L'biotica, Dermomask, Maseczka `Głębokie oczyszczenie`

L'biotica, Dermomask, Maseczka `Głębokie oczyszczenie`

Maseczka głęboko oczyszczająca oparta została na zawartości aż 20% kaolinu (białej glinki) oraz 4% Avena sativa (płatów owsianych). Połączenie to pozwala uzyskać skórę idealnie oczyszczoną i matową.

Kaolin napina i wygładza cerę, likwiduje jej błyszczenie, nadając matowy wygląd. Dzięki delikatności działania, doskonale nadaje się również dla skóry suchej, pozbawionej elastyczności i witalności. Nie tylko bardzo skutecznie oczyszcza naskórek, ale także dba o jego mineralizację. Dodatkowo wykazuje działanie antyseptyczne.

Avena sativa pobudza ukrwienie skóry oraz posiada właściwości regenerująco-odżywcze. Doskonale łagodzi podrażnienia. Dzięki dużej zawartości cynku leczy niedoskonałości skóry. Zawarta w Avena sativa miedź napina skórę, a witaminy z grupy B zapobiegają jej pękaniu. Jest bogatym źródłem witaminy E, zapobiega powstawaniu przebarwień i nawilża skórę. Posiada właściwości przeciwzapalne i skutecznie łagodzi podrażnienia.

przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, matujące, regenerujące, wygładzające
w saszetce
klasyczne
sucha, tłusta

Dobra, ale nie za tę cenę

Być może dam jej szansę kiedy będzie na jakieś promocji, bo teraz kosztuje prawie 6 zł. Uważam, że jest całkiem dobra, ale nie za tę cenę. Za 6 zł oczekuję lepszego efektu. Są inne tańsze maseczki równie dobre, więc nie widzę sensu, aby przepłacać. Niemniej jednak polecam, bo rzeczywiście dobrze oczyszczała. Po prostu spełniała swoje zadanie i już.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Dobra.

Maseczka naprawdę dobra.
Oczyszcza nieźle, po jej zmyciu widać, że małe wypryski są o wiele mniej widoczne, po kilku godzinach przeważnie całkiem znikają.
Nie zapobiega powstawaniu dużych ropnych krost.
Nie matuje skóry, przy cerze wrażliwej może odrobinę podrażniać na początku, po zmyciu skóra może być zaczerwieniona.
Konsystencja to zarówno plus, jak i minus.
Plus, gdyż na samym początku używania nakłada się super, nic nie spływa, łatwo się zmywa z twarzy.
Jednak po zużyciu mniej więcej 2/3 opakowania ciężko wydostać resztę, gdyż osiada na ściankach buteleczki i gęstnieje, trzeba czymś &quot;dłubać&quot; w środku żeby zużyć kosmetyk do końca.
Minusem jest także bardzo silnie wyczuwalna woń alkoholu.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

dzieli 1 miejsce z maseczką Neem HH

Rewelacyjna maseczka. Kupiłam ją przypadkiem w jednej z nadmorskich miejscowości i uratowała mnie przed tragicznym, przedokresowym wysypem. Ma świetną, kremową lecz nietłustą konsystencję, cudowny, odświeżający zapach, zasycha na twarzy w miękką maskę, a nie w beton, więc łatwo ją zmyć, ale najważniejsze jest działanie. Wybitnie wybiela, rewelacyjnie zmniejsza pory, podsusza niespodzianki nałożona grubą warstwą punktowo na noc, matuje, odświeża, sprawia, że cera jest podsuszona a jednocześnie miękka i sprężysta. Działa tak doskonale, że postawiłam ją obok maseczki Neem firmy Himalaya Herbals (która nieco lepiej ściera, ale gorzej matuje) i używam codziennie od tygodnia. Jedna saszetka osobie oszczędnej wystarczy nawet na 5-6 użyć.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

świetna.

Kupiłam tą maseczkę za 5 zł. Starczyła mi na cztery razy, ale spokojnie starczyłaby na pięć gdybym ją trochę oszczędzała :) Wygładza, koi i goi. Skóra po użyciu jest matowa i gładka. Pory BARDZO! zmniejszone. Prawie niewidoczne. Trochę zmniejszyła ilość krostek na mojej twarzy. Ogólnie efekt bardzo pozytywny. Cena też nie jest zbyt wygórowana. Zapach jest fenomenalny. Nie zapycha i nie powoduje wysypu na twarzy. Polecam!

.. zabieram pół gwiazdki za cenę, ponieważ przy częstym stosowaniu można trochę stracić na niej pieniędzy..

Używam tego produktu od: miesiąc temu, przez dwa tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka.

dobry

Poleciła mi tą maseczkę pani w aptece. Faktycznie dobrze oczyszcza, skóra staje się miła w dotyku, delikatna, świeża, czysta. Na mojej mieszanej cerze sprawdza się bardzo dobrze. Nie podrażnia skóry, czuć, że jest ona nawilżona. Efekt matowej skóry jest, ale tylko na krótki czas.. za to odejmuję jedną gwiazdkę.

Bardzo dobra maska

Mi ta maska posłużyła, zapach bardzo mi się podoba. Jest delikatna, nie podrażnia, nie wysusza, mam wrażenie, że wręcz nawilża. Super oczyszcza, redukuje niespodzianki. Konsystencja mi odpowiada. Miałam tylko saszetki, nie miałam opakowania z pompką. Jedna saszetka wystarcza mi na na około 2 użycia, plus małe ciapki na krostki. Uważam, że jest wydajna i skuteczna. Polecam, bo jest fajnym ratunkiem, gdy pogorszy nam się cera - od razu przywraca blask i świeżość.

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

BOMBOWA

SUPEROWA MASECZKA!!NAPRAWDE SUPER OCZYSZCZA TWARZ I POZOSTAWIA SKORE MATOWA I MILĄ W DOTYKU.AZ CZUC ZE CERA JEST CZYSTA I ODDYCHA.NARAWDE POLECAM BO JESCZE NIGDY TAK DOBREJ MASECZKI NIE MIALAM.

Używam tego produktu od: PÓŁ ROKU
Ilość zużytych opakowań: TRZY

najlepsza jaka miałam okazje stosowac

to najlepsza maseczka do tej pory jaka mialam okazje stosowac
kupilam w aptece, cena 4zł
opakowanie wystarcza mi na 2 zastosowania

maseczka rewelacyjnie oczyszcza moja skórę
nie zapycha
nie podrażnia nie uczula
buzia nie szczypie, jest delikatnie oczyszczona
buzia jest wygładzona, ukojona i nawilżona

jednym słowem: REWELACJA!!

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 2a

Bardzo dobry produkt

Ja zakupiłam produkt w aptece, nie saszetkę a &quot;tubkę&quot; o pojemności 50ml. Koszt tejże ilości wyniósł mnie 15,90 zł.

Plusy:
- oczyszcza rzeczywiście
- w miarę dobrze regeneruje i odżywia
- dobrze radzi sobie z trądzikiem, oczywiście bez spektakularnych efektów. Jest po prostu pomocny
- wydajny

Minusy:
- matowa skóra to chwilowy efekt
- pompka szybko mi się zepsuła (być może to pech)

Polecam!

Używam tego produktu od: nie dłużej niż 2 miesiące

dogłebne oczyszczenie

Maseczkę zakupiłam w aptece w nadziei, że tam znajdę skuteczny kosmetyk oczyszczający, a próbowałam juz wielu. Zakupiłam odrazu w pełnowymiarowej buteleczce.

Nie spodziewałam sie tak dogłebnego oczyszczenia-musze przyznać, że jestem zaskoczona z rezultatów i to mile!
A oto jej możliwości:
+ lekko sie rozprowadza i szybko zasycha
+ działa oczyszczająco i napinająco
+ pozostawia skórę oczyszczoną, z mało widocznymi porami do max. 4 dni
+ cena współmierna do jakości
+ wydajna
+ higieniczne opakowanie z pompką
+ nie podrażnia
+ nie wysusza
+ naturalne składniki

Minusów- brak.

Mam cerę mieszaną a stosuję ja na całą twarz i nie doczekałam sie podrażnien, co jest jej ogromnym atutem. Mnie nie wysusza, ale asekuracyjnie (niemalze po kazdej maseczce oczyszczajacej) nakładam maseczkę nawilżającą.
Ponadto wart dodać, że glinka biała (20% składu maseczki) jest jedna z łagodniejszych koi skórę i uspokaja - dobrze więc służy cerom suchym, wrażliwym, ze skłonnościami do powstawania zmarszczek. Łagodnie ściąga pory, wspomaga gojenie się ran i stanów zapalnych. Odświeża, odżywia (zawiera krzem, żelazo, potas, magnez, tytan, sód, wapń, duże ilości glinu) i wygładza skórę oraz poprawia mikrokrążenie skórne. Warto wiedzieć, że może być stosowana przy rozszerzonych naczynkach.

Efekty jakie daje sprawiają, że na długo zagości w mojej kosmetyczce. Niewątpliwie godna polecenia. Używam tego produktu od: od miesiacaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1x30ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Dobra, tylko ta konsystencja ...

Bardzo dobra maseczka, świetne działanie antybakteryjne i oczyszczające.

Zaraz po nałożeniu wręcz je czuć, jakby chłodzi. Jest dosyć mocna, w przypadku rozdrapanych wyprysków czuć szczypanie, ale nie przeszkadza mi to wcale, znaczy, że działa;)

Być może przez to wysusza, ale ja nie mam z tym problemu. Często z resztą nakładam ją wyłącznie punktowo i np. zostawiam na noc. Tutaj jednak minus - po zaschnięciu się kruszy i osypuje. No, ale - to w końcu maseczka, a nie preparat na wypryski, zgodnie z zastosowaniem zmywa się ją po paru minutach, więc nie ma co narzekać.

Miałam ją zarówno w saszetce jak i w pełnowymiarowym opakowaniu z pompką. Po lekkich męczarniach z saszetkami stwierdziłam, że może pompka ułatwi trochę aplikację. Błąd. Przez konsystencję maseczki pomka się wciąż zapycha, bo maska zasycha. Po kilku przyciśnięciach może nas czekać nieprzyjemna niespodzianka w postaci wytryśnięcia maski w niewiadomym kierunku. Nauczona kilkoma takimi sytuacjami zaczęłam maskę wydobywać z buteleczki odkręcając pompkę. Mało wygodne. Poza tym maska po jakimś czasie przybiera bardzo niejednolitą konsystencję. Miejscowo jest rzadka, miejscowo zasycha i robi się lekko gumiasta. Za to spory minus, jest upierdliwa w użyciu.

Ogólnie bardzo polecam dla osób z problematyczną cerą, która lubi robić niespodzianki. Na brodę stosuję ją wręcz profilaktycznie, nawet jak aktualnie mam spokój z wypryskami, bo ta część twarzy jest u mnie wyjątkowo \\\'pryszczogenna\\\';)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek, połowa buteleczki

Bardzo dobra.

W zasadzie nie jest aż tak dobra jak jej nawilżająca siostra - tamta maseczka nie ma sobie równych jeśli chodzi o nawilżanie. Tutaj mam mieszane uczucia. Po zastosowaniu tej maseczki miewam jednorazowe epizody z pryszczami ;) jeden lub dwie sztuki - zastanawia mnie, czy to cera się oczyszcza? Pory na pewno są w lepszym stanie, wągry zdecydowanie mniej widoczne. Nie podrażnia mojej atopowej skóry. Stosuję raz w tygodniu. Lepszej jak do tej pory nie spotkałam, ale póki co będę jej wierna.

Ilość zużytych opakowań: trzy saszetki i pełnowymiarowe w trakcie