Clinique, Moisture Surge, Extended Thirst Relief (Żel - krem nawilżający)

Clinique, Moisture Surge, Extended Thirst Relief (Żel - krem nawilżający)

Żel-krem Moisture Surge Extended Thirst Relief dzięki technologii nawilżania i mieszance składników zatrzymuje wodę w skórze. Dzięki temu kosmetykowi skóra nie odczuje stresu związanego ze zmianami wilgotności powietrza i będzie mogła utrzymać właściwą równowagę nawilżenia.
Krem zachował tę samą konsystencję i działanie, jakie wykazywał jego poprzednik, Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief. Jednak ten produkt ma zintensyfikowane i przedłużone działanie. Krem dostosowuje się on do zmian w temperaturze i wilgotności w powietrzu, a skutki jego działania są odczuwalne przez 12 godzin. Po aplikacji skóra jest odświeżona i jędrna. Na jej powierzchni tworzy się powłoka, która minimalizuje widoczność drobnych zmarszczek. Krem zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami, minimalizuje skutki przesuszenia skóry i koi podrażnienia. Moisture Surge Extended Thirst Relief może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Jest przetestowany alergologicznie i w 100 % bezzapachowy. Preparat można nakładać również w ciągu dnia na makijaż.

wrażliwa, normalna, sucha
nawilżające
bezzapachowa
w słoiczku
uniwersalne

Świetny!!!

Świetny, lekki krem, który jednocześnie doskonale nawilża. Buźka jest po nim cudownie przygotowana pod makijaż i taka pielęgnacja to czysta przyjemność. Zużyłam już prawie całe opakowanie i zamówiłam kolejne. Mój totalny ulubieniec!

Bardzo się lubimy

Jeden z najlepszych kremów nawilżających na dzień jaki używałam. Bardzo fajnie nawilża moją skórę, nie podrażnia jej, przynosi uczucie ulgi, fantastycznie się sprawdza również jako baza pod makijaż. Nie uczula, jest bardzo wydajny- niewielka ilość kremu wystarcza na całą twarz. Niestety nie pachnie, ale za to jakie efekty pięknego nawilżenia w połączeniu z serum pod oczy oraz mgiełką nawilżającą z tej samej linii. Efekty są znakomite. Krem nie pozostawia tłustego filtru na skórze, bardzo szybko się wchłania. Wcale jak na krem marki dość luksusowej w naszym kraju, nie uważam aby był bardzo drogi, w internecie można go kupić za bardzo przyzwoitą cenę jak na efekty które jego stosowanie przynosi. Jest to mój ulubieniec razem z kremem z brzozy z sylveco oraz serum hangover too faced i na bank zostanę przy nim na dłużej

Dla mnie nie

Gdy go dostałam od razu przeczytałam recenzje i pomimo dużych zachwytów można dostrzec również negatywne opinie.
Pierwsza aplikacja i czułam się super. Skóra nawilżona, mięciutka, mega gładka-trochę czułam się jakbym miała bazę silikonową na twarzy.
Po ok. tygodniu było już średnio. Czułam wysuszone policzki, zaczęły pojawiać się wypryski. Skóra, pomimo tego że mam raczej tłustą, była wysuszona.

ten produkt mnie ocalił

Na wstępie: mam cerę trądzikową i tłustą. Bardzo długo szukałam produktu który będzie nawilżał ale nie obciążał, nie będzie powodował nowych wykwitów, a moja skóra w końcu się uspokoi. Ten krem naprawdę mi pomógł, świetnie nadaje się pod makijaż i jest idealny na lato przez swoją żelową konsystencję. Jest to mój absolutny hit, używam go od paru lat codziennie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak filtra UV (!!!!) oraz to, że na mroźne, zimowe dni jest po prostu za słaby .
Mimo wszystko polecam go młodym osobom, na pierwszy kremik jest po prostu idealny- uspokoił, nawilżył. Na tą chwilę jednak szukam czegoś innego, ponieważ skóra się starzeje i wymaga nieco innej pielęgnacji, nastawionej na zmarszczki

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Lek bez recepty

Poszukiwałam kremu ,który ukoi i nawilży moją skórę i tak trafiłam na Clinique oferujący 72 H nawilżenie.
Krem jest lekki ,bezzapachowy ma żelową konsystencję i brzoskwiniowy kolor.
Szybko się wchłania , nie roluje i nadaje się pod makijaż nie obciążając
i podrażniając skóry. Po nałożeniu cera jest gładka, wręcz aksamitna w dotyku.
Z uwagi na obietnice producenta o mega nawilżeniu nakładałam go jedynie raz dziennie( rano).
Z dnia na dzień obserwowałam poprawę sprężystości i kondycji skóry . KREM OKAZAŁ SIĘ ZBAWIENNYM LEKIEM DLA MOJEJ ODWODNIONEJ CERY.
Jedyna wada produktu to cena,ale skoro to lek, to przecież leki nie są tanie.

mocny nawilżacz pod makijaż

Rzeczywiście jest bardzo mocno nawilżający. Dla mnie na dzień, albo na noc (rodzaj maski pod inny, tłustszy krem). Skóra jest rzeczywiście bardzo dobrze nawilżona, a przez to znikają drobne zmarszczki. Oczywiście zmarszczki nie znikają permanentnie, bo wystarczy krem odstawić i znów się pojawiają. Ale to jest efekt, którego spodziewamy się od kremów nawilżających.

Ma konsystencję bardzo gęstego, przyjemnie chłodzącego żelu. Pachnie niewiele.
Czy wart swojej ceny? Nie wiem. Na pewno kupowałabym go gdyby był znacznie tańszy, ale znalazłam podobny kosmetyk (mocno nawilżający żel) produkcji japońskiej, który, o dziwo, jest tańszy, a działa świetnie. Więc więcej Clinique Moisture Surge nie kupię. Ale jeśli dla kogoś cena nie ma znaczenia i szuka mocno nawilżającego żelu, to warto spróbować.

dla mnie bomba!

krem-żel fantastycznie sprawdził się przy mojej mieszanej skórze. Jest bardzo lekki i nie obciąża, dzięki czemu stosuję go zarówno w te cieplejsze jak i chłodniejsze dni. Aplikacja jest bardzo przyjemna, krem ma konsystencje lekkiego żelu, który szybko się wchłania. Co do wydajności, jest bardzo okej. Buzia jest gładka, jędrna nawilżona super nadaje się pod makijaż i nie uczula. Kupię zapewne niejeden słoik jeszcze

Rewelacja!

Mam skórę mieszaną i ten krem jest dla mnie rewelacyjny. Ma fajną żelową formułę, dobrze się wchłania. Jest bardzo lekki, ale jednocześnie dobrze nawilża. Ja stosowałam pod krem serum Kiehl's Hydro-Plumping. Jak dla mnie razem dają totalnie świetny efekt - zdrowa, promienna skóra

Całkiem dobry

Udało mi się złowić ten krem w dużej pojemności w promocji. Dużo czytałam na temat firmy Clinique - kiepskie składy, testowanie na zwierzętach, więc byłam sceptycznie nastawiona, ale musiałam spróbować ze względu na dobre opinie dotyczące działania. Mam problem z przesuszeniem, a przez to wydzielam ogromne ilości sebum. Krem sprawdza mi się w ciągu dnia, ale też na noc w połączeniu z jakimś serum lub olejem. Ma aksamitną konsystencję, bardzo szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż - nic się nie roluje, a skóra dość długo pozostaje matowa. Nie zauważyłam jednak długotrwałego nawilżenia, ten efekt odczuwam głównie podczas posiadania kremu na twarzy - po zmyciu już nie ma efektu wow.

Mój najlepszy krem!

Krem idealny! Przynajmniej dla mnie. Zachwycił mnie w całości. absolutnie nie widzę żadnych wad poza jego ceną. Głównie używałam go rano, ale na noc również się zdarzało. Idealnie nawilżał moją skórę, nie zapychał jej. Miał bardzo fajną konsystencję. Mimo to, skóra nie była obciążona. Twarz po nim jest rozświetlona. Co ważne, idealnie sprawdził mi się również pod makijaż. To mój absolutny hit!

Dobry krem

Krem jest dobry, ale używam go wyłącznie na dzień. Jako krem na noc ma jak dla mnie za słabe działanie. Na noc preferuję maskę nawilżająca z tej samej serii (maskę nakładam na całą noc) - ta maska daje porządny zastrzyk nawilżenia.
Kremu używam głównie pod makijaż - dobrze sprawdza się w roli nawilżającej bazy.
Nie zatyka porów.

Nawadnia i nawilża

Lekki krem- żel o bardzo przyjemnej konsystencji. Szybko się wchłania, od razu po aplikacji skóra jest ukojona i nawilżona. Atutem jest bardzo mocne nawilżenie bez efektu obciążenia i zapchania skóry. Dzięki aloesowi i kwasowi hialuronowemu w swoim składzie, produkt zapewnia optymalny poziom nawodnienia, a twarz wygląda na wypoczętą i rozpromienioną.