Lirene Dermoprogram, Design Your Style, Kremowy mus nawilżający z olejkiem bawełnianym

Twarz nabierze niezwykłego wdzięku i blasku za sprawą bogatej kompozycji składników intensywnie nawilżających i nadających skórze promiennego, świeżego wyglądu. Mus został wzbogacony o składniki odżywcze i witaminy, wyciąg z daktyla i azjatyckiej trawy oraz perełki olejku bawełnianego, dzięki którym skóra stanie się jedwabista i miękka w dotyku, odczuje komfort i ochronę przez cały dzień. Odpowiedni dla cery suchej i normalnej, powyżej 20. roku życia.
Efekt:
- Wzrost nawilżenia skóry o 92% po 1 tyg. stosowania
- Bezpośrednio po aplikacji u 68% badanych niezwykle miękka i jedwabista w dotyku skóra

wielki zawód

Kupiłam ten krem zachęcona zarówno pozytywnymi komentarzami tutaj, jak i dobrymi opiniami koleżanek, które podobnie jak ja mają przesuszoną cerę. Wiele dziewczyn pisało tutaj że krem źle nawilża, ale miałam nadzieję, że u mnie będzie inaczej. Niestety, mimo ładnego zapachu i miłej konsystencji ten krem ma same minusy. Po pierwsze- nie nawilża, a podrażnia, wysusza, skóra łuszczy mi się w strefie T po kilku dniach użytkowania kremu. Mam wrażliwą cerę i czuję, że ten krem się do niej najzwyczajniej nie nadaje. Liczyłam na coś innego, a na pewno nie spodziewałam się odwrotnego efektu niż obiecuje producent. Szok, osoby z wrażliwą, skłonną do podrażnień cerą niech trzymają się z dala od tego produktu- dobrze radzę.
Szkoda wydanych dwudziestu złotych, a do tego muszę szukać nowego kremu.

Używam tego produktu od: 5 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 ledwie zaczęte

Ideał

Zakochałam się w nim po pierwszym użyciu:d
Cudnie, po prostu niebiańsko pachnie, ma świetną konsystencję ( i ten różowy kolor:D), szybko się wchłania, świetnie sprawuje pod makijaż, a skóra jest po nim taaaka przyjemna w dotyku i przepiękna<333

Dodatkowy ogromny plus za to że matuje! Ciekawa jestem wobec tego czym różni się od matującego musu z tej samej serii....

Wad nie stwierdziłam, dla mnie jest najlepszy pod względem czucia go na twarzy- ta \\\'pudrowa powłoka\\\' jest dla mnie idealna i nie mam kompulsywnej chęci nałożenia na siebie pudru, bo czuję się jakbym już go na sobie miała:D

jak do tej pory nie znalazlam lepszego :)

mam cere mieszana, jednak zdarzaja sie suche wiory przy policzkach......potrzebowalam kremu nadajacego sie pod podklad, ktory by sie nie walkowal i nie zostawial tlustego filmu......piekny zapach, genialna konsystencja, nie zatyka porow, nie powoduje blyszczenia i co najwazniejsze sprostal zadaniom jakie mu postawilam, czego chciec wiecej??

Ujdzie...

Z początku byłam zadowolona, krem ładnie pachnie i jest przyjemny i na początku korzystania &quot;nosiło się go&quot; dobrze, jednak po pewnym czasie zauważyłam przy żuchwie wysuszony, chropowaty naskórek nieprzyjemny w dotyku.
musiałam się wspomóc innym kremem, jednak by być oszczędnym dokończę ten produkt jednak nie kupie go ponownie.
Podsumowując:
plusy:
-ładny zapach
-fajna konsystencja
-dosyć wydajny
minusy:
-zaskakująco wysusza cerę

i to powinno wystarczyć by go nie polecić

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Najlepszy krem!

Świetny krem! nie zatyka porów, ma śliczny zapach i doskonała konsystencję - jest lekki, doskonały do cery mieszanej czy tłustej. Idealny pod makijaż na dzień oraz jako krem na noc. Szybko się wchłania.

Używam tego produktu od: 1 roku

bardzo dobry

Mam cere przetłuszczającą się a po tym kremie, mimo że nie do tego został stworzony, twarz mi się nie świeci, co było miłym zaskoczeniem.
Jest leciutki, szybko się wchłania i nie zapycha porów.

Używam tego produktu od: nie wiem bo nieregularnie

Działa zgodnie z opisem

Krem jest bardzo dobry, wspaniale nawilża i nie pozostawia tłustej, ciężkiej warstwy.Jest lekki, przez co nie zapycha porów.Szybko się wchłania, spokojnie można po chwili nakładać makijaż.Pięknie pachnie :). Polecam każdemu, kto lubi żeby jego cera czuła się komfortowo, bez zbędnego ciężaru.

Używam tego produktu od:2 lat

fajny

moja skóra ma specjalne wymagania
a ten kremik jest dla niej ok:)
+ładnie pachnie
+matowi na dłuuuugo:)
+ma filtr
+nie wałkuje się
- mało wydajny
-traszkę za mało nawilża
ale ogólnie podoba mi się, nawet bardzo

Używam tego produktu od:miescąca

Fajny kremik!!

Kremik ma cudowny zapach, który potem jeszcze długo pozostaje ze mną w ciągu dnia. Nie przeszkadza mi to jednak, bo nie jest to jakiś tam gryzący zapach.
Bardzo podoba mi się też wygląd mojej cery po nasmarowaniu: wydaje się być delikatnie rozświetlona, ale nie jest to spowodowane tym, że skóra się świeci :D
Krem też dość dobrze matuje, mimo że tego nie obiecywał producent i doskonale nadaje się pod makijaż.
Nie zapycha porów (przynajmniej u mnie) i nie zdażyły mi się po nim żadne niespodzianki na twarzy. Wg mnie dość dobrze też nawilża moją mieszaną cerę. W każdym razie warto spróbować ;)
Nie wiem czy znowu zakupię, bo lubię testować kosmetyki.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Więcej go nie kupię!!

Krem ślicznie pachnie i ma fajną konsystencję. Niestety więcej zalet nie wymienię, bo zamiast nawilżać- wysusza i to bardzo. Mam wrażliwą skórę i muszę przyznać, że &quot;domęczam ten krem&quot;, a nie zużam. Bardzo mnie rozczarował, bo niektóre kosmetyki tej firmy chwalę sobie.

Używam tego produktu od:miesiąca

Fajny..

Dla mnie krem ten jest dobrym kremem.Jestem zadowolona.Używam go rano i wieczorem po oczyszczaniu twarzy i po zastartowaniu buzia jest niezwykle miękka,delikatna taka satynowa w dotyku.Nawilża.Moja cera jest raczej cerą mieszaną ze skłonnością do przesuszania.Strefa T lubi czasami zabłyszczeć:)Nie zauważyłam by skóra sie przesuszała odkąd stosuje krem wiec wnioskuje ze nawilża.Łagodzi zaczerwienienia,świetnie pachnie i ma cudowną konsystencje musu.Jak dla mnie dobry krem do codziennej pielęgnacji.

TRAGEDIA!!!

Największy kremowy niewypał, jaki kiedykolwiek miałam!

Nie spełnia podstawowej funkcji, dla jakiej używa się kremu: NIC, ALE TO NIC NIE NAWILŻA! Mam cerę mieszaną, z przewagą tłustej, więc lekki mus nawilżający wydawał się dla mnie idealnym rozwiązaniem. Niestety pomimo pięknego zapachu i cudownej konsystencji - to muszę przyznać - nie robił kompletnie nic. Nakładałam go kilkakrotnie i NIC nie czułam, skóra dalej była sucha i ściągnięta, więc kończyło się to nałożeniem na te pięć warst musu Lirene kolejnej warstwy jakiegoś innego kremu...

Nie nadawał się do twarzy, do rąk, domieszałam go do balsamu do ciała, żeby wogóle jakoś go zużyć...

NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/4 słoiczka