Nivea, Visage, Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Nivea, Visage, Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Tonik łagodzący Nivea Visage delikatnie oczyszcza i łagodzi skórę suchą i wrażliwą nadając jej piękny wygląd. Dzięki łagodnej bezalkoholowej formule wzbogaconej olejkiem migdałowym i olejkiem z nagietka delikatnie oczyszcza suchą i wrażliwą skórę nie powodując wysuszania. Usuwa zanieczyszczenia i pozostałości makijażu
Delikatnie łagodzi i nawilża skórę.

Skład: Aqua, Glycerin, PEG-8, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Calendula
officinalis, Prunus dulcis, Trisodium EDTA, Polyquaternium-10, Glycine Soja, Methylparaben, Polyaminopropyl Biguanide, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Linalool, Parfum

Cena: 13-18zł / 200ml
/mg/

Bardzo dobry...

To mój pierwszy tonik z którego jestem niezmiernie zadowolona. Przywraca mojej skórze świeżość oraz nawilżenie. Do tego ślicznie pachnie. Rewelacja jak dla mnie. Kiedy skończy mi się pierwsze opakowanie kupię następne lecz tym razem o działaniu matującym. Bardzo polecam panią które jeszcze nie mogą się zdecydować który tonik wybrać.
Pozdrawiam.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Kończę 1 .

średni

Tonik jest bardzo słaby. Zero uczucia odświeżenia. Plusem jest napewno wydajność, ładne opakowanie.

Pachnie mydłem.
Dla mnie cena przewyższa zdecydowanie jakość.
Plus za olej migdałowy i nagietkowy, wyciąg z ziaren soi.
U mnie już więcej nie zagości.

tonik tragedia :(

Używałam go zimą na wysuszona od mrozu cerę.
Tonik nie dawał żadnego uczucia odświeżenia niestety :(
Czekałam i czekałam,myślałam że może coś się zmieni ale niestety : moja skóra go nie polubiła i zareagowała sporą ilością krostek i zaskórników.
Gdy zmieniłam tonik krostki przestały wyskakiwać co i rusz a zaskórniki zbladły !
Lepi się po nim skóra czego nie znoszę i kremy jakoś nie chcą się wchłaniać.
Nie oczyszcza dokładnie ! po przejechaniu wacikiem widać ślady kredek i tuszu !
W składzie nie ma nic ciekawego ,brak mi w nim wyciągów roślinnych.
Nie daje uczucia nawilżenia.
Niewart tej ceny ,znam tańsze i lepsze.

Używam tego produktu od: tej zimy

na pewno do niego wroce

Produkt kupiłam zachecona pozytywna recenzja i zdecydowanie sie nie zawiodlam.
Dlugo szukalam produktu, ktory nie bedzie mnie uczulal i wreszcie znalazlam.
Mam sucha i wrazliwa cere. Ten tonik:
-nie sciaga mojej skory
-dobrze zmywa resztki makijazu
-po jego uzyciu czuje rewelacyjne odswiezenie
-nic mnie po nim nie piecze
-ma bardzo ladny zapach
-i co jest dla mnie bardzo wazne - nawilza
Dodatkowo nie jest drogi-10zl w promocji

Używam tego produktu od: 2,5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Zaczelam drugie

idealny :)

jest świetny ! cudownie pachnie, nawilża skórę, nie podrażnia jej, zmywa resztki podkładu i przez kilka minut od użycia buzia jest jakby to określić "miękka" ? Tyle myjek do twarzy wypróbowałam i nic nie sprawdziło się tak, jak ten tonik :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Jeden z fajniejszych

Nie jestem fanką toników, mam tyle mazideł do twarzy, że aż jestem nimi zmęczona. Ale gdy nie myję twarzy wodą, a np mleczkiem czuję potrzebę doczyszczenia jej tonikiem lub wodą termalną. Więc siłą rzeczy zawsze jakieś mam na stanie. Ostatnio padło na ten właśnie :)
Tonik mi bardzo przypadł do gustu, estetyczne opakowanie i delikatny zapach Nivea są dla mnie bardzo zachęcające ;) Tonik ponadto odświeża, nie ma konsystencji czystej wody, a jednak szybko się wchłania, nie lepi się. Nie wysusza, nie ściąga skóry. Po jego użyciu mam wygładzoną twarz. Jest wydajny. Ponadto jest bardzo delikatny dla oczu, zdarzy mi się je przemyć, gdy dojrzę niedomyty do końca tusz i tonik go zbiera, a pieczenia nie ma ani odrobinę. A w tej kwestii jestem wrażliwcem.
Właściwie robi wszystko, czego oczekuję od toniku. Nie wymagam super ekstra efektów, bo w końcu to preparat, poprawiający pracę żelu czy mleczka, a przygotowujący do następnego "zabiegu", czyli u mnie np nałożenia kremu. Tu się spisuje. Ważne, że nie wysusza, nie ściąga, domywa i odrobinę relaksuje :D a od regeneracji naskórka czy dogłębnego nawilżenia mam treściwe kremy. Dlatego 4,5. Może kiedyś będzie i 5, ale póki co jestem ostrożna w wystawianiu takich ocen ;)

Używam tego produktu od: pewnego czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie

Nie wrócę juz do niego na pewno

Niestety nie działa tak jak obiecuje producent :(

Na skórze ,po przetarciu wacikiem zostaje taka lepka,kleista warstewka i kremy nie chcą się wchłaniać ,źle się aplikują mimo że odczekuję trochę po użyciu toniku.
Kolejny minus to cena - za połowę tej ceny można mieć lepszy tonik choćby polski polleny albo celii.
Zapach może być choć nie oszalałam na jego punkcie i nie działa jakoś specjalnie odprężająco.
Nawilżanie odczuwam jako niewystarczające.
Dziwnie rozszerza pory,nie wiem dlaczego.
Oczyszcza nie do końca dokładnie.
Lekko ściąga skórę.
Lekkie "uspokojenie cery " zauwazyłam,przyznaję.
Ale to za mało.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

mój KWC!

Tonik super! Rewelacja! Kupiłam go latem, na wyjeździe na wakacjach kiedy miałam spieczoną buzię ukoił moją skórę. Pozostawił uczucie odprężenia, oczyszczenia i ukojenia. Dobrze radzi sobie z resztkami makijażu, nie zostawia dziwnego filmu po zastosowaniu no i nawilża. To tak jakby dotknięcie chłodnej i rześkiej bryzy na policzkach :) Ładnie pachnie, jest wydajny, nie podrażnia. Jednym słowem ideał :D

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: nieskończona

beznadziejny ;(

Zawiodłam się na nim.
Wcale nie odświeża,nic a nic.
Nie oczyszcza dokładnie skóry ,resztki makijażu są widoczne gołym okiem !
Plus za brak alkoholu ale to jedyna zaleta :(
Na mojej skórze zostawia lepką warstwę ,nienawidzę tego !
Opakowanie niewygodne,zapach męczący jak dla mnie.
Uzywanie toniku powinno być przyjemnością a tu tego brak.
Nie zauwazyłam żadnych właściwości łagodzących.

Minus za cenę ,są tańsze toniki a o wiele lepiej działają niż ten.

Używam tego produktu od: styczeń
Ilość zużytych opakowań: jedno kończę

jak dla mnie - rewelacja

posiada wszystko czego oczekuję od toniku:
- oczyszcza z resztek makijażu
- nadaje ładny wygląd skóry
- łagodzi (kiedy spiekłam sobie w twarz w solarium częściowo ukoił moją skórę)
- nie podrażnia
- ładnie pachnie
- nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia na twarzy
polecam :)

Używam tego produktu od: 1.5 iesiąca

Łagodny!

Po pierwsze tonik jest bardzo łagodny, można spokojnie używać go w okolicach oczu, nawet jeśli dostanie się do oka w ogóle nie szczypie.

Po drugie po umyciu twarzy żelem oczyszczającym z La Roche Posay i oczyszczeniu twarzy tym tonikiem czuć jak by łagodził skórę i nawilżał ją. Skóra staje się miękka...

Plusy:
+ delikatny
+ nie szczypie w oczy
+ nie podrażnia skóry
+ nie zapycha porów (ja tego nie zauważyłam)
+ nie zawiera alkoholu
+ nawilża (nie zostawia skóry szorstkiej i napiętej)

Minusy:
według mnie brak!

Kupię na pewno kolejne opakowanie, bo jak na razie nic lepszego nie znalazłam.

Używam tego produktu od: ok 1 roku
Ilość zużytych opakowań: ok 5 - 6 nie liczyłam

Jeden z ulubionych

Bardzo lubie ten tonik, napewno to kosmetyk godny uwagi. Przepięknie, delikatnie pachnie, co napewno uprzyjemnia demakijaż (zapach typowy dla tej linii Nivei, mnie osobiscie akurat bardzo sie on podoba) dobrze oczyszcza i nie podrażnia, nie powoduje ściągnięcia i pieczenia skóry. Zapach jeszcze po uzyciu zostaje na skorze, delikatny i nienachalny, aczkolwiek wyczuwalny i bardzo przyjemny. Pozostawia skórę gładką, miekka, na pewno nie ściągniętą, zaryzykowałabym nawet stwierdzenie że lekko nawilżoną... Z czystym sumieniem polecam.