Nivea, Visage, Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Nivea, Visage, Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Tonik łagodzący Nivea Visage delikatnie oczyszcza i łagodzi skórę suchą i wrażliwą nadając jej piękny wygląd. Dzięki łagodnej bezalkoholowej formule wzbogaconej olejkiem migdałowym i olejkiem z nagietka delikatnie oczyszcza suchą i wrażliwą skórę nie powodując wysuszania. Usuwa zanieczyszczenia i pozostałości makijażu
Delikatnie łagodzi i nawilża skórę.

Skład: Aqua, Glycerin, PEG-8, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Calendula
officinalis, Prunus dulcis, Trisodium EDTA, Polyquaternium-10, Glycine Soja, Methylparaben, Polyaminopropyl Biguanide, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Linalool, Parfum

Cena: 13-18zł / 200ml
/mg/

Kosmetyk godny uwagi. Ładnie oczyszcza twarz pozostawiając ją nawilżoną w związku z czym nie widzę potrzeby używania dodatkowo kremu. Jest wydajny i bardzo ładnie pachnie.

Używam tego produktu od:2 mc

Wciąż do niego wracam

Mam skórę wrażliwą, naczynkową, raczej suchą. Przetestowałam w życiu już mnóstwo toników, jednak do żadnego tak nie wracałam jak do tego. Wciąż szukam jakiegoś idealnego, ale póki co ten jest najlepszy. Ma przepiękny zapach, nawilża, dobrze oczyszcza skórę i zmywa makijaż. Stosowałam też mleczko z tej serii - jest równie dobre. Generalnie lubię produkty Nivea, ten tonik oceniam na duży plus.

Używam tego produktu od: 1,5 roku (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: ok.4

Lubię

Własnbie skonczylam druga butelke tego toniku. Kiedy zaczelam go uzywac bylam zachwycona bo wyraznie pprawil sie stan mojej wrazliwej ,mieszanej cery z tendencja do przesuszania.
Plusy
- nawilza, nie sciaga- nie musialam nawet koniecznie uzywac kremu
- nie szczypie w oczy
-odswieza
-nie uczula,jest bardzo lagodny
-slicznie pachnie
-nie jest drogi

Minusow chyba nie widze.. moze poza tym,ze moja skora chyba troche sie do niego przyzwyczaila i odstawie go na jakis czas.Ale mysle,ze wroce do niego.

Używam tego produktu od:kilka miesiacy

Najlepszy tonik

Na wizażu króluje tonik dla wrażliwców Garniera. Kupiłam go, aby przetestować - nie dorasta do pięt łagodzącemu Nivei!

Ten tonik przekonał mnie do używania toników w ogóle.
Próbowałam znaleźć jeszcze lepszy - i "niestety", zawsze skruszona wracam do niego. Łagodzi o wiele lepiej niż garnierowski, który w ogóle nie nawilża. Po Nivei nie muszę używać kremu - twarz jest uspokojona, lekko nawilżona. Daje bardzo przyjemne uczucie świeżości i czystości. Jestem od niego uzależniona, cokolwiek bym nie testowała równolegle. Wpływa pozytywnie na przyspieszenie gojenia krostek. Poleciłabym go chyba dla każdej cery.

Oddając sprawiedliwość Garnierowi - lepiej sobie radzi z demakijażem, ale ja w ogóle nie powierzyłabym tej funkcji tonikowi, od tego są mleczka i żele. Nivea łagodzący to mój KWC.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań : 3 zużyte opakowania

zaskoczyl mnie

Bardzo dobry i mam nadzieje ze juz tak zostanie.
Podeszlam z pewna niesmialoascia i strachem do tego produktu. Mialam kiedys ten tonik jeszcze ze starym skladem gdy to zawieral aloes i rumianek. Wtedy mi nie podszedl i zastanawialam sie czemu jest tyle zachwytow na KWC?
Nowy tonik z moim ukochanym nagietkiem to zupelnie inna bajka. mam wrazliwa cere naczynkowa i on ja cudnie nawilza i lagodzi. Uzywam go razem z emulsja do mycia i juz nie cierpie na wysuszanie jakie dopada mnie w okresie zimowym. Zapach klasyczny Nivea, ktory bardzo lubie i za ktorym tesknilam przez ostatnie lata, kiedy to unikalam kosmetykow twarzowych NIvea. Mnie nie podraznia, lagodzi i nawilza. Od kiedy uzywam toniku w duecie z emulsja nie wiem co to rumien i naczynka. Naczynka sa obkurczone a rumien... bo ja wiem gdzie on jest.

edit: i uzywam juz 4 opakowanie tego toniku. Dla mnie cudo.

Używam tego produktu od: ok miesiaca
Ilość zużytych opakowań: troche wiecej jak polowa pierwszego

jestem na tak

uzywalam jakis czas, pozniej kupilam greniera do skory wrazliwej w niebieskiej buteleczce, to byla zmiana na gorsze, wrocilam do tego z nivei, jest fajniutki, nawilza, zweza pory, nie wyskakuja mi pryszcze jak po garnierze-nie wiem czemu. w połaczeniu z mydlem w kostce zla roche posay daje calkiem fajny efekt :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 4-tego

ultrałagodność

Zawsze boję się gdy firma ulepsza swoje produkty,bo nie zawsze to wychodzi tym produktom na zdrowie.A w toniku Nivei byłam zakochana od lat,wręcz nie wyobrażam sobie bym mogła bez niego zacząć dzień.Nie raz ratował mnie po długim siedzeniu w nocy przy książkach ponieważ jest tak łagodny i kojący,że można nim przecierać powieki-działa wtedy jak łagodzący pieczenie i szczypanie okład.Moje obawy były na szczęście bezpodstawne,ta wersja jest jeszcze lepsza!Jest jeszcze łagodniejszy niż jego poprzednik.Jeszcze przyjemniej się go aplikuje,skóra odświeżona jak po prysznicu,nawilżona,pięknie pachnąca,miękka.Ja jestem uzależniona...Używam tego produktu od:miesiąca

OK

Sprawdził się do skóry wrazliwej. Oczyszcza, nawilża, nie podraznia, swoją funkcje pełni jak nalezy... dość wydajny. duży plus za ładny zapach i gustowne opakowanie! Napewno zachecił mnie do wypróbowania innych toników Nivea, jedynie to mogl by być tańszy, np. niewiele sie różni od Ziaja Nuno a cena jest dwa razy wyższa Używam tego produktu od:ponad miesiąc

Na próbę, więcej nie chcę

Mam cerę tłustą, mieszaną, wiec raczej nie powinnam być jego adresatką, jednak kupiłam ze względu na to, że mój typ cery również potrzebuje nawilżenia. Hmmmm niby wszystko ok, jednak nie mam fajnego wrażenia po tym toniku, zdecydowanie lepszy jest dla mnie Garnier różowy. Mam wrażenie jakby lekkiego natłuszczenia skóry (?), dziwnie brzmi, ale nie wiem jak precyzyjniej okreslić lekką oleistą warstewkę na buzi :) Jednak wrócę raczej do garnier

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:3 tygodnie