Garnier, Skóra Wrażliwa, Tonik łagodzący

Garnier, Skóra Wrażliwa, Tonik łagodzący

Tonik Garnier Skóra Wrażliwa łączy łagodzący ekstrakt roślinny z witaminą B5, aby łagodzić zaczerwienienia skóry wrażliwej lub skłonnej do podrażnień i zapewnić jej uczucie intensywnej świeżości. Produkt przeznaczony jest dla osób posiadających cerę wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniom podczas demakijażu lub reagującą nadwrażliwością na gwałtowne zmiany temperatury, zmęczenie lub stres. Tonik łagodzący usuwa ostatnie ślady makijażu, sprawia, że skóra jest czysta, ukojona, świeża i przyjemna w dotyku. Nie zawiera barwników ani alkoholu. Bezzapachowy.

bardzo dobry :)

Kolejny udany kosmetyk na półce- a wszystko dzięki rekomendacjom wizażanek :D Garniera za bardzo nie lubię- zraziłam się po nieudanych eksperymentach z kremami i szamponami, no ale ten tonik to pierwsza klasa :D. Ma przyjazny skład i bardzo fajnie łagodzi cerę.
Bardzo dobrze oczyszcza, koi i nawilża- nic dodać, nic ująć-spełnia wszystkie zadania porządnego toniku.
Polecam!!

dla ukojenia skóry

+ tonik na poziome produktów aptecznych za niezłą cenę
+ dobry skład
+ nie podrażnia
+ łagodzi
+ nawet nawilża

- szybko ubywa, ale to niestety cecha wszystkich toników

używam zazwyczaj na dzień, cera tłusta.

Używam tego produktu od: w każdym razie dawna;)
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Ideał dla wrażliwców

Kupiłam jako nowość, mam wrażliwą skórę, więc pomyślałam, że to może być dobre rozwiązanie. I było strzałem w dziesiątkę :)

Jest bardzo delikatny, moja skóra nie jest po nim zaczerwieniona, jest mięciutka, promienna, odświeżona, ukojona i delikatnie nawilżona.

Mimo że nie jest perfumowany, wyczuwam różany zapach, dzięki któremu przyjemnie się go używa. Bardzo mnie cieszy, że nie zawiera alkoholu.

Cudownie przygotowuje skórę do przyjęcia kremu, maseczki etc. Nie powoduje powstawania niedoskonałości.

Zgadzam się z opiniami, że jest na tym samym poziomie, bądź nawet przerasta jakością toniki apteczne.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 3-go opakowania

Cóż za PR :)

Dobry tonik to podstawa mojej pilęgnacji twarzy, więc ucieszyłam się, gdy zobaczyłam prawie na czele listy KWC tonik znacznie tańszy niż apteczne. Przymierzałam się do jego kupna, aż pewnego razu w Rossmannie udało mi się upolować go za 9 zł, przystapiłam więc do testów.

Owszem, tonik jest bardzo dobry, ale Hydraphase nie pobije. Jest wydajny, choć czasem mam wrażenie, że buzia może się kleić. Fajnie nawilża, ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, ale brakuje mu tego czegoś, co ma LRP. Pewnie jeszcze go kupię, ale wolę toniki apteczne. Polecam, jeśli szukacie dobrego toniku za niewygórowaną cenę, choć z drugiej strony 17 zł jak na Garniera to dosyć drogo.

jest w porządku

Jedyną wadą tego kosmetyku jest zbyt wygórowana cena. Jest bardzo łagodny dla cery i faktycznie bezzzapachowy, dobrze oczyszcza i nie pozostaiwa po sobie żadnych "niespodzianek" w postaci wyprysków.

lubię :)

Kupiłam ten tonik ok.miesiac temu. I faktycznie polubiliśmy sie od początku:)
Do tej pory uzywałam Garnier Podstawa Pielegnacji(ten zielony), ale w koncu po pozytywnych recenzjach kupiłam ten..i nie ząłuje. Znakomicie odświeza, ale jednoczesnie jest baaardzo delikatny, nawilża, nie odczuwa sie potrzeby użycia kremu, mam cere mieszaną, tzn. potrzebuje nawilzenia, nie nękają mi krostki, jedynie pory bardzo łatwo mi sie zapychaja. I taka delikatna pielegnacja odpowiada mi najlepiej:)

Zaznaczyłam że nie wiem czy kupie ponownie, bo zapłaciłam z aniego 16zzł, a zielony tonik garnier kosztuje 10 i lubię go równie mocno:)

Używam tego produktu od: miesiaca

ideal!

wszystko czego potrzebowalam znalazlam w tym toniku :)

- nie zawiera alkoholu
- nie sciaga skory
- zostawia skore odswiezona
- wyraznie koi skore - dzien w dzien uzywam peelingu w kremie Garnier i razem z nim wspolgra swietnie
- bezzapachowy
- wydajny
- nie wysusza- nawet gdy nie naloze od razu po nim kremu skora jest nawilzona i mila w dotyku

Używam tego produktu od: roku?

Zgodnie z nazwą

Dobry dla mieszanej cery, łagodzi.
Wbrew opisowi pachnie jakby lekko pudrowo?(ale ja jestem bardzo wyczulona na zapachy).
Jakoś szybko się zużywa.
Naprawdę przyzwoity produkt.
Nie wiem, czy kupię, bo kupuję różne,np. w zależności od pory roku.

Używam tego produktu od:ok. miesiąca

Naprawdę uspokaja buźkę!

Po zachwycie kremem na dzień i mleczkiem z tej serii - zakupiłam także tonik.
Tonik bardzo przyjemny. Nawilża i co najważniejsze ukoił moją buzię! Mam tendencję sporą do zaczerwienienia, skórę alergiczną i bardzo rozszerzone naczynka.
Wiadomo tonik cudów nie zdziała i na zawsze nie ukoi skóry by nie była czerwona - ale chyba tego się nikt nie spodziewa.
Tonik jednak naprawdę przywraca równowagę skórze. Po jego nałożeniu skóra czerwona blednie - przynajmniej u mnie. Policzki się uspokajają. Tonik nie podrażnia, nie ściąga skóry, nie wysusza.
Często po wysiłku fizycznym czy przyjściu po całym dniu do domu i zmęczeniu czy na skutek różnicy temperatur - moje policzki wyją z gorąca. Tonik naprawdę je uspokaja. Świetnie współgra z kremem. Już po pół minuty, skóra jest bledsza i jaśniejsza. Zaczerwienienie mija. Ale wiadomo, że tonik na zawsze zniknięcia zaczerwienienia skóry nie spowoduje:)
Stosuję rano i wieczorem. Czasem lubię nim także przemyć twarz w ciągu dnia jak jestem w domu bez makijażu.
Polecam nie tylko osobom ze skórą wrażliwą ale także np. po kuracjach różnych, peelingach, jakiś mocnych zabiegach. Wspaniale uspokaja i przygotowuję skórę pod krem. Łagodzi podrażnienia np. wykwity skórne, trądzikowe.
Nie ma zapachu.
Nie pozostawia tłustej warstwy, idealnie się wchłania, nie szczypie. Zmywam wcześniej buzię zwykle mleczkiem i żelem a tonik jeszcze czasem jakieś resztki kurzu czy makijażu idealnie zabiera. Naprawdę zatem idealnie oczyszcza.
Przyjemna butelka.
Troszkę mi jednak zwykle za dużo wylewa się na wacik. Nie trzeba go dużo by przetrzeć twarz ale jak się za dużo wyleje to zdecydowanie szybciej się kończy i nie jest przez to wydajny. Jakby za duża dziura była. Staram się uważać by ostrożnie i powoli wylewać na wacik.
Mam też tendencję do zapychania porów - tonik nie zapycha i nie powoduje świecenia mojej skóry mieszanej. Generalnie naprawdę jeden z lepszych toników jakie miałam.
Nie zawiera alkoholu, łagodzi, nawilża.
Dla wrażliwej skóry - super!
Mógłby być bardziej wydajny i troszkę tańszy o 2-3 zł. Jak na tonik dla mnie troszkę drogi choć do zniesienia. Będę szukać w promocjach - choć jeszcze takich nie spotkałam.
Z Garniera ten tonik najlepszy. Czasem używałam też zielonego do skóry mieszanej - ale ten lepszy, tamten lekko mnie podrażniał.
Nadal będę go stosować do ukojenia buzi i nawilżenia oczywiście wraz z wodą termalną Avene, którą kocham i dla mojej skóry jest idealna.
Tonik polecam!
Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w czasie pierwszego

warto kupić

Nigdy nie zauważyłam żeby jakiś tonik poprawił stan mojej skóry. Ten rzeczywiście pomaga, uspokaja moją skórę, łągodzi podrażnienia, ale nie w takim stopniu żeby był kwc. Jednak jest to zdecydowanie najlepszy tonik z tej półki. Średnio wydajny, za to tani, szcególnie w promocji.
Fajnie odświeża, dlatego kupię go ponownie tym bardziej, że zbliżają się wakacje.
Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: w tarkcie 1

kolejny średniak

trochę mi głupio psuć taką rewelacyjną średnią, no ale trudno... kupiłam tradycyjnie, dzięki KWC.

---

+ nie podrażnia, ale na podrażnienia na buzi wcale mi nie pomógł - to mój główny zarzut dot. tego toniku. w ogóle nie łagodził czerwonych placków na twarzy których nabawiłam się nawet nie wiem od czego.

+niestety trochę mało wydajny

+przyjemny design butelki, ładny, morski kolor toniku, bezzapachowy

+za taką cenę mogę kupić dwa toniki ziaji które sprawdzą się tak samo albo równie dobrze

+może kiedyś jeszcze dałabym mu szansę, ale jego zielony brat spisuje się o niebo lepiej, więc raczej już nie kupię.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Świetny :)

Kupiłam go,kiedy mój ukochany tonik Calma Ziaji zaczął podrańiac moje oczka.Ten miał rewelacyjne recenzję,więc go kupiłam.I szybko stałam się jego miłośniczką:
+Świetnie oczyszcza i odświeża,nie podrażnia oczu i skóry
+bardzo dobrze zmywa resztki makijażu
+delikatnie nawilża i pomaga w zwalczaniu podrażnień :)
+bardzo ładnie,naturalnie pachnie
Cena moe byc,jeszcze nie widziałam go niestety nigdzie w promocji.Wydjanośc przeciętna.
Bardzo się polubliśmy,świetnie wpływa na moją skórę.Zostanie ze mną na dłużej :)

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące