Perfecta, Oczyszczanie, Peeling drobnoziarnisty z minerałami morskimi i krzemionką

Aktywny peeling z drobinkami krzemionki krystalicznej polecany dla osób w każdym wieku, do pielęgnacji cery normalnej i suchej. Wyjątkowo dokładnie usuwa martwe komórki naskórka, wygładza powierzchnię skóry, oczyszcza pory i niweluje wszelkie niedoskonałości cery. Zawiera minerały morskie, odżywczy koktajl z witamin A - B5 - E, a także kojący wyciąg z płatków róży francuskiej o działaniu odmładzającym.

po prostu dobry

Wracam do tego produktu co jakiś czas i przez jakiś czas zawsze jestem z niego zadowolona, a potem klops...potrzebuję zmiany - może zapachu, może działania peelingu enzymatycznego....ciężko mi określić, ale ewidentnie czegoś mi brakuje
Sam peeling oczywiście spełnia swoje zadanie wzorowo:
- wygładza
- delikatnie nawilża
- lekko rozjaśnia
- nie podrażnia zbyt mocno (to peeling mechaniczny, więc siłą rzeczy delikatne podrażnienie będzie i trzeba się z tym liczyć)
- ładnie się po nim wchłaniają kosmetyki pielęgnacyjne
Ale....

Używam tego produktu od: ok. 5 lat z przerwami na testy innych peelingów
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość saszetek

Długo na pierwszym miejscu...

Bardzo długo był moim numerek 1, jednak teraz odkryłam dwa zdzieraki, które zawładnęły moją kosmetyczną duszą. Stosowałam dwa razy w tygodniu, co idealnie się sprawdza z każdym peelingiem w przypadku mojej cery.

- PLUSIKI -

:) zapach

:) nie wysusza

:) delikatne złuszczenie, czasami nie radził sobie z większymi skórkami

:) nie podrażniał

:) po użyciu skóra była cudownie gładziutka i mięciutka i taka och ach ech :D

:) cena

:) wydajność

- MINUSIKI -

:( zawsze po peelingu, na drugi dzień rano budziłam się z kilkoma nieprzyjaciółmi ;/ które zdążyły zniknąć do następnego peelingu i wtedy znów od początku, ot takie sobie błędne koło... jednak był to wtedy najlepszy peeling dla mnie.

Po bardzo długim czasie stosowania, wywnioskowałam, że wersja w saszetce jest lepsza jakościowo od tej z tuby.

Polecam.

Tort Orzechowy.

Używam tego produktu od: oj bardzo długo 4 lata?
Ilość zużytych opakowań: 100<

Najlepszy

Ja dostrzegam w tym produkcie same plusy:
+stosunek ceny do jakosci: z reguly kupuje saszetki, 1,50zl za sztuke, ktore starczaja mi na 5 zastosowan
+przyjemny, nienachalny zapach
+nie podraznia
+dobrze czysci i nawilza
+dostepny prawie w kazdej drogerii czy sklepie

Używam tego produktu od: Dwa lata
Ilość zużytych opakowań: Duzo

Dla mnie najlepszy.

Bardzo dobry peeling. Po jego zastosowaniu wręcz nie mogę uwierzyć w to jak gładka jest moja twarz. :P
Poprawia jej wygląd i stan. Wręcz oczyszcza, wszelkie niespodzianki na twarzy czy to większe czy to mniejsze znikają po nim wiele szybciej.
Możliwe, że nie jest zbyt delikatny ale odpowiednio stosowany będzie świetnym kompanem do pielęgnacji twarzy. Żałuje tylko tych saszetek, dlaczego nie mogę go znaleźć w tubie? :/

+ spełnia wszystkie obietnice dane nam przez producenta i tyle. :D
+ dobra cena i dostępność

Używam go tylko od miesiąca ale i tak nie czuje potrzeby dalszego poszukiwania.

Ilość zużytych opakowań: 5 x 10ml

Dla mnie idealny

Dla mnie ten produkt jest świetny. Zdarzało mi się go &quot;zdradzać&quot; z innymi, ale zawsz wracam

Plusy:
świetnie oczyszcza
nie wysusza
nie podrażnia
ma fajną konsystencję

Minusów nie odkryłam podczas kilku lat użytkowania ;)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

peelingowy ideał

Co się będę rozpisywać? Jest idealny!
Gdy tylko jestem w drogerii kupuje na zapas jednš saszetkę. Niestety pełnego opakowania jeszcze nie widziałam.

Nawet nie chce mi się innych testować, jest dla mnie wystarczajšco dobry (żeby nie powiedzieć że zaje****) i nie muszę go zmieniać. Może się skuszę na jakiœ inny żeby tylko się utwierdzić w swoim przekonaniu :D

+ekstra oczyszcza
+delikatnie, a zarazem stanowczo usuwa martwy naskórek
+pachnie œwieżo (więc pasuje) :D
+tani
+łatwo dostępne saszetki
+wystarczy niewielka iloœć produktu

PO-LE-CAM!

Używam tego produktu od: od kiedy pamiętam
Ilość zużytych opakowań: masa!

bardzo dobry

Jestem z niego b. zadowolona. Peeling ma dużo drobinek- więc można wykonać nim porządne złuszczanie martwego naskórka.

Po zastosowaniu skóra jest miękka, wyglądą zdrowo i świeżo. Nie wysusza skóry.

Na pewno jeszcze do niego wrócę.

fenomenalny

Na jakiś czas go odstawiłam ale teraz wracam bo jest bezkonkurencyjny.

Zalety:
+cera po użyciu jest cudownie aksamitna
+doskonale oczyszcza i ściera martwy naskórek
+stosunek ceny do jakości, jak dla mnie fajna cena
+ładny zapach
+bardzo wydajny

jedynym minusem jak dla mnie jest dostępność, nie mogę nigdzie znależć pełnowymiarowego opakowania, nawet saszetek ostatnio nie widziałam w żadnej drogerii...

Ilość zużytych opakowań: 4 normalne

Super złuszcza skórę :)

Na ten produkt czaiłam się od dawna,jednak ze względu na dostępność w uk nie mogłam go nigdzie dostać.Wkońcu pojawił się w polskim sklepie, w formie saszetki.Jestem baardzo zadowolona z tego pilingu. Ma bardzo fajną formę,nie wylewa się z ręki,ani też nie jest zbity w grudy.Świetnie oczyszcza skórę,pozostawiając ją mięciutką,odświeżoną i dobrze oczyszczoną z wszelkich zanieczyszczeń:) Jest baardzo wydajny-mała saszetka wystarczyła mi na kilka razy.Podoba mi się też wesoły niebieski kolor.Na minus mogę zaliczyć siłę jego ścierania-prawie jak szkłem po twarzy-nie dla bardzo wrażliwych skór.Męczyć może też bardzo intensywny zapach,mi jednak on nie przeszkadzam.Wrócę do niego ponownie..

Fajny ale bardzo mocny :> trza uważać.

Kupiłam saszetkę na próbę gdyż nigdzie nie było peelingu którego zawsze używałam od roku.
Mi się bardzo spodobał chociaż muszę przyznać że jest naprawdę mocny i trzeba uważać na nacisk dłoni podczas peelingowania twarzy.
Jest po nim uczucie spiętej skóry ale nie tak mocno podrażanionej, ale to zależy tylko od tego jak mocno sie go używa. Mi się podoba bo i tak używam po nim kremu, ale jest fajny jako następny krok po maseczce oczyszczającej ;). Zostawia skórę twarzy gładką miękką, ale to zasługa że odrazu nałoży się po nim krem. W sumie innego sposobu stosowania kremu po, sobie nie wyobrażam :/.
Fajnie oczyszcza, nie powoduje wyprysków i uczulenia. Minus to ciężko dostępny w pełnowymiarowym opakowaniu :(.
Cena i to że są małe saszetki jest plusem :).

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

cudowny

Mam cerę mieszaną, wrażliwą czasami pojawiają się na niej jakieś &quot;niespodzianki&quot;
peeling sprawia że cera jest gładka i dobrze oczyszczona, małe niespodzianki znikają a kremy i maseczki lepiej się wchłaniają
kupuję zawsze peeling w saszetce - jest to bardziej ekonomiczne - 1 saszetka wystarcza mi na 3-4 razy

Naprawdę dobry

Mam suchą skórę, okresowo wrażliwą i skłonną do podrażnień, więc zawsze trochę obawiam się peelingów mechanicznych. Ten zakupiłam w celu przetestowania i się nie zawiodłam.

Jest delikatny, chociaż czuje się tarcie; pozostawia skórę gładką, miłą w dotyku - po prostu widać, że działa. Saszetka starcza mi na 3 użycia. jedyne, co polecam, to dać skórze chwilę na odsapnięcie przed wklepaniem kremu.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek