Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Delikatne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy. Doskonale usuwa makijaż i oczyszcza skórę. Reguluje stopień nawilżenia oraz natłuszczenia skóry. Poprawia jej koloryt. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Nie narusza naturalnego pH skóry i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Polecane do cery normalnej, tłustej i mieszanej.
Substancje aktywne Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E, Wyciąg z miąższu ogórka

Koszmar

Używałam go, bo był tani, a ja bardzo zdesperowana i potrzebowałam czegoś taniego i wydajnego.
Błąd życia!
Makijaż rozmazywał się wokół oczu i potrzebowałam go naprawdę duzo, aby wszystkiego sie pozbyć. W dodatku trzeba mocno trzeć.
Noszę soczewki przez co moje oczy stały się wrażliwe, a to badziewie piekło i pozostawiało tłustą warstwę.
Wręcz nie mogłam się doczekać aż się skończy.
Dla mojej tłustej cery był za tłusty, miałam wrażenie, że smaruje się dodatkowo masłem. Fuj! Nigdy wiecej.
Nie polecam.
Na rynku jest mnóstwo równie tanich i lepszych kosmetyków do demakijazu.

Używam tego produktu od: Roku

poprawny

Jak dla mnie mleczko jest poprawne. Nie używam do oczu więc nie wiem czy szczypie, ale reszta makijażu (niezbyt mocnego) schodzi jak przy każdym innym mleczku. Miałam nadzieję, że pomoże przy mojej tłustej cerze w strefie T, ale chyba jego brat tonik robi to lepiej. Konsystencja wydaje mi się trochę za gęsta (jak wszystkie mleczka Ziaji), ale radze sobie dolewając toniku z tej samej serii. Takie sobie zwykłe mleczko.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 buteleczki

Najlepszy

+cena
+zapach
+wydajność (a naprawde zmywając makijaż używam go dość sporo)
+dostępność

-trzeba do dużo użyć żeby zmyć cały makijaż

ogólnie polecam

Używam tego produktu od: 7-8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: z 10

Zły nie jest

Plusy:
- nie podrażnia
- nie zapycha
- nawilża
- jest tani

Minusy:
- zostawia taką tłustą warstwę na skórze
- no trochę trzeba popracować płatkiem kosmetycznym żeby demakijaż był dokładny, w dodatku musiałam nakładać go aż 2 razy, by się udało
- nie odpowiada mi ta konsystencja, jest odrobinkę zbyt rzadka
- zapach jest dziwny, coś w stylu chemicznego ogórka

Po zużyciu pierwszego opakowania powiedziałam sobie, że więcej go już nie kupię, poszukam czegoś lepszego, ale... na wakacjach w sklepie był tylko ten, więc z przymusu musiałam kupić 2 opakowanie.

Używam tego produktu od: Łącznie 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Dwa całe

Uwielbiam!

Pomimo, że nie należy do mojego typu cery to jest świetny! Uwielbiam za zapach (o matko!), skład. Doskonale usuwa makijaż, nie podrażnia mnie, nie wysusza a wręcz nawilża. Ideał dla mnie. Maleńki minus ale do wybaczenia? Wydajność mogłaby być lepsza. Na szczęście niska cena, więc problemów praktycznie brak.

Ilość zużytych opakowań: 2-3 200ml

dla mnie najlepszy

+świetnie zmywa makijaż
+tani
+dostępny
+przyjemnie pachnie
+łagodnie nawilża skórę
+nie powoduje świecenia się twarzy
+łatwa aplikacja
+wydajny
+idealna konsystenchja (taki lekko wodnisty kremik :))

-nie dla demakijażu oczu (mnie piekły oczy kiedy mleczko choć trochę się do nich dostało)

Używam tego produktu od: 3miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Średni - dobrze zmywa, ale pozostawia tłusty film.

PLUSY:
- bardzo dobrze zmywa makijaż
- przyjemnie pachnie
- jest w przystępnej cenie
- łatwo dostępny

MINUSY
- pozostawia tłusty film wokół oczu
- kiedy dostanie się do oczu bardzo pieką

Używam tego produktu od: jesień 2014

Świetny!!!

Mleczko jest świetne. Bardzo je lubię.
+Doskonale zmywa makijaż
+Jest bardzo tani
+Ma ładny. ogórkowy zapach
+Nawilża, pozostawia miękką, oczyszczoną skórę twarzy
+Jest w miarę wydajny

Minusów nie znajdę

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Sprawdza się

Kosmetyk po prostu robi to, co ma robić i jeszcze więcej! :)

- zmywa makijaż (u mnie: kredka, podkład lub korektor, czasem tusz)
- wydajność: w miarę
- ja smaruję mleczkiem całą buzię, usuwam wacikiem, potem czynność ponawiam (aby dokładnie usunąć jakiekolwiek pozostałości) , tylko daję trochę mniej mleczka
- ma bardzo ładny ogórkowy zapach
- uspokaja cerę, skóra nie jest zaczerwieniona po użyciu (duży plus)
- nawilża i pozostawia skórę miękką
- ja kupiłam za 9 zł, ale myślę, że i za mniejsze pieniądze też kupimy

Polecam!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Ideał!

Najlepsze mleczko do usuwania makijażu z jakim przyszło mi się zetknąć!

Moja cera - i wrażliwe oczy - nie lubią się z wszelkimi płynami do demakijażu. W swoim życiu wypróbowałam tylko jeden, który okropnie wysuszył mi twarz i szybko poszedł w odstawkę. Od razu sięgnęła więc po mleczka. Wypróbowałam kilka, te lepsze oraz gorsze, aż wreszcie trafiłam na ten cudowny produkt.

Mleczko to absolutnie nie podrażnia delikatnej skóry twarzy, a nawilża i pozostawia po sobie uczucie delikatności oraz - co bardzo ważne - świeżości. Nawet gdy niewielka ilość dostanie się do oka, nie powoduje uciążliwego szczypania, zaczerwienienia i łzawienia.

Jest bardzo skuteczne. Już niewielka ilość wystarcza, by pozbyć się makijażu (przy bardzo mocnym, wieczorowym potrzeba go trochę więcej, ale równie skutecznie daje sobie z nim radę). To oczywiście sprawia, że jest bardzo wydajne. Jedna buteleczka, przy codziennym używaniu, wystarcza na trzy/cztery miesiące. Do tego opakowanie jest poręczne i nie sprawia, że duża ilość kosmetyku nie może się z niego wydostać. Szata graficzna typowa, jak w przypadku reszty produktów Zaja - całkiem estetyczna.

Konsystencja mogłaby być odrobinę bardziej gęsta, bo zdarza się, że spływa mi z wacika, ale nie stanowi to dla mnie aż tak ogromnego minusa, by zacząć rozglądać się z czymś nowym. Zapach mleczka jest delikatny, przyjemny, nie jak w przypadku niektórych mocno perfumowanych płynów.

Jest łatwo dostępne i niedrogie - a to bardzo ważne.

Zdecydowanie nie zamienię go na żaden inny produkt! :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Mój absolutny nr 1 do demakijażu

Jest to mój niekwestionowany hit, jeśli chodzi o demakijaż. Nigdy mnie jeszcze nie zawiódł, dlatego wracam do niego zawsze i bez wahania.

Jest to delikatne mleczko, ale bardzo skuteczne - maluję swoje oczy dosyć mocno, używam zarówno eyelinera, jak i tuszu do rzęs, ale już niewielka ilość mleczka Ziaja wystarczy, by uporać się ze zmyciem makijażu. Co najważniejsze - nie podrażnia mi oczu. Stosowałam kiedyś płyn Nivei, po którym bardzo piekły oczy. W porównianiu z nim, mleczko Ziaja to ideał.

Mam mieszaną cerę i to mleczko nie pozostawia na niej tłustej wartwy, ale też nie wysusza, ani nie podrażnia jej. Pozostawia ją miłą w dotyku. Szybko wysycha.
Mleczko ma bardzo delikatny, miły dla nosa zapach, a opakowanie jest wydajne i poręczne.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 10 całych opakowań

SUPER DLA MIESZANEJ

Bardzo ciekawy produkt do demakijażu.
PLUSY:
- nie podrażnia!
- nie natłuszcza cery (dla mnie to ważne)
- świeżo pachnie
- dobrze zmywa makijaż
- w dobrej cenie
Na pewno do niego wrócę.

BARDZO POLECAM

Używam tego produktu od: Roku