Garnier, Skóra Wrażliwa, Krem łagodząco - nawilżający do skóry bardzo wrażliwej

Garnier, Skóra Wrażliwa, Krem łagodząco - nawilżający do skóry bardzo wrażliwej

Krem łagodząco - nawilżający stanowi codzienne, kompletne rozwiązanie problemów skóry bardzo wrażliwej. Nie tylko łagodzi i nawilża, lecz ponadto zmniejsza uczucie dyskomfortu i ściągnięcia skóry oraz wzmacnia jej odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Formuła kremu, wzbogacona w łagodzący ekstrakt roślinny i witaminę E, już od pierwszej aplikacji przynosi skórze ukojenie i intensywnie ją nawilża, dając długotrwałe uczucie komfortu. Jego hipoalergiczna formuła została opracowana po to, aby minimalizować ryzyko alergii. Produkt szybko się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Skład: (29.05.2010)

Cena: 20zł / 50ml

/e/

zimowy niezbędnik

rewelacyjny krem na jesienno-zimowe chłody. już drugi sezon ratuje moją cerę przed szkodliwym działaniem niskich temperatur. kosmetyk doskonale nawilża skórę, likwiduje przesuszone skórki, zaczerwienienia, łagodzi. Mam przetłuszczającą się cerę, ale nie zauważyłam żeby powodował większe błyszczenie lub zapychał pory.Nadaje się pod makijaż. Pomimo że jest to krem na dzień, z powodzeniem stosuję go także na noc. Na dodatek jest niedrogi i wydajny:)

Używam tego produktu od: od zeszłego roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie

Ogromna niespodzianka!

Naczytałam się o tym kremie tyle dobrego, że postanowiłam przemóc się i dać mu szansę. Mimo wszystko nie spodziewałam się zbyt wiele dobrego, bo: po pierwsze używam kosmetyków aptecznych, po drugie, wyjątkowo nie lubimy się z Garnierem, po trzecie, wychwalany tonik z tej serii kompletnie nie przypadł mi do gustu. Zakupiłam w hipermarkecie za śmiesznie niską cenę (9,90) i zaczęłam używać. Jakież było moje zdziwienie, kiedy dzień po dniu rano budziłam się z promienną, elastyczną, nawilżoną, rozjaśnioną cerą, z której wszelkie niedoskonałości i podrażnienia znikały w ekspresowym tempie! To jeden z bardzo nielicznych kosmetyków, którego działanie naprawdę widać gołym okiem po niedługim okresie stosowania! Ma całkiem miłe dla oka opakowanie, bardzo ładnie pachnie, ma przyjemną konsystencję, choć wcale nie tak lekka, jak się spodziewałam (dla mojej normalnej/mieszanej cery na dzień odpada). Często mieszam go z olejami i żelem hialuronowym z BU i moja cowieczorna toaleta zamienia się w chwilę przyjemnego relaksu. Gorąco polecam niedowiarkom! ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

można spróbować

Plusy
- dobrze nawilża, pozostawia delikatną ochronną warstwę na twarzy
- przyjemny zapach
- zmniejsza u mnie drobne niedoskonałości powstające pod wpływem przesuszenia

Minusy
- jak na tą jakość mógłby być nieco tańszy
- trzeba odczekać 2-3 minuty z nałożeniem makijażu po jego zastosowaniu

Ilość zużytych opakowań: pół

Super ukojenie

świetnie nawilża, makijaż się na nim trzyma bez zarzutu. Na lato jest niezastąpiony i pomimo że mam mieszaną cerę, wrażliwą i naczynkową to krem nie uczula, nie powoduje zaczerwień ani nic z tych rzeczy. Polecam :)

Bardzo dobry, ale ta cena...

Ten krem to bardzo dobry produkt, ale coś równie dobrego można jednak kupić w nieco niższej cenie lub większej pojemności za tą samą cenę. PLUSY: skutecznie nawilża i pielęgnuje skórę; pomaga podleczyć miejscowe przesuszenia; poręczne, higieniczne opakowanie; dostępność; wydajność. MINUSY: zawyżona cena / pojemność za mała w stosunku do ceny; jak na krem nawilżający, jest dosyć zbity i tłustawy (ostatecznie zaczęłam go stosować na skórę dłoni i szyi) - mam wrażenie, że nie wchłania się do końca; po nałożeniu go skóra mojej twarzy jest dłuższą chwilę zaczerwieniona (a nie mam tego po wszystkich kremach). PODSUMOWUJĄC: krem bardzo "sympatyczny", ale czy warto przepłacać?

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

a ja tam go lubie:)

Dla mnie kremik fajny uzywam go uniwersalnie do wszystkiego sprawdza sie przy oparzeniach skory po solarium czy slonce, opatrunek dla suchej skory doskonale nawilzenie skora jest swieza i wyglada zdrowo:) Polecam , no cena moglaby byc mniejsza jak na taki zwykly kremik ale ogolnie ok:)

Używam tego produktu od:dlugo
Ilość zużytych opakowań:2,3

najzwyklejszy

no tak, nie będe zbyt odkrywcza w swej recenzji
dla mnie jest to po prostu krem
działa poprawnie, nie robi szkód i jednoczesnie niczym nie zachyca
jest tani i niewydajny
nie podraznia - fakt faktem, troche nawilża lekko odzywia i tyle z jego działania
polecam do młodych niewymagających cer

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

b. dobry ;D

Jest to jedyny ktem z którego jestem zadowolona. Jest ekstra. Łagodzi skórę, nie pozostawia plam. Jest bardzo delikatny i ma naturalny zapach. Jedyną jego wadą jest to, że gdy użyję go na noc, następnego dnia moja cera jest trochę tłusta, dlatego rzadko kiedy używam go przed pójściem spać, tylko wtegy kiedy moja skóra na twarzy jest przesuszona, ale i tak go polecam.

Używam tego produktu od:pół roku

Przyjemny produkt :D

Produkt bardzo dobry.
Mogę mu jedynie zarzucić że zostawia na buzi jakby "kołuderkę" co mi oobiście nie pasuje.

Nie stosowałam go też systematycznie ale dawał uczucie nawilżonej i dopieszczonej buźki :-)

W sumie nie wiem czy go kupię ponownie ale polecam :-)

Używam tego produktu od: .. eee paru miesięcy

Dobry.

Kupiłam to mazidełko, zachęcona ocenami Wizażanek i potrzebami mojej suchej i kapryśnej cery, wrażliwej na różne ,,zapychacze". Oczekiwałam więc przede wszystkim, że ten krem nie zatka moich porów, nawilży i będzie nadawał się pod makijaż. I tak się stało, lecz jedynym mankamentem, którego można się czepiać, jest fakt iż nie wchłania się zbyt rewelacyjnie- zostawia leciutko błyszczący film. Mimo to polubilismy się;) Cera jest milutka, nawilżona i gładka. Wydajny. Zostałabym przy nim, gdybym nie odkryła kremu z serii Happy per Aqua [FlosLek], który daje niemal identyczny efekt, a wchłania się do matu. Niemniej jednak nie zaprzeczam, że do niego nie wrócę, bo mimo wszystko jest jednym z najlepszych specyfików, jakie używałam.

Używam tego produktu od:3 miesiące

Moja skóra go kocha

Zakupiłam ten krem nie pokładając w nim wielkich nadziei i przeżyłam wielkie zaskoczenie już po pierwszym zastosowaniu. Początkowo stosowałam go tylko na noc, bo wydawał mi się za ciężki, ale po tygodniu przeszedł również na dzienną zmianę.
Rzeczywiście świetnie łagodzi i wygładza skórę.
Kiedy stosuję go po zabiegu oczyszczania, to podrażnienia znikają już po pierwszej nocy i nie dochodzi do płatowego złuszczania naskórka.
Stosowany przeze mnie na dzień i na noc już po dwóch tygodniach tak wyregulował cerę, że z mojej mieszanej zrobiła się normalna, a pory się zmniejszyły. Nawet poradził sobie trwale z odwodnieniem skóry. Jeszcze żaden krem tego nie dokonał.
Pozostawia na skórze warstwę ochronną, więc niektórym może to przeszkadzać, ale to naprawdę chroni skórę przed wysuszeniem i podrażnieniem. Za to nie przeszkadza to w aplikowaniu podkładu - wypróbowałam 3 różne, zazwyczaj matujące i rozprowadzały się bardzo dobrze i nie rolowały.
Naprawdę polecam wrażliwcom, także tym, których uczula AA (np. mnie)

Dobry:)

Kremik bardzo przypadł mi do gustu, mimo iż nie mam cery suchej.
Mam skórę raczej wrażliwą, mieszaną ze skłonnością to niedoskonałości.
Bałam się, że krem do cery suchej będzie dla mnie za tłusty i będzie zapychać pory.
Jednak tak się nie stało.
Kosmetyk dobrze nawilża i ślicznie, bardzo delikatnie pachnie.
Natychmiastowo łagodzi podrażnienia i "ściągnięcie" skóry.
Dobrze się wchłania i jest idealny pod makijaż :)
Aha i jest piekielnie wydajny :P

Używam tego produktu od:pół roku ale z przerwami