Noble Health, Hair Care Panda, Malinowe żelki dla wegan

Noble Health, Hair Care Panda, Malinowe żelki dla wegan

Hair Care Panda to słodkie, malinowe żelki odpowiednie dla wegan, osób nietolerujących glutenu czy laktozy. Żelki zawierają 5000% biotyny w dziennej dawce – maksymalna dopuszczalna dawka w suplemencie diety oraz 10 innych składników aktywnych dedykowanych pielęgnacji włosów. Nie zawierają żelatyny.
Składniki: syrop glukozowy, cukier, modyfikowana skrobia z tapioki, modyfikowana skrobia ziemniaczana, mieszanka witaminowo-mineralna (glukonian cynku, octan DL-alfa-tokoferylu, amid kwasu nikotynowego, D-pantotenian wapnia, octan retinylu, selenian (VI) sodu, cyjanokobalamina, D-biotyna, chlorowodorek pirydoksyny, monoazotan tiaminy, kwas pteroilomonoglutaminowy); kwas: kwas cytrynowy, regulator kwasowości: cytryniany sodu, aromaty, barwnik: dwutlenek tytanu, koncentraty owocowo-warzywne: pomidor, rzodkiewka, jabłko, dynia.
Składniki aktywne: Biotyna 2500 µg, Witamina E 12 mg, Tiamina 1,1 mg, Niacyna 16 mg, Kwas pantotenowy 6 mg, Witamina B6 1,4 mg, Witamina B12 2,5 µg, Kwas foliowy 200 µg, Witamina A 800 µg, Cynk 10 mg, Selen 55 µg

Działanie
Na włosy

Skuteczność:

Produkt godny uwagi.

Wiele kobiet marzy o gęstych, pięknych i lśniących włosach do tego grona również i ja się zaliczam. Stosowałam już naprawdę bardzo wiele różnych specyfików czy to w postaci suplementów czy wcierek. Nie ukrywam jednak, że wolę suplementację bo co tu dużo mówić jest to wygodne i tylko trzeba czekać na efekty. Jakiś czas temu kolejny raz poszukiwałam specyfiku na moje wypadające włosy i doktor google znalazł mi witaminy w formie wegańskich żelków.
Produkt jest umieszczony w plastikowym opakowaniu w formie słoika o pojemności 300 g. A w środku mamy 60 sztuk mega uroczych różowych żelków w formie misiów. Nie powiem uroczo wyglądają i smakują też dobrze zresztą ja uwielbiam żelki. Wystarczy, tylko codziennie zjeść 2 żelki po posiłku i tyle. Jedyny minus jest taki, że za bardzo przyklejają się do zębów, przynajmniej u mnie się tak dzieje co mnie lekko irytuje ale jest to do przeżycia. Jesteście ciekawi jaki mają skład? Produkt bazuje na biotynie, witaminie E, B6, B12, A, w składzie znajdziemy również kwas foliowy, cynk, selen oraz tiaminę. Produkt nie był testowany na zwierzętach i jest w 100% wegański.
A efekty kiedy są wyraźne i widoczne ?
Podejrzewam, że jest to kwestia indywidualna, wszystko zależy od organizmu, jakie mamy ubytki witamin itd. U mnie pierwszym widocznym efektem kuracji było zmniejszone wypadanie włosów w trakcie mycia i czesania. Dla mnie to już było mega WOW!! Później zauważyłam, że włosy mają lepszą kondycję i pojawiają się baby hair. Ogólnie bardzo spodobał mi się ten produkt i polecam go każdej kobiecie, która chce poprawić kondycję włosów oraz je wzmocnić.

• Skuteczność: 4

Dla mnie smaczne i działają

Do zakupu skusiło mnie opakowanie i marketing oraz promocja 2 w cenie 1. Suplement ma postać różowych misiowych żelek obtoczonych w cukrze, niezbyt zdrowe, ale bardzo dobre. Lubię taka formę suplementu, ponieważ mam problem z regularnym braniem tabletek co jest konieczne, jeśli chce się zobaczyć efekty. Są bardzo słodkie, co w moim przypadku jest plusem, bo są jednoczenie słodką nagrodą i deserem, który musze wziąć. Zawierają bardzo dużą dawkę biotyny oraz inne składniki, dziennie przyjmuje się 2 tabletki.
Zużyłam 4 opakowania (po 2 miesiące z 1,5 miesięczną przerwą). W drugim miesiącu stosowania, zauważyłam dużo nowych „baby hair”, zagęszczenie włosów, szybszy wzrost paznokci oraz ogólny lepszy wygląd skóry i włosów. Nie zauważyłam większego przyrostu włosów i niestety w przerwie efekty znikały, myślę, że regularność stosowania ma tutaj kluczową rolę. Kupię ponownie, ale zaczekam na promocję.

• Skuteczność: 1

Kupiłam bo byłam ciekawa, teraz wiem, że więcej się nie skuszę...

Żelki kupiłam, bo byłam po prostu ciekawa czy działają... Nie lubię brać tabletek, stwierdziłam więc, że żelki to będzie coś dla mnie, cena bardzo wysoka jak na miesiąc kuracji, no ale skusiłam się i tak oto jestem po 3 miesiącach stosowania, dość drogiej i zupełnie bezsensowenej "kuracji". Za tą cenę mogłabym kupić masę zelek w Biedrze i miałabym jeszcze ogromny zapas a efekty miałabym te same, z tym, że żelki z Biedry lepiej smakują;) A tak poważnie, efektów po 3 miesiącach brak, nie zauważyłam żadnej różnicy w wypadaniu włosów, w ich wyglądzie czy szybszym wzroście. Jak było tak jest, tylko portfel ucierpiał na tych mega drogich "przekąskach" bo suplementem tego nazwać nie można. Fajny kształt, ze smakiem już gorzej, bo są strasznie słodkie no i efektów brak... szkoda pieniędzy, lepiej zainwestować w Biotebal, małe tabletki a efekty super.

Słaby produkt

Kupiłam go przez internet bo kusiła reklama i dziewczyna z pięknymi włosami. Oczywiście opakowanie bardzo ładne . Smak strasznie słodkie praktycznie sam cukier więc taka żelka zjadała się szybko żeby długo nie czuć tego cukru w buzi. Po zastosowaniu dwóch opakowań nie zauważyłam żadnej różnicy jeżeli chodzi o kondycję i wygląd moich włosów. U mnie się nie sprawdziły więc nie polecam a borykam się z bardzo słabymi włosami.

Dobre dla uzupełnienia diety

Są przepyszne, słodkie i zdecydowanie uwielbiam taką formę podawania sobie witamin.
Nie znoszę tabletek, chociaż czasem trzeba je brać.
Jeśli chodzi o składniki to dużym plusem jest nie tylko występowanie biotyny w składzie ale również innych elementów, które naprawdę uzupełniają dietę.
Oczywiście, jest to suplement i nie zastąpi odpowiedniej i zdrowej diety ale dla zdrowych warto się wspomóc takim pysznym suplementem, na pewno w jakimś stopniu odpowiada za piękno naszych włosów czy skóry.
Ja polecam.

Nie warte swojej ceny

Dla mnie w tych żelkach jest więcej marketingu niż faktycznego działania. Smak przeciętny, wygląd bombowy, efekty? Znikome. Stosowałam preparat przez okres jaki zapewniał producent. Efektów? Brak. Tylko dziura w budżcie po cenie za jaką się je kupiło..
Szkoda, że muszę dać aż jedną gwiazdkę, bo nie zasługuje ten produkt na nic

Niestety przereklamowane

Po ciąży strasznie wypadały mi włosy. I pomimo uzywania zelek Panda Mama dalej mocno wypadają. Bardzo mocno. Po tych wszystkich pozytywnych ocenach myślałam ze troche zmimimalizuje ich wypadanie, ale jak teraz sadze, byly to kupione opinie. Jak widac użytkowniczki wizaz jednak nisko ocenily ten produkt.
Żelki są drogie, człowiek naiwnie myslal ze skoro taka cena to jednak musi byc jakas skuteczność.
Uzywalam ich 2 msc. Jedyne co zauwazylam to ze przybyło baby hair (przy czole). Szybszego przyrostu wlosow tez nie ma.
A smak zelek wcale nie jest taki swietny. Bardzo sztuczny.

• Skuteczność: 4

Fajne suplemenciki ale czy działają to nie wiem

Jest to suplement witaminowy na włosy w formie rozpuszczalnych żelek do żucia. Żelki to różowe misie panda:) W smaku są bardzo słodkie, malinowe i obsypane cukrem co akurat niekoniecznie jest zdrowe. Zawierają bardzo dużą dawkę biotyny. Dostępne są w dużej puszcze lub tygodniowych saszetkach np. w sam raz do zabrania na wyjazd. Należy je stosować 2 razy dziennie, po posiłku. Na pewno wyglądają super, robią furorę i są pyszne. Nie zauważyłam natomiast efektów stosowania...

Działają

Kupiłam je z ciekawości i po przeczytaniu wielu recenzji na różnych portalach. Od razu pełną 3 miesięczną kurację. Żelki są super w smaku ich konsystencja mi nie przeszkadza. Minus jest taki, że mogłyby być słodzone czym innym niż glukozą i cukrem...

Kuracja sprawiła, że moje włosy się zagęściły ( w przeciwieństwie do biotyny, która nie robi nic), ponieważ widziałam jak dużo włosów zaczęło mi stać jak antenki i nie mogłam nad nimi zapanować. Na porost chyba za bardzo nie wpłynął, a szkoda.

Oceniam ten produkt dobrze, tylko ten cukier i cena dość wysoka za cała kurację

MINUS ode mnie

Każda z nas chce miec piękne włosy. Od zawsze włosy są uważane za jeden z największych atrybutów kobiety. I każda z nas lubi o nie dbać, to troche taka nasza wizytówka.

Moje włosy niestety wypadają, w dość dużej ilości. i szukałam czegoś, co je wzmocni. Zelki Noble Health wydawały sie idealne. Dla włosów, w formie żelek, ktore lubie ;)

PLUSY:
forma podania - zelki

MINUSY:
-cena
-brak efektów po 3 miesięcznej kuracji

W sumie nie ma się nad czym tu rozpisywać, dla mnie ten sklad sie nie sprawdzil.

Strata pieniędzy

Kupiłam 2 opakowania żelków. Zjadłam ponad 1,5 opakowania, więcej nie dało rady ich jeść. Smak mega sztuczny, pierwsze 2 dni to nie przeszkadzało, natomiast później jadłam je z przymusu. Niestety nic mi nie pomogły, włosy dalej wypadały, nie pojawiły się baby hair... Dużo lepiej z moimi włosami poradził sobie biotebal.
Zakupiłam żelki na stronie noble health i im też daję minusa za usuwanie negatywnych komentarzy...

• Skuteczność: 5

Super skład aktywnych składników, tragedia reszty

Uwielbiam moje włosy i dbam o nie bardzo. Są grube i gęste, ale podatne na zniszczenia, suche i łamiące się. Ostatnio przechodziłam okres wzmożonego wypadania włosów, po każdym myciu a nawet czesaniu zostawała ogromna garść. Kupiłam żelki Noble Health, bo jeżeli chodzi o składniki aktywne to posiadają tyle biotyny co mało który, a biotyna to główny składnik by włosy były mocne, zdrowe i nie wypadały. Poza tym posiadają wit.E, tiamine, niacyne , kwas pantotenowy, wit. B6, wit B12, kwas foliowy , selen cynk i witamina A- super zbilansowany skład, więc jeżeli chodzi o działanie to kuracja tych żelek spowodowała, że włosy wzmocniły się, nabrały blasku i przestały wpadać . To naprawdę działa i jestem w stanie zrozumieć taka cenę w zamian za skuteczność. Niestety muszę się też przyczepić- żelki są różowe , w kształcie misia, jakby opruszone słodkim pyłem. W smaku nie są najgorsze konsystencja nieco twardsza, po chwili rozpadają się w ustach. Dla mnie są trudne do przełknięcia, bo są bardzo słodkie- wręcz okrutnie. W składzie głównie cukier i słodkie, przetworzone syropy. I to właśnie psuje całą znakomitość tego produktu. Chciałabym je częściej stosować, bo są bardzo skuteczne, ale ten skład sprawia, że nie jestem w stanie ich przełknąć bo tak mnie mdli. Cukier i syropy oparte na cukrze zdrowe nie są
Liczę na to, że producent zmieni to w składzie. Wtedy zostaną same plusy.