Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Delikatne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy. Doskonale usuwa makijaż i oczyszcza skórę. Reguluje stopień nawilżenia oraz natłuszczenia skóry. Poprawia jej koloryt. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Nie narusza naturalnego pH skóry i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Polecane do cery normalnej, tłustej i mieszanej.
Substancje aktywne Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E, Wyciąg z miąższu ogórka

Love krove :)

Używam od lat. Jest dla mnie bardzo delikatne, szybko pomaga mi usunąć makijaż - nawet eyeliner wodoodporny. Łatwo dostępny, nie drogi, wydajny.
Co prawda po zmianie opakowania jest go mniej jednak nie jest to tragiczny minus w porównaniu z całą gamą plusów.
Polecam, bo jest delikatne dla cery.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ojjj dużo

Świetny!

Produkty firmy Ziaja na zmianę mnie zawodzą i zachwycają, jednak to mleczko jest pozytywnym zaskoczeniem!

+ opakowanie
+ zapach
+ wydajny
+ skóra jest nawilżona
+ produkt nie podrażnia

Polecam!

Dobre

Mleczko dobrze zmywa makijaż, nawet tusz do rzęs.Wystarczy przetrzymać chwilę wacik na rzęsach i wytrzeć delikatnie.Jego konsystencja jest tłusta, ale mojej mieszanej cerze nie szkodzi.Ma delikatny zapach, niską cene, jest wydajny i nie podrażnia.Zawsze do niego wracam ja kupię coś nowego do demakijażu i okaże się bublem.

Używam tego produktu od: Półtora roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Dobrze radzi sobie z demakijażem, ale jest tłuste :(.

Sama nie wiem, co mam sądzić o tym mleczku... Ma przepiękny zapach, dobrą konsystencje, bez trudu radzi sobie z makijażem, ale ma jedną poważną wadę - pozostawia tłusty film na skórze. Może kupie produkt wraz z tonikiem z tej serii i nie będzie z tym problemu, ale kosmetyk bez pomocników jest średni...

Plusy:
- dobrze radzi sobie z demakijażem,
- ma piękny, delikatny zapach,
- konsystencja jest bardzo dobra,
- jest wydajny,
- przyjemny (w sensie do stosowania).

Minusy:
- zostawia tłusty film na skórze.

Używam tego produktu od: kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: 2-3 buteleczki.

oczy cierpią

Szału brak tyłka nie urywa.
Muszę dwa razy przemyć nim twarz aby zmyć podkład. Piecze w oczy i zostawia mgłę . Jest tani. Ładnie pachnie. Wydajny. Ładne opakowanie

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

średni

Używałam go dosyć często ale od jakiegoś czasu przestał mi się podobać. Ze względu na moim zdaniem rzadką konsystencję no i niestety nie starcza na zbyt długo. Raczej do niego już nie wróce.

Ilość zużytych opakowań: 5,duże

Numer 1 od kilku lat

Używam tego mleczka od dobrych kilkunastu lat. Byłam mu wierna niestety ostatnio zdradziłam go z dwufazowym płynem i żałuję. Teraz nie mogę się doczekać aż skończę ten płyn i wrócę do mleczka.
Dość dobrze zmywa makijaż. Jest bardzo wydajne. Cena jest przystępna. Można je spotkać w każdej drogerii.
Najważniejsze, że nie trzeba trzeć oka aby pozbyć się tuszu :)

Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Oj będzie więcej opakowań ^^

Uważam, że to jedno z lepszych mleczek do demakijażu. Używałam juz wiele mleczek, i kupując to opakowanie mówiłam sobie że to moje ostatnie (oczywiście skusiła mnie promocyjna cena).... i SZOK!

PLUSY
Dobrze zdejmuje fluid
Skórę po nim mam idealną
Łagodzi podrażnienia

MINUSY
Niedokładnie zmywa tusz do rzęs muszę pare razy potrzeć

PODSUMOWANIE:
Może to nie jest ideał, ale najlepsze mleczko ze wszystkich jakie miałam

Dla mnie bomba :)

Jest już to drugie moje mleczko do demakijażu (wcześniej używałam płynów) i na razie niech zostanie. ;)

:) zapach
:) cena
:) dostępność (nie tylko w drogeriach)
:) Dobrze zmywa makijaż
:) wydajny ( mam go od tamtego roku, używam prawie codziennie a w buteleczce jeszcze mniejsze pół)
:) nie podrażnia
:) nawilża

Używam tego produktu od: Od listopada.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

kiepsko kieeepsko.

Kupiłam to mleczko jakieś siedem miesięcy temu, na szybkości, awaryjnie potrzebowałam czegoś do demakijażu.
Niestety w moim przypadku zupełnie się nie sprawdziło.
Mleczek i płynów używam jedynie do demakijażu oczu, resztę twarzy traktuję kostką Dove lub pianką do mycia twarzy.
Zaznaczam, że mój makijaż na codzień nie jest mocny- kompakt, trochę korektora, róż, odrobina kredki i lekko wytuszowane rzęsy. Moja cera jest mieszana, jednak naczynkowa i dość wrażliwa zarazem. Mleczko w ogóle sobie nie radzi z tuszem do rzęs, mam wrażenie, że nie zmywa go do końca, nie mówiąc już o cieniach do powiek czy eyelinerze, kiedy na wieczór robię mocniejszy makijaż- na waciku nie zostają konkretne plamy (jak w przypadku mojego faworyta- płynu Bourjois), tylko odrobinka tuszu i niestety moje rzęsy... Na dodatek mleczko zawsze dostaje mi się do spojówek, przez co moje oczy są nieźle podrażnione :/

Plusy natomiast za przyjemne nawilżenie skóry oraz ładny zapach. Ale co z tego, skoro mleczko nie pełni swojej podstawowej funkcji :( Niestety, ale tym razem musiałam ponarzekać na Ziaję :(

Nie zmienie go

Jest boski nie podraznia i nawliza,oraz najwazniejsze zmywa makijaz idealnie.Dodatkowo pachnie swiezym ogorkiem,jest dostepny we wszystkich drogeriach + niektorych supermarketach i jest tani.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Spełnia swoje zadanie

Produkt dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia (o dziwo mojej bardzo wrażliwej cery) i... i czego chcieć więcej? :)
Za tą cenę (jakoś 6zł), produkt jest godny polecenia. Warto przetestować, bo tani, wydajny i dobry ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne