Garnier, Skóra Wrażliwa, Tonik łagodzący

Garnier, Skóra Wrażliwa, Tonik łagodzący

Tonik Garnier Skóra Wrażliwa łączy łagodzący ekstrakt roślinny z witaminą B5, aby łagodzić zaczerwienienia skóry wrażliwej lub skłonnej do podrażnień i zapewnić jej uczucie intensywnej świeżości. Produkt przeznaczony jest dla osób posiadających cerę wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniom podczas demakijażu lub reagującą nadwrażliwością na gwałtowne zmiany temperatury, zmęczenie lub stres. Tonik łagodzący usuwa ostatnie ślady makijażu, sprawia, że skóra jest czysta, ukojona, świeża i przyjemna w dotyku. Nie zawiera barwników ani alkoholu. Bezzapachowy.

jedyny?

kupiłam w promocji cała serie bo lubie trafiać na przeceny ;p toniki uważam za niepotrzebne więc ich nie używam ale w tym sie zakochałam <3
mam wrażliwą, naczynkową, bardzo mieszaną, wielką skłonność do zapychania i pryszczy a do tego rumień więc sie czerwienie i ściagam przy każdym demakijażu(to dla mnie prawdziwy koszmar) ale po mleczku z tej serii używam tego tonika i moge nawet kilka godz nie myć twarzy!! nie ściaga i faktycznie łagodzi.

działa tak jak producent obiecał, co mnie zdziwiło bo to wielka marka która z reguły obiecuje złote góry ;)

polecam !!! ja napewno kupie :)

Używam tego produktu od: z 4 miesiace

jak tonik to tylko ten!

Kupiłam go w promocji za niewielkie pieniądze a działa cuda. Po każdym toniku czy plynie micelarnym mojs skóra robiła się czerwona przez naczynka, a po tym nic! Byłam bardzo zaskoczona, jako pierwszy nie powodował rumienia od tarcia wacikiem. Poza tym pozostawia skórę idealnie gładką, bez lepkości - po prostu ideał!

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:pół

Świetny

Jeden z moich ulubionych toników. Szybko sie wchłania, nie pozostawiając przy tym lepkiej warstwy na twarzy, co przeszkadzało mi w innych tonikach.
Doskonale oczyszcza, skóra jest po nim delikatna.
Radzi sobie z resztkami makijażu.
Plus za brak alkoholu i delikatny zapach :)
Mój do tej pory ulubiony tonik ;)

bardzo dobry

Świetny tonik. Jest bardzo łagodny, nie podrażnia. Ma bardzo delikatny zapach. Często kończe nim demakijaż oczu kiedy zostają już tylko resztki tuszu do zmycia, bo wiem, że na pewno nie zrobi krzwydy moim oczom :) Jest wydajny i dobrze oczyszcza cerę.

Używam tego produktu od:roku

Są lepsze.

Tonik jak tonik. U mnie łagodził wrażliwą cerę ale ciągle coś wyskakiwało. Odkąd zamieniłam go na wodę micelarną- mam spokój. Tonik oczyszcza, nawilża i koi. Ale to przez jakiś czas. Raczej nie jest do wrażliwej cery.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/4

za taką cenę ok

Z reguły do twarzy używam tylko kosmetyków aptecznych, bo mam cerę skłonną do alergii i wrażliwą. Ale pozytywne opinie tego toniku oraz zachwyty koleżanek Wizażanek sprawiły, że przy okazji promocji postanowiłam go wypróbować. I powiem szczerze, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Po pierwsze pięknie pachnie, zapach krzaka róży :love: coś pięknego! Ale przede wszystkim działa i to jak! - odświeża skórę, sprawia, że jest czysta, gładka i miła w dotyku. Dodatkowo skutecznie i szybko łagodzi podrażnienia. Nie lepi się, skóra jest miękka i delikatnie napięta. Do tego przystępna cena i dobra wydajność.
Prawdopodobnie byłby ideałem, gdyby nie to, że wcześniej natrafiłam na LRP i Biodermę, które w tej kategorii są bezkonkurencyjne, bo dodatkowo nawilżają i odżywiają cerę.
Garnier pozostanie alternatywą na chudszy portfel ;)

dla mnie super

Nie rozumiem opinii pt. "mało wydajny". Ile wy tego lejecie na ten wacik jeśli mówicie,że jest mało wydajny? Ale do rzeczy: produkt naprawdę udany, mam cerę naczynkową i naprawdę bardzo wrażliwą a ten tonik jej nie podrażnia. Cena może nie jest rewelacyjna ale ja ostatnio kupiłam go w promocji za 8 zł w rossmanie. NIE JEST KLEJĄCY (kolejna bzdurna opinia).

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

dobry produkt

Moje wymagania wobec toniku:
*ma nie zapychać
*nie zawierać alkoholu
*nie podrażniać
*ma dobrze usuwać: resztki makijażu oraz pozostałości po mleczku do demakijażu
*dawać uczucie czystości i świeżości
*nie wysuszać (choć i tak za parę minut nakładam krem)
*dobrze, aby cena nie była wygórowana
*świetnie, jeśli ma krótki skład

I ten tonik spełnia wszystkie moje wymogi :)

Mam cerę naczynkową i do policzków używam osobnego toniku, z Garniera używałam też w tym celu różanego, ale drażni mnie ten mocny zapach i jak tylko się skończy wracam do "niebieskiego".

Używam tego produktu od: używałam ok 3 miesiące

Ten tonik jest naprawdę świetny!

Zalety:
+zapach
+opakowanie
+wydajność
+nie zostawia lepkiej warstwy na skórze
+dobrze oczyszcza cerę
+matuje
+nie powoduje powstawania krostek

Wady:
-nie zapobiega powstawaniu krostek
-nie łagodzi istniejących krostek, podrażnień, przebarwień

Ten tonik jest bardzo dobry. Nie zostawia tłustej, ani lepiącej warstwy na skórze, jest godny polecenia.

^^

Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną ale niestety nadmiernie ją wysuszyłam(oczywiście innymi preparatami do twarzy)i potrzebowałam produktu który nie miałby silnych właściwości wysuszających a zarazem nie powodował powstawania wyprysków( moja skóra nie toleruje większości preparatów-jeśli jej nie pasuje kosmetyk to na drugi dzień mam mnóstwo krostek).Zdecydowałam się na Garniera ,ponieważ wcześniej stosowałam mleczko do demakijażu z tej serii,które jest rewelacyjne.W przypadku toniku również się nie zawiodłam

+bardzo łagodny dla skóry,po zastosowaniu czuję ukojenie i odświeżenie

+nie zostawia lepkiej warstwy na skórze a tym samym nie ma mowy o powstawaniu niedoskonałości

+jest tak delikatny ,że można go stosować w okolicy oczu(przed nałożeniem cieni przecieram nim powieki)

+ma delikatny ledwo wyczuwalny zapach taki jakby różany

Co do wydajności: używam go dzień w dzień już 2 miesiąc i zużyłam troszkę więcej jak połowę więc dla mnie to super

Jedynie czego bym się przyczepiła to do opakowania bo w przypadku toniku mógłby być lepszy dozownik

Nie wiem czy kupię go jeszcze , ponieważ lubię eksperymentować z różnymi preparatami (mam już na oku nowa serię Dr Ireny Eris)ale na pewno będę do niego wracała bo jest świetny!

Ilość zużytych opakowań:w trakcie

PLUSY;
+ bez alkoholu
+ bezzapachowy (może lekki zapach jest ale neutralny)
+ dla każdego rodzaju skóry
+ uczucie intensywnej świeżości
+ nie zawiera barwników
+ usuwa resztki makijażu

MINUSY;
- troszkę klei
- mało wydajny
- wygórowana cena

Używam tego produktu od: miesiąca regularnie

polecam

Tonik kupiłam zachęcona waszymi opiniami i nie żałuję! Działa bardzo kojąco na moją skórę, normalizuje, odświeża, oczyszcza, łagodzi podrażnienia i likwiduje wypryski. Dla wrażliwej skóry jest wprost idealny.

Nie daję pięciu gwiazdek ze względu na stosunek ceny do wydajności. Bardzo szybko mi się zużywa. Nie jest też niestety dostępny we wszystkich drogeriach.

Używam tego produktu od:5 miesiecy