Herba Studio, Best, Żel punktowy do cery trądzikowej

Herba Studio, Best, Żel punktowy do cery trądzikowej

Żel skutecznie usuwa istniejące zmiany trądzikowe oraz zapobiega powstawaniu nowych. Nanoszony punktowo na miejsca zmienione łagodzi podrażnienia, zmniejsza plamy, przebarwienia, likwiduje pryszcze. Wykazuje aktywność antybakteryjną i uodparnia względem zakażeń trądzikowych. Zapewnia prawidłowe nawilżenie oraz normalizuje wydzielanie sebum. Jest preparatem beztłuszczowym.
Składniki aktywne: ekstrakty z liścia melisy i ziela jeżówki purpurowej, olejek z drzewa herbacianego.

preparaty punktowe
trądzikowa, z przebarwieniami / defektami
antybakteryjne, przeciwtrądzikowe, przeciwzapalne
oil – free / nietłusta
w tubce
żel
lekkie

Na średnie kłopoty z cerą

Żel punktowy, Best, jest taki jakim go zapamiętałam z czasów systematycznego uzywania. Nie zmienili w nim nic przez te 10 lat. Smaruję się nim jak kremem, tylko na plecach, ponieważ punktowo (na twarzy) nic nie daje. Wtedy dawniej też tak robiłam, że nakładałam jak krem ale na buźkę wtedy i efekty były, ale cera była sucha na wiór i odwodniona, plecom to nie grozi, więc się mazałam nim i widzę, że sa czystsze. Żel ma fajna konsystencje, tylko lepi sie skóra po nim jak sie go dobrze nie rozsmaruje, ale wklepuje aż sie caly wysuszy na skórze, wiec to też nie jest problem. Uwielbiam jego zapach, ponieważ kocham olejek z drzewa herbacianego. Ogólnie wole ten żel, niż pchać na skóre kremy z glicerynami i parafinami. Uzywalam systematycznie jakieś 10lat temu, wtedy mi pomagał, a teraz niestety moge liczyć tylko na antybiotyki.

Jest mocno średni do moich problemów skórnych, ale myślę, że dla nastolatek z lajtowym tradzikiem jest niezastapiony. Nie zapcha na 100%, nie ma parafiny, gliceryny i innych takich, na pewno warto wyprobować, jest tani jak barszcz.

Używam tego produktu od: obecnie przez 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

SUPER!!!

Nie wiem czy miałam lepszy punktowy preparat na wypryski niż ten! A naprawdę wiele ich przerabiałam. Inne w zasadzie nie robiły nic.
Ten preparat nie powoduje, że krosta czy wyprysk - szczególnie duży znika w oka mgnieniu - producent tego zresztą nie obiecuje. Ale naprawdę przygasza wypryski, tak że stają się mniej widoczne.
Przy drobnych krostkach - jak położy się na wieczór - w zasadzie rano wszystko znika. Przy większych wypryskach - w zasadzie działa dwojako. Ja zaobserwowałam przy naprawdę dużych krostach, że potrafią w noc się wchłonąć albo na odwrót, preparat świetnie je wyciąga tzn. kiedy krosta siedzi i za nic nie można jej wycisnąć a czuje się, że jest pełna sebum po zastosowaniu tego preparatu na noc - rano sebum stenie wychodzi tak, że przy lekkim naciśnięciu całe sebum wychodzi a krosta super się goi i jest prawie niewidoczna.
Kiedyś miałam większe problemy s takimi ropnymi wypryskami na czole i brodzie i naprawdę świetnie się żel sprawdzał. Teraz czasem też mi coś wyskoczy i zauważyłam, że jak zaraz naniosę żel - naprawdę szybko znikają. Czasem lubię żel nanieść na całą brodę czy czoło - tam gdzie najwięcej mam problemów - wtedy skóra naprawdę mniej się świeci, ładnie jest matowa i generalnie mniej krostek. Uważam, że można stosować także profilaktycznie i wcale nie tylko punktowo ale jako żel na całą twarz.
Kompletnie nie wysusza buzi - w sensie, że pojawiają się suche skórki itp. Jest beztłuszczowy. Świetnie się aplikuje i jest bardzo wydajny. Nawet jak stosuje na dużą partię buzi - starcza na długo i nie chce się skończyć!
Skład super. Bardzo naturalny, w zasadzie zero chemii. Uważam, że nie tylko koi wypryski czy je goi ale generalnie działa zbawiennie na skórę tłustą i trądzikową a jednocześnie wcale nie wysusza.
Ja już nie będę sprawdzać innych. Cena rewelacyjna. Zawsze mam go w łazience bo zawsze coś może wyskoczyć a ten produkt jest świetny na przykre niespodzianki.
Ja głównie stosuje na noc, ale można też w ciągu dnia, nawet pod makijaż.
Produkt się łatwo aplikuje, ma super konsystencje, wystarczy bardzo mała ilość by pokrył skórę i zdziałał cuda. Dziewczyny naprawdę polecam.
Dodam też, że mam bardzo wrażliwą skórę i wiele preparatów mnie uczula. Ten wcale!!!
Nie ma co przepłacać z innymi produktami nie wiem jakich znanych marek, bo przerabiałam to i wydałam tylko kasę niepotrzebnie:(
Z nim się już nie rozstanę.
A jeszcze dodam, że czasem jak mi coś wyskoczy na plecach - bo też tak mam - to też szybko po posmarowaniu tym żelem znika.
Zmniejsza także blizny czy też zmiany na skórze po starych wypryskach. Przebarwienia naprawdę bledną i znikają dzięki regularnemu stosowaniu.
POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: początek drugiego

baardzo ziołowy

Żel o dużej pojemności, tani. Skład bardzo porządny, niezapychajacy. Prawie sama natura. Zapach przyjemny, ziołowy. Kolor brązowy, przezroczysty. Łagodzi, koi, zapobiega nowym wykwitom. Wydajny.
Czasem używam na całą twarz.
Kupiłam przez internet ze sklepu Herba Studio. Lubię tę firmę za ich naturalne składy.
Używam tego produktu od: 3 mieś.