Nivea, Visage, Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Nivea, Visage, Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Tonik łagodzący Nivea Visage delikatnie oczyszcza i łagodzi skórę suchą i wrażliwą nadając jej piękny wygląd. Dzięki łagodnej bezalkoholowej formule wzbogaconej olejkiem migdałowym i olejkiem z nagietka delikatnie oczyszcza suchą i wrażliwą skórę nie powodując wysuszania. Usuwa zanieczyszczenia i pozostałości makijażu
Delikatnie łagodzi i nawilża skórę.

Skład: Aqua, Glycerin, PEG-8, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Calendula
officinalis, Prunus dulcis, Trisodium EDTA, Polyquaternium-10, Glycine Soja, Methylparaben, Polyaminopropyl Biguanide, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Linalool, Parfum

Cena: 13-18zł / 200ml
/mg/

bardzo fajny

Po prostu dobry tonik do skóry suchej:). Kocham krem na dzień z tej serii, myslalam że tonik także stanie się moim kwc. Jednak jest on po prostu bardzo dobry, ale nie zachwycił mnie niczym szczególnym. Dobrze zmywa resztki makijażu, skóra jest po nim miękka i nawilżona. Kupiłam chyba za najwyższą możliwą cene, bo 18 zł. za tyle nie polecam, ale za 12 zł, albo nawet 9 w promocji jak najbardziej. Spokojnie można przetestować:).

Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

spełnia zadanie toniku

Tonik jest poprostu dobry i spełnia swpje zadanie. skóra jest odświezona, nie podrażnia, nie jest lepiaca się, nie czuc napięcia skóry, ogolnie produkt godny polecenia i cena tez nie jakas wygórowana. Myślę , ze jest ciut lepszy od nagietkowego toniku ziaji, ponieważ bardziej odświeza cerę. nie wiem czy kupie bo szukam ideału ;))

Używam tego produktu od:miesiąca

Taki sobie

Cerę mam bardziej tłustą niż suchą, ale skłonną przy tym do podrażnień i alergii, dlatego więc chciałam wypróbować ten tonik. Dobrze usuwa pozostałości makijażu, ładnie pachnie i nie podrażnia skóry.

Nie podoba mi się jednak efekt końcowy. Skóra co prawda nie jest napięta, jednak pozostaje na niej wyczuwalna cienka warstwa produktu. Nie jest to coś bardzo denerwującego czy dyskwalifikującego, niemniej jednak pewnie po skończeniu tego opakowania sięgnę po jakiś inny produkt.

Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego

bardzo go lubię

Zalety:
+nie powoduje ściągnięcia
+łagodzi podrażnienia, co jest dla mnie istotne przy problemach z naczynkami
+ma bardzo ładny zapach
+dobrze oczyszcza
+nawilża cerę na jakiś czas, więc nie muszę natychmiastowo sięgać po krem
+niewygórowana cena (można go kupić już za 8-9zł)

Nie daję pięciu gwiazdek, ponieważ lubię testować nowości i być może znajdę coś jeszcze lepszego ;)

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

KWC

Tonik ma właściwości kojące , łagodzące, dobrze nawilża, tak że w cieplejsze dni zastąpi krem. Świetnie oczyszcza twarz.Ma bardzo ładny zapach, i cena w promocji nawet 9zł. O wiele lepszy od toniku łagodzącego garniera.Edycja:dziś miałam podrażnioną twarz i muszę stwierdzić , że ten tonik to mistrzostwo . Używam tego produktu od:1 mc
Ilość zużytych opakowań:1/2

maksimum satysfakcji

Nie spodziewamsie po toniku zadnych specjalnych funkcji, wiec moje wymagania sa bardzo podstawowe. Tonik ma odswiezac, zdejmowac nadmiar tluszczu z mleczka i resztki makijazu. Ma przy tym przyzwoicie pachniec, nie szczypac i nie wysuszac.

Ten tonik wlasnie taki jest.

Używam tego produktu od:kilka lat, z roznych serii Nivea
Ilość zużytych opakowań:przestalam liczyc

Bardzo fajny kosmetyk

Plusy:
+ nie powodował ściągnięcia ani uczucia wysuszenia
+ nawilża twarz tuż po użyciu
+ szybko się wchłania
+ jest wydajny
+ ładny zapach (chociaż trochę chemiczny)

Minusy:
- nie zauważyłam konkretnego wpływu na cerę. Owszem, kosmetyk jest porządny, ma wiele plusów, ale nie zmienił nic. Ot, nie zrobił krzywdy i był przyjemny w użytkowaniu.

Używam tego produktu od: ok. 2-3 m-cy

Bardzo go lubię

Tonik jest łagodny a przy tym dobrze oczyszcza. To jest jego główna zaleta. Używając go nie miałam prawie żadnych niespodzianek na twarzy. Nie wysusza, na podrażnioną skórę (np. dużym mrozem) jest idealny. Delikatny zapach, ładne opakowanie, wydajny. Cena za taką jakoś zachęcająca.
Polecam!

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Lubię, lubię..

Nie znam lepszego! Delikatnie oczyszcza , nie wysusza, nie podrażnia. Ładny, świeży zapach. W Rossmanie zapłaciłam 11 zł. Próbuję wiele kosmetyków ale do tego zawsze wracam!

Dobry Tonik

Tego produktu uzywam od ładnych paru lat. Tonik bardzo dobrze oczyszcza, pozostawiając skórę gładką, napiętą i nawilżoną. Świetna baza pod krem. Spełnia swoją rolę, ceną bez zarzutu. Polecam

Ilość zużytych opakowań: b. dużo

I tak, i nie

Tonik jest łagodny, nie wysusza i nie podrażnia skóry. Oczyszcza średnio moim zdaniem. Ładnie pachnie, wygodne opakowanie. Nie wiem czy go kupię, bo lubię próbować nowych rzeczy.

Używam tego produktu od:4 m-ce

moj ulubiony

Moj ulubiony tonik. Nie kupuje go za kazdym razem, ale wracam do niego co jakis czas. Calkiem dobrze nawilza i nie wysusza skory. Oczyszcza porzadnie. Zapach ladny, buzka jest po nim taka mieciutka i wydaje sie, ze "oddycha" :). Na razie jest to najlepszy tonik, jakiego uzywalam. Na pewno bede do niego wracac. A idealu nadal szukam :)

Używam tego produktu nieregularnie od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 4 albo 5