Garnier, Czysta Skóra, Maseczka rozgrzewająca z cynkiem

Garnier, Czysta Skóra, Maseczka rozgrzewająca z cynkiem

Maseczka przeznaczona dla cery błyszczącej się, mającej rozszerzone pory, narażonej na występowanie niedoskonałości, mieszanej lub tłustej, która potrzebuje regularnego oczyszczania. Dzięki zawartości glinki i cynku oczyszcza, zwęża pory oraz wygładza nierówności skóry. Skóra jest dogłębnie oczyszczona i się nie błyszczy, a pory są zwężone przez 7 dni.

POLECAM

Jedna z moich ulubionych maseczek

+efekt rozgrzewający/chłodzący naprawdę działa

Mój HIT :)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: około 10 podwójnych saszetek

ULUBIONA!

To moje ostatnie odkrycie! Nie sądziłam, że maseczka rzeczywiście pomoże mojej cerze. I to w taki sposób :)

+ konsystencja
+ zapach
+ oczyszcza (widać już po pierwszej aplikacji)
+ łatwo się zmywa
+ zwęża pory
+ skóra jest gładka i matowa

- cena

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Uwielbiam ją od dawna!

Stosuję ją głównie przed wielkimi wyjściami :)

Wydajna, cudownie rozgrzewa, faktycznie oczyszcza i matuje cerę na długo, długo!
Po jej zmyciu nakładam bazę i potem resztę makijażu i wszystko trzyma się na imprezach całą noc, z niewielkimi poprawkami, buzia długo się nie świeci i makijaż spływa wolniej, niż gdy nie stosuję tej maseczki.

Na codzień nakładam maseczki z Ziaji, bo są tańsze i dają zbliżone efekty, ale do tego mazidła wracam zawsze wtedy, kiedy chcę mieć zapewniony nienaganny makijaż przez wiele godzin.

Pół gwiazdki odejmuję za to, że cena mogłaby być troszkę niższa. No i powiedzmy też sobie szczerze,
że obietnica producenta o 7 dniach oczyszczenia jest dosyć śmieszna i naiwna, bowiem, drodzy państwo, tego rodzaju cuda nie istnieją ;)

Używam tego produktu od: od dawna, lecz nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: wiele

Oczyszcza tylko czystą skórę.

Używałam tej maseczki około 2 lata temu i postanowiłam teraz do niej wrócić.
Mam skórę bardzo zanieczyszczoną mnustwo grudek i kaszek i wypryski na brodzie.
Plusy:
- matowi skórę
- pozostawia ją mięciutką w dotyku
- naprawde rozgrzewa
- pięnie pachnie
- łatwo sie zmywa
- wydajna , u mnie około 4 użycia.
Minusy:
- niezabardzo oczyszcza , pory może i są odplokowane po wcześniejszym peelingu ale musiałabym jej używac chyba 2x dziennie przez miesiąc żeby oczyściła mi twarz.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ok. 5 ?

zobaczymy

Dziś ją kupiłam i od razu wypróbowałam.efekty jeszcze nie widze.Skóra wydaje mi się przetłuszczona w miejscach w których miałam maseczke ,co mi się niepodoba:/
Producent piszę że maseczka jest na 2 użycia ,mi wystarczy na więcej.
Przyznam się że kupiłam ja zachecona waszymi pozytywnymi opiniami:)
DUŻY MINUS
-cena,jak na maseczkę droga
-otwarcie nieprkatyczne jak to maseczki w saszetkach .. wszystko w kolo sie brudzi

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Dobra maseczka

Dobra maseczka, w odróżnieniu od innych (np. AA, Ziaja) przynosi faktycznie natychmiastowy efekt:

- zmatowienia skóry
- odświeżenia
- gładkości

Nie uczula, nie zaczerwienia. Przyjemnie pachnie, dobrze się nakłada i zastyga (nie ściąga).
Oczywiście efekt 7 dni jest grubo przesadzony, jednak mimo wszystko polecam.

całkiem dobra

Muszę przyznać,że firma garnier nieco mnie zaskoczyła i to pozytywnie. Oczywiście producent trochę się rozhulał z twierdzeniem,że maseczka oczyszcza pory na 7 dni,ale tak na 3 spokojnie daję radę;)
Plusy
- fajny niebieski kolorek
-konsystencja niezastygająca ,przyjemny efekt rozgrzewający podczas masażu
-niepodrażania mojej bardzo wrażliwej cery
- oczyszcza ,skóra jest po niej gładka i promienna
Osobiście trzymam maseczkę 6 minut i ściągam ją z twarzy suchym wacikiem kosmetycznym,bo warstwy na twarzy jest dosyć sporo i dzięki temu można jeszcze bardziej poczuć efekt oczyszczający i rozgrzewający.
Ogólnie polecam

Ilość zużytych opakowań: dwa

swietna

Moj hit!

Bardzo dobrze oczyszcza pory, latwo po jej uzyciu usunac zaskorniki.
Rozswietla cere.
Bardzo dobra konsystencja i zapach.
Matuje skore na dlugo.
Nie podraznia.
Przyjemnie rozgrzewa

Minusy;
Cena.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiat

Może być

Zdziwiłam się jak zobaczyłam deklarowaną tu cenę. Ja maseczkę zakupiłam za 6,99 w Rossmannie. Podoba mi się, że jest podzielona na 2 części ale... Jedną chciałam sobie włożyć już do walizki a drugą zrobić wieczorem i opakowanie z jedną się rozerwało. Nie chcąc żeby składniki aktywne się zmarnowały szybko oczyściłam twarz i nałożyłam maskę.

+świetna konsystencja, gęsta a nie jak większość lejąca się, starcza na dość grubą warstwę na całą twarz
+fajny błękitny kolorek
+cera jest gładka
+matuje
+udało mi się wycisnąć po niej 2 oporne zaskórniki które "wyszły"

-rozdzielanie opakowań
-cena
-nie ma żadnego efektu rozgrzewającego

Używam tego produktu od: dziś ;)
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Oby więcej takich produktów

Jedyne z czym się nie zgadzam, to że oczyszcza na 7 dni. No może po wizycie u kosmetyczki i zastosowaniu maseczki. Maseczka ma gęstą konsystencję i bez problemu się ją nakłada. Specyficznie pachnie- w końcu to glinka. Po nałożeniu wyglądam jak potworek, ale to nic nie szkodzi:). Najważniejsze przyjemnie rozgrzewa. Po skończonej kuracji, twarz jest przyjemna w dotyku i gładka. Zmiękcza moją twardą skórę i się łatwo i bezboleśnie walczy z wągrami. Nie uczula, co jest najważniejsze.

Ilość zużytych opakowań: sporo

Jedna z lepszych

Bardzo pomocne i praktyczne w tym opakowaniu jest to, że 12ml podzielone jest na dwie części. Jeśli ktoś zużywa taką maseczkę jednorazowo to nie musi sobie brudzić łazienki itp. Ja akurat jedną połówkę zużywam na dwa razy, ale nie mam żadnego problemu z przechowywaniem gdyż maseczka siedzi na swoim miejscu i nie brudzi mi łazienki jeśli jest w torebce aluminiowej.

Maseczka ma kolor niebieski. Możemy poczuć się jak te małe stworzonka zwane smerfami. Konsystencja jest dość treściwa, ale dość łatwo jest rozsmarować maseczkę. Dużym plusem jest na pewno to, że nie zastyga i możemy swobodnie poruszać swoją twarzą czytli śmiać się, rozmawiać.

Zapach
Bardzo mi się podoba kojarzy mi się z zapachem roślin. Zdecydowanie nie jest to nachalny zapach jak tylko nałożymy maseczkę na twarz ulatnia się.

Działanie
Moim zdaniem jest to bardzo dobrze oczyszczająca maseczka, ale z pewnymi zapewnieniami producenta nie zgodzę się. Nie oczyści nam porów na 7 dni (podobno do tego stworzony jest bardzo droga maseczka estee lauder idealist), ale na 3-4 dni nasze pory wyglądają przyzwoicie. Po drugie nie zgadzam się z tym, że maseczkę wystarczy potrzymać na twarzy 3 minuty. Wątpię, aby którakolwiek maseczka z tak zawrotną szybkością zadziałała na naszej twarzy dlatego ja trzymałam ją równo 10 minut. Nie ma też co przesadzać bo jednak troszeczkę rozgrzewająca jest chociaż mi nigdy nie udało się nią zrobić sobie krzywdy czyli czerwona, podrażniona twarz. Z błyszczeniem nie mam problemów, ale przypuszczam, że skoro oczyszcza to świecimy się mniej.

Skład
Jest to maseczka z cynkiem i glinką. Tak wiem mówiłam, że nie lubię glinek, ale ta maseczka nie sprawia, że zastygamy i nie możemy nic powiedzieć, uśmiechnąć się. Pod tym względem jestem bardzo zadowolona, że twarz nie boli mnie przy jej "noszeniu". Maseczka również nie wysusza gdyż zawiera w sobie glicerynę i mocznik, które pewnie odpowiadają za wygładzanie i zmiękczenie naszej skóry, ale nie jest to maseczka typowo nawilżająca tylko oczyszczająca także jakiegoś spektakularnego wygładzenia nie spodziewajmy się.

Wydajność
Mi jedno opakowanie starcza na miesiąc czasu, ponieważ stosuję ją tylko raz w tygodniu i każdą saszetkę dzielę na dwa razy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

podrażnia!

Maseczkę dostałam w prezencie i to jest chyba jedeny jej plus. Jedyne co czulam, gdy nałożyłam ją na twarz to niesamowite szczypanie! te 3 minuty wytrzymałam doslownie z zegarkiem w ręku. Po zmyciu maseczki skórę miałam dosłownie czerwoną!
Nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy jeśli chodzi o widoczność porów.
Kolejny produkt Garniera, dzięki ktoremu omijam produkty tej firmy.

Używam tego produktu od: raz