Ziaja, PhytoAktiv, Mleczko do demakijażu, cera naczynkowa (stara wersja)

Ziaja, PhytoAktiv, Mleczko do demakijażu, cera naczynkowa (stara wersja)

Mleczko do cery z problemami naczynkowymi. Bardzo przyjemne w użyciu, nie zostawia na skórze tłustej warstwy, dobrze zmywa makijaż, nadaje twarzy ładny, równy koloryt.

Ok.

Plusy:
+dobrze usuwa makijaż,
+delikatny zapach,
+wydajny,
+nie podrażnia,

Minusy:
-ciężka konsystencja,
-pozostawia tłustą warstwę na skórze.

Dla cery tłustej to mleczko nie sprawdziło się.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Przeciętny

Moim zdaniem nie różni się on praktycznie niczym od innych mleczek do demakijażu z Ziaji (poza ceną, bo jest od nich droższy).

Mam cerę naczynkową, dlatego go kupiłam, ale poza tym że zmywa makijaż nie zauważyłam żeby dysponował żadnymi magicznymi mocami. ;)

Jest delikatny, pachnie neutralnie, nie podrażnia i na prawdę dobrze zmywa makijaż.

Nie kupię go już, bo zakochałam się w innym (Bielenda, mleczko + tonik z Avokado), poza tym Ziaja ma w swoim asortymencie tańsze i wcale nie gorsze specyfiki do demakijażu...

Nic specjalnego

Mam cerę naczynkową, nawet zauważyłam delikatną poprawę po jego stosowaniu, ale zastanawiam się, czy to nie po użyciu innych kosmetyków,a nie właśnie tego... Jak dla mnie zbyt gęsty, przy mojej mieszanej cerze się średnio sprawdza, bo skóra robi się tłusta, makijaż zmywa dobrze, nie podrażnił mi ani razu oczu.

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1-go

Absolutnie nie polecam!!!

ponieważ posiadam cerę naczynkową postanowiłam dbać o nią kosmetykami przeznaczonymi do właśnie takiego typu cery. Postanowiłam zakupić jakieś mleczko do demakijażu do cery naczynkowej (wcześniej używałam normalne mleczka) no i natrafiłam własnie na tą Ziaje.
Użyłam tego produktu 1 raz i jak dla mnie to był o 1 raz za dużo!
Podczas zmywania makijażu oka tym produktem skóra była podrażniona, lekko zaczerwieniona i trochę szczypała, ale pomyślałam ze to napewno taka pierwsza reakcja na ten kosmetyk. Lecz bardzo się myliłam... nastepnego dnia, gdy rano wstałam moje oczy były tak spuchnięte, że wyglądałam dosłownie jak "ufoludek", a skóra wokół oczu (szczególnie pod oczami) była tak podrażniona i pojawiła się czerwona wysypka! opuchlizna schodziła 2 dni, a wysypka około 4. odstawiłam to mleczko od razu i nie użyłam go nigdy więcej.
Osobiście nie polecam, chociaż możliwe że u innych osób będzie ten produkt dobrze tolerowany.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 raz użyty produkt

Nic specjalnego

Na mleczko zdecydowałam się kupując kosmetyk w komplecie z tonikiem z tej samej serii.
Właściwie rzadko korzystam z produktów do demakijażu, właściwie kończy się na demakijażu oczu. Niestety tutaj mleczko się nie sprawdziło:
* podrażniał oczy
* nie zmywał makijażu
* konsystencja dość ciężka

Plusy to:
* przyjemny zapach
* cena

Nie przekonał mnie do siebie. Chętnie się go pozbyłam przy pierwszej okazji

Używam tego produktu przez: 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: pół lub mniej

Masakra!

Nie mam cery naczynkowej, kupiłam go, był w promocji. Lubię firmę Ziaja, bo kojarzy mi się z delikatnymi i dobrymi kosmetykami, ale ten to jakiś wyjątek od reguły...
Plusy:
-ładne opakowanie
-miły zapach
Minusy:
-mało wydajny
-nie usuwa dobrze i wszystkiego makijażu
-bardzo mocno podrażnia moje wrażliwe oczy, zaczynają mnie piec i łzawić
-moja skóra twarzy również jest podrażniona, zaczerwienienia, pieczenie, etc.
Na pewno nie polecam tego produktu do cery wrażliwej...

Używam tego produktu od:miesiąca

dobry

jest delikatny, ale jednocześnie dobrze usuwa makijaż:) niestety nie zauwazyłam aby jakoś rewelacyjnie działał na naczynka...ale w sumie tego nie oczekiwałam:)

Używam tego produktu od:roku

całkiem dobry

Całkiem fajny. Dobrze zmywa makijaż, działa łagodząco na moją cerę, chociaż nie zauważyłam jakiejś wielkiej poprawy (ale przynajmniej nie podrażnia) Stosuję go jak żel. Wydaje sie być za tłusty...i zmywam go wodą.

Używam tego produktu od:pół roku

Dobry, ale bez rewelacji :D

W moim przypadku, ten produkt sprawdzał się do demakijażu oczu, ale nie zauważyłam żadnej poprawy dla mojej cery naczynkowej :( a przyznaje, że najbardziej na to właśnie liczyłam :(

To co dobrego mogę o nim powiedzieć...

-przyjemnie pachnie
-dobra konsystencja
-wydajny
-niska cena

I żaden inny!

W związku z faktem iż nosiłam swego czasu soczewki, oraz naczynkową mieszaną skórą, długo szukałam mleczka do demikajażu, które nie będzie podrażniać oczu, poradzi sobie z każdym najwybredniejszym nawet tuszem, ładnie nawilża-ale nie natłuści- skórę i nie podrażni moich pajączków.
cena
zapach
konstystencja-naprawdę lekkiego mleczka
wydajność
działania
skutecznie usuwa makijaż i odświeża buźkę

Używam tego produktu od:2 lat

Lubię

Uzwam tego mleczka jak żelu - masuje nim twarz a potem spłukuję wodą. Lubię je bardzo w takiej formie. Mleczko zostawione na skórze klei się, żele z reguły wysuszają, więc jest to dla mnie idealne rozwiązanie.
Nie podrażnia. Radzi sobie z tuszami, eyelinerami i toną innego badziewia, które co rano pakuje na twarz. Cena przyjazna.
Czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: kilku miesięczy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Przyjemny produkty...

Mleczko firmy Ziaja jest bardzo przyjemne. Pięknie pachnie i nie podrażnia, co przy mojej wrażliwej cerze jest bardzo ważne. Nie wiem czy działa na naczynka, bo a krótko używam, ale mam nadzieję, że tak. Opakowanie/buteleczka, też jest miłe/a dla oka.
No i jest bardzo wydajne, a biorąc pod uwagę to, że mleczka jest aż 200ml jest tanie.

Pozelacm.

Używam tego produktu od: kilka tygodni