ;) Kiedyś chyba była trochę bardziej blada, ale może mi sie wydaje. Bardzo bardzo podobna do Mint Candy Apple z Essie. Tańszy odpowiednik.
7) Blue My Mind-piękny electric blue. Idealnie kryje, nie prześwituje-jak wszystkie zresztą.
8) Confetti- tu akurat nie jestem zadowolona, niby brokatowy lakier, a trzeba trzech warstw żeby jakaś drobinka pojawiła się na pazokciu. Jednak Jo Is In The House to faworyt.

2. Połączenie Manhunter i Jo is in the house.
3. Midnight Passion
4. Bella\'s Choice vs. Miny Candy Apple Essie (zdj z internetu)
5. Bella\'s Choice
6. Blue My Mind

Używam tego produktu od: trzech lat?
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście opakowań

jedne z moich ulubionych, tanich lakierów

Bardzo lubię lakiery H&M. Wszystkie w prostokątnych buteleczkach są trwałe i przede wszystkim ładnie rozprowadzają się na paznokciu. Nie rozmazują się, mają stosunkowo gęstą objętość, więc nie trzeba malować płytki kilkakrotnie (może z wyjątkiem jasnych, matowych kolorów). Najlepsze są wszystkie kolory opalizujące. Jeżeli położysz jedną warstwę i na nią zwykły utrwalacz paznokcie wyglądają jak "od kosmetyczki" i jeśli nie używasz na co dzień detergentów to trzymają się nawet 5-6 dni!
Super:)

Ilość zużytych opakowań: 20 niepełnych opakowan

Fajne, szkoda, że kolorów mało

Mam Blue Bliss i Lady Luck, czyli niebieski brokatowy i zielony.

+ trwałość standardowa, zależnie od bazy, w porywach do 4 dni
+ pędzelek dość wąski, ale mimo to wygodny
+ jedna warstwa wystarczy, ale można nałożyć 2
+ brokat można stosować samodzielnie, a można jako topper na inne lakiery
+ zielony zmywa się świetnie, brokat trochę gorzej, ale nie tragicznie

- cena (w przeliczeniu 15zł)
- niedostępność w Polsce

Używam tego produktu od: początku października 2012
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Kupuję od dawna zarówno stałe linie jak i limitowanki w zestawach i szczerze uwielbiam.
Przede wszystkim ze względu na kolory, zawsze zgodne z trendami z nowych kolekcjach.
Zdarzają się niestety buble, które nawet po nałożeniu dwóch warstw (co w przypadku tych lakierów zazwyczaj nie jest konieczne) wyglądają średniawo.
Niemniej, z przeważającej większości jestem bardzo zadowolona.
Minusy? Średnia trwałość, zdecydowanie lepsza przy podkładzie pod lakier. Dla mnie to jednak niewielka wada - kolory zmieniam praktycznie dziennie.
Jednym słowem gorąco polecam - zwłaszcza edycje limitowane:)

Podsumowując..:
+ KOLORY!!!!
+ dostępność
+ cena (zwłaszcza w limitowankach)
+ przy większości - brak konieczności nakładania drugiej warstwy

- trwałość
- niektóre szybko zasychają...

Używam tego produktu od: trzech lat?
Ilość zużytych opakowań: ok 15-20

Kiedyś całkiem całkiem, a teraz całkiem niecałkiem

Trzeba przyznać, że sceptycznie podchodziłam do tych lakierów, ale opłacało się zaryzykować.

Z kolekcji lakierów H&M mam kilka lakierów i trzeba przy tym zaznaczyć, że są to lakiery zarówno z nowej serii, w nowych buteleczkach, jak i starej.

Nie da się nie zauważyć, że lakiery ze starej wersji trzymały się na paznokciach dużo dłużej, nawet do 5 dni. Rekord tych z nowej to niestety tylko 3...

Napomknę może jeszcze o tym, że pędzelek jest krótki i kiedy już zużyjemy 3/4 butelki, trzeba ją odwracać do góry nogami, żeby lakier w ogóle dotarł do pędzla.

Lakierom ze starej wersji dałabym spokjnie pięć gwiazdek, ale jakość tych z nowej serii obniżyła ogólną ocenę do trzech.

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Yyyy, nie.

Zawsze sobie mówię nie, nie, nie kupuj, nie wolno! Odłóż! Ale dziewczyny. Te kolory są cudowne, bajeczne, fantastyczne! Nigdy takich nie ma! Kocham je!
Ale, powiedzmy sobie szczerze. Jakoś fatalna. Lakier zaczyna odłazić, zanim dobrze wyschnie. Poważnie. Tak nietrwałe lakiery to chyba jakiś fenomen. poza tym, dziwnie pachnie. Nie lakierem. Jakoś tak podejrzanie. podobno lakiery z HM są wyjątkowo niezdrowe, fatalne składniki itp stąd taki zapach. Nie wszystkie takie mają, ale zdecydowana większość. Ale to można jakoś przeboleć kładąc coś ochronnego pod spód. Dla takich kolorów to można życie stracić, ale... Odłażą! Na drugi dzień zostaje połowa, nieważne czy wylejecie sobie na palce utwardzacze, czy nie. Na lakierach z HM nie robi to większego wrażenia. Kolory piękne! Ale nie, nie kupuje tego, bo to pieniądze w błoto.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka