Dermacol, Make-Up Cover (stara wersja) (Mocno kryjący podkład w formie pasty)

Dermacol, Make-Up Cover (stara wersja) (Mocno kryjący podkład w formie pasty)

Mocno kryjący podkład w formie pasty. Dość tłusty, bardzo gęsty ale jest w stanie ukryć wszelkie przebarwienia, blizny, rozległe plamy barwnikowe. Świetny do charakteryzacji i makijażu do zdjęć - gorzej sprawdza się na co dzień ponieważ jest trochę widoczny na twarzy. Bardzo wydajny.

najlepszy korektor:)

najlepszy korektor jakiego kiedykolwiek używałam:) a było już tego troszkę:) i te lepsze i te gorsze. ten jest absolutnym odkryciem i chyba już na zawsze ze mna zostanie bo takiej jakości za tą cenę nie opuszczę szybko:) jest po prostu genialny na wszelkie mankamenty ale trzeba nauczyc sie go nakładać:) ja najpierw aplikuje najmniej jak się da na zewnętrzną część dłoni ( a to najmniej to i tak zawsze za dużo na pokrycie wszystkich niedoskonałości) a potem delikatnie po trochę nabieram na pędzelek do korektora:) no i punktowo na wszystkie niepożądane kolorki:) fiolety, czerwienie i inne takie;) efekt rewelacyjny i długotrwały, pod oczami trzeba bardzo uważać bo potrafi podkreślać to co nie ma być podkreślone;)) ale daje sie nałożyć i kryć perfekcyjnie- zapewniam:) jako podkładu sobie tego nie wyobrażam i nawet nie próbowałam:) jako korektor to strzał w 10:) naprawdę warto mieć w kosmetyczce choć nie jest tak łatwo go dostać:) ja kupiłam na dworcu we wrocławiu za 15 zl:) jest wydajny nie do opisania:D mnie nie zapycha:) a co do sugestii: byłabym wniebowzięta gdyby miał taką tubkę z tworzywa jak inne podkłady i malutki dziubek do dozowania:) ale i tak jest boski:)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: nie wiem czy kiedykolwiek skończę pierwsze :D

świetne krycie!

+ baaardzo wydajny!
+ idealnie WSZYSTKO kryje
+wyrównuje koloryt skóry
+ wytrzymuje długo na twarzy
+ nie ściera się (jednak brudzi ubrania, ręce)
+ wprost cudowny do zdjęć! idealna cera!
+ usuwa wszelkie niedoskonałości: sińce, wory, wysypkę, krostki, zadrapania, ukąszenia owadów (mi strasznie przeszkadzają te czerwone plamy ;p)
+ nie ma efektu maski, mimo, że jest tak mocno kryjący
+ wystarczy mała ilość do rozsmarowania na całej twarzy (ja jednak mieszam go z kremem nawilżającym, żeby nie był taki gęsty)
+ nie zapycha porów
+ nie podrażnia skóry (mam wrażliwą, naczynkową)
+ doskonały jako korektor
+ łatwo się go zmywa
+ nie wysusza skóry
+ duży wybór kolorów
+ myślę, że ogólnie poprawia wygląd skóry

- podczas upału czułam jakby mi się gotował na twarzy, po zmyciu go miałam poparzoną skórę :(
- brudzi ubrania, ręce
- trudno dostępny. Ja, żeby go dostać, zapłaciłam 30 zł (kosztuje 9 zł)
- świecę się po nim

Ilość zużytych opakowań: wciąż jest prawie całe!

Niezastąpiony

Nie wyobrazam sobie makijazu bez uzycia dermacolu. Za taka cene i wydajnosc ten kosmetyk to cud nad cudami :) uzywam go do przykrywania intensywnie czerwonych przebarwien na policzkach i fioletowych sincow ( cieni ) pod oczami. Przebarwienia ukrywa idealnie chociaz tak jak jest powiedziane w opisie jest wtedy dosc widoczny na twarzy. Z moimi gigantycznymi cieniami nie do konca sobie radzi i zbiera sie w zalamaniach pod oczami. Wygladam jakbym miala dwie wielkie zmarszczki pod oczami co jest niemozliwe bo mam 17 lat :)
ogolnie to jest to b.dobry korektor. Oczywiscie ma swoje minusy ktore juz wczesniej wymienilam a moze to wina tego ze niepoprawnie go nakladam pod oczy? sama nie wiem.
Jednak polecam go wszystkim osobom ktore tak jak ja musza ukrywac przebarwienia czy blizny- uzywany w tym celu dermacol jest niezawodny :)

Używam tego produktu od: rok?

niezbędny

Dermakolu używam tylko jako korektora. Mam dość jasny beżowy odcień, o ton, dwa jaśniejszy od podkładu. Daje takie mocne teatralne krycie, że efekt maski przy rozsmarowaniu na całą twarz gwarantowany. Jako korektor zakryje wszystko pod sobą, ja używam pod oczy, by zakryć cienie po wiecznym niedospaniu, czasem rozsmarowuję również pod cień jako swoistą bazę na górną powiekę, co ładnie rozświetla oko.
Zakrywa krostki, zaczerwienienia, ostatnio wypróbowałam też, o zgrozo, na opryszczkę i tu również efekt zaskakująco dobry! Co ważne, zero zapychania, podrażnienia. Jeden minus to może podkreślać skórki, ale to kwestia wprawy w nakładaniu moim zdaniem.
Jest mega, mega wydajny, na zakrycie wszystkiego co trzeba na twarzy wystarczy maleńka plamka roztarta na palcu. Konsystencję ma dość zwartą i może się wydawać tłusty, ale gdy się go ogrzeje w dłoniach, pocierając palcami, nałożenie na twarz jest o wiele łatwiejsze i kontury stapiają się z cerą.
Dla mnie jest to niezbędnik. Trudno dostępny, może w jakichś osiedlowych zapomnianych drogeriach albo na bazarkach, ale raz kupiony starczy na wieki :)
Polecam z czystym sumieniem!!

Ilość zużytych opakowań: 1 - używam każdego dnia, a prawie nie widać tego zużycia

****

Charakteryzuje sie bardzo dobrym kryciem,konsystencja dość ciężka w rozsmarowaniu ,ale liczy sie efekt ,który jest rewelacyjny mozna go stsować jako podkład pod fluid lub jako fluid ,pozatym cena jest stosunkowo niska .

Używam tego produktu od:06.2008

korektor :-)

swietny, ale tylko jako korektor. odcien dobralam idealnie. nakladalam go punktowo.. wykalaczka ;-) delikatnie dotykalam nia dermacolu i to byla juz wystarczajaca ilosc do pokrycia niespodzianek. krycie MEGA! trwalosc tez. troszke wysuszal, dlatego nie nadaje sie do uzycia na wieksza powierzchnie. jeden wielki minus: ciezko go dostac :/ i z tego powodu nie wiem, czy kupie go ponownie, bo nalatalam sie juz za nim wystarczajaco. nie mniej jednak gdybym trafila gdzies na niego pewnie bym go kupila.

Używam tego produktu od: rok? poltora? byc moze dluzej.
Ilość zużytych opakowań: na tyle starczylo JEDNO opakowanie ;-) szok.

Najgorszy kosmetyk świata.

Oto najgorszy kosmetyk na świecie notabene bardzo promowany przez wizaż. To z tąd odkryłam że coś takiego istnieje. Nie jest on ani podkladem ani korektorem. Może mi ktoś podpowie do czego to służy?
Plusy:
* ładne opakowanie.
*wydajność
Minusy:
* konsystencja bardzo tłusta
* niegdy nie udało mi się nałożyć odpowiedniej ilości zawsze było za dużo
* nałożony punktowo bardzo się odróżnia, już nie mowiąc o całej twarzy. Raz nałożyłam na całą, mogłam od razu straszyć niegrzeczne dzieci :P
* jest mego niezmywalny, twarz trzeba szorować i szorawać aby go zmyć.

Ilość zużytych opakowań: 2/10 opakowania

Zapychacz!

DERMACOL:
+ świetnie kryje,daje sobie rade z cieniami pod oczami,naczynkami,krostkami i bliznamy po trądziku...
+duży wybór kolorów
+niska cena
jeżeli chodzi o plusy to by było na tyle...niestety minusów wedlug mnie ma o wiele więcej:
-TO NIE JEST PODKŁAD!!!! nie wyobrażam sobie duszenia swojej skóry pod tą okrutna powłoką jaką Dermacol tworzy! nie nadaje sie kompletnie do cery tłustej,ona sie dusi..myślałam ze w moim przypadku(tłusta cera,trądzik,blizny) Dermacol bedzie zbawieniem i użwyałam go punktowo bardzo czesto, niestety wymagało to przypudrowania sie średnio co 2 godz bo miejsca posmarowane ta PASTĄ szybko zaczynaly się świecić...
-zapcyha okrutnie I TO W MOIM WYPADKU sprawia ze juz NIGDY po niego nie sięgne...w ostatnim czasie używałam Dermacolu punktowo,niemal że codziennie i niestety teraz sa efekty..wągry i ropne wulkany na całej twarzy! takiej masakry dawno nie przeżywalam a zmagam się z trądzikiem od 10 lat...
PODSUMOWUJĄC:ładnie kryje,ale nie nadaje sie do cery tłustej i problemowej,to nie jest podkład...i NIESTETY ale odradzam go każdej dziewczynie która szanuje swoja facjatkę,gdyż skutki używania dermacolu sa opłakane...
Na nic zdało sie moje leczenie trądziku hormonami maściami i papkami na które wydaje z resztą kupe kasy, dermacol szatan jeden szybko pogorszyl stan mojej cery.Wrócenie do tego co było znow zajmie sporo czasu,cierpliwości i pieniedzy.
NIE POLECAM.

Ilość zużytych opakowań: dwa (różne kolory) zurzyte do połowy

jako korektor zdecydowanie

Nie wyobrażam sobie swojego życia bez tego cuda. Kiedyś używałam go jako podkład ale wtedy chodziłam z wielką świecącą maską na twarzy. Teraz używam go jako korektor i jest bezkonkurencyjny w zatuszowaniu plamek, przebarwień, krostek. Godny polecenia !

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2-3

niezbędny w kosmetyczce

To specyficzny make-up. Jest nieodzowny, kiedy trzeba coś ukryć, np, blizny, popękane naczynka, przebarwienia itp. Dermacol zapewnia niesamowita wręcz siłę krycia - jest gęsty i - można by powiedzieć - skoncentrowany. Rewelacyjny jako korektor.
Należy jednak umiejętnie go nakładać: a więc przede wszystkim z umiarem i niewielkich ilościach. Po drugie koniecznie na krem - najlepiej jeszcze zanim ten się nie wchłonie, co zapewni odpowiedni "poślizg" przy nakładaniu, lub dodatkowo jeszcze użyć bazy silikonowej (sprawdzone, świetnie się wtedy nakłada). Ewentualnie można odrobinkę tego podkładu wymieszać z kremem do twarzy i wtedy dopiero rozsmarować.
Wybór odcieni jest spory - od chłodnych, bardzo jasnych, poprzez ciepłe aż do ciemniejszych opalonych. Wystarczy odpowiednio dobrać.
Polecam szczególnie na chłodniejsze dni (na lato zbyt ciężki), kiedy trzeba ukryć jakieś mankamenty cery, jako make-up sceniczny, przed sesja zdjęciową...

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:nadal w trakcie 1

Yyyyy?

Porażka...
Robi pomarańczową maske...
Ochydny tłusty...
Jak pasta do zebów.
Sałaba gama kolorów ale poprostu kit.
Okropny gesti i ciężki nie polecaaam!.

Używam tego produktu od: kilku dnii

Urzekający

* świetnie kryje niedoskonałości
* nie odcina się na skórze
* trwały, nie wymaga poprawek w ciągu dnia
* konsystencja gęsta, ale nie ma problemów z jego nakładaniem
* niesamowicie wydajny
mam kolor najjaśnieszy. Używam go od 4 miesięcy a z opakowania ubyło bardzo malutko.
* nie wysusza skóry, nie podrażnia

Podsumowując naprawdę warto sobie te kosmetyk kupić, wypróbować, pozatym w porównaniu do innych korektorów kosztuje bardzo mało.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1