Gosh, Extreme Art Eye Liners

Gosh, Extreme Art Eye Liners

Extreme Art Eye Liners to nowość w lato 2008. Jest to bardzo trwały, płynny tusz do kresek. Zależnie od kąta nachylenia pędzelka możliwe jest dopasowanie grubości linii, od bardzo wąskiej do szerokiej. Połączenie miękkiego i idealnie ukształtowanego pędzelka sprawia, że możliwe jest wykonanie pięknej, równej i precyzyjnej linii.

Eyeliner jest w 100% wodoodporny, nie ściera się. Nie zmyje się go samą wodą, aby zmyć makijaż potrzebny jest preparat do demakijażu kosmetyków wodoodpornych!

Do wyboru mamy 12 pięknych kolorów.

Jak zapewnia producent, może być stosowany również do body artu- czyli makijażu twarzy i ciała. Można też tworzyć nim wzory na paznokciach, a następnie pokryć je bezbarwnym lakierem do paznokci w celu utrwalenia.

Cena: 29,90zł / 3ml

/m/

rewelacja!

Jako, że kiedyś byłam zwolenniczką mocnego makijażu, eyeliner z gosha był nieodzownym elementem mojej kosmetyczki.

Zalety:
-trwałość! wodoodporny i to bardzo
-mocny wyrazisty kolor
- piękna kreska
- praktyczne opakowanie

minusem jest to, że czasami ciężko go zmyć:)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

SUPER

Pierwszy eyeliner który jest nieśmiertelny! Wypróbowałam ich naprawdę sporo zanim natknęłam się na ten. Jest to produkt,który utrzymuje się mimo wszystko (deszcz, śnieg,basen, łezka w oku). Rzeczywiście ciężko się go zmywa ale za cenę takiej trwałości naprawdę warto. Konsystencja nie gęstnieje z czasem i jest idealnie czarna. Namalowanie kreski również nie sprawia najmniejszego problemu. Podsumowując jest to kosmetyk naprawdę godny polecenia - dla mnie KWC!

fajne kolory

Kolory sa rzeczywiscie sliczne,ja mam kolor 10.
Trwalosc jest niesamowita nie powiem,ale przy zmywaniu go trzeba poswiecic wiecej czasu.Koniecznie plynem dwufazowym...
Aplikacja jest nieco klopotliwa(pedzelek wiotki,preparat b.szybko zasycha).
Pod koniec dnia czuje lekkie swedzenie na powiece..

Używam tego produktu od: jakiegos czasu

Bardzo fajna sprawa

Śliczne kolory - mam turkusowy i liliowy.
Jest bardzo trwały, wręcz nie do zmycia:P minusem jest pędzelek, który ja skróciłam, żeby było łatwiej się nim posługiwać. Ogólnie jest to bardzo dobry kosmetyk i szczerze go polecam.

bardzo dobra rzecz

Bardzo trwały, nie ściera się, ani nie kruszy. Piękny intensywny kolor, który nie płowieje w ciągu dnia. Trudny do zmycia, mnie udało to się płynem dwufazowym z ziaji do demakijażu oczu. Zwykłe mleczka go nie ruszą. Pędzelek również spełnia swoje zadania. Polecam jego kupno od razu z czymś dobrym do jego demakijażu.

Używam tego produktu od: tygodnia

jedno ale

Bardzo fajny eyeliner, kolory równiez. Mam 01 śliwkę.
Długo się trzyma, nie kruszy, nawet są problemy ze zmyciem, ale to na plus.
Nie podoba mi się aplikator, za cienki i za wiotki. Przyzwyczaiłam się do Nouby. Tam linery maja bardzo dobry aplikator, łatwiej namalować kreske, przede wszystkim równą, bez paćkania rzęs i powieki.
Za to minus a byłaby mocna 4.

Używam tego produktu od:okazyjnie
Ilość zużytych opakowań:nieskończone

Bardzo fajny

Mam kolor intensywnie zielony. Produkt ma wiele zalet i jak dla mnie jedną wadę i od niej zacznę: strasznie ciężko go zmyć z powiek, nawet płynami do makijaży wodoodpornych, trzeba się sporo natrzeć i nacierpieć, żeby go usunąć. Ale zalet jest mnóstwo: wydajny, wytrzymały, łatwy w aplikacji, piękne kolory, sprawdził się też przy zdobieniu paznokci, szybko wysycha, nie rozmazuje się. Ze względu jednak na to, że mam wrażliwe oczy, a jego bardzo ciężko się zmywa, raczej nie kupię kolejnych, chyba że znajdę płyn, który sobie z nim poradzi :)

Używam tego produktu od:2 lata

Super :)

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.
Ze względu na moją zdolność do rozmazywania każdego makijażu, potrzebuję czegoś tak twardego i wytrzymałego, jak to cacko :) Przetrwał całą sylwestrową noc, następny dzień i kąpiel :D Dobrze się go zmywa dwufazowym demakijażem ziaji, niczym innym nie chciał zejść :)
Ale ogólnie ten eyeliner jest zdecydowanie godny polecenia, sprawię sobie chyba jeszcze inne kolory :)

dobry

Dostałam w prezencie od chłopaka. Gdy go kupował Panie w sklepie zachwalały, że będę miała najlepszy eye-liner w sklepie nie zniechęciła go nawet cena (dośc wysoka aczkolwiek to Gosh)
Okazało się iż aplikacja jest niezwykle utrudniona przez krótką rączke przy pędzelku -trzeba trzymać na końcu i malować ręką w powietrzu co bardzo utrudnia namalowanie równej kreski w rezultacie używam pędzelka ze starego loreala i efekt jest super. Jest niezwykle trwały nie ma opcji zmyć go wodą lub zwykłym mleczkiem =polecam Yves Rocher -działa.

+niezwykle trwały
+głęboki kolor

-zmywalność
-aplikacja

Rozczarowałam się

Sądziłam, iż za taką cenę produkt będzie rewelacyjny.
Jak dla mnie, nie jest to szczyt marzeń.
Długo wysycha, a jak się już odbije na powiece, to jest koszmar.
Można rzec, że jest aż nazbyt trwały...
Przy zmywaniu mleczkiem do demakijażu prędzej zetrę skórę na powiece niż tusz...
Ciężko się nim maluje, jest bardzo gęsty i ciągnący.
Chyba zacznę do używać do zdobienia paznokci, bo do malowania kresek na powiece raczej się nie nadaje.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ciągle męczę pierwsze

trwały

Zgodnie z obietnicami producenta jest bardzo trwały- nie rozmazuje się w ogóle, mimo upływu czasu, wzięcia kąpieli czy też tarcia oczu palcami :)

Kolor bardzo ładnie wygląda na oku, zachowuje intensywny odcień (mam środkowy niebieski z trzech niebieksich odcieni),zdecydowanie rzuca się w oczy.

Aplikacja dosyć latwa, jednak bezpośrednio po niej zdarza mu sie odbijać się na powiece.

Odejmuję jedną gwiazdkę- ponieważ jego trwałość przeszkadza w demakijażu- sciera się go trudno, nawet dobrym, wodoodpornym kosemtykiem.

Naprawdę polecam!

Świetny!
-trwały!!!
-wodoodporny
-wygodna aplikacja
-wydajny

Większośc eye-linerów jakie miałam do tej pory, już po paru godzinach kruszyło się. Ten utrzymywał się na oku od 7 rano do 21! Sama w to nie wierzyłam, ale to fakt. Moje koleżanki też w niego zainwestowały bo warto. Ja miałam kolor czarny i rzeczywiście taki był w przeciwieństwie do innych marek. Jest w pędzelku ale bardzo łatwo nanosi się kreski. Miałam go bardzo długo a w ogóle nie zasychał, do końca zachował swoją naturalną gęstość. Mimo że jest wodoodporny to da zmyć się go zwykłym mleczkiem do demakijażu.
Jeden minus- nie wszędzie można go dostać :(

POLECAM!

Używam tego produktu od:ok 10 miesięcy