Dermacol, Make-Up Cover (stara wersja) (Mocno kryjący podkład w formie pasty)

Dermacol, Make-Up Cover (stara wersja) (Mocno kryjący podkład w formie pasty)

Mocno kryjący podkład w formie pasty. Dość tłusty, bardzo gęsty ale jest w stanie ukryć wszelkie przebarwienia, blizny, rozległe plamy barwnikowe. Świetny do charakteryzacji i makijażu do zdjęć - gorzej sprawdza się na co dzień ponieważ jest trochę widoczny na twarzy. Bardzo wydajny.

bardzo dobry!!

Produkt jest bardzo dobry- kryje doskonale wszystkie niedoskonalosci! jest bardzo gesty i wodoodporny takze dlugo otrzymuje sie na twarzy. Minusem jest to, ze zostawia slady np. na ubraniach i uwydatnia zmarszczki szczegolnie w okolicach oczu. ale ogolnie super !!

Używam tego produktu od:miesiaca

zawsze w kosmetyczce ;)

toż to cudo jest! podkład kryje wszystko. krostki, przebarwienia, blizny. najlepiej kryjący podkład, który znalazłam.
dla początkujących może być zabójczy, bo jest bardzo gęsty i trudny do aplikacji - tym samym może dać efekt "tapety". ale warto się nauczyć jego "obsługi", bo daje niesamowite rezultaty. i oczywiście obowiązkowo - dobrze dobrać kolor, a gama kolorystyczna jest dość duża. osobiście używam odcień 221.
kiedy moja buzia źle wygląda (tak, mam trądzik ;/) to nakładam go na całą twarz. gdy jest lepiej, to służy mi jako korektor. wystarczy niesamowicie niewielka ilość dermacolu, żeby pokryć całą twarz. jest super-wydajny - jedno opakowanie mam już drugi rok, a używam prawie codziennie.
odjęłam jedną gwiazdkę, ponieważ przez to, że jest gęsty i wodoodporny, to tym samym jest ciężki i zapycha pory. ale coś za coś. mimo wszystko - dla osób z problemami skórnymi - idealny. na zawsze będzie już w mojej kosmetyczce ;)
i jeszcze jedno - w tej chwili cena dermacolu jest wyższa. kosztuje ok. 20 zł. i opakowanie jest inne - złoty kolor tubki.

Mój niezawodny:)

Uważam, że podkład w stu procentach spełnia swoją rolę, którą jest maskowanie niedoskonałości. Nigdy nie nakładam go bezpośrednio na twarz tylko mieszam z jakimś lżejszym fluidem kolorystycznie dopasowanym do odcienia mojej cery w danym momencie. Przyzneję, że nietrudno jest osiagnąć efekt maski ale trochę wprawy i cera jest nieskazitelna:)Nawet podołał podbitemu oku, gdyby nie lekka opuchlizna nie byłoby śladu po wypadku:) Robię takie mazidła na bazie Dermacolu koleżankom i siostrze, wszystkie sobie chwalą więc polecam polecam polecam!!!

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:zaczynam drugie:)

JUŻ NIGDY WIĘCEJ...

Nie podoba mi się jego nienaturalny efekt.
Tak jak większość zgadzam się z opinią że nadaje sie tylko jako korektor chociaż i to śrendio mu wychodzi ponieważ efekt jest krótkotrwały a miejsca posmarowane tym specyfikiem po kilku godzinach wyglądają gorzej niż przed nałożeniem tego podkładu.
Moja skóra świeciła się po nim jak nigdy dotąd twarz wyglądała nieestetycznie na badzo zmęczoną wręcz dusiła się pod ta okropna mazią, ja nie polecam naprawde lepiej wydać więcej pieniązków na podkład minerlany niż dusić się pod taką maską.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 które po kilku próbach wylądowało w koszu

KWC

Bardzo dobrze zakrywa wszelkie wypryski, przebarwienia, naczynka.Nałożony na twarz cienką warstwą jako podkład wygląda naturalnie.Znajdzie się nawet odcień dla bladej cery.Hipoalergiczny, woodoodporny, trwały , tani jak barszcz, bardzo wydajny-czego chcieć więcej.Wypróbuję nową wersję, jak tubki mi się kiedyś skończą.

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:.....

tylko korektor

Jako korektor - świetny. Ma niesamowite krycie.
Jako podkład na całą twarz - nigdy w życiu, najwyżej, że ktoś bierze udział w sesji zdjęciowej lub lubi nosić druga twarz na swojej. Co najwyżej do zmieszania z lekkim podkładem.
Rewelacyjny jeśli chcemy ukryć niedoskonałości skóry, ale trzeba uważać gdyż mocno zapycha (czego można się spodziewać widząc już jego konsystencję - tłusty, gęsty krem). No i uwaga na ubrania - brudzi.
Jest dość tani i baaaaaaaaardzo wydajny. Ilość dostępnych odcieni też imponująca.
Generalnie - polecam, ale raczej w funkcji korektora do stosowania punktowego.

Ilość zużytych opakowań: 1 (i pewnie starczy do 2012)

Dobry korektor

Moim zdaniem jest to kosmetyk na wszelkie niespodzianki, zdecydowanie nie nadaje się na całą twarz, chyba że w sytuacji kryzysowej i to zmieszany z innym podkładem. Dermacol świetnie kryje, ale koniecznie trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć, w innym wypadku wchodzi we wszelkie załamania i jest widoczny. Jest tłustą, gęstą pastą i z pewnością będzie zatykał pory przy regularnym stosowaniu na dużej powierzchni. Na mojej skórze całkiem nieźle się trzyma, nie zmienia odcienia. Jedyne co mnie w nim denerwuje to nietrwała metalowa tubka i fakt, iż brudzi ubrania. Mimo wszystko jest wart tych kilkunastu złotych.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

OK

Kupiłam ten podkład zachęcona oceną na wizażu.
Niestety trochę się zawiodłam;( Oczekiwałam czegoś lepszego.

Może wymienię najpierw plusy:
1)bardzo dobrze kryje, aż za bardzo;)
2)jest baaaardzo wydajny, opakowanie starczyłoby mi na najbliższe 20 lat (szkoda tylko, że za 2 lata się popsuje), wystarczy tylko troszeczkę na ukrycie niedoskonałości ;)
3)dość łatwo łączy się z moim podkładem stosowanym na co dzień (nie tworzą się krupy, nie waży się);
4)długo się utrzymuje.

Jeżeli chodzi o minusy:
1)mam najjaśniejszy odcień, można powiedzieć, że biały, nadaje się tylko pod oczy(lub w bardzo niewielkiej ilości wymieszany z podkładem). Raz wysmarowałam się nim cała na imprezę, do dziś nie mogę patrzeć na zdjęcia, wyglądałam jak ciężko chora ;/
2)najczęściej używam go tylko pod oczy, niestety, ale po jakimś czasie gromadzi się w zmarszczkach, nie wygląda to fajnie, muszę co jakiś czas go rozcierać.
Ogólnie: mogłabym się bez niego obejść, używam go sporadycznie, tylko na wielkie wyjścia i najczęściej pod oczy.
Ciężko go było dostać, znalazłam go w malutkiej drogerii, do której normalnie pewnie bym nie weszła.

Używam tego produktu od: 0,5 roku.

KWC wśród korektorów!!!

żaden korektor nie umywa sie do dermacolu!
swietny na kamuflowanie sińców pod oczami, wklepuję, nie rozcieram
świetny do kamuflowania blizn oraz przebarwień, oraz pryszczy!
stosowany umiejetnie jest niezauważony na twarzy. Nie wyobrażam stosowania go jako podklad, nawet w minimalnej ilości, po prostu będzie maska na twarzy. Aha, jezeli np. cera jest w nienajlepszym wygłądzie stosowałam 1/4 ziarenka grochu, mieszalam z podkładem na codzień i pokrywał drobne defekty idealnie.
Szybko go nie kupię bo zostało mi jakieś 1/3 opakowania i myślę że starczy mi na rok:) nie zmienia składu, jest taki sam jak go kupiłam na samym początku
Serdecznie polecam!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:2/3

jako korektor niezastąpiony

używam go już długo i pomimo że mi się tubka rozwalila przez co trochę zmarnowałam, przełożyłam do pojemniczka i końca nie widzę :3

+ jest super wydajny
+ nic nie kryje tak jak on, po prostu świetnie pokrywa każdą niedoskonałość, przy czym jest raczej matowy
+ każdy znajdzie odcień dla siebie, a dobrze dobrany wystarczy delikatnie wklepać palcem w potrzebne miejsce i dobrze się stapia ze skórą
+ bardzo niska cena, a wydatek jest raz na bardzo długi czas

- mało trwałe opakowanie
- brudzi ubrania
- zatyka pory i daje efekt maski, jednakże dla mnie nie jest to wadą bo nigdy nie nakładam go na całą twarz, a jedynie pod oczy, gdzie sprawdza się genialnie, jednak moja koleżanka owszem, więc wiem jak to wygląda.

pomimo że teoretycznie wady i zalety się wyrównują, z ręką na sercu polecam go każdemu kto jak ja nienawidzi mieć cieni pod oczami. idealnie sprawdza się też na zdjęciach - nie trzeba później usuwać niedoskonałości w programach graficznych.

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: z pół pierwszego

Super korektor

+ bardzo dobrze kryje
+ trwały
+ świetnie łączy się ze skórą i innymi kosmetykami
+ przy rozsądnym dawkowaniu daje naturalny efekt
+ odpowiedni i na wypryski i pod oczy, jak i jako baza pod cienie
+ mega wydajny
+ szeroka paleta kolorów

+/- jak na tak mocne krycie stopień zapychania jest do przyjęcia

- pękająca tubka

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: po 1/2 tubki z dwóch kolorów

Mega (KOREKTOR)!!

Pierwszy raz spotkałam się z Dermacolem w gimnazjum. Wtedy to zużylam 2 tubki, z racji trądziku nakladałam Dermacol na cala twarz. Teraz wiem, ze wygladalam okropnie, bo nie żałowalam sobie w nakładaniu ;) Ale wieku 13 lat liczyło się tylko zakrycie tych okropnych pryszczy, nieważne jaki był efekt ;) A za krycie Dermacol powinien dostać 1000000 punktów! Teraz do niego powróciłam i jest po prostu mega, ale tylko jako korektor! Mało który kosmety potrafi zakryć te wszystkie paskudztwa ;) Ciesze sie z nowej udoskonalonej formuly i już rozpoczynam jej poszukiwania, ponieważ w moim mieście Dermacol trudno dostać :( I to jest jako taki jedyny minus :(

Używam tego produktu od:paru lat