Fusswohl, Fussfeile (Pilnik do pielęgnacji stóp)

Fusswohl, Fussfeile (Pilnik do pielęgnacji stóp)

Pilnik ze stroną grubo i drobnoziarnistą. Delikatny dla skóry i dokładny. Prosty w użyciu. Strona gruboziarnista przeznaczona jest do usuwania silnych zrogowaceń, natomiast strona drobnoziarnista do wykończenia pedicure. Dzięki wodoodpornej szmerglowej powierzchni, pilnik można łatwo czyścić przy pomocy szczoteczki i ciepłej wody.

tarki i pumeksy do stóp

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4

Rewelacja!

Używałam już wielu tarek do pięt, ale ta jest po prostu świetna! Kosztuje grosze, dostępna w Rossmannie praktycznie zawsze, gradacja idealna. Za tą cenę spisuje się idealnie. Rączka może nie jest wytrzymała, bo zdarzało mi się ją złamać, ale bez przesady :)

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3

Tani, ale dobry!

Dobry pilnik do pięt. Ściera porządnie martwy naskórek. Moim zdaniem lepiej działa na sucho, ale słyszałam, że niektórzy używają go i na mokro. Wygodnie się go trzyma w dłoni. Jest dość długi, co zapewnia dużą powierzchnię ścierania, dzięki temu jest stosunkowo trwały. W takiej cenie na pewno jest to super produkt, patrząc na stosunek jakości do ceny.

• Trwałość / wykonanie: 3

Dobry i tani

Miałam już kilka sztuk tego pilnika. Jest to niezbędny element każdej łazienki.
Pilnik jest fajny bo posiada dwie strony, gruboziarnistą i drobnoziarnistą. Ja zawsze tarkuję stopy najpierw grubą stroną a potem wykańczam drobną.
Mam problem szczególnie z piętami a ten pilnik sprawdza się znakomicie.
Po użyciu stopy są gładkie, miękkie i miłe w dotyku. Po użyciu wystarczy użyć kremu i gotowe.
Pilnik jak dla mnie ma małą wadę ponieważ po kilku użyciach odrywa się część z pilnikiem, tak jakby się odklejała.
Może nie jest zbyt solidnie wykonany ale jak za te pieniądze może być.

Szybka poprawa wyglądu stóp

Pilnik jest nieocenionym gadżetem na lato i zimę, kiedy stopy są najabrdziej wysuszane. Dzięki zastosowaniu pilnika można szybko pozbyć się zrogowaciałego naskórka i suchej skóry. Pilnik szybko i skutecznie ściera to co nie jest zbyt ładne. Skóra po użyciu pilnika jest oczyszczona, miękka i dosłownei spija kosmetyki nawilżające, których zawsze używam po pilnikowaniu.

• Design produktu: 3

Niezbędnik absolutny!

Na starcie od razu zaznaczę, że mam stopy problematyczne, z tendencją do przesuszania, rogowacenia naskórka, odcisków.

Ten pilnik jest dla mnie absolutnym MUST-HAVE :)
Używam go regularnie do pielęgnacji stóp, w formie: na sucho, od już niepamiętnego czasu.

Niezbędny

Niezbędny w pielęgnacji skóry stóp :) dobrze radzi sobie z martwym naskórkiem, pozostawia skórę gładką. Ma wygodną rączkę dzięki czemu dobrze się używa. Bardzo tani i łatwo dostępny

• Design produktu: 4

Dobry pilnik za niską cene

Zakupiłam ten pilnik ponieważ zachęciła mnie cena i długość rączki, pilniku używam od 2lat I nie zamienie na żaden inny, bardzo dobry zdzierak I dodatkowy plus za to, że posiada warstwę wygładzającą . Polecam!

Wygładza aż miło.

Za niecałe cztery złote mamy do dyspozycji narzędzie, które sporo potrafi. Zdziera zrogowaciały naskórek ze stóp naprawdę skutecznie. Łagodniejszą stroną możemy na koniec ładnie skórę wygładzić i tak przygotowaną poddać pielęgnacji. Efekt końcowy na pewno będzie przyjemny w dotyku...
Ten pilnik jest zdecydowanie wart polecenia, bo robi dobrą robotę. Przy czym jest tani, solidnie wykonany i łatwy do utrzymania w czystości. Lekko elastyczna forma z początku mnie zaniepokoiła, bo zwyczajnie myślałam, że go złamię podczas używania. Ale nie, jest dobrze zrobiony. A to, że ciut się ugina pozwala mu łatwiej dostosować się do kształtu stopy. Mam w łazience w sumie trzy pilniki, ale po ten sięgam najchętniej.

Bardzo dobry pilnik

Jeden z lepszych pikników jod stop jakie miałam. Zacze od tego że pilnik ma 2 strony, gruboziarnista i drobnoziarnista. Gruboziarnista stroną bardzo dobrze likwiduje wszelkie zrogowacenia A nawet modzele. Pięknie wygładza skórę szczególnie jak wykonujemy pedicure na zmoczonych stopach. Strona drobnoziarnista jest idealna do wygłaszania skóry po drobnoziarnistej stronie ewentualnie do codziennego użycia. Do tego rączka plastikowa jest bardzo trwała. Zazwyczaj w każdym innym pilniku rączki mi się lamaly, natomiast w tej jak do tej pory trzyma się w całości o duzy plus za to. Można kupić pilniki w kilku kolorach A cena jest naprawdę niska. Tarka mam już kilka miesięcy i nadal nadaje się donuzytku więc jest bardzo trwała.

Wykorzystała: kilka próbek

Jest OK

Pilnik używany przeze mnie od całkiem dawna jest w porządku całkiem dobrze ściera zrogowacialy naskórek po uprzedniej kąpieli stóp. Szybko się zużywa a raczej ściera ale potem można użyć go do lekkiej pielęgnacji. Wykonanie i wygląd ok nie mam uwag ale kobietki lubią raczej coś co bardziej przyciąga wzrok. Ogólnie produkt jest w porządku. Mogę go polecić dla osób które nie zmagają się z dużą ilością zrogowacialego naskórka na stopach.

• Design produktu: 5

Tarka genialnie radzi sobie z usuwaniem zrogowaceń na stopach, Miałam już kilka sztuk i za każdym razem jestem tak samo zadowolona. Z dwóch stron różne grubości – jedna do usuwania zrogowacenia druga bardziej do „wypolerowania”. Uważam, że jest to bardzo dobry produkt w atrakcyjnej cenie. Nigdy nie złamała mi się rączka także wykonanie oceniam jako porządne, utrzymanie w czystości nie sprawia problemów. Dostępność również na plus, podsumowując – warto zakupić.

• Design produktu: 4

Świetna tarka w dobrej cenie

Ten pilnik to świetny produkt. Dostępny jest w bardzo niskiej cenie, a jakość ma bardzo wysoką.
Plastikowe wykończenie produktu jest bardzo trwałe i odporne na kontakt tarki z wodą. Całość jest bardzo łatwa do czyszczenia, a że pilnik jest prosty i cienki, można go ze sobą wszędzie zabrać w podróż i nie zajmie dużo miejsca.
Pilnik posiada dwie strony: drobno- i gruboziarnistą. Obu używam do skóry, najpierw grubiej, potem drobnej. Błyskawicznie i skutecznie usuwa zrogowacenia. Skóra po jego zastosowaniu jest miękka, gładka, bez grudek i zrogowaceń, złuszczona. Idealnie przygotowuje skórę pod dalsze etapu pielęgnacyjne- kremy, maski na stopy, pedicure, usuwanie skórek.
Tym pilnikiem zastąpiłam swoją poprzednią tarkę i wiem, że zostanie ze mną na długo!