H&M, Nail Polish by H&M (Lakier do paznokci)

H&M, Nail Polish by H&M (Lakier do paznokci)

Lakier do paznokci jest dostępny w prostokątnych buteleczkach (również w buteleczkach z kwiatkiem). Można go kupić w paru kolorach, m.in. czerwonym, czarnym, liliowym z brokatem.

okej, do czasu

Ogromnym plusem lakierów z hm jest paleta świetnych kolorów!
Na początku świetny efekt, bardzo fajnie się rozprowadzał, dwie warstwy i fajny, żywy, trwały efekt. Mimo moich problemów paznokciowych z odpryskami lakier jest trwały. Jedyną wadą jest jego szybkie wysychanie w butelce ! Po kilku tygodniach lakier jest beznadziejny niestety, a swoje lakiery przechowuje w odpowiedni sposób, że raczej cięzko im się \\\'zapsuć\\\' Uwielbiam ten kolor, jest świetny ale malowanie po jakimś czasie to masakra. Nie używam jednego koloru jeden raz, więc to nie była dobra opcja. Znam lakiery tańsze albo w podobnej cenie o wiele trwalsze

Jednak mimo wszystko polecam. Kolorystyka, rozprowadzanie go na początku oraz efekt warte są zakupu

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Całkiem przyzwoity.

Najlepsze co jest w tej serii lakierów, to gama kolorystyczna. Znalazłam odcienie, których poprzednio szukałam od dłuższego czasu. Poza tym na plus- nie prześwituje, bardzo fajnie się prezentuje na paznokciach, szybko schnie, cena przystępna.
Co do trwałości.. Następnego dnia, po pomalowaniu zaczyna już odpryskiwać. Trwałość mogłaby być rzeczywiście lepsza. Za to gwiazdka w dół.

Używam tego produktu od: pare miesiecy
Ilość zużytych opakowań: parę

Szczerze mówiąc? Polecam:)

Posiadam kolor Beauty Bandit - średnio ciemny, pastelowy fiolet. Według mnie idealny na wiosnę i lato, ale sprawdzi się także na jasień i zimą. Lubię takie lakiery, które mogę używać cały rok.
Standardowo nakładam dwie warstwy lakieru, w tym przypadku jest to wystarczająca ilość by uzyskać taki efekt jak w buteleczce.
Lakier schnie dość szybko, nie momentalnie, jednak w rozsądnych granicach czasowych.
Mały minus daje mu za pędzelek, jest wąski i nadaje się do malowania, jednak mam wrażenie, że lepiej by było gdyby był odrobinę krótszy. Jeśli chodzi o szeroką nakrętkę to mnie akurat pasuje, ale z łatwością można sobie wyobrazić, że komuś nie będzie pasować, gdyż jest naprawdę spora.
Po nałożeniu lakier utrzymuje się kilka dni (po jakiś 4-5 go zmywam, choć nadawałby się jeszcze do noszenia, po prostu lubię zmieniać kolor na paznokciach:) ) zauważyłam, że po tych kilku dniach na lakierze pojawia się coś w rodzaju odgnieceń, jednak nie ma żadnych odpryśnięć, ale to nawet jednego, czym ten lakier zdobył moją miłość.
Jeśli chodzi o zmywanie to również ten produkt sprawdza się doskonale, nie rozmazuje się, nie brudzi paznokci. Schodzi sprawnie i bez problemów.
Myślę, że wypróbuje jeszcze inne kolory, bo z tego lakierku, który mam korzysta mi się naprawdę bardzo przyjemnie.
Pojemność to 9 ml a ważność 24 miesiące.

Jednodniowa trwałość

Dobrze kryje, szybko schnie, zawsze można znaleźć modny kolor.
Ale co z tego, skoro odpryskuje już pod koniec dnia... ?
Nie pomaga ani baza ani top coat, po prostu jest to lakier dobry na jednen wieczór. Nie ma problemów ze zmywaniem, bo po powrocie do domu i tak połowy już nie ma : ]

Ilość zużytych opakowań: dwa

nie

Używam koloru: \'get a rose 4 me\'
Urzekł mnie śliczny różowy kolor lakieru. Niestety po pomalowaniu okazał się zupełnie inny. Na paznokciach wyglądał wprost tandetnie.
Lakier bardzo krótko utrzymywał się na paznokciahc- do 3 dni. Odpryskiwał.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

W miarę dobry

Gama kolorów - fantastyczna! Zawsze znajdę wśród niej jakiś lakier, który koniecznie muszę kupić. Kolory to na pewno plus, jednak jest jeden, poważny minus. Ciężko się nakłada - ma dość kleistą konsystencję. Nie wiem, może to odnośnie kolejnego, dużego plusa? Lakier naprawdę bardzo dobrze się trzyma, nie odpryskuje, jest pod tym względem naprawdę bardzo dobry.
Jednak czy 14,90 to tanio? Wydaje mi się, że są lekiery w podobnych cenach znacznie lepsze, jednak obawiam się, że i tak zawsze będąc w H&M wrócę z lakierem - urzekają one kolorami.

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

piękne kolory,słaba jakość

+piękne kolory!
+oryginalne ;d czasami można znaleźdź w kolekcji żadko spotykane a w naprawde dobrej cenie
+cena
+mam wiele kolorow i jestem z nich zadowolona mimo wszystko

-jakosc.... utrwalam dodatkowo bezbarwnym
-konieczność malowania kilka razy

Ilość zużytych opakowań: ok 30

bardzo FAJNY lakier

po prawie roku odkopałam mój ulubiony letni kolorek Bella\'s Choice i znów ochów i achów bez końca

-super kolor! bardzo soczysty i bliski temu co w buteleczce.

-super trwałość! z bazą raz nałożony grubszą warstwą sprawia że paznokieć jest w stanie NIENARUSZONYM ok 3-4 dni, z małą poprawką kolejne 3 dni wygląda świetnie - to pierwsza liga wśród moich lakierów! :)

-po roku zgęstniał, ale nadal bardzo łatwo się nim maluje - nawet wolę gęste lakiery - i pędzelek ma w sam raz

-bardzo chętnie kupię kolejny raz Bellę ale i wypróbuję kolejne kolorki

Używam tego produktu od: 1rok

Fajny

Niby lakier jakich wiele, a jednak ma coś w sobie..

- intensywne, soczyste kolory
- cena ok 20 zł uważam, że to dość dużo zwłaszcza, że w moim mieście lakiery dobrych marek takich jak Inglot, Pupa, Revlon, Isa Dora wahają się od 19 do 28 zł ;)
- dość długo schnie
- trwałość nie najgorsza ;)

Mogę polecić

Używam tego produktu od: od kiedyś..
Ilość zużytych opakowań: zero

całkiem całkiem :)

Byłam mile zaskoczona bo nie oczekiwałam zbyt wiele od lakieru z sieciówki. Trwałość - 3-4 dni bez odprysków i ścierania, pędzelek wygodny - dobrze się nim maluje, duży wybór kolorów, lakier nie gęstnieje w buteleczce (jeden mam już około roku i nadal jest ok). Polecam!

Ilość zużytych opakowań: cztery?

dobry

nie wymagam od lakierów do paznokci nie wiadomo jakiej trwałości, zwłaszcza, że w swojej pracy często niszczę sobie ręce na własne życzenie. ten lakier spełnia właściwie wszystkie moje wymagania.
-zawsze modne kolory
-poręczny pędzelek
-wygodne rozprowadzanie
-intensywny kolor po dwóch warstwach
-trwałość na dłoniach - ok 4 dni, póżniej lekkie odpryski/na stopach nawet do dwóch tygodni!
-bardzo przystępna cena

Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Raczej kiepski

Lakiery mają świetne, modne kolory, niewiele kosztują i są łatwo dostępne - tu myślę tkwi sekret ich sukcesu. Niestety jakościowo stoją na raczej niskim poziomie i, co już nie raz było tu podkreślane, kolor kolorowi jest nie równy. Sama mam obecnie 3 sztuki i z jednego z nich jestem względnie zadowolona, z dwóch nie. Szczególnie modne ostatnio pastelowe kolorki wypadają słabo - ciągną się, są gęste, jedna warstwa lakieru nie pokrywa dobrze paznokcia, a żeby równo nałożyć drugą trzeba rozsmarować na paznokciu sporą jego ilość... Lakier trzyma się na paznokciu bez większych zastrzeżeń około 2 dni, czyli bez szału, ale też bez tragedii - podobnie krótko wytrzymuje większość innych lakierów na rynku. Niestety po tych dwóch dniach lakier H&M paskudnie odpryskuje, a nie ściera się na końcówkach, jak lakiery które lubię, a to dla mnie poważna wada, nie zawsze mam bowiem możliwość poprawić manicure, a takich delikatnie wytartych brzegów paznokci prawie nie widać, w odróżnieniu od odprysku na połowę płytki... Podsumowując - można kupić dla koloru, jeśli ktoś chce zaszaleć raz po raz z ciekawym odcieniem na paznokciach, ale używanie go "na co dzień", to - ze względu na trudną aplikację i szybkie odpryski - po prostu męczarnia...

Używam tego produktu od: 1,5 roku