Schwarzkopf Gliss Kur, Nutri Protect, Ekspresowa odżywka regeneracyjna

Schwarzkopf Gliss Kur, Nutri Protect, Ekspresowa odżywka regeneracyjna

Ekspresowa odżywka z olejkiem dzikiej róży i proteinami, zapewnia łatwe rozczesywanie, miękkosć i doskonałą ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych takich jak np. słońce. SCAN REPAIR COMPLEX dokładnie regeneruje i odbudowuje zniszczoną strukturę, bez nadmiernego obciążania włosów.
Dwufazowa, bez spłukiwania.

zawiodłam się

Niestety, jest to chyba najsłabsza odżywka z tej serii Gliss Kura.
Zacznę od plusów: tania, wygodna w użyciu, ładny zapach, nadaje bardzo delikatny połysk.
Niestety, nie ułatwia rozczesywania, nie regeneruje, nie zapobiega łamaniu. Nie nawilża moich przesuszonych zimnem włosów. Zasługuje na 2 gwiazdki, za nadanie delikatnego połysku, ale nawet nie jestem pewna, czy to jej zasługa, bo używam przeznaczonego do tego celu szamponu.
Zawiodłam się, oczekiwałam czegoś lepszego po użyciu wszystkich odżywek tej serii (które były bardzo dobre), ta jest zdecydowanie najsłabsza. Nie polecam.
Mam długie, przesuszone włosy, oczekiwałam nawilżenia, łatwego rozczesywania i pięknego, intensywnego połysku. Nic z tego :(

Z alkoholem...

Lubię odżywki w sprayu i Gliss Kur już wiele razy pozytywnie mnie nimi zaskoczył. Ta odżywka ma bardzo mocny zapach (mnie się on nie podoba, sama chemia) i po aplikacji włosy wyglądają dobrze, choć ani połysku ani specjalnego nawilżenia nie ma. Gorzej jest wieczorem, gdy trzeba rozczesać włosy, a one są sztywne, kruche i brzydkie. Być może alkohol w składzie tej wersji odżywki (inne których używałam tej firmy nie mają) powoduje wysuszanie. Ja w każdym razie nie skuszę sie na nią ponownie.

Ilość zużytych opakowań:3/4

Cudeńko :*

Uwielbiam wszystkie tego rodzaju odżywki z Gliss Kura!
Używam go gdy trochę włoski wyschną mi pod ręcznikiem i spryskuje, żeby ładnie się rozczesywały.
Po użyciu lepiej dają się stylizować.
No i ten zapach!! Mmmmmm! coś cudownego!
Włosko potem cały dzień tak ładnie pachną.
I broń, nie przetłuszcza, ani nie obciąża.
No i jest bardzo wydajna

Ach, kocham!
Używam tego produktu od:1 miesiąc

Świetna

Uwielbiam te odżywki w formie mgiełek, miałam dać cztery gwiazdki, ale je pokochałam;), więc niech będzie max.
Świetnie pachnie-faktycznie różą, włosy lśnią lepiej niż z reklam, są nawilżone, dla moich jasnych loków, które dodatkowo rozjaśniam na bardzo bardzo jasne blondy, to są rewalycyjne. Tylko, że ja nie mam zniszczonych włosów, ale muszę stosować takie odżywki, aby zapezbieczyć włosy przed zniszczeniem, poza tym ostatnio zmieniłam odcienie blond 4 razy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:to konkretne opakowanie-w trakcie pierwszego

bardzo dobra dla loków

Już się od niej uzależniłam. Świetny zapach, bardzo ułatwia rozczesywanie (w moim przypadku palcami, loków szczotką nie maltretuję :) ) w dodatku po pewnym czasie używania rzeczywiście widzę różnicę. W przeciwieństwie go pomarańczowej odżywki z olejkami, nie obciąża mi włosów. Regeneruje - widzę to , bo kilka razy dziennie spryskuję nią takiego mojego suchego kołtuna z tyłu głowy i jego stan się poprawia widocznie :)
Nadzieja na odzyskanie ładnych i zdrowych włosków.
Polecam.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu :)

Efekty?

Uwielbiam produkty gliss kur-a, jednak ta sria wyjatkowo mi nie pasuje. Nie widziałam żadnej róznicy, czy uzywałam jej czy nie włosy tak samo wyglądały. Faktycznie pomaga przy rozczesywaniu, ale to za mało. Używam ją wyłącznie na końcówki, bo bardzo obciąża mi włosy, chociaż mam dość grube i gęste.

Ilość zużytych opakowań:1/2

Zwykła

Pachnie ślicznie. Ale szczerze powiedziawszy myślałam, ze beda po niej lepsze efekty... Ochrona gdzieś tam jest, ale blasku za duzo nie daje włosom, wydajna, łatwa w uzyciu, ułatwia rozczesywanie. Jednak są tansze, a duzo lepsze odżywki.

Używam tego produktu od:2 miesiące

bardzo przyjemny kosmetyk

włosy po zastosowaniu tego produktu są gładsze,bardziej nawilżone jakby "płynniejsze" .śliczny zapach który podkreśla stosowanie całej serii kosmetyków.włosy są w lepszej kondycji i wyglądają na zdrowsze.polecam.

Ślicznie pachnie

Byłam bardzo zadowolona z szamponu z tej serii, postanowiłam kupić odżywkę. Pachnie trochę inaczej od szamponu, mimo wszystko i tak przypomina mi maliny z jabłkami. Nie obciąża włosów. Dobrze je nawilża i odżywia. Łatwo się po niej rozczesują. Nie powoduje przetłuszczania. Z wydajnością jest jak u innych sprayów Gliss Kur - maksimum 5 tygodni (aplikuje codziennie). No i niestety tak jak w przypadku "płynnego jedwabiu" ciężko spryskać włosy, gdy spray się kończy. Polecam.

Używam tego produktu od: 4-5 tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Gorsza niż inne w sprayu

Wcześniej używałam innych odżywek w sprayu Gliss Kur, jednak ta z nich wszystkich wydaje się być najgorsza.
Nie wpływa tak dobrze na włosy. Po jej użyciu nie mają tego blasku jaki osiągały po użyciu innych odżywek w sprayu Gliss Kur. Owszem nadal dobrze się rozczesują, ale to jednak za mało, aby skusić się na ponowny zakup.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

nie

Uwielbiam żółtą odżywkę ekspresową Gliss Kur - jest naprawdę porządna. Miałam nadzieję, że i ta taka będzie, ale niestety..
Odżywka ta nie robi z włosami nic dobrego, nie nawilża, nie odżywia. Za to sprawia że są suche, sianowate i matowe :mad:
Psikam nią włosy tylko dlatego że lepiej się po niej rozczesują i ładnie pachną. Ale to niestety o wiele za mało na miano dobrego kosmetyku.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Kolejny dobry spray Gliss Kur

Lubię odżywki w sprayu Gliss kur i zawsze mam choć 1 w kosmetyczce :ehem: Tym razem skusiłam się na tą nowość i nie żałuję.
Spray przede wszystkim ślicznie pachnie(jakby różami) :love: Dzięki temu włosy po użyciu mają przyjemny zapach.
Ułatwia rozczesywanie, gdy psikam na wilgotne włosy a suche pomaga ujarzmić(nie są wtedy takie sianowate) :ehem:
Nie wiem czy wpływa jakoś odżywczo na moje kłaki, ale na pewno nie szkodzi i nie powoduje ich plątania czy przetłuszczenia.
Opakowanie wygodne w użyciu, pompka działa jak należy i wydajność też jest w porządku(a na raz psikam kilka-kilkanaście razy).

Polecam i chętnie kupię ją ponownie(jak inne spraye GS) :D

Ilość zużytych opakowań: kończę 1