AA, Ultra Nawilżanie 20+, Micelarny płyn do demakijażu oczu i twarzy (stara wersja)

Płyn usuwa makijaż twarzy i ust, chroni skórę przed wysuszeniem. Doskonale zastępuje mleczko i tonik. Nie wymaga zmywania. Przeznaczony do skóry alergicznej i wrażliwej.
Składniki:
- Struktury micelarne zapewniają niezwykle wysoką skuteczność oczyszczania.
- Algi Durvillea antartica z wód Antarktyki chronią skórę przed działaniem szkodliwych czynników środowiska oraz przywracają jej właściwą równowagę.
- Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i wygładza skórę.
- Alantoina i d-pantenol działają łagodząco.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Poloxamer 188, Polysorbate 20, Sodium Hyalronate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, PEG-12 Dimethicone, Panthenol, Tetrasodium EDTA, Allantoin, Parfum Durvillea Antarctica, Citric Acid (27.07.2009)

Cena: 15zł / 200ml
/e/

Trochę rozczarowuje

Płyn jest ogólnie niezły. Ma swoje plusy:
+ Cena
+ Jest prawie bezwonny
+ Dokładnie oczyszcza

Ale:
- Zawiera parabeny
- Pozostawia lepką warstwę więc muszę potem przemywać twarz tonikiem (zmywając płyn, zmywam to niby-nawilżenie).
- Niezbyt dobrze zmywa makijaż z oczu bez pocierania.

Wypróbuję inne z tej frmy, ten nie do końca przypadł mi do gustu.

Bardzo dobry, wart polecenia

Za tą cenę uważam, że jest wart tego aby przynajmniej raz go spróbować. Nie różni się niczym od tych za 40zł...a może się jednak różni, ten dodatkowo nawilża.

Mam nadzieje, że piszę opinię do odpowiedniego kosmetyku, gdyż na moim nie ma 20+ :) natomiast skład ten sam!

Plusy:
+ Dobrze zmywa resztki makijażu (wcześniej zmywam się chusteczkami bebe)
+ Nie podrażnia
+ Nie uczula
+ Szybko się wchłania
+ Nawilża
+ Dostępność
+ Cena

Minusy (choć w moim przypadku mało istotny, ale może dla kogoś bardziej)
Pozostawia uczucie lekko ściągniętej skóry - nie wiem jak długo się to utrzymuje, gdyż ja zaraz po przemyciu twarzy nakładam krem.

Używam tego produktu od: Zużyłam 1 całe, drugie czeka na swoją kolej (obecnie kończe Vichy, którego już nie kupie)
Ilość zużytych opakowań: Jedno

zdecydowanie tak

Wcześniej używałam płynu micelarnego od Maybelline i skuszona fantastyczną konsystencją płynu postanowiłam odstawić tłuste mleczka i wypróbować kilka miceli.

Nie mam wrażliwej, alergicznej cery ale stawiam raczej na delikatne, nie podrażniające kosmetyki do demakijażu i na tym sie nie zawiodłam.

Posiadam nową wersję bez alergenów i parabenów.
Bez problemów zmywa cały makijaż oka, nie podrażniając go i nie wysuszając delikatnych okolic. Jeżeli chodzi o demakijaż twarzy to pozostawia lekko klejącą warstwę, ale dla mnie nie stanowi to problemu ponieważ zaraz po demakijażu przemywam twarz ogórkowym tonikiem odświeżającym i nakładam krem.

Podsumowując: produkt godny polecenia!

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Prawie dobry, ale.......

To już kolejny raz jak się spotykamy podczas codziennej pielęgnacji ;-)) Daje mu kolejną szansę, ze względu ceny! Kupuję go SP, bo tam często jest on za 8-9 zł :D

Plusy:
-wydajny
-nie podrażnia
-czyści dobrze (ale nie rewelacyjnie)
-super, że nie ma alkoholu
-tani (w promocji supertani)
-dostępny

minusy:
-lepkość!!! niestety pozostawia lepką warstewkę co mi przeszkadza :/
-pieni się!!! Dziwne to że micel się pieni!! Myślę ze tak nie powinno być, bo używałam innych miceli m.ni. Bioderma i tego u innych nie było
-szkoda ze ma parabeny, no ale cóż....
-nie doczyszcza twarzy do tzw. czystego wacika (sprawdzałam to innym płynem i zawsze ten drugi domył resztki)

Ma swoje plusy i minusy, ale jest godny uwagi!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Godny polecenia

Płyn micelarny AA kupiłam, bo mam wrażliwą cerę i ogólnie seria Ultra Nawilżanie jest, moim zdaniem, całkiem udana.

Zwykle u mnie w drogerii kosztuje ok. 12 zł, więc majątku nie wydaję. Płyn bardzo dobrze radzi sobie z demakijażem oka i całej twarzy. Dobrze usuwa mascarę (nie wiem jak sprawdziłby się z wodopornymi kosmertykami, bo takich nie uzywam). Faktycznie, produkt lekko się pieni, ale dla mnie nie jest to wada, a wprost przeciwnie - mam dzięki temu poczucie domycia i czystej buzi. Pozostawia na twarzy lekkie uczucie lepkosci i taką warstewkę, którą czuć, gdy po użyciu płynu zwilżę twarz wodą. Nie przeszkadza mi to, bo od razu nakładam krem na twarz.

Jest niesamowicie wydajny: przy codziennym używaniu starcza mi zwykle na ok. 3 i pół miesiąca. Zapach nie jest drażniący, z resztą jak sam micel - nie podrażnia, nie uczula.

Dozownik jest trochę uciążliwy w używaniu: płyn leje się wszędzie, wacik trzeba przyciskać do dozowanika, aby \'złapać\' produkt.

Jak dla mnie produkt dobry. Nie mam za dużych wymagań, co do takich płynów, byle tylko nie uczulały i radziły sobie z usuwaniem makijażu, a ten produkt się z tego wywiązuje.

Za tę cenę serdecznie polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Dla wrażliwców

Miałam tę wersję nową z odmienionym opakowaniem i bez parabenów.

Jestem wrażliwcem może nie tyle skórnym bo tutaj akurat większych problemów nie mam, ale jeśli chodzi o oczy to mam bardzo delikatne i podatne na szczypanie, łzawienie ogólnie nie jestem jakąś fanką płynów micelarnych bo wcześniej używałam praktycznie non-stop jakiegoś płynu do demakijażu z nivea, który po paru opakowaniach zaczął mi podrażniać oczy. Zastanawiałam się czym go zastąpić i stwierdziłam, że firma AA "chyba" spełnia moje oczekiwania. To stwierdzenie chyba jest dlatego, że kupowałam ten produkt w ciemno.

Jestem zaskoczona i to bardzo pozytywnie bo za 12 zł dostaję produkt, który nie wysusza mi okolic oczu i ich nie podrażnia. Dość dobrze zmywa zwykły tusz. Z kosmetykami o długotrwałej trwałości, które niekoniecznie muszą mieć w nazwie "waterproof" poradzi sobie, ale nie do końca zwłaszcza jeśli chodzi o eyeliner. Resztki tego eyelinera zmywam wtedy po prostu żelem tak samo jak podkład.

Produkt nie wysusza naszej twarzy a nawet powiedziałabym lekko ją nawilża(kwas hialurunowy)

Ostatnio jak miałam podrażnioną cerę i nie chciałam jej katować myciem żelem typowo aptecznym dla skóry problematycznej( dla jasności moja skóra nie była podrażniona po żelu tylko po stosowaniu produktów stricte przeciwtrądzikowych przez okres 2 miesięcy i po prostu już nie wytrzymała "napięcia" z strony kwasów) to przemywałam nim twarz jak tonikiem i sprawdzał się świetnie bo łagodził moją podrażnioną skórę. Nawet mogłabym powiedzieć, że trochę poprawił jej stan i znormalizowała się( po opisie myślę, że to zasługa Alg, alantiny i d-panthenolu)

Co mi się w nim nie podoba jeśli stosuję go jako płyn micelarny to jego lekkie lepienie się na twarzy. Niby to uczucie znika po paru minutach jeśli używam go jako tonik bo jeśli chodzi o płyn to i tak zaraz idę szorować facjatę.

Zapach
Świeży jeśli miałabym sobie wyobrazić jak pachną te algi z Antarktyki to myślę, że to byłby właśnie taki zapach.

Wydjaność
U mnie jest to coś około 2 miesięcy, ale ja nie maluję się jakoś wyszukanie potrzebuję go głównie do zmywania tuszu i raczej neutralnych cieni.

tak

Dobry produkt. Zmywa makijaż dobrze, bardzo pięknie pachnie, jest wydajny, a cena jest niska.
Jedną gwiazdkę zabieram, ponieważ skóra po nim jest lepka, a może to przeszkadzać.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Nieznośna lepkość and more

Z powodu tymczasowego braku funduszy, udałam się do Super-pharm na poszukiwania zamiennika mojego ukochanego micela Biodermy... Pani ekspedientka doradziła mi płyn AA. Zachwalała go pod niebiosa. Łyknęłam jej entuzajstyczną recenzję i kupiłam...
... i to nie tak, że jestem okrutna, że nie wybaczam porażek, ale ten płyn to jakieś wierutne paskudztwo. Owszem radzi sobie z demakijażem całkiem nieźle, ale to co robi z cerą - fuj! Po użyciu czuć nieprzyjemną, wręcz nie do wytrzymania LEPKOŚĆ. Ewidentnie czuję, że moja twarz potrzebuje jeszcze pożądnego odświeżenia. Zauważyłam również, że skóra wyraźnie się zapycha. Kremu nie zmieniam już długo długo więc to nie od niego. Winowajcą musi być micel AA! Dodatkowo szczypie w oczy, nie zawsze ale jednak, no i to opakowanie... Leje się wszędzie tylko nie na wacik :< Może dla innych jest cudowny ale u mnie się nie sprawdził.
Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa

Mój ulubieniec :)

Płyn ten znalazłam przypadkiem, kiedy szukałam odmiany od tłustego mleczka do demakijażu. Ten akurat był pierwszym płynem mic, który wypróbowywałam i teraz stale gości u mnie na półce :)

+nie uczula
+cudny, orzeźwiający zapach
+nie klei się
+pozostawia uczucie czystej skóry
+usuwa doskonale wszystkie kosmetyki
+jest naprawdę wydajny
+dobrze rozpuszcza tusz i nie trzeba trzeć powieki
+cena
+dostępność w każdej drogerii

Polecam każdej dziewczynie do wypróbowania. Może z Wami też zostanie na dłużej? :)

Ilość zużytych opakowań: oj nie pamiętam, sporo :)

Kolejny podrażniacz..

Miałam jakiś czas temu płyn micelarny z marki AA, ale z innej serii, nie pamiętam już jakiej. I muszę przyznać że był sporo lepszy od tego. To chyba jakiś wyjątkowo nieudany produkt. Stosowałam go tylko do demakijażu oczu. Chciałam by sprawnie i łagodnie usuwał make up. Niestety- ani sprawnie, ani łagodnie. Po pierwsze- podrażnił mi powieki, przesuszył , no dyskomfort. Po drugie- z demakijażem trwalszego tuszu czy kredki też miał problemy. Rano zdarzało mi się obudzić z pandą pod okiem. Tak więc ani specjalnie skuteczny, ani przyjemny. Raczej na pewno nie wrócę już do niego.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Klejąca się, niedomyta twarz

Ze względu na spore problemy z naczynkami postanowiłam przerzucić się z agresywnych żelów oczyszczających na delikatne płyny micelarne. Zakup tego oto egzemplarza podyktowany był zaufaniem do firmy AA, które w tym wypadku okazało się totalną klapą.
Na plus mogę zaliczyć niską cenę, dużą pojemność (250 ml w stosunku do standardowych 200 ml) oraz krótki, dosyć przyjazny skład.
Kompozycja zapachowa była jak dla mnie rzeczą neutralną.
Głównym powodem mojego niezadowolenia było uczucie, jakie po sobie ten micel pozostawiał - klejąca się twarz, która po paru minutach zaczynała się niemiłosiernie świecić. Ze zmywaniem makijażu również nie był w stanie sobie poradzić (a makijaż w moim wykonaniu do tusz niewodoodporny, kredka oraz puder) - rozmazywał kosmetyki po twarzy i dodatkowo pienił się na niej. Przy tych wadach mała wydajność i źle zaprojektowanie opakowanie to już tylko drobny szczegół.

jak najbardziej TAK

Jakieś 2 lata temu, skusiłam się na ten płyn micelarny pod wpływem promocji w rossmanie, jednak ze względu na wysoką cenę( tak mi się wtedy wydawało..) nie kontynuowałam &quot;tej współpracy&quot;. Teraz na nowo powróciłam do produktów do demakijażu z AA i jestem BARDZO zadowolona.Nie wysusza, wręcz przeciwnie bardzo nawilża, ma ładny zapach i przede wszystkim nie podrażnia.Jest bardzo wydajny i na pewno wart swojej ceny, chociaż warto szukać w promocjach, np. w super-pharmie gdzie można go dostać za 8-10zł.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania