Średnia ocena: 3.64/5

Maska głęboko złuszcza martwe komórki naskórka i dokładnie oczyszcza pory. Absorbuje nadmiar sebum, działa ściągająco, oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory.
Substancje aktywne: glinka zielona, mikrokryształki tlenku glinu, kompleks protein mlecznych.

klasyczne
regenerujące
w słoiku

Kupiony w: U konsultantki

Cudowna moc zielonej glinki bez zastygania na kamień, a do tego pojemność niczym peeling do ciała :-)

Skusiłam się na maskę podczas zakupów w sklepie Ziaji w centrum handlowym. Koszt ok. 35 zł za 250 ml (łał!). Jest to maska oczyszczająca + mikrodermabrazja, z glinką zieloną, mikrokryształkami, tlenkiem glinu oraz z proteinami mlecznymi. Przeznaczona do cery tlustej i mieszanej, czyli takiej jak moja. Maskę nakładam raz w tygodniu zawsze po użyciu peelingu z mikrogranulkami również z serii Ziaja Pro.

OPAKOWANIE

Biały, plastikowy słoik z dużą zakrętką o skromnym, prostym designie bez kolorowych napisów i zdobień. Przypomina profesjonalny kosmetyk dostępny tylko dla wykwalifikowanych kosmetyczek. Pojemność zachwyca. Przypomina mi bardziej peeling do ciała Ziaji niż maskę do twarzy. 250 ml przy używaniu 1-2 razy w tygodniu, starczy nam na kilka miesięcy. Bardzo ekonomiczne opakowanie i oprócz maski Arkany, tak dużej pojemności jeszcze nie widziałam. :-)

MASKA

Po otwarciu opakowania, produkt zabezpieczony złotkiem. Zielonkawy kolor, zapach bardzo delikatny, na twarzy niewyczuwalny. Maska o średniogęstej konsystencji. Stosowałam wcześniej maski z glinką L'Oreala i były bardzo zbite, ciężko było je wybrać ze słoiczka. Maskę Ziaji łatwo wybrać z opakowania. Przyjemnie się ją rozsmarowuje na twarzy. Tak, jak zaleca producent, nakładam zawsze grubą warstwę (jest jej bardzo dużo, więc nie muszę się martwić, że zaraz się skończy:)). Nie odczuwam szczypania czy pieczenia nawet po uprzednim użyciem peelingu. To, co mi się podoba, maska nie zastyga w ogóle. Zazwyczaj glinkowe maseczki zastygały na kamień, a ja z braku wiedzy nie spryskiwałam ich ani wodą ani hydrolatem. W przypadku maski Ziaji nic takiego się nie dzieje, przez całe 10 minut czuć na twarzy lepką maź i żadnego ściągnięcia.

DZIAŁANIE

Maskę łatwo się zmywa. Przy spłukiwaniu, wyczuwalne są pod palcami mini granulki-kryształki, które się rozpuszczają. Po umyciu cera wygląda dużo lepiej niż przed użyciem maski. Widzę masę zalet. Buzia jest gładka, miękka, wszelkie nierówności typu suche skórki i zgrubienia zniknęły. Twarz jest matowa, jaśniejsza, wszelkie zaczerwienienia stały się niewidoczne. Maska działa rzeczywiście oczyszczająco, pory są oczyszczone, nadmiar sebum pochłonięty. Zauważyłam, że przy regularnym stosowaniu maski, nawet raz w tygodniu, powstaje na mojej twarzy mniej wyprysków.

Maska jest bardzo, bardzo wydajna. Chyba nigdy jej nie skończę, z czego się bardzo cieszę. :-) Używam jej raz w tygodniu wraz z peelingiem, a w kolejne dni nakładam maski w płachcie i jest to dla mnie genialne rozwiązanie. Maska działa na skórę mega oczyszczająco i spełnia swoje zadanie w 100%-tach.

Rozkoszne oczyszczanie

Oczyszczająca wersja ma kremową konsystencję i zapach typowy dla gotowych drogeryjnych maseczek. Stosuję ją na osuszoną cerę po demakijażu, ponieważ na wilgotnej skórze nie rozprowadza się zbyt dobrze i traci na wydajności.

Przy nakładaniu trzeba się nastawić na szczypanie i mrowienie. Nie lubię produktów, które się "czuje jak działają", bardziej oczekuję na widoczne efekty po zmyciu kosmetyku. Na szczęście tego nie zabrakło.

Już przy spłukiwaniu czuć, że skóra jest zauważalnie bardziej miękka w dotyku. Cera wydaje się gładsza, z mniejszą ilością nierówności. Następnego dnia niedoskonałości są złagodzone i nie tak zaczerwienione, jak przed zastosowaniem maseczki.
Maseczkę stosuję co 3 dzień, a cera mi się za to odwdzięcza :) Warto wypróbować.

Maskę kupiłam z ciekawości, ponieważ polecało mi ją wiele osób i opinie o niej były bardzo pozytywne. Co ciekawe bardzo trudno mi ją było spotkać w drogeriach, kupiłam dopiero w sklepie firmowym Ziaji.
Maska ma zielonkowy kolor i lekką konsystencję, w której są wyczuwalne lekkie drobinki. Nie zastyga na twarzy, co dla mnie jest jej dużą zaletą . Zmywa się fajnie.
Jakie są moje spostrzeżeżenie po użyciu maseczki:
- twarz jest oczyszczona wyraźnie jaśniejsz,
-zauważalnie zwęża pory
-skóra miękka i nawodniona
-redukcja wydzielana sebum
-zniknęły suche skórki na twarzy.
Maska jest baardzo wydajna. Systematycznie stosowana zapewnia wyżej wymienione efekty. Jak dla mnie fenomenalna.

Lubię to ;)

W chwili obecnej stosuje już drugie opakowanie tej maseczki i muszę powiedzieć, że to jedna z lepszych jakie miałam.
Maseczkę kupujemy w dużym słoiku za około 20-25 zł, maseczka jest wydajna- przy użytkowaniu raz na tydzień na pewno wystarczy na 4-5 miesięcy użytkowania.
Jest w miarę rzadka, przez co można ją łatwo nałożyć na twarz,ale na tyle gęsta że nie spływa.
Jest zielona przez dodatek zielonej glinki.
Zapach jest charakterystyczny dla glinki, lekko kredowy.
Maska ładnie oczyszcza twarz, chociaż przy dłuższym stosowaniu skóra zaczyna do niej się przyzwyczajać i nie widać już efektu WOW, dlatego warto ją stosować zamiennie z innymi produktami.
P jej użyciu skóra jest zmatowiona, pory oczyszczone, chociaż nie jest to rezultat długotrwały.
Osoby o delikatniejszej skórze muszą uważać, aby nie przedobrzyć z nią, ponieważ może powodować zaczerwienienie i swędzenie skóry- ja nie mogę narzekać na wrażliwość skóry, a i tak raz przesadziłam i miałam czerwona buzię.
Zawiera mikrodrobinki, które podczas pocierania dodatkowo oczyszczają twarz.
Mogę się przyczepić do opakowania, które jest mało higieniczne, ponieważ aby nabrać maseczkę musimy włożyć palce lub pędzelek do środka opakowania.

Bez rewelacji

Maska ładnie pachnie, jest wydajna, skóra jest po niej miękka i matowa, stosuje ją raz w tygodniu ale oczyszczenia a co dopiero mikrodermabrazji to ja nie widzę, oczyszcza może tak z grubsza ale na czarne wągry nie działa, lepszy peeling z tolpy a podobna cena.

Nie dla mnie

Mam cerę mieszaną i u mnie się zupełnie nie sprawdza. Podrażnia skórę, pojawiają się zaczerwienienia a następnego dnia małe krostki. Do tego skóra bardzo szybko się przetłuszcza.

może być

Maska dość droga jak na kosmetyki ziaji, stosuję ją ale nie zauważam jakiś spektakularnych efektów po częstym i regularnym stosowaniu, ładnie pachnie i ma dobrą konsystencję skóra jest po aplikacji miękka i nawilżona ale to tylko tyle.

Spełnia zadanie

Maska bardzo dobrze oczyszcza, nieco uspokaja wrażliwą cerę (takie przynajmniej odniosłam wrażenie), wygładza. Ma delikatny, przyjemny zapach, który tylko umila stosowanie. Jest bardzo wydajna, cena w porządku, opakowanie również. Przy zmywaniu i jednoczesnym masażu twarzy daje się odczuć działanie peelingujące. Mam cerę naczynkową i produkt nie robi mi żadnej krzywdy, wręcz przeciwnie.

Fajna.

Bardzo fajna maska z glinką. Dobrze nakłada się na twarz. Ma bardzo fajna konsystencję. Starcza na dość sporo użyć. Posiada delikatny zapach.
Dobrze się wchłania. Super oczyszcza skórę!

Wykorzystała: kilka próbek

Przyjemny produkt.

Maska oczyszczająca, którą miałam okazję stosować kilka razy - wspominam ją bardzo pozytywnie. Maska posiada dobrą konsystencję, która dobrze się nakłada oraz ściąga. Twarz zdecydowanie oczyszczona i delikatniejsza po zastosowaniu maski. Wygodne opakowanie. Maska dość wydajna. Polecam.

Ziaja, Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Kupiłam ten produkt dawno temu, cena zaskoczyła mnie pozytywnie. Zapach nie zachwyca. Przyjemnie się ją nakłada. Dla mojej skóry zbyt mocna. Wysusza i podrażnia. Skóra jest rozjaśniona, delikatnie oczyszczona. Maska bardzo wydajna. Niewygodne opakowanie;

Delikatne działanie

Wygodne opakowanie z którego łatwo wydobyć maseczke po nałożeniu delikatnie masuję bo zawiera malusieńkie drobinki które starają się wygładzic skórę, przyjemna konsystencja i zapach nie czyni cudów ale godna polecenia.