Tołpa, Urban Garden 40+, Krem anti age `Nocna regeneracja`

Tołpa, Urban Garden 40+, Krem anti age `Nocna regeneracja`

Kategoria
Marka

Chroni przed wolnymi rodnikami i podczas snu regeneruje skórę narażona w ciągu dnia na smog, powietrze złej jakości, spaliny, kurz, klimatyzacje, suche i ogrzewane powietrze.
Naprawia uszkodzenia i stymuluje nocną odnowę. Dzięki zawartości torfu detoksykuje skórę. Spowalnia procesy starzenia, ujędrnia, uelastycznia i napina skórę. Wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Nawilża i odżywia, zapobiega nocnej utracie wody z naskórka. Przywraca świeży i wypoczęty wygląd po przebudzeniu.
Wzmacnia naturalna barierę ochronną skóry, poprawia jej kondycje i przywraca komfort.

na noc
dojrzała, wrażliwa
regenerujące, ujędrniające, przeciwzmarszczkowe
bez parabenów, bez silikonów
w tubce
Wiek
40+

Barrrdzo dobry!

Krem kupiłam za ciosem. Niedawno zużyłam urban garden 30+ na noc. Już wtedy zastanawiałam się który kupić bo bliżej mi do 40 niż 30stki. Więc jak tamten (super ekstra krem) mi się skończył kupiłam ten.
Na początku odrzucił mnie zapach. Jest tak mocny że myślałam że go nie zniosę. Nie wiem jak go opisać, mega kwiatowy jakby liliowy? sama nie wiem, ale w każdym bądź razie bukiet intensywnie pachnących kwiatów których nie znoszę. W ogóle wszystkie kremy tołpy które miałam do tej pory mają zbyt intensywne, wręcz nachalne zapachy... Jednak przyzwyczaiłam się. Krem mi znika w zastraszającym tempie bo uwielbiam go stosować. Jest wydajny bo treściwy. Nie tłusty w żadnym razie, ale taki esencjonalny. Na mojej skórze zachowuje się podczas aplikacji osobliwie. Mianowicie najpierw wydaje mi się pod palcami gęsty wręcz tępawy ale pod wpływem ciepła skóry twarzy i palców nagle staje się jak masełko, taki milutko olejkowy. uwielbiam wmasowywać go w skórę. Wchłania się szybko i ładnie. Nie zostawia tłustego filmu. Rano skóra jest uspokojona, najedzona, gładka. Te dwa kremy Tołpy zaostrzyły mi apetyt na więcej. Chyba się sięgnę po kolejne dla 40stek, ale ja mi nie spasują to zawsze wiem do czego wrócić - Urban Garden rządzi! Cena jest jak na tą jakoś baaaaardzo korzystna choć nie obraziłabym się na jakąś promocję ;)

Mój hicior

Krem kupiłam na promocji przy kasie za pół ceny, nie spodziewałam się po nim cudów bo zwykle kremy z naturalnymi składami jakoś mnie nie nawilżają. Konsystencję ma bardzo gęstą, jednak ładnie się wchłania na mojej suchej cerze, to moja pierwsza zima bez suchego czoła dzięki temu kremowi. Miłym dodatkiem jest ładny zapach i fajne blaszane opakowanie ale jest tak napowietrzone że krem wychodzi do samego końca, nic się nie marnuje. Początkowo używałam go na noc ale ponieważ skończył mi się krem na dzień innej firmy a czekałam na promocję tej Tołpy Urban w wersji na dzień to zaczęłam tego nocnego używać też na dzień. Sprawdza się świetnie pod makijaż, daje uczucie takiej mokrej nawilżonej skóry. Zużyłam już kilka opakowań i daję tę recenzję bo widzę że ten świetny krem jest kompletnie niedoceniony i nie odkryty tutaj, radzę spróbować posiadaczom suchej cery bo nie mam pojęcia jak się na innych będzie zachowywał.