Schwarzkopf Gliss Kur, Nutri Protect, Ekspresowa odżywka regeneracyjna

Schwarzkopf Gliss Kur, Nutri Protect, Ekspresowa odżywka regeneracyjna

Ekspresowa odżywka z olejkiem dzikiej róży i proteinami, zapewnia łatwe rozczesywanie, miękkosć i doskonałą ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych takich jak np. słońce. SCAN REPAIR COMPLEX dokładnie regeneruje i odbudowuje zniszczoną strukturę, bez nadmiernego obciążania włosów.
Dwufazowa, bez spłukiwania.

polecam

zazwyczaj używałam odżywkę gliss kur płynny jedwab, ale z racji, że nie było jej kupiłam właśnie tą i również jestem zadowolona:) włosy ładnie pachną, łatwo się rozczesują, wydają się zdrowsze i ładnie się błyszczą:)

Używam tego produktu od:2 tygodni

;/

Odżywke zakupiłam nie cały miesiąc temu jednak jestem z niej nie zadowolona. Po pierwsze cięzko mi rozczesać włosy po zastosowaniu. Po drugie jak dla mnie nic nie daje, nie zauważyłam żadnych efektów poza tym,że lekko się błyszczą. Natomiast moja siostra jest z niej zadowolona.... Dlatego taka ocena.

Używam tego produktu od: nie cały miesiąc

Bardzo ją lubię

Po pierwsze mgiełka ma fajny zapach, który utrzymuje się na włosach. Ja używam odżywek tej firmy do rozczesywania włosów, więc i ta wersja się bardzo dobrze sprawdza. Zostawia fajny połysk na włosach, troszeczkę też dba o zniszczone końcówki. Do codziennego użytku polecam. Cena odpowiednia, wydajna.

... jak dla kogo...

Wcześniej używałam wersji do włosów długich ze skłonnością do rozdwajających się końcówek. Byłam zachwycona. Z braku laku kupiłam powyższą wersję i... Hmmm...

+ pomaga utrzymać intensywność koloru
+ nie obciąża włosów (ze względu na przetłuszczanie się włosów i brak brak czasu na nakładanie odżywek do spłukiwania jest to dla mnie ważne)

- moje włosy bardzo trudno rozczesują się po myciu (są dość mocno falowane i przetłuszczające się), więc pomoc w rozczesywaniu jest dla mnie ważna. Tu odżywka zawiodła na całej linii. Wersja do włosów długich wystarczyła mi na półtora miesiąca (myję włosy co 2 dzień). Tą kupiłam tuż po ostatnich świętach i już mam jej połowę butelki
- dziwaczny zapach

Polecam osobom, które nie przeżywają koszmaru przy rozczesywaniu włosów. Prócz wersji do włosów długich, testowałam też inną do farbowanych (taka fioletowa). Z obu byłam zadowolona.
Używam tego produktu od:2 tygodni

dobra :)

krotko i na temat: nablyszcza, wygladza i ulatwa mi prostowanie. Czyli spelnia najwazniejsze warunki a do tego przeslicznie pachnie :) chyba nie mam sie do czego doczepic?

Używam tego produktu od: miesiaca

dno

Jedyną zaletą tej odżywki jest jej piękny, kwiatowo - owocowy zapach, który długo utrzymuje się na włosach i w cieplejsze dni spokojnie może zastąpić perfumy. Niby składowo ok, ale po użyciu dramat. Ta odżywka jest tak słaba, że nawet gdy wyleję jej pól butelki na włosy - po chwili nie ma po tym śladu, mimo tego, że mohery mam cienkie i tłuste. No po prostu zero jakiegokolwiek działania, zero jakiejkolwiek ochrony, zero odżywienia czy obciążenia. No nic prócz zapachu.

O wiele, wiele lepsza jest ta z jedwabiem. Tej nie polecam.

jest ok ;P

włosy pięknie się błyszczą ,są mocniejsze ,zauwazylam ze sa bardziej odporne na czynniki zewnetrzne ;) jednak nie jest mi łatwiej ich rozczesywac po tym kosmetyku. mankamentem jest to ,że ta odzywka powinna miec dzialanie bardziej /mocniej regenerujące ;PUżywam tego produktu od: nie pamiętam ;P

bez niej żyć nie mogę :)

To jest mój włosowy KWC! Kupiłam nie licząc na zbyt wiele, ale się pozytywnie rozczarowałam :)
Na moich włosach daje piękny lustrzany połysk, sprawia że lepiej się układają i są takie "zrelaksowane" (nie wiem czy włosy mogą być zrelaksowane, ale tak mi przyszło na myśl...). Kiedy zaczęłam ją stosować wielu ludzi pytało mnie, czy przypadkiem nie zafarbowałam włosów, a moja koleżanka zazdrosna o ten lustrzany połysk też zaraz pobiegła ją kupić-i jest zadowolona.
Dodatkowo zauważyłam, że włosy po tej odżywce prawie nie blakną mi na słońcu,a wcześniej dość mocno się rozjaśniały.
No i nie tak prosto ją zużyć-mam długie włosy, używam jej często, ale starcza na długo.

Ilość zużytych opakowań: zbliżam się do końca 2

Fajna mgiełka

Bardzo fajny kosmetyk ,przede wszystkim dlatego,że mgiełka nie obciąża moich cienkich i wiecznie rozjaśnianych włosów,nadaje im delikatny połysk,wygładza i w jakimś stopniu nawilża no i pięknie pachnie.
Ja ją kupiłam specjalnie na lato kierując się ochronnym filtrem UV no i do odświeżania fryzurki:)

Używam tego produktu od:2 miesiące

pozytywne wrażenia

Kupiłam z ciekawości i z w poszukiwaniu czegoś lekkiego, co odżywi włosy i ochroni je przed suszarką ;)

Odżywkę aplikuje się bardzo wygodnie - pompka działa bez zarzutu, równomiernie rozpylając produkt.
Mam wrażenie, że włosy po niej znacznie lepiej się układają, lepiej znoszą suszenie i zdecydowanie są milsze w dotyku, miękkie. Mam jednak wrażenie, że stosując ją warto od czasu do czasu, dla lepszej kondycji włosów, uzupełnić pielęgnację jakąś maską.
Produkt nie przyspiesza przetłuszczania, nie obciąża włosów.
Jedyna wadą jest dla mnie nieciekawy, chemiczny zapach, mający zapewne imitować różę.

Generalnie jednak - polecam, przynajmniej do wypróbowania :)

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Może być

Jakoś nie zauważyłam specjalnego działania tej odżywki czyli regeneracji i odbudowy. Ale w sumie moje włosy są zdrowe więc tu się bardzo nie czepiam. Używam jej na mokre włosy i wtedy ładnie się rozczesują. Nie obciąża włosów i nie powoduje szybszego przetłuszczania i za to ją sobie chwalę. Akurat zapach mi się nie podoba, po prostu nie lubię zapachu różanego. Podoba mi się opakowanie i dwufazowa formuła odżywki. Zresztą miałam już wcześniej inną wersję tej odżywki (już nie pamiętam którą)i również mi pasowała. Reasumując fajny, lekki spray do rozczesywania włosów. Na minus dodaję że nie zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Tłuścioch o pięknym zapachu

Ta odżywka jest koszmarna! Jedyny plus to piękny i cudowny zapach, ale niestety to za mało.
Niesamowicie tłuści włosy - rozpylam, a raczej rozpylałam może 4 razy... jej bardzo niewiele...a tu taki klops;/
Jedynym jej plusem jest ten zapach... ale nawet on nie jest w stanie mnie przekonać.
Zdobi moją półkę od 3 miesięcy bo jej nie używam...

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:odrobina pierwszego