Garnier, Skóra Wrażliwa, 2-fazowy płyn do usuwania makijażu wodoodpornego

Garnier, Skóra Wrażliwa, 2-fazowy płyn do usuwania makijażu wodoodpornego

Ma dwufazową formułę łączącą delikatność olejku oraz świeżość wody. Usuwa nawet wodoodporny makijaż bez podrażniania skóry. Nie zawiera alkoholu, jest bezzapachowy i łatwo tolerowany przez skórę, aby uniknąć uczucia dyskomfortu. Produkt zawiera naturalne składniki roślinne pozyskiwane metodą ekstrakcji, która pozwala zachować ich jakość i czystość. W skład formuły wchodzą łagodzące ekstrakty roślinne oraz witaminy E i B5.

Przykro mi, ale nie.

Właściwie to same minusy:
- tłusty
- zostawia tłustą powłokę na oczach, co wpływa negatywnie na ostrość widzenia
- nie radzi sobie ze zwykłym tuszem, rano efekt pandy
- podczas dozowania wylewa się niemiłosiernie
- dwie warstwy mieszają się ze sobą na tak krótko, że czasami nie zdąży się siegnąć po wacik
- warstwa niebieska zużywa się dużo szybciej
Nie polecam!

IDEAŁ!

Mój KWC!

Rewelacyjny płyn do demakijażu. Jako jedyny poradził sobie z moimi wrażliwymi oczami. Każdy kosmetyk tego typu pozostawiał delikatny film na moich oczach co kończyło się tym że widziałamjak przez mglę. Po Garnier nie mam tego problemu mimo iż pozostawia delikatną tłustą warstwę. Zawsze jednak myję twarz żelem po demakijażu więc warstwa ta szybko znika.
Doskonale usuwa tusz wodooporny a muszę przyznać że mam skłonność do nakładania kilku warstw.

Płyn jest bardzo delikatny, bezzapachowy, nie podrażnia, nawilża skórę wokół oczu. Szybko i dokładnie zmywa każdy makijaż bez tarcia. Jest wydajny. Butelka ma 200 ml!

Bardzo często jest w promocji za 9,99 zł! :)

Wady - nie zauważyłam takich!

Delikatny

+ płyn jest naprawdę delikatny, a moje oczy i powieki są skłonne do podrażnień
+ nie szczypie w oczy
+ duża pojemność 200 ml, atrakcyjna cena
+ wydajny

- jest dobry, ale jednak do zmywania makijażu oczu będę musiała poszukać czegoś jeszcze skuteczniejszego, bo nieraz muszę się niestety sporo wysilić, a i tak powstaje "efekt pandy"
- czasem mam wrażenie, że on bardziej rozmazuje niż zmywa makijaż, jest też bardzo tłusty (bardziej niż inne dwufazowe płyny do demakijażu, jakich miałam okazję używać)

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

niezly

calkiem niezly plyn.
cena tez calkiem ok.
jednak wydaje mi sie,ze szybko sie konczy.
zmywam nim tylko makijaz oczu, niezle sobie radzi nawet z wodoodpornymi kosmetykami.
wydaje mi sie,ze nie podraznia oczu, a mam z tym duzy problem, bo zlapalam jakas alergie i moje powieki wolala o pomoc. nie pogarsza zaczerwienienia i suchosci.
pozostawia leciutka tlusta warstwe ale naprawde leciutka. nie tak jak plyn z ziaji.
garnier tez calkiem dobrze zmywa makijaz twarzy, ale wtedy by sie konczyl jeszcze szybciej.

warto kupic, tani a radzi sobie calkiem niezle.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie drugiego

dobry

Fajny płyn do usuwania makijażu oka i twarzy.Tusz schodzi bez tarcia,wystarczy delikatnie przytrzymać wacik z płynem na oku.Bardzo wydajny.Delikatny dla skóry.Jedyne do czego można się przyczepić to tłusta warstwa olejku która pozostaje po jego użyciu.Można ją zmyć tonikiem lub pozostawić aż sama się wchłonie.Nie przesusza jak inne produkty tego typu,mam wrażenie,że dobrze współgra z moją mieszaną cerą.Z czystym sumieniem polecam:)

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

armagiedon

po 3 tygodniach stosowania wieczorem, donoszę:

- OKROPNY !
- jest tłusty
- zostawia śliski film na oczach
- absolutnie nie dobiera się do tuszu, tu: nie noszę 50 warstw i tusz nigdy nie jest wodoodporny; mocno nasączony wacik trzymam długo,i to zdecydowanie za długo jak na działanie takiego preparatu, bez tarcia się nie obejdzie, co uważam jest niedopuszczalne
- na opakowaniu jest napisane, że płyn nie zawiera zapachu, mój nos jednak twierdzi inaczej
- aplikowanie na wacik za każdym razem kończy się narozlewaniem produktu dookoła (w tym przypadku nie mam nic przeciwko >:)
- nie rozumiem, jak ten produkt miałby poradzic sobie z tuszami wodoodpornymi
- po użyciu płynu, obraz i pole widzenia zachmurzone, z okazjonalnymi przejaśnieniami
- cena, ok 12 zł za 200ml w promocji
- brak alkoholu i parabenów - jedyny plus...

Podsumowując...
Przypomniałam sobie, dlaczego nie przepadam za kosmetykami tej marki. Po prostu nie działają, nie ważne ile szans bym im dawała.. Tak jak w przypadku płynu Biodermy nie mogłam się doczekać wieczornego zmywania buzi, tak w tym przypadku, jest to dla mnie kara.
Nie polecam. A jakby co, to ostrzegałam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie codziennie
Ilość zużytych opakowań: pół i reszta w koszu

Do makijażu wodoodpornego.

Radzi sobie ze wszystkim. Dzięki tłustej fazie rozpuści każdy tusz do rzęs, cień czy eyeliner. Nic mu nie umknie.
Nie podrażnia, nie wysusza.
Nie ma pandy pod oczami po przebudzeniu rano.
Jeśli jest problem ze zmyciem wodoodpornej maskary wystarczy przyłożyć wacik nasączony płynem i trzymać dłużej przy czym lekko trzeć i wszystko schodzi.
Tani jak barszcz i wydajny.
Nie zawiera parabenów

Ale...
Pozostawia po sobie tlusta, nieprzyjemna warstwe.
Rozmazuje wszystko i uzywam z nim wiecej wacikow
Przez to nieprzyjemnie sie go uzywa
Niewygodnie nalewa sie go na wacik. Duzo produktu mozna wylac poprzez nieuwage

Mimo wszystko kupie, bo cena zacheca ;)

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

najpierw mnie pozytywnie zaskoczyl, a potem koszmarnie rozczarowal

Plyn dostalam w prezencie razem z kremem do twarzy. Sama bym go nie kupila, bo bardzo nie lubie tej marki. O dziwo, okazal sie dobry (a przynajmniej do czasu, ale o tym za chwile).

Uzywalam w wakacje wodoodpornego tuszu Maybelline, na ktory wiekszosc recenzujacych osob narzeka, ze ciezko go zmyc. Ja do jego demakijazu stosowalam dwufazowki Clinique lub HR i zmywal sie bez problemu, ale to drogie plyny, wiec sadzilam, ze prawdopodobnie tansze specyfiki juz sobie tak dobrze nie radza. I bylam w bledzie!

Plyn Garniera z gory osadzilam bedac przekonana, ze tuszu Maybelline nie zmyje. Okazalo sie jednak, ze nawet Garnier potrafi zaskoczyc i 2 wacikami zmylam wodoodporny tusz do czysta, a przy tym nie wypadla mi zadna rzesa, bo nie musialam nic trzec! (Mam dlugie, ale slabe rzesy, wiec czesto wypadaja podczas demakijazu). Nastepnego ranka pod oczami nie bylo zadnej pandy, wiec nabralam wyjatkowego zaufania do owego plynu i uzywalam go kilka razy w tygodniu na zmiane z innymi. Pewnego dnia tusz Maybelline zaczal sie jednak osypywac i zmuszona bylam kupic inny, tym razem zwykly, niewodoodporny. Czar prysl. Nadal uzywalam 2 wacikow do zmycia tuszu, po tym kolejny wacik byl juz czysty, wiec wydawac by sie moglo, ze na rzesach nic nie ma. A jednak! Rano budzilam sie z prawdziwa panda pod oczami (a tuszem, ktorego obecnie uzywam jest Chanel Inimitable Intense i pozostale plyny (w tym niewiele drozszy od Garniera L’oreal) potrafia zmyc go bez problemu do konca).

Mimo, ze plyn mnie ostatecznie zawiodl, mialam cicha nadzieje, ze marka jednak przekona mnie do swoich produktow, a nie lubie jej wlasnie dlatego, ze wielokrotnie bylam niezadowolona z wszelakich kosmetykow Garniera (nie jest to wiec absolutnie zadne uprzedzenie bez uzasadnienia). Widocznie po tuszu Maybelline nie bylo pandy, bo byl to kosmetyk wodoodporny i nawet nastepnego dnia mocno trzymal sie rzes.

Opakowanie wyglada nieladnie, ale ma az 200ml (wiekszosc dwufazowek ma 125ml) i dosyc latwo sie z niego korzysta. Z reszta gdyby plyn okazal sie dobry, wyglad opakowania nie mialby dla mnie wiekszego znaczenia.

Na minus zalicze jeszcze to, ze niebieska warstwa zuzyla sie o wiele szybciej niz bezbarwna, bo plyn po mocnym wstrzasnieciu wyjatkowo szybko wracal do siebie, czesto zanim zdarzylam siegnac po wacik, odetkac opakowanie i nalac.

Używam tego produktu od: okolo 10 tygodn
iIlość zużytych opakowań: w trakcie 1; zuzylam 2/3 (nie wiem czy zuzyje do konca, bo zostala sama bezbarwna warstwa)

Bardzo fajny!

Lubię ten płyn - używałam go dosyć długo. Skóra po nim jest odżywiona. Świetnie zmywa makijaż, nie podrażnia skóry. Mała ilość wystarcza, żeby zmyć pełny makijaż.

skuteczny

Stosowałam ten płyn jako alternatywę dla micela Biodermy i jestem bardzo zadowolona. Noszę soczewki kontaktowe, wiele płynów do demakijażu podrażnia mi okolice oczu - ten jest idealny. Mogę do woli przecierać oczy wacikiem nasączonym tym płynem - zero podrażnień. Z reguły w dwufazowych kosmetykach irytuje mnie ta górna, oleista warstwa - lubi zostawać na powiece i tłuści skórę - tutaj nic takiego nie ma miejsca. Po przetarciu skóra jest czysta i odświeżona, nic się nie lepi, nic nie jest tłuste. Płyn dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu - co prawda nie używam kosmetyków wodoodpornych ale ze zwykłym makijażem nie było żadnych problemów. Irytuje mnie opakowanie a zwłaszcza dozownik - dziurka jest zbyt duża i trzeba ostrożnie wylewać kosmetyk. Widzę, że ten kosmetyk wycofano z Polski, na szczęście u mnie jest ciągle w sprzedaży więc mogę zaznaczyć opcję ponownego kupna. Polecam zwłaszcza noszącym soczewki kontaktowe.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 całego

Idealny do oczu

Dla mnie najważniejsze jest to, że nie powoduje alergii ani podrażnień. Usuwa makijaż już przy pierwszym przetarciu, dlatego nie podrażnia się dodatkowo skóry. Jednak konsystencja, która dla oczu jest idealna przy reszcie twarzy jest zbyt tłusta. Używam go praktycznie codziennie i dopiero teraz zużyłam opakowanie - jest bardzo wydajny. Nie wiem czy usuwa makijaż wodoodporny - takiego nie stosuję.

Podsumowanie
Zalety:
+nie podrażnia - rzeczywiście idealny dla skóry wrażliwej
+wygodne opakowanie
+szybko i dokładnie usuwa makijaż
+przyjemna konsystencja płynu
+wydajny
+przystępna cena

Wady:
-nie nadaje się do demakijażu twarzy

Ilość zużytych opakowań: 1 (200 ml)

świetny!

rewelacyjny płyn:
- wydajny
- nie szczypie
-używam go z soczewkami i jest ok
- nie jest tłusty
- zmywa makijaż wodoodporny
- niedrogi

polecam!

Ilość zużytych opakowań: dużo:)