Bling, Eyelash, Jedwabne kępki rzęs

Bling, Eyelash, Jedwabne kępki rzęs

Kategoria
Marka

Profesjonalne kępki naturalne składające się z 10 jedwabnych rzęs (jedna kępka). Wyjątkowo miękkie i delikatne.
Super gęste jedwabne do przedłużania i zagęszczania rzęs.
Rzęsy są grubości 0,15 mm ze względu na połączenie - dzięki czemu uzyskujemy naturalny efekt przedłużenia i doskonałego zagęszczenia.
Przyklejone na tasiemkach w plastikowym pudełku umożliwiają sprawniejszą aplikację.

Opakowanie zawiera aż 60 kępek. Ze względu na specyficzny kształt nie obracają się po dłuższym czasie od aplikacji.

Dostępne w 4 długościach:

sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Kępki są jedwabne.

Kępki są jedwabne, dają efekt gęstych długich rzęs, bardzo ładnie i naturalnie to wygląda. Kępki marki używam od pół roku, ponieważ moje naturalne rzęsy są delikatne i żadkie. Zawsze dopełniam nimi mój makijaż. Kępki są w przeźroczystym opakowaniu. Dokładnie widać ile uch jest: w trzech rzędach po 20 sztuk, razem 60 sztuk. Kępki które ja znam są w czterech rozmiarach 8, 10, 12, 14.
Najczęściej używam rzęsy o długości 10. Czasami na romantyczne wyjście używam rozmiaru 12. Kępki rewelacyjnie aplikuje się na naturalne rzesy. W zestawie nie ma kleju. Te kępki można używać wielokrotnie, wystarczy końcówki kępek oczyscić z kleju.

bardzo fajne

kupiłam je przed impreza bo chciałam wygladać extra a, że mam dość krótkie i cienkie rzęsy to doszłam do wniosku o doklejeniu sobie kępek sztucznych - kupiłam je w drogerii - cena nawet ok - bardzo łatwe w uzyciu a efekt wow! Super! Polecam!

Najlepsze kępki

Dla mnie są to najlepsze kępki jakie istnieją na rynku. Wyglądają naturalnie, ale da się nimi zbudować mocniejszy efekt. W połączeniu z klejem DUO czasem trzymały się nawet parę dni. Teraz mam rzęsy robione u kosmetyczki, ale zawsze je mam w kosmetyczce - sprawdzają się świetni, kiedy rzęsy mi wypadają i robią się tzw. dziury. Idealnie się łączą z aplikacją 3:1 od kosmetyczki.

Fajne

Pięknie wyglądają na oczach, dobrze się trzymają na kleju Duo. Nie odpadają w ciągu dnia, mają dla mnie idealną długość. Używam ich kilka razy, ale po jednym użyciu czyszczę je płynem micelarnym.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Świetny produkt

Rzęsy są świetne, łatwo się je aplikuje, nie są jednorazowe dzięki czemu nie trzeba wydawać dużych pieniędzy aby posiadać stalw ładne rzęsy. Nie odpadają i dają efekt ładnego zagęszczenie

Mega mega mega

Mega rewelacyjne kepki rzęs. Na oku wyglądają przepięknie. Rewelacyjnie się je aplikuje. Dobrze trzymają się na oku. Wyglądają naprawdę pięknie i w zależności od aplikacji moga być bardzo naturalne albo można stworzyć fajny wachlarz. Najlepsze kepki jakie kiedy kolwiek mialam

• Design produktu: 5

Świetne kępki jedwabne, które dają efekt gęstych długich rzęs.

Kępek marki Bling używam już od bardzo dawna, są to moje ulubione produkty do stylizacji rzęs. Aplikuje je głównie jako dopełnienie makijażu, dają ładny naturalny efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs.
Produkt umieszczony jest w przeźroczysty opakowaniu w trzech rzędach po 20 sztuk co daje nam łącznie 60 sztuk.
Kępki występują w czterech rozmiarach 8, 10, 12, 14.
Ja aby rzęsy wyglądały ładnie i naturalnie używam do modelowania oka trzech długości 8, 10, 12. Największy rozmiar czyli 12 zakładam od wewnętrznego koncika oka, przyklejam kilka, następnie biorę 10 umieszczam kilka a bliżej zewnętrznego kącika daje 8.
Dobrze aplikują się na naturalne rzęsy stapiając się z nimi. Łatwe w użyciu i aplikacji. Minusem jest brak kleju w zestawie. Można używać ich wielokrotnie po oczyszczeniu końcówki z kleju. Świetny produkt do którego często wracam.