Clinique, Moisture Surge, Extended Thirst Relief (Żel - krem nawilżający)

Clinique, Moisture Surge, Extended Thirst Relief (Żel - krem nawilżający)

Żel-krem Moisture Surge Extended Thirst Relief dzięki technologii nawilżania i mieszance składników zatrzymuje wodę w skórze. Dzięki temu kosmetykowi skóra nie odczuje stresu związanego ze zmianami wilgotności powietrza i będzie mogła utrzymać właściwą równowagę nawilżenia.
Krem zachował tę samą konsystencję i działanie, jakie wykazywał jego poprzednik, Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief. Jednak ten produkt ma zintensyfikowane i przedłużone działanie. Krem dostosowuje się on do zmian w temperaturze i wilgotności w powietrzu, a skutki jego działania są odczuwalne przez 12 godzin. Po aplikacji skóra jest odświeżona i jędrna. Na jej powierzchni tworzy się powłoka, która minimalizuje widoczność drobnych zmarszczek. Krem zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami, minimalizuje skutki przesuszenia skóry i koi podrażnienia. Moisture Surge Extended Thirst Relief może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Jest przetestowany alergologicznie i w 100 % bezzapachowy. Preparat można nakładać również w ciągu dnia na makijaż.

sucha, wrażliwa, normalna
nawilżające
bezzapachowa
w słoiczku
uniwersalne

Spodziewałam się więcej

Spodziewałam się więcej od znanego producenta francuskiego, za tę cenę.

Jest ok, jakoś tam nawilża. Dobrze się nakładał z Hydranov serum z Hebe. Również ma konsystencję żelu. Jest średnio wydajny. Mi wystarczyło tylko na 1 miesiąc. Brak jakichś super efektów.

przyjemny :)

Krem dostałam w prezencie i jestem nim bardzo pozytywnie zaskoczona.
Ma fajną, żelową konsystencję. Nie jest tłusty, na prawdę szybko się wchłania. Zauważyłam po nim natychmiastowe nawilżenie i wygładzenie buzi - jest delikatna i miękka w dotyku.
Krem ma faktycznie nieco dziwny zapach , ale jakoś bardzo mi nie przeszkadza - poza tym bardzo szybko znika :)
Cena wysoka, ale moim zdaniem wart wypróbowania :)

Lekki krem nawilzajacy

Krem ten ma forme lekkiego zelu. Wchlania sie w skore ekspresowo. Jednakze, jego dzialanie jest krotkotrwale- nawilza moze 7-8 godzin zamiast deklarowanych przez producenta 72. Gdy krem przestaje dzialac pojawia sie nieprzyjemne uczucie sciagniecia, wtedy warto nalozyc kolejna warstwe.
Mimo czestego stosowania, okazal sie bardzo wydajny.

Za ta cene i po tej marce spodziewalam sie czegos lepszego niz przecietny krem.

Extra na lato.

Dobry kremik, a właściwie żelik na lato; szybko się wchłania, ma super lekką konsystencję; nadaje się pod podkład i filtr; ładnie, delikatnie pachnie; dobrze nawilża; nie zapycha i nie obciąża skóry w upalne dni.

Kiedyś hit, teraz zwyczajny

Od 1 roku kupuję inne kremy nawilżające ale wcześniej przez ok. 3 lata namiętnie kupowałam tylko ten. Myślę, że ma dobry efekt nawilżający ale nic ponadto. Czasami wydawało mi się jednak, że aż za szybko się wchłania i dlatego pod koniec dnia skóra jednak nie była już taka nawilżona. Na pewno dobry, lekki żel-krem nawilżający nadający się pod makijaż jednak już trochę mi się znudził :)

Świetny krem

Najlepszy krem w tej cenie. Nie zapycha porow, ma idealna konsystencje. Jest mega wydajny i dobrze nawilza. Na zime stosuje wersje intense i jestem rownie zadowolona. Polecam!

Nic specjalnego.

Próbkę kremu dostałam przy okazji zakupów w Sephore. Krem ma lekką żelową konsystencję, jest prawie przezroczysty. Zapach jeśli w ogole ma, to baaaardzo ciężko wyczuwalny. Raczej powiedziałabym, że bezzapachowy. Fajnie rozprowadza sie na skórze, dość szybko wchłania. No i tyle :) szybko sie wchłania i zaraz po tym moja twarz nadal jest sucha, zwłaszcza policzki bo własnie te partie mam przesuszone. Jest bardzo wydajny bo sama próbka wystarczyła mi na kilka razy. Dobrze sprawdza się pod podklad,nie roluje się,ale żadnego WOW nie widzę, Mam ten sam efekt przy moim kremie z Garniera za 15 zl. Nie polecam.

Dobry krem. Robi to co ma robić czyli nawilża. Nie zauważyłam żeby robił coś więcej. Jednak myślę że kupię ponownie, ponieważ to jak narazie jedyny krem który dobrze nawilża a przy tym nie zapycha.

Uniwersalny krem na codzień

Bardzo lubię ten krem, chociaż szału nie ma. Konsystencja jest żelowa, lekka, niezbyt gęsta, niebyt rzadka. Bez problemu rozprowadza się po twarzy, bardzo szybko wchłania, nie pozostawia tłustej, świecącej powłoki. Wręcz odrobinę matuje twarz, ale nie pozostawiając wrażenia suchości. Wręcz przeciwnie, twarz jest świetnie nawilżona od środka i mięciutka. Przy czym krem nie zapycha ani nie obciąża cery, więc świetnie sprawdzi się do cer trądzikowych czy pod makijaż. Jednak problem mam taki, że mimo całkiem dobrej wydajności, to cena jest po prostu za duża. Często można znaleźć ten krem na internecie za lepszą cenę (70-80zł za 30ml), co wciąż jest sporą ceną, bo nie uważam żeby to był bóg wie jak dobry krem. Taki zwyklaczek, który dobrze nawilża jednocześnie nie przetłuszczając. Można chyba znaleźć coś w drogerii za o wiele lepszą cenę.

Edit: po jakimś czasie i próbowaniu innych kremów stwierdzam, że to jednak wyjątkowy krem, bo dodawał mojej cerze wyjątkowego orzeźwienia i zdrowego wyglądu, przy czym ani troche nie przetłuszczał cery. Jednak będę znowu kupować. Cena może jest duża, ale da się kupić na promocjach/w zestawach, a w porównaniu do innych kremów z wyższej półki nie jest tak źle

Super nawilżenie i gładka cera!

Używam go od miesiąca i wiem, że zostanie ze mną na dłużej. Bardzo podoba mi się konsystencja kremowo-żelowa, chociaż to mój pierwszy krem w takiej konsystencji. Jest przy tym mega wydajny! Super nawilża i daje uczucie odprężenia mojej cerze przesuszonej wakacjami. Błyskawicznie się wchłania i jest idealny pod makijaż.

Najlepsze nawilżenie

Mam cerę mieszaną i dla takiej ten krm-żelwydaje mi się najlepszy.
Idalne nawilżenie pomogło mi zapobiec przesuszeniu policzków ale i nadmiernemu wydzialniu sebum w strefie T. Równowaga nawilżenia naprawdę poprawiła stan mojej skóry.
Używam go codziennie pod makijaż.

Swietnie nawilza

Moja skora jest sklonna do przesuszen wiec gdy zobaczylam, ze krem jest na promocji w zestawie na lotnisku ( za 140zl kupilam krem 75ml, spray do twarzy i roller pod oczy!) postanowilam go sprobowac. Na szczescie byla probka i od razu spodobala mi sie jego konsystencja. Pierwsze uzycie bylo ciezkie, moja skora byla przesuszona wiec troche mnie zaczelo szczypac - na szczescie po pierwszych dwoch dniach przestalo i zauwazylam duza roznice. Krem totalnie nawilza moja twarz, skora wyglada zdrowo i jest jedwabista. Idealny dla mnie na noc po umyciu skory.