Intimina, Ziggy Cup (Kubeczek menstruacyjny)

Intimina, Ziggy Cup (Kubeczek menstruacyjny)

Nowy wymiar perfekcji w trakcie okresu!@Poznaj Ziggy Cup™, najbardziej komfortowy i wszechstronny kubeczek menstruacyjny jaki powstał do tej pory.

Rewolucyjny płaski kształt jest idealnie dopasowany do kobiecego ciała. Ziggy Cup™ jest jedynym kubeczkiem wielokrotnego użytku, który może być stosowany również w trakcie stosunku. Ze względu na zapobiegającą przeciekaniu podwójną krawędź, możesz rozkoszować się całkowitą wolnością podczas okresu, aż do 12 godzin, niezależnie od tego co robisz. Zapomnij wszystko co wiedziałaś o ochronie w trakcie okresu - Ziggy Cup™ łamie wszelkie zasady!

Płaski kształt dla pełnego komfortu oraz braku niespodzianek podczas sexu
100% silikon klasy medycznej
Jedyny kubeczek wielokrotnego użytku, który możesz używać podczas stosunku
Podwójna krawędź zapobiegająca przeciekaniu

Zalety Ziggy Cup

Do 12 godzin ochrony
Zbiera krew zamiast ją absorbować
Wielokrotnego użytku, przyjazny środowisku
Zdrowy dla Twojego ciała: brak zapachów, suchości, podrażnień
Od delikatnego do średniego krwawienia.

podpaski, wkładki, tampony
ochronne

MÓJ HIT. NIE WYOBRAŻAM SOBIE JAK MOGŁAM SOBIE RADZIĆ W TE DNI BEZ MOJEGO ZIGGY CUP. WYDATEK DUŻY JEDNAK PRODUKT REKOMPENSUJE KOSZT JAKOŚCIĄ….

Na ziggy cup skusiłam się z polecenia jednej z youtuberek… Tak zachwalała ten produkt, stwierdziłam muszę sprawdzić co to za cudo. Mój ziggy zakupiłam w sklepie internetowym za 169,99- wiem cena kolosalna… Jednak biorąc pod uwagę jest to produkt wielokrotnego użytku- zdecydowałam się na zakup. Dodatkowym atutem przemawiającym za zakupem było moje wcześniejsze pozytywne doświadczenie z wszelkiego rodzaju kubeczkami menstruacyjnymi. Dzięki który wszelkiego rodzaju podpaski czy tampony odeszły w zapomnienie. Co nie oznacza jednak, że nie posiadam w swojej kolekcji awaryjnych kilku sztuk tak na wszelki wypadek. Wiadome przezorny zawsze zabezpieczony…
Z wielką niecierpliwością oczekiwałam paczki. Po odpakowaniu moim oczom ukazało się małe plastikowe pudełeczko. W środku znalazłam instrukcję jak prawidłowo należy założyć kubeczek, dodatkowo etui na gadżet w momencie gdy nie mam potrzeby jego użytkowania. Ina sam koniec oczywiście moje różowe kółeczko- ziggy cup.
Moją ocenę rozpocznę od oceny jakości. Kubeczek wykonany jest w 100% z medycznego silikonu. Jest to jeden z najbezpieczniejszych materiałów- dodatkowo wielokrotnego użytku i jak by tego było mało w te dni używając wszelkiego rodzaju kubeczków menstruacyjnych dbamy o środowisko. Nie dokładamy kolejnej porcji śmieci.
Obwód kubeczka wykonany jest z podwójnej obręczy. Dzięki temu mamy pewność, że nic nam nie przecieknie, dodatkowo sama aplikacja jak dla mnie jest banalna. Bez żadnego stresu zakładam kubeczek i przez 10 do 12 godzin pozostaje on na miejscu. Nie czuję presji ani potrzeby, że muszę go wymienić bo coś mi tam przecieknie….
Dodatkowym plusem jest, to że kubeczek nie przecieka. W te dni bez skrępowania idę na basen. Biegam wszystko trzyma się jak należy. Nic się nie wylewa, nie przecieka.
Rano zakładam wieczorem w domu wyjmuję. Zawartość kubeczka wylewam do toalety, przepłukuję i zakładam. To samo powtarzam rano.
Dodatkowe zastosowanie tego gadżetu jest, że w te dni możemy swobodnie uprawiać sex. I co ja tutaj mogę dodać od siebie… Jest to indywidualna kwestia każdej z nas. Jeśli ktoś czuje się dobrze w te dni proszę samemu wypróbować 
Tak czy owak jest to jeden z moich najlepszych towarzyszy w trudnych dniach. Z czystym sumieniem zachęcam każdą kobietkę do zakupu. Oszem- wydatek spory jednak z czasem zwraca się… Dodatkowym atutem przemawiającym za zakupem niech będzie ochrona naszego środowiska. Wszelkie wywody na temat higieny itp. Jak zakładać kubeczek poza domem w moim przypadku nie ma nic takiego miejsca. Jak wspomniałam założony rano opróżniam w domu wieczorem.