Nivea, Visage, Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Nivea, Visage, Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Tonik łagodzący Nivea Visage delikatnie oczyszcza i łagodzi skórę suchą i wrażliwą nadając jej piękny wygląd. Dzięki łagodnej bezalkoholowej formule wzbogaconej olejkiem migdałowym i olejkiem z nagietka delikatnie oczyszcza suchą i wrażliwą skórę nie powodując wysuszania. Usuwa zanieczyszczenia i pozostałości makijażu
Delikatnie łagodzi i nawilża skórę.

Skład: Aqua, Glycerin, PEG-8, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Calendula
officinalis, Prunus dulcis, Trisodium EDTA, Polyquaternium-10, Glycine Soja, Methylparaben, Polyaminopropyl Biguanide, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Linalool, Parfum

Cena: 13-18zł / 200ml
/mg/

dla wrażliwej skóry

Raczej już nie kupię tego produktu, jak na moją skórę jest on za delikatny (całe życie byłam przekonana, że mam skórę wrażliwą, okazało się że jest ona mieszana). Dla dziewczyn o suchej lub wrażliwej skórze produkt ten będzie dobry. Nivea jest przeze mnie kochana za ich produkty, zapachy, działanie... Ten tonik spełnia swoje wymagania, a zapach jest fenomenalny.

-ładny zapach
-delikatne oczyszczanie buzi
-nawilżenie skóry - dla mnie super!
-łagodzi buzię - zwłaszcza, gdy robiłam peeling i później tonizowałam skórę - czułam łagodzenie
-nie podrażnia
-nie zapycha porów
-nie piecze
-nie zawiera alkoholu

Używam tego produktu od: paru tygodni

bardzo dobry

Po umyciu zawsze mam uczucie ściągniętej skóry, ten tonik doskonale sobie z tym radzi. Delikatnie nawilża cerę, nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy. Jest doskonały przed nałożeniem kremu pielęgnacyjnego, gdyż bardzo dobrze przygotowuje skórę na jego wchłonięcie. Ma śliczny zapach, przystępną cenę. Uważam, że to bardzo dobry tonik i stosuje go wraz z kremem z tej serii na noc. Prawdopodobnie za jakiś czas poszukam jakiejś nowości, jednakże ten uważam za godny polecenia i spełniający w 100% swoje zadanie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

warto sprobowac :)

jak wiekszosc kosmetykow nivei- po prostu przyjemny w uzywaniu. mam troche zastrzezen- czasami zostawial klejaca warstwe na skorze
\\nladnie pachnie, usuwa resztki makijazu, dokladnie oczyszcza i najwazniejsze jest bez alkocholu. po prostu dobry i latwo dostepny..

Mój ulubiony!

Nie podrażnia, nie mam uczucia ściągniętej twarzy, ma przyjemny zapach. Dobrze oczyszcza, ale nie czuję niestety odświeżenia. Mimo wszystko jak na razie najlepszy tonik jakiego miałam okazję używać.

Ilość zużytych opakowań: około 6

do polecenia

Dosyć wydajny, ma przyjemny zapach. Nie podrażnia, nie ściąga, nie wysusza, pozostawia skórę oczyszczoną i odświeżoną. Łatwo dostępny, w poręcznym opakowaniu.

Dobry

Kupiłam go kiedyś gdy zmywałam twarz tylko mleczkiem i tonikeim ale uznałam że chyba za bardzo zatyka mi pory i jedno opakowanie mam do dzsiaj..

Po jakimś czasie po przepriwadzce do Wrocławia zaczeła sie moja walka z sucha skóra.. I przypomniałam sobie o tym toniku.

niestety minusem jest cena - ale tonik jest bardzo wydajny.

Kupiłam i uzywam do "doczyszczania" twarzy. Stosuje po przemyciu żelem. Wacik po przemyciu potem tonikiem czasem jest nadal brudny dlatego uważam że po uzyciu toniku moja skóra jest czystsza.
Nie uczula twarzy ale niestety moją szyje tak.. dziwne.
Stosuje tylko na wieczór do demakijażu dlaego że na codzień jest za tłusty i pozostawia tłusta warstwe ochronna - czasem nie trzeba smarowac na noc kremem.
Ładnie pachnie,
łagodzi
dobrze oczyszca
nie wysusza
poręczne opakowanie

Ale niestety miałam z nim ostatnio małą wpadkę - kupiłam całe nowe opakowanie, po ok 2 tyg używania zauważyłam żę coś w nim "pływa" na dole był jakiś brud, osad .. dziwne! Nie wkładałam tam palców, niczego, wylewałam tylko tonik na wacik! Niestety wylałam cały.
Prawdopodobnie kupie nowy i mam nadzieje, że obejdzie się bez niespodzianek...

Dałabym mu 5 i KWC gdyby nie ta dziwna akcja z syfem w buteleczce...

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 3 opakowania

chyba nie..

Tonik ten kupiłam dla odmiany od ziaji ale to był błąd. ziaja też nie ejst rewelacyjna ale jak jej używałam to czułam chociaż jakieś odświeżenie, a ten tonik ma okropny jak dla mnie perfumowany zapach. poza tym skóra tważy pozniej jest taka jakaś klejąca
Mi wogóle nie pomaga, ale tez nie szkodzi wiec zuzyje go do końca ale już na pewno nie odkupie.

Używam tego produktu od: 1 miesciąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Dobry do bardzo suchych cer.

Zalety:
- ładny zapach, może troszeczkę mydlasty ale nie przeszkadza mi to,
- uczucie łagodzenia skóry
- ładne opakowanie (po zerwaniu przedniej i tylniej nalepki mamy zupełnie nie pomazaną niczym (zostaje tylko wyrycie na górze NIVEA) buteleczkę.
- butelka nie ma dużej dziurki na górze, przez co toniku nie wylewa się za dużo (jak w przypadku buteleczek innych znanych firm, które walą dziury że tonik zalewa cały płatek kosmetyczny, przy czym zgarniają niezłą kasę, bo szybko trzeba będzie kupić kolejny)...
- wydajność
- niska cena

Wady:
- słaby efekt oczyszczenia skóry
- do 2 - 3 godzin po użyciu toniku utrzymuje się efekt łagodzenia skóry, potem zmienia się ten efekt na przetłuszczenie skóry (którego niby nie widać, ale czuć na skórze w nie komfortowy sposób)

Czemu taka słaba ocena, jeśli znalazłam tylko te 2 wady? Dlatego, że są to wady, które dyskwalifikują ten tonik z listy moich toników. Niestety, nie kupię go ponownie.

Zaznaczam, że posiadam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania się.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jak najbardziej TAK !

Plusy:
- delikatny
- idealny dla suchej i wrażliwej skóry
- pozostawia uczucie nawilzenia
- redukuje podrażnienia
- zapach
- cena
- wydajny
- odświeża skóre

Minusów ja nie zauważyłam :)

Jest naprawde godny polecenia!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

produkt idealny

Lubię kosmetyki Nivei, nie podrażniają mojej skóry, ładnie pachną, są tanie i łatwo dostępne. Ten tonik również jest taki i zasługuje na miano toniku idealnego! Nie mam wprawdzie doświadczenia z tonikami, może kilku używałam, ale zawsze coś było nie tak. A Nivea:
- nawilża suchą skórę
- nie podrażnia wrażliwej skóry
- nie klei się
- pięknie pachnie
- stosunkowo wydajny (używam go czasem raz, czasem dwa razy dziennie)
- tani
- buteleczka ma ładną, nivejkową szatę graficzną
- dobrze się dozuje, nie wylewa się za dużo

Spełnia wszystkie moje wymagania konsumenckie :)
Produkt idealny, jak w podsumowaniu.

Ilość zużytych opakowań: ponad pół buteleczki

świetny produkt

Jestem zachwycona tym produktem i polecam go wszystkim osobom które poszukują dobrego kosmetyku za przystępną cenę. Mam cerę bardzo wrażliwą i muszę uważać z kosmetykami i wszelkimi specyfikami. Wcześniej, zanim zaczęłam stosować ten tonik, na mej twarzy pojawiały się jakieś wypryski i dziwne zaczerwienienia. Od kiedy używam nivea visage moja skóra jest jedwabiście gładka, bez wyprysków i zaczerwienienia, czyściutka :) Według mnie ten produkt jest idealny i nie ma minusów, a plusy:
+ przystępna cena
+ ładny zapach
+ świetnie wpływa na cerę: wygładza, nawilża i skutecznie usuwa wszelkie pozostałości makijażu
+ poręczne opakowanie
+ jest łatwo dostępny w drogeriach i sklepach kosmetycznych

Ilość zużytych opakowań: dwa

lubię go

Mój pierwszy ulubiony tonik. Odkryłam go dość dawno, po poszukiwaniach idealnego tonika, który nie zrobi krzywdy mojej twarzy. No i znalazłam. Tonik nie podrażnia, nie mam uczucia ściągniętej twarzy, ma przyjemny zapach. Nawilża! Dla mnie to bardzo ważne. Czasem nawet po użyciu nie smarowałam twarzy kremem i skóra nie była napięta! :) Poza tym wygodna butelka i cena przystępna. Wad nie widzę.
Jest sporo toników i wód, które lubię, ale pewnie jeszcze kiedyś skuszę się na tonik Nivei :)

Używam tego produktu od: trzech lat?
Ilość zużytych opakowań: 2-3