Essence, Longlasting Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu)

Essence, Longlasting Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu)

Średnia ocena: 4.61/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 0,28 g

Automatyczna, trwała kredka do oczu Essence Longlasting Eye Pencil. Miękka, umożliwiająca precyzyjna aplikację.
Essence Longlasting Eye Pencil jest dostępna wielu odcieniach: 01-black fever, 02-hot chocolate, 05-c'est la vie!, 09-cool dawn, 12-i have a green, 17-tu-tu-tourquoise, 20-lucky lead, 26-deep-sea baby, 27-purple rain, 28-life in pink, 29-berry fantastic.

Efekt
matowe, metaliczne
wykręcane / automatyczne
o przedłużonej trwałości

Super !!! Polecam

Mam taka srebrna, zlota i turkusowa. Nie rozmazuja sie, maja piekny kolor- wygladaja na powiekach prawie jak eyeliner :) Na pewno kupie jeszcze inne kolory z tej serii, jak tylko skoncza mi sie kredki, ktorych teraz uzywam. Cena bardzo niska jak na taki produkt. Spora gama kolorystyczna jest wielkim plusem. Najwiekszym pozytywem jest dla mnie trwalosc, z ktora sie jeszcze nigdy nie spotkalam. Nie scieraja sie nawet pod woda :P. Na moich tlustych powiekach wytrzymuja nie rozmazujac sie caly dzien :)

Używam tego produktu od:pol roku

4,5* :)

Super kredka :) bardzo trwała, schodzi tylko pod mleczkem do demakijażu. Jak pomalowałam sobie na próbę po ręce to nie mogłam tego zetrzeć niczym, ani się nie rozmazywała :o Kolor bardzo intensywny i mocny (mam turkus). Wygodne opakowanie, nie trzeba bawić się w temperowanie. Cena śmiesznie niska. Genialny wynalazek :-) Odjęłabym pół gwiazdki za zbyt małą gamę kolorów, ale sam produkt zasługuje na 5* :D

Za tą cenę świetna :-)

Mam dwa odcienie tej kredki: Let`s Dance (jasny brąz ze złotym połyskiem) i kupioną kilka dni temu Look At Me(ecru ze złotym połyskiem). Obydwie kredki spisują się świetnie :ehem:
Po pierwsze podoba mi się to, że są wysuwane i nie trzeba ich temperować, więc można zabrać kredkę do torebki i w ciągu dnia zrobić poprawki.
Jestem też bardzo zadowolona z trwałości - kredki nie są wodoodporne, ale na moich tłustych powiekach trzymają się kilka godzin bez rozmazywania :eek: Kreska zrobiona bez bazy Art deco wytrzymuje o dzwio naprawdę długo(na bazie cały dzień). Po ok. 5 h pasuje lekko poprawić kształt, ale i tak jestem zadowolona, bo zwykle kreski bez bazy u mnie rozmazują się już po godzinie.
Samo rysowanie kresek jest łatwe, bo sztyft jest odpowiednio miękki. Na powiece kolor jest żywy i ładnie błyszczy się.
Cena jest niska a jakość naprawdę w porządku :ehem:

Nie daję maksymalnej noty, bo szkoda, że jest taki mały wybór odcieni - chciałabym jeszcze np. fiolet. Ale poza tym same plusy, więc daję mocne 4 :-)
Planuję jeszcze zakup kredki czarnej i ciemnobrązowej :-p

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 kredek

jestem bardzo zadowolona

mam kolor ciemnobrązowy. kredka świetnie rysuje, nie trzeba mocno przyciskać. jak na moją bardzo tłustą skórę, trzyma się rewelacyjnie: w ciągu 7 godzin na górnej powiece przetrwała bez zmian, na dolnej jedynie odrobinkę zaczęła znikać - tak, że rysunek był widoczny, choć już nie tak wyraźny. żadnego rozmazania - za to wielki plus! dodam, że na moich powiekach, dodatkowo natłuszczonych kremem, po 8 godzinach nie wytrzymują nawet wodoodporne linery.. do tego inne zalety: najważniejsze dla mnie - nie uczula! a mi od "byle czego" czerwienią się oczy, szczypią, łzawią. tutaj nie było najmniejszych problemów. forma - brak konieczności temperowania, czyli doskonała:) porządne opakowanie, nie otwiera się "samo"; no i wreszcie - cena. podsumowując: przy najbliższej okazji kupuję jeszcze jedną, a potem pewnie skuszę się na kolejny odcień.. i pozostanę wierna tej kredce ;) właściwie minusik daję jej tylko z jednego powodu - mogłaby mieć parę kolorów więcej. marzy mi się zieleń, fiolet, może granat.. ale napewno przynajmniej jeden z odcieni tej kredki stale będzie w mojej kosmetyczce. gorąco polecam. jakość w stosunku do ceny jest po prostu bajeczna.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, będzie więcej!

Tania i dobra!

Mam już 3 kolory z tych kredek - ciemny brąz, turkus i stalowy (moim zdaniem to raczej ciemne srebro). Z wszystkich jestem zadowolona, choć moim faworytem jest turkus, bardzo ładny, intensywny odcień.

Kredka jest naprawdę długotrwała. Nie znika z oczu, nie rozmazuje się. Konsystencja taka "w sam raz" - ani zbyt twarda, ani zbyt miękka, ale miękka na tyle, żeby dobrze się nią rysowało. Kolory są intensywne, na oku dokładnie takie same, jak podczas testowania na ręce.

Nie podrażnia oczu, o co u mnie łatwo, bo jestem alergikiem.
Wygodna w użyciu - nie trzeba temperować, dzięki czemu unikamy też łamania. Rysik jest na tyle porządny, że nie łamie się sam.

Naprawdę dobry produkt za niewielką cenę. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3 (w trakcie)