AA, Ultra Nawilżanie 20+, Micelarny płyn do demakijażu oczu i twarzy (stara wersja)

Płyn usuwa makijaż twarzy i ust, chroni skórę przed wysuszeniem. Doskonale zastępuje mleczko i tonik. Nie wymaga zmywania. Przeznaczony do skóry alergicznej i wrażliwej.
Składniki:
- Struktury micelarne zapewniają niezwykle wysoką skuteczność oczyszczania.
- Algi Durvillea antartica z wód Antarktyki chronią skórę przed działaniem szkodliwych czynników środowiska oraz przywracają jej właściwą równowagę.
- Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i wygładza skórę.
- Alantoina i d-pantenol działają łagodząco.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Poloxamer 188, Polysorbate 20, Sodium Hyalronate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, PEG-12 Dimethicone, Panthenol, Tetrasodium EDTA, Allantoin, Parfum Durvillea Antarctica, Citric Acid (27.07.2009)

Cena: 15zł / 200ml
/e/

Ratunek dla bardzo wrażliwej skóry

Za pierwszym razem ot tak wpadł mi w ręce. A że sprawiał się dobrze, druga buteleczka niebawem również trafiła do mojej kosmetyczki.
Ot zwykły płyn do demakijażu. Fajnie zmywa, nie szczypie w oczy, trochę źle się dozuje, ale nie przeszkadzało mi to. Starcza na przyzwoicie długo.
Ale jak to kobieta, próbuję i próbuję nowości. Więc parę dni temu wpadł mi w ręce płyn z Tołpy. Do skóry wrażliwej i bardzo wrażliwej, wiec pomyślałam, że to coś dla mnie.

I dopiero wtedy w pełni doceniłam płyn z AA.
Tołpą (kilkoma użyciami) doprowadziłam swoją skórę do opłakanego stanu. Przesuszona, łuszcząca się, szorstka, a co najgorsze wygląda jak poparzona. Po pierwszym użyciu myślałam, że może za mocno tarłam, ale musiałam, bo inaczej kiepsko zmywał. Po 3-4 dniach pobiegłam do rossmanna po płyn z AA.

Cudowna ulga po tamtym horrorze.
Teraz dopiero poczułam to nawilżenie. Może nie jakieś superekstra, ale nie wysusza skóry!

+nie piecze w oczy
+bardzo dobrze zmywa makijaż, bez zbędnego tarcia. Wystarczy chwilę przytrzymać nawilżony wacik/płatek
+zapach. Mi bardzo przypasował.
+cena. około 12 zł. Można natrafić na promocje.
+wydajność. Przy codziennym stosowaniu starcza na dość długo (Tołpy po 3-4 użyciach nie mam już prawie połowy buteleczki)

Minusem może być opakowanie, ale mi akurat to nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: 5 miesięcy?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Jak najbardziej ZADOWOLONA z tego produktu!:)

PLUSY:
* dokładnie zmywa makijaż,
* nie szczypie w oczy
* przyjemny zapach
* cena i ogólna dostępność
* wydajny, wystarczy dosłownie parę kropel na płatek :)

MINUSY:
* nie zauważyłam, aby ten produkt nawilżał... Dlatego ocena 4,5! :)

Mimo wszystko polecam produkt! Szybko i dokładnie można nim zmyc makijaż, bez zbędnego \'tarcia oczu\' :)

Ilość zużytych opakowań: do tej pory zużyłam pół opakowania:)

Nic szczególnego

Płyn faktycznie radzi sobie z usuwaniem makijażu, ale niestety jak dla mnie szczypie w oczy.
Myślę, że za taką cenę można kupić lepszy produkt. Ogólnie nic szczególnego.

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

Polubiliśmy się

Kupiłam ten produkt w promocji... Zużyłam go bez większych problemów.
Nie używam wielu kosmetyków na co dzień, zwykle te używana przeze mnie nie są wodoodporne więc płyn radzi sobie z nimi bezproblemowo...
Dość dobrze usuwa nadmiar sebum i łagodzi podrażnienia...
Nie pozostawia tłustego filmu.
U mnie się sprawdził...
Używam tego produktu od: ok miesiąca

ok z małymi ale...

Płyn sam w sobie jest nienajgorszy, ale zaznaczam że używam go tylko do demakijażu oczu. Bez problemu radzi sobie z tuszem, eyelinerem i cieniami. Wiele płynów mnie podrażnia i często po ich użyciu szczypią mnie oczy. Tutaj takiego problemu nie ma, co jest dla mnie dużą zaletą. Plusem jest oczywiście również cena. W superpharm za 250 ml dałam 8 zł w promocji.
Jednakże problemem jest dla mnie opakowanie. Po pierwsze zamykanie jest do du...y ;) mój płyn bardzo często podróżuje ze mną w walizce i kilka razy sam się otworzył i troszkę zalał mi ubrania (mimo że uważałam jak go wkładam do walizki). Ot tak, złośliwość rzeczy martwych ;P Po drugie, samo dozowanie. Bardzo rzadko udało mi się zaaplikować na wacik tyle płynu ile potrzebawałam. Jak nie za mało, to za dużo.

Plusy:
- dobrze zmywa makijaż oczu
- nie podrażnia
- oczy nie szczypią
- cena
- dostępność
- przyjemny zapach

Minusy:
- opakowanie
- lekko klejące powieki zaraz po aplikacji
- nawilżenie? nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

nie usuwa dokładnie

Płyn nie usuwa dokładnie makijażu oczu, trzeba się przyłożyć i "wycierać" wacikiem, co u mnie powoduje wypadanie rzęs.

Opakowanie takie sobie, mój płyn tak jakby się "pocił" i butelka była ciągle mokra. Bałam się go położyć w szufladzie, zawadziłam ręką, to się otworzył i połowa się wylała...

Na plus jest to, że ładnie pachnie i szkód nie czyni - a to przy AA już coś ;-)

Ratunek dla podrażnionej skóry...

Produkt naprawdę godny polecenia. Doskonale zmywa a dodatkowo nawilża i koi, przy czym bardzo przyjemnie pachnie. Często używam go dla samego schłodzenia i odprężenia skóry twarzy. Jest skuteczny a zarazem delikatny. Traf w 10-tke za niewielką cenę.

Plusy:
- nawilża
- koi
- dobrze zmywa
- przyjemnie pachnie
- opręża
- wydajny
- niska cena
- dostepny

mały minus:
- chwile po rpzemyciu ma sie wrażenie że skora jest "lepka"

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Bardzo dobrze i błyskawicznie zmywa

Płyn zakupiłam z ciekawości, okazał się bardzo dobry.
\\nTestowałam różne płyny micelarne, ze średniej pułki. Ten jednak zmywa makijaż w całości.
\\nDuży plus za to, że zmywa tusz i eyeliner dokładnie nie pozostawiając ciemnego filmu na oku!
\\nBywa, że na zmycie oczu potrzebuje tylko 1 wacik co oznacza, że jest bardzo wydajny. Szybko rozpuszcza i zmywa makijaż.
\\nMinusem jak dla mnie jest lepki film który pozostaje na twarzy (pewnie działanie nawilżające). No, ale za taką jakość zmywania mi to nie przeszkadza, bo zawsze mogę twarz sobie przemyć wodą lub tonikiem.
\\n
\\nPOLECAM!

Bez zachwytu

Po pozytywnych doswiadczeniach z miecelem AA Ultra odzywianie, gdy w sklepie akurat go nie bylo, siegnelam po wlasnie recenzjowany micel. No i coz... po raz kolejny okazuje sie, ze micel micelowi nierowny-nawet z tej samej firmy.

Przede wszystkim uwazam, ze nie za dobrze zmywa makijaz, a wiec srednio spelnia swoje podstawowe zadanie- Ultra odzywianie radzi sobie z tym lepiej. Nie zmywa dobrze nawet podkladu, ale najgorzej radzi sobie z tuszem do rzes- zostawia go na oczach naprawde duzo mimo kilkukrotnych prob jego zmycia, a uzywam tuszu nie wodoodpornego, wiec teoretycznie takich problemow byc nie powinno.

Jest fajny o tyle, ze wedlug mnie nie zostawia na twarzy lepiacej warstwy. Nie zostawia tez- mni osobiscie denerwujacej- "bialej piany" jak Ultra odzywianie.

Na minus kiepska wydajnosc. Nie zauwazylam tez jakos specjalnego efektu nawilzenia. Na plus, ze nie podraznia.

Kupilam od razu dwa opakowania, ale wiecej sie na niego nie skusze.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy-1 opakowanie starcza na miesiac
Ilość zużytych opakowań: 2 pelnowymiarowe

nie taki wspaniały..

Wszystko fajnie gdyby tylko... domywał!

Niestety nie mogę zrobić nim porządnego demakijażu oczu, co odejmuje mu 2 gwiazdki. Przecież o to chodzi żeby zmył nam wszystko dokładnie.

Drugi problem: dozowanie. Bardzo często nalewam go zbyt dużo na wacik, tak że skapuje i trzeba go wyciskać, albo leje się bokiem. Może to moja wina, ale nie miałam nigdy takiego problemu z płynami micelarnymi.

Zaletą produktu jest to, że absolutnie nie szczypie w oczy! U ff.. Dodatkowo, bardzo dobrze nawilża i nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry.

Butelka prosta, zamknięcie praktyczne.

Niestety wydajnością też nie grzeszy.. Bardzo szybko ubywa.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania.

bardzo dobry i tani micel

Nie kupiłabym go sama, bo skusiłam się parę lat temu na micela od AA (jak płyny te wchodziły na rynek) i był beznadziejny - zalepiał skórę, nie doczyszczał.

Ten produkt dostałam gratis do zakupów. I jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jest wydajny, bo niewiele trzeba na zmycie skóry. I tutaj: nie wiem o co chodzi z problemem z dozowaniem? Ja zawsze przykładam wacik do butelki, przechylam trzymając cały czas palec pod płatkiem na wylocie buteleczki, wracam do pozycji pionowej, przekręcam wacik aby zmoczyć jego kolejną część i ponawiam procedurę. No i nic mi się nie wylewa, nie marnuje, wacika nie trzeba wyżymać.

Ale ad rem... Płyn ma właściwości łagodzące, nie podrażnia oczu. Nawet skóra podrażniona warunkami atmosferycznymi z ukojeniem reagowała na ten płyn. Makijaż zmywał idealnie i bez pocierania. Ładnie acz delikatnie pachnie.

Ocenę obniżam tylko za pozostawianie lekkiej powłoczki na skórze. Nie było to jednak na tyle dokuczliwe abym musiała zmywać wodą.

Teraz kupiłam micel Lirene z wit. C, który też polubiłam, ale ten z AA jest jednak ciut lepszy.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

MICEL IDEALNY

Jako, że nigdy nie lubiłam mleczek do demakijażu, ponieważ potem przez pół wieczoru chodziłam z zamglonymi oczami (:p) po wykończeniu płynu dwufazowego z Loreala (swoją drogą, nienawidziałam tego uczucia śliskiej, obtłuszczonej skóry wokół oczu), potrzebowałam nowego specyfiku do zmywania makijażu. Potrzebowałam na prawdę dobrego produktu, który poradzi sobie z supertrwałym eyelinerem, tuszem no i resztą makijażu.
Zanocowałam u koleżanki, przychodzi pora spania, no to trzeba te oczyska czymś zmyć. Patrze a na umywalce stoi własnie ten płyn. Wylałam na wacik (a raczej go przelałam- ale o tym poźniej), przyłozyłam do oka no i ... PRZEPADŁAM.
ZMYŁ CAŁKOWICIE WSZYSTKO! Dwa pociągniecia wacika i nie było śladu po jakimkolwiek makijażu! No i ten zapach, obłędny! Morski, świeży, ja tam wyczuwam właśnie jakieś algi, może troche ogórka.

Jest jedno ALE, które niestety wpływa na wydajność produktu- trzeba nauczyć się go dozować. Otwór jest dość spory więc czasem można zalać wacik i nadmiar z niego wręcz wycisnąć, także trzeba uważać. Mi opwanowanie produktu i dozowania zajęło jakieś 2 dni, a więc inni też nie będą mieć problemu :)
Aaaa no i muszę nadmienić, że noszę soczewki kontaktowe, a ten płyn mnie nie podrażnia, nawet jeśli ich nie wyjmę :)
Swojego czasu chciałam się skusić na bioderme, ale cena skutecznie mnie zniechęciła. Bo ja za swój ideał płacę około 12 zł, a nie 40 :)

Używam tego produktu od: luty 2012
Ilość zużytych opakowań: pięć