BaByliss, Termoloki ceramiczne 3021E

BaByliss, Termoloki ceramiczne 3021E

Kategoria

Termoloki ceramiczne BaByliss pokryte welurem zostały specjalnie opracowane, aby chronić włosy i jednocześnie doskonale je modelować. Pozwalają kreować loki i fale oraz nadają włosom puszystość. Dzięki swojej wklęsłej formie znakomicie przylegają do głowy, aby nadać włosom objętość już przy samych cebulkach, a dzięki odpowiednio ukształtowanej powierzchni umożliwiają dokładne nakręcanie włosów. Końcówki wałków pozostają chłodne i ułatwiają posługiwanie się nimi.Zestaw 20 wałków o 3 różnych rozmiarach (6 małych, 6 średnich i 8 dużych) umożliwia kreowanie różnych fryzur. Wałki mocowane za pomocą 20 spinek. W zestawie jest 20 plastikowych motylków mocujących.
Moc 400 V.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 5

Mogą być

Świetna alternatywa dla fryzjera, gdy chcemy ładnie się uczesać bez marnowania czasu i denerwowania się. Co prawda loki są w dosyć dużym prostokątnym opakowaniu, które podłączamy do prądu, aby je nagrzać. Mamy 3 różne długości wałków, do tego klipsy i grzebień czyli wszystko to co nam się przyda do zrobienia loków. Gdy walki są ciepłe możemy podzielić pasma i zacząć kręcić włosy. Ja nakładam walki i trzymam Pol godziny na głowie, a w tym czasie można zrobić np. makijaż. Po ściągnięciu wałków co prawda sprężynek nie ma, ale mamy świetnie pokręcone włosy. I zależnie od efektu możemy je tak zostawić bądź delikatnie rozczesać. Osobiście jednak preferuję loki robione prostownicą, bo dają ładniejszy efekt ????

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3
  • Łatwość obsługi: 4

Cienkie włosy kontra termoloki

Termoloki używałam dwa razy i tyle mi wystarczy. Niestety wszystko zależy od jakości włosa (na moich średnio się sprawdza) i od wprawy. W pierwszej sytuacji włosy kręciłam na termolokach kiedy potrzebowałam objętości pod plecioną fryzurę - dała radę. Drugi raz chciałam zostawić rozpuszczone loki i efekt już nie był tak długotrwały.

Używane na włosach: naturalnych, cienkich, suchych, zniszczonych, przetłuszczających się, z tendencją do wypadania, długich

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 3

dla mnie lipa

żeby stosować termoloki trzeba mieć mocne i gęste włosy bo niestety jak ma się delikatne i słabe to niestety jest obawa że termoloki są tak ciężkie że powyrywają nam cebulki. Szkoda że o tym nie wiedziałam. Generalnie przy innym rodzaju włosów może efekt jest fajny. Minusem jest również cena. Sama jakość wykonania i wygląd są super.

jestem na nie

Byłam napalona na te termoloki jak szczerbaty na suchary;)Niestety nie jestem zadowolona.Kiedy miałam krótsze włosy (a moją sa grube i mało podatne) jeszcze jakos działaly, najlepiej swiezo po myciu i z pomoca pianki.Im dłuzsze wlosy tym skret -hmm namiastka skretu- gorsza.Poza tym po kilku latach ta warstwa welurowa na walku jest poodrywana- efekt klipsów (szczegolnie przy brzegach )co niestety sprawia, ze wałki pala w palce.Jednym słowem nie o to mi chodziło.