AA, Ultra Nawilżanie 20+, Micelarny płyn do demakijażu oczu i twarzy (stara wersja)

Płyn usuwa makijaż twarzy i ust, chroni skórę przed wysuszeniem. Doskonale zastępuje mleczko i tonik. Nie wymaga zmywania. Przeznaczony do skóry alergicznej i wrażliwej.
Składniki:
- Struktury micelarne zapewniają niezwykle wysoką skuteczność oczyszczania.
- Algi Durvillea antartica z wód Antarktyki chronią skórę przed działaniem szkodliwych czynników środowiska oraz przywracają jej właściwą równowagę.
- Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i wygładza skórę.
- Alantoina i d-pantenol działają łagodząco.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Poloxamer 188, Polysorbate 20, Sodium Hyalronate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, PEG-12 Dimethicone, Panthenol, Tetrasodium EDTA, Allantoin, Parfum Durvillea Antarctica, Citric Acid (27.07.2009)

Cena: 15zł / 200ml
/e/

świetny

Jak na razie najlepszy płyn micelarny jakiego do tej pory używałam. Dobrze zmywa makijaż, świetnie nawilża i odświeża skórę. Ma przyjemny, delikatny zapach. Ogromnym plusem jest wielkość i cena. Kupiłam w promocji za ok 7zł w SP. Jest wydajny, chociaż aplikowanie na płatek jest bardzo nieprecyzyjne. Odjęłam pół gwiazdki za opakowanie i jednak nie do końca spełnienie moich oczekiwań względem demakijażu :)

+dobrze zmywa makijaż
+nawilża i odświeża skórę
+przyjemny zapach
+cena
+wydajność

-niewygodne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

wart polecenia

- płyn dobrze zmywa makijaż
- nie podrażnia
- jest wydajny
- tani
- łatwo dostępny

odjęłam gwiazdkę za uczucie ściągnięcia. mam (jak się teraz okazuje) bardzo wrażliwą cerę i praktycznie wszystko wywołuje u mnie taki efekt. dlatego płyn polecam ;) oczywiście poza osobami z bardzo wrażliwą cerą

Używam tego produktu od: 2-óch lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5 opakowań

Dobry i tani płyn micelarny

Witajcie Wizażanki,

ten płyn stosował już kilkakrotnie,ostatnio zaopatrzyłam się w dwa opakowania po 250ml za 6,99 w Superpharmie.

ZALETY:

- Delikatnie ale skutecznie zmywa makijaż
- Nie podrażnia oczu
- Ładnie pachnie
- Nie uczula
- Jest powszechnie dostępny
- Niska cena
- Dobry nawet dla allergików

WADY:

-Bardz0 niewygodnie aplikuj się płyn przez płaski otworek

Poza tym polecam bo razem z tanim Bourjois są przodownikami mimo niskich cen!!

Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań po 250ml

średni

Płyn kupiłam w promocji w SP za jakieś 7 zł,więc majątku nie zapłaciłam. Mamy za tą cenę 250 ml płynu w całkiem przyjemnym dla oka opakowaniu...
Przechodząc do samego płynu: jest on całkiem wydajny i dobrze zmywa makijaż,nie podrażnia oczu,jednak jak dla mnie ma 2 znaczące minusy:
-pieni się,co niesamowicie mnie denerwuje i mam wrażenie,że pozostaje mi ta piana na twarzy
-niezbyt przyjemny zapach

gdybym musiała kupić jakiś płyn,a nie miała funduszy,może i bym się skusiła,jednak nie ma co go porównywać z Biodermą!

Ilość zużytych opakowań: niecałe pierwsze

nie jest zły

Przyzwyczajona do droższych produktów firm aptecznych trochę się rozczarowałam. Musze jednak przyznać, że aa ma dużo niższą cenę( kupiłam w promocji za 9zł) i jest bardziej wydajny, dlatego też nie mogę ocenić go tak źle.

Produkt spełnia swoje zadanie, zmywa makijaż i nie powoduje pieczenia. Jego konsystencja jest jakby gęstsza i cięższa od innych preparatów które stosowałam , co mi się nie podoba. Dziwnie to zabrzmi, ale płyn się trochę pieni po nasączeniu nim wacika.

Nie jest to mój typ.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Super!!!

Zaskoczylam sie jakoscia tego plynu. Super usuwa makijaz z oczu, doskonale radzi sobie z tuszem, cieniami i wodoodporna kredka. Milo delikatnie pachnie a po nasaczeniu platka tworzy sie subtelna piana. Kosmetyk jest wydajny. Nie piecze i nie podraznia. Jest tani. Na minus tylko opakowanie, przelalam do buteleczki ze sprayem zeby niepotrzebnie nie marnowac plynu.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

pieniacz jakich mało

Zauważyłam, że ostatnio przeważają bardzo pozytywne opinie o tym kosmetyku. Mnie nie zachwycił i absolutnie rewelacyjnym bym go nie nazwała. Wiadomo, co twarz, to opinia, więc spróbuję wypunktować moje spostrzeżenia.

PLUSY DLA MNIE:
- dobrze radzi sobie z makijażem, również oczu, które nie są podrażnione i nie pieką;
- zapach raczej z tych delikatnych, kremowych, nie przeszkadza ani nie urzeka;
- wydajność w normie;
- nie wysusza, nie ściąga skóry, ale co do nawilżenia, to chyba nikt nie wierzy w takie czary?

MINUSY DLA MNIE:
- najbardziej nie lubię tego, że po "zderzeniu" ze skórą, zaczyna się niesamowicie "pienić", nie umiem tego inaczej określić, jak tylko piana lekko oblepiajaca lico, być może to żaden dyskomfort dla innych, mnie skutecznie odstręcza od ponownego zakupu tego płynu;
- wylewka buteleczki jest wyjątkowo nieudana i podobnie jak jedna z poprzedniczek ciągle przesadzałam z ilością kosmetyku do jednorazowego użycia;
- przeszkadzało mi uczucie lepkości, jaką kosmetyk pozostawia na twarzy i natychmiast musiałam je "zbić" tonikiem.

Jak wspomniałam na wstępie, płyn nieźle zmywa makijaż i tu nie mam mu nic do zarzucenia. Jednak ze względu na wymienione wyżej wady nie kupię więcej tego kosmetyku, bo w niższej cenie mam bardziej odpowiadające mi mic. z Eveline. Myślę, że płyn ten może bardziej odpowiadać młodym, bezproblemowym cerom, a nie mnie, dojrzałej babie po przejściach...

bardzo dobry

bardzo fajny płyn micelarny, to chyba to czego szukałam :)
Plusy:
- nie szczypie w oczy - mam je bardzo wrażliwe i po większości płynów strasznie piekły
- przyjemny, delikatny zapach
- dobrze zmywa makijaż, nawet eyeliner
- nie podrażnia

Minusy:
- mało wydajny, być może jest to wina opakowania- jeśli się zagapimy dużo płynu wyleci na wacik
- zostawia trochę lepką warstwę, mi jednak to nie przeszkadza, ponieważ zawsze używam jeszcze żelu do mycia twarzy

Używam tego produktu od: od 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: 1 na wykończeniu

Supermicel

Dojrzalam go na pewnym blogu i postanowiłam wypróbować. Seria OCEANIC należy do moich ulubionych (dobre, bo polskie i nie uczula :) )
+kilka ruchów wacikiem i mamy zdjęty tusz z rzęs bez efektu pandy
+zapach - delikatny, przyjemny, świeży
+wydajny, chociaż jednorazowo na wacik "wyskakuje" micelowy wodospad.
+nie podrażnia
+czy nawilża? od tego mam krem.
Jak u każdego superbohatera pod powłoką herosa czai się jakaś wada... potwornie się lepi, ale po kilkunastu minutach lepkość ustaje (magia jakaś?).
Szczerze polecam! Wrócę do niego jeszcze, jednak zaczynam moją przygodę z plynami micelarnymi i testuję inne.

dobrze oczyszcza

Jest moją tańszą alternatywą dla Biodermy. Zmywa makijaż równie skutecznie, co droższy konkurent, oczyszcza skórę, nie klei się, ale pozostawia lekki "film" na twarzy. Twarz nie jest "ściągnięta" po jego użyciu. Nie podrażnia, nie trzeba mocno pocierać twarzy wacikiem żeby zmyć z twarzy kolorowe mazidła.
Ten który zakupiłam nie ma już w składzie parabenów- plus! :)

Używam tego produktu od dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1*200 ml

rewelacyjny

Dla mnie jest to naprawde bardzo dobry produkt.

Bardzo skutecznie zmywa makijaz.
Koi skore.
Nawilza.
Przystepna cena.
Dostepnosc.
Ladne opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: pol 250 ml

sama nie wiem

Na początku byłam bardzo rozczarowana, bo prawdopodobnie pogarszał mi stan cery (mam trądzikową i po jego użyciu wyskakiwało mi więcej pryszczy i gul). Potem używałam tylko do demakijażu oczu. Sprawdzał się nie najgorzej. Ostatnio miałam okres kiedy wracałam kompletnie wyczerpana do domu i to o późnej porze, więc nie miałam siły zmywać buzi żelem, używałam więc tego micela. Cera wyglądała trochę gorzej niż aktualnie, ale nie zauważyłam, by on to dodatkowo wzmagał.
Przy problemowej cerze ciężko jednoznacznie stwierdzić co jej pomaga, a co szkodzi, tym bardziej, że jednego dnia jest tak, innego siak. Ale nie ufam mu w 100% i wracam do aptecznych miceli. Ten wypróbowałam, bo dostałam w promocji do zakupów jako dodatek za 5 zł chyba.W tej cenie mogę go kupić ponownie, bo nada się do demakijażu oczu spokojnie :)

Butelka bardzo nieporęczna, ciągle rozlewał mi się płyn dookoła butelki.