Dermacol, Make-Up Cover (stara wersja) (Mocno kryjący podkład w formie pasty)

Dermacol, Make-Up Cover (stara wersja) (Mocno kryjący podkład w formie pasty)

Mocno kryjący podkład w formie pasty. Dość tłusty, bardzo gęsty ale jest w stanie ukryć wszelkie przebarwienia, blizny, rozległe plamy barwnikowe. Świetny do charakteryzacji i makijażu do zdjęć - gorzej sprawdza się na co dzień ponieważ jest trochę widoczny na twarzy. Bardzo wydajny.

tylko korektor

Wydajny jest bardzo. Konsystencja pasty. Jest bardzo widoczny na twarzy. Gdy dobrze dopierze się odcień, jako korektor może i całkiem niezły. Mnie czasem ratował. Kiedyś nawet nałożyłam na podraznione po depilacji nogi i...był bardzo widoczny nawet przez cienkie rajstopy. Czasem się jednak przydaje.

Moj wybawiciel

Po pierwsze zastanawiam sie jak tak ciezki "podkład"mozna nałozyc na cała twarz, nazwa jest bardzo mylna. Jest to po prostu genialny korektor do twarzy.
Spełnia swoja funkjce tylko wtedy jesli nie nałozy sie go za duzo.
Kryje kazda niedoskonałośc od cieniów pod oczami po blizny , zaczerweinienia, pryszcze.
Trzyma sie na skórze cąły dzien , jesli uzyje sie dobrego kremu matujacego(jesli ktos ma tlusta cere)
Polecam gorąco osobom borykającymi sie z problemami skóry. Nadaje sie tez na całe ciało.
Acha jesli ktos ma duze problemy i musi zakrywac cała twarz polecam zmieszac go na dłoni z podkładem do twarzy i odrobina kremu. nie spłynie przez cały dzien a cera bedzie wygladac naturalnie.
Dla mnie to idealny korektor.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:około 5

U mnie spełnia inną funkcję

Na co dzień używam Dermacolu jako korektora. Nakładam go pędzelkiem w niewielkich ilościach. Pod tym względem jest rewelacyjny. Oczywiście spełniając taką funkcję jest bardzo wydajny - kończę opakowanie zmuszona końcem daty ważności :)

Bardzo rzadko używam jego jako podkład - bardzo dobrze kryje, ale jest równie ciężki i daje efekt maski.
Do stosowania na dzień nie polecam.

Używam tego produktu od: dawna

ciężko ocenic

-bardzo ciężki, widoczny na twarzy, sztucznie wyglądający, zupełna maska
-niby duży wybór kolorów ale ciężko dobrać ten idealny, wszystkie wyglądają neinaturalnie
- potwornie zapycha pory
-twarz wygląd IDEALNIE przez pierwszą godzine - więc jesli ktoś potrzebuje zrobić zdjęcie czy coś, to będzie wyglądać dzięki niemu rewelacyjnie, potem podkład się troche waży, zbiera w zakamarkach, świeci i ogólnie wygląda bardzo źle
-bardzo wydajny

ogólnie nie polecam bo bardzo pogarsza stan skóry

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam jedno, i chyba nigdy się nie skończy..

jako korektor bardzo dobry

Używam go od stycznia. Kupilam go specjalnie na 100 dniówke, wtedy nałożylam go na cała twarz, efekt nie byl zły, bo cera była bez zarzutu, ale czułam że mam go na sobie. Na codzien go raczej nie używam, chyba ze pod oczy, albo wlasnie na jakies wieksze niespodzianki. Bardzo dobrze maskuje, jednak tez bardzo zatyka skore, co jest jego najwiekszym minusem. Oczywiscie mozna go stosowac codziennie, ale cienka warstwe i trzeba go potraktowac pudrem, bo troche sie po nalozeniu swieci. Ogolnie produkt jest b.dobry i b. wydajny, a cena jest naprawde niska. Krotko mowiac polecam :D

Używam tego produktu od:stycznia 2009

ideał!

Pierwszy raz Dermacola użyłam jak przyszłam do koleżanek, uprzedzały, żeby nałożyć mało, ale ja jak zwykle stwierdziłam, że jestem mądrzejsza. (; maseczka była delikatna, ale i tak szłyśmy na imprezę, więc nie było widać. Od października ubiegłego roku mam nadal pierwsze opakowanie [tej starej wersji] i do końca mu jeszcze daleko [używam codziennie na całą twarz]
to nieprawda, że nie da się go rozsmarować. wystarczy tuż przed nałożeniem nasmarować się kremem nawilżającym, żeby skóra nie była sucha. wtedy rozsmarowuje się dobrze. Żaden inny podkład tak mi się nie podobał, równie dobry był Dream Matte Mousse, którego zużyłam jakieś 4 opakowania.
Polecam Dermacol wszystkim, tylko pamiętajcie żeby nawilżyć mordkę przed nakładaniem.

Używam tego produktu od:października 2008.

punktowo - świetny!

Nie nadaje się do używania na całą twarz, ale punktowo doskonale spełnia swoje zdanie. Cera jest idealnie poprawiona i ukrywa wszystkie - nawet te największe niedoskonałości. Niestety po kilku godzinach trzeba poprawiać.
Mimo wszystko nie wyobrażam sobie życia bez niego :) Następnym razem jednak zainwestuję w nową wersję.

Jako korektor - geniusz

To jest jedyny kosmetyk, którego używam regularnie od ok 10 lat i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Zaznaczam jednak, że niegdy nie przyszło mi do głowy użycie go jako fluidu, bo myslę sobie, że efekt by był straszny - tak jakby się wysmarować po całej twarzy korektorem.
Uwielbiam go, bo doskonale maskuje wszelkie przebarwienia, niedoskonałości, jest bardo gęsty, wydajny, nie zatyka porów, KWC i moje must have, już czaję się na nową wrsję, POLECAM :)

Używam tego produktu od:10 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Używam go aktualnie tylko w roli korektora pod oczy i w razie jakiejś niespodzianki na twarzy.
Mocno kryje więc na dzień na całą twarz się nie nadaje, al za to na scenę, gdy makijaż ma być wyrazisty i czysty- jest idealny.
Troszeczkę jest oporny, gęsty i trudno mi go rozprowadzić, ale zdecydowanie krycie warte jest nawet tego.
Bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (nie udało mi się nawet zużyć 1 cm wyciśniętego dermacolu!)

zapycha pory

kupiłam ten podkład zachęcona tyloma pozytywnymi opiniami i w moim przypadku niestety ten podkład to porażka.
podkład niewątpliwie jest wydajny- odrobinka wystarczy;
cera wygląda ładnie z odległości 1m, bo przy bliższym kontakcie już nie za bardzo...
podkład początkowo kryje doskonale, żeby po 3 godzinach osadzić się w samych porach
na twarzy pojawia się rumieniec a sama skóra wygląda tragicznie- zaczopowane pory + podkreslenie wszystkich defektów skóry

podsumowując- kolejna porażka w dziedzinie podkładów do cery z rumieniem

Używam tego produktu od: sporadycznie od pól roku

na scene tak..

Szczerze to nie wiem czy bede miec okazje zakupu kolejnego opakowaina bo to mam juz od roku a ubytek jest jakies 1/5 calosci :P

Podklad idealnie zakrywa absolutnie wszystko.. daje efekt bardzo mocnej maski. kompletnie nie nadaje sie jako podklad calosci twarzy na codzien, chyba ze ktos boryka sie z naprawde duzymi bliznami. Na zakrywanie zmian skornych raczej nie polecam(chyba ze na jednorazowe wypadki) poniewaz jest on idelanie kryjacy i tylko poglebia stan zapalny (przynajmniej u mnie) albo podkresla wypryski.
Minusem jest opakowanie.. metlowe..niewygodne. Oraz fakt ciezkiego doboru kolorow(sa dosc nienaturalne... a przy takim stopniu pokrycia efekt tapety jest baaardzo widoczny)

Podklad jest niezwykle trwaly, mozesz sie z nim obudizc nawet rano :) Wodoodporny. Ja go stosuje jako korektor, do zagiec nosa, na brode, pod oczy i miejscowo na zaczerwienienia. Sprawdza sie idealnie!Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

DOSKONAŁY!

Idealny, uzywam go po podkład na tzw. niespodzianki oraz cienie pod oczami, a mam naprawde wiele do zakrycia! Jest b. wydajny, niestety opakowanie (metalowa tuba) jest do kitu- przy dluzszym uzytkowaniu dziurawi sie i pęka. Teraz nosze mój dermacol w torebce w sloiczku po pigmencie M.A.C-a, zostalo mi ok 10 gramów i mysle że wystarczy jeszcze na dłuuugo!

NAPRAWDE POLECAM, KUPUJE NA ALLEGRO, JEST B. TANI JAK NA TAKIE WLASCIWOSCI KRYJĄCE I WYDAJNOŚĆ!

Używam tego produktu od: ok. pół roku